Andrej Babiš jr. | Celebwiki.cz

Andrej Babiš jr.

Profese: pilot, syn zakladatele hnutí ANO 2011 Andreje Babiše

Související celebrity

Životopis

Pilot Andrej Babiš, syn zakladatele politického hnutí ANO 2011 Andreje Babiše, byl společně s dalšími příbuznými obviněn z dotačního podvodu v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo.

Andrej Babiš junior prý vždy chtěl být pilotem a též se jím stal. Pravidelně usedal do kabiny Boeingu 737, se kterým létal pro společnost Travel Service. Po neshodách s vedením byl vyhozen, a to údajně kvůli tomu, že se nedokázal podřídit autoritám.

ANDREJ BABIŠ JUNIOR BYL PRÝ UNESEN NA KRYM

Další z mála informací, která média o synovi šéfa hnutí ANO 2011 Andreje Babiše z prvního manželství s lékařkou Beatou Adamovičovou zjistila, je, že si v roce 2016 pořídil rodinný dům v pražské čtvrti Ďáblice. Nedlouho poté se „vypařil“.

ANDREJ BABIŠ JUNIOR NA SVATBĚ SVÉHO OTCE

Podle zpráv deníku Aha! Andrej Babiš ml. trpí schizofrenií, a tak se ve společnosti své matky odjel léčit do Švýcarska. Tam jej v listopadu 2018 vypátrali novináři Sabina Slonková a Jiří Kubík.

O ANDREJI BABIŠOVI MLADŠÍM ČTĚTE ZDE>>

Stejně jako jeho otec a další příbuzní byl Andrej Babiš mladší v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo obviněn z dotačního podvodu. Státní zástupce jeho stíhání zastavil.

 

Články o celebritě

Zastavení stíhání Babiše ml. za Čapí hnízdo soud přezkoumá. Junior může mít problém Zastavení stíhání Babiše ml. za Čapí hnízdo soud přezkoumá. Junior může mít problém Nejvyšší státní zástupce přezkoumá usnesení o zastavení trestního stíhání Andreje Babiše mladšího. N... číst článek
Babiš: Monika neměla nic říkat, se synem je to totální lež, Čapí hnízdo chtěla dcera  Babiš: Monika neměla nic říkat, se synem je to totální lež, Čapí hnízdo chtěla dcera Homeopatika na křivdu prý už nebere, ale křivdy je i tak plný. Obzvláště po uplynulém týdnu, kdy se ... číst článek
Babiš se tu smál, slavil s Gottem a přišel o svobodu. Jak šel čas s Čapím hnízdem? Babiš se tu smál, slavil s Gottem a přišel o svobodu. Jak šel čas s Čapím hnízdem? Kauza Čapí hnízdo spojená s českým premiérem Andrejem Babišem (ANO) se táhne už několik let. Podstat... číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Josef Voleman
Josef Voleman
zobrazit profil Tereza Vlčková
Tereza Vlčková
zobrazit profil Michaela Šmejkalová
Michaela Šmejkalová
zobrazit profil Martin Čížek
Martin Čížek
zobrazit profil Petra Mácová
Petra Mácová
zobrazit profil Alena Bosáková
Alena Bosáková
zobrazit profil Mariem Mhadhbi
Mariem Mhadhbi
zobrazit profil Lukáš Nečesaný
Lukáš Nečesaný