Andrej Babiš jr.

Andrej Babiš jr.

Profese: pilot, syn zakladatele hnutí ANO 2011 Andreje Babiše

Související celebrity

Životopis

Pilot Andrej Babiš, syn zakladatele politického hnutí ANO 2011 Andreje Babiše, byl společně s dalšími příbuznými obviněn z dotačního podvodu v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo.

Andrej Babiš junior prý vždy chtěl být pilotem a též se jím stal. Pravidelně usedal do kabiny Boeingu 737, se kterým létal pro společnost Travel Service. Po neshodách s vedením byl vyhozen, a to údajně kvůli tomu, že se nedokázal podřídit autoritám.

ANDREJ BABIŠ JUNIOR BYL PRÝ UNESEN NA KRYM

Další z mála informací, která média o synovi šéfa hnutí ANO 2011 Andreje Babiše z prvního manželství s lékařkou Beatou Adamovičovou zjistila, je, že si v roce 2016 pořídil rodinný dům v pražské čtvrti Ďáblice. Nedlouho poté se „vypařil“.

ANDREJ BABIŠ JUNIOR NA SVATBĚ SVÉHO OTCE

Podle zpráv deníku Aha! Andrej Babiš ml. trpí schizofrenií, a tak se ve společnosti své matky odjel léčit do Švýcarska. Tam jej v listopadu 2018 vypátrali novináři Sabina Slonková a Jiří Kubík.

O ANDREJI BABIŠOVI MLADŠÍM ČTĚTE ZDE>>

Stejně jako jeho otec a další příbuzní byl Andrej Babiš mladší v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo obviněn z dotačního podvodu. Státní zástupce jeho stíhání zastavil.

 

Články o celebritě

Babiš ml. potopil u soudu otce: Znásilnil moje lidská práva. Akcie jsem nedržel, podpis není můj Babiš ml. potopil u soudu otce: Znásilnil moje lidská práva. Akcie jsem nedržel, podpis není můj U Městského soudu v pátek pokračovalo hlavní líčení s expremiérem Andrejem Babišem (ANO) kvůli kauze... číst článek
Po Monice a Faltýnkovi dorazil k soudu i exhejtman: Čapí hnízdo jsme museli schválit, tvrdí Bendl Po Monice a Faltýnkovi dorazil k soudu i exhejtman: Čapí hnízdo jsme museli schválit, tvrdí Bendl Čtvrtým dnem pokračovalo u Mětského soudu v Praze hlavní líčení v kauze Čapí hnízdo. Vypovídali tehd... číst článek
Babiš ml. chce zvrátit rozhodnutí v kauze údajného zavlečení na Krym. Advokát udělal důležitý krok Babiš ml. chce zvrátit rozhodnutí v kauze údajného zavlečení na Krym. Advokát udělal důležitý krok Advokát Andreje Babiše mladšího dnes podal na pražské městské státní zastupitelství podnět k provede... číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Mariem Mhadhbi
Mariem Mhadhbi
zobrazit profil Sabina Slonková
Sabina Slonková
zobrazit profil Monika Vrágová
Monika Vrágová
zobrazit profil Zdeněk Tovara
Zdeněk Tovara
zobrazit profil Josef Voleman
Josef Voleman
zobrazit profil Kateřina Matásková
Kateřina Matásková
zobrazit profil Jitka Pagana
Jitka Pagana
zobrazit profil Tereza Jedličková
Tereza Jedličková