Andrej Babiš jr. | Celebwiki.cz

Andrej Babiš jr.

Profese: pilot, syn zakladatele hnutí ANO 2011 Andreje Babiše

Související celebrity

Životopis

Pilot Andrej Babiš, syn zakladatele politického hnutí ANO 2011 Andreje Babiše, byl společně s dalšími příbuznými obviněn z dotačního podvodu v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo.

Andrej Babiš junior prý vždy chtěl být pilotem a též se jím stal. Pravidelně usedal do kabiny Boeingu 737, se kterým létal pro společnost Travel Service. Po neshodách s vedením byl vyhozen, a to údajně kvůli tomu, že se nedokázal podřídit autoritám.

ANDREJ BABIŠ JUNIOR BYL PRÝ UNESEN NA KRYM

Další z mála informací, která média o synovi šéfa hnutí ANO 2011 Andreje Babiše z prvního manželství s lékařkou Beatou Adamovičovou zjistila, je, že si v roce 2016 pořídil rodinný dům v pražské čtvrti Ďáblice. Nedlouho poté se „vypařil“.

ANDREJ BABIŠ JUNIOR NA SVATBĚ SVÉHO OTCE

Podle zpráv deníku Aha! Andrej Babiš ml. trpí schizofrenií, a tak se ve společnosti své matky odjel léčit do Švýcarska. Tam jej v listopadu 2018 vypátrali novináři Sabina Slonková a Jiří Kubík.

O ANDREJI BABIŠOVI MLADŠÍM ČTĚTE ZDE>>

Stejně jako jeho otec a další příbuzní byl Andrej Babiš mladší v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo obviněn z dotačního podvodu.

 

Články o celebritě

Kauza únosu Babiše juniora: Žalobci u „volání o pomoc“ podrželi policii Kauza únosu Babiše juniora: Žalobci u „volání o pomoc“ podrželi policii Státní zástupce Ondřej Šťastný neshledal podezření z trestného činu u policistů z Prahy 1, kteří… číst článek
Vyšetřování „únosu“ Babiše juniora je na mrtvém bodě. Policie syna premiéra stále nevyslechla Vyšetřování „únosu“ Babiše juniora je na mrtvém bodě. Policie syna premiéra stále nevyslechla Ani sedm měsíců od chvíle, kdy se poprvé objevily v Česku informace o údajném zavlečení premiérova… číst článek
Babiš junior má vážné problémy, tvrdí advokát. Vyšetřování „únosu“ na Krym je na mrtvém bodě Babiš junior má vážné problémy, tvrdí advokát. Vyšetřování „únosu“ na Krym je na mrtvém bodě Ani po půl roce se vyšetřovatelé nepohnuli z místa. Českým policistům se stále nepovedlo vyslechnout… číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Markéta Matoušová
Markéta Matoušová
zobrazit profil Michaela Habáňová
Michaela Habáňová
zobrazit profil Silvie Hitrová
Silvie Hitrová
zobrazit profil Usáma bin Ládin
Usáma bin Ládin
zobrazit profil Petra Kaprhálová
Petra Kaprhálová
zobrazit profil Milan Říha
Milan Říha
zobrazit profil Lilia Khousnoutdinové
Lilia Khousnoutdinové
zobrazit profil Lukáš Nečesaný
Lukáš Nečesaný