Andrej Babiš jr. | Celebwiki.cz

Andrej Babiš jr.

Profese: pilot, syn zakladatele hnutí ANO 2011 Andreje Babiše

Související celebrity

Životopis

Pilot Andrej Babiš, syn zakladatele politického hnutí ANO 2011 Andreje Babiše, byl společně s dalšími příbuznými obviněn z dotačního podvodu v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo.

Andrej Babiš junior prý vždy chtěl být pilotem a též se jím stal. Pravidelně usedal do kabiny Boeingu 737, se kterým létal pro společnost Travel Service. Po neshodách s vedením byl vyhozen, a to údajně kvůli tomu, že se nedokázal podřídit autoritám.

ANDREJ BABIŠ JUNIOR BYL PRÝ UNESEN NA KRYM

Další z mála informací, která média o synovi šéfa hnutí ANO 2011 Andreje Babiše z prvního manželství s lékařkou Beatou Adamovičovou zjistila, je, že si v roce 2016 pořídil rodinný dům v pražské čtvrti Ďáblice. Nedlouho poté se „vypařil“.

ANDREJ BABIŠ JUNIOR NA SVATBĚ SVÉHO OTCE

Podle zpráv deníku Aha! Andrej Babiš ml. trpí schizofrenií, a tak se ve společnosti své matky odjel léčit do Švýcarska. Tam jej v listopadu 2018 vypátrali novináři Sabina Slonková a Jiří Kubík.

O ANDREJI BABIŠOVI MLADŠÍM ČTĚTE ZDE>>

Stejně jako jeho otec a další příbuzní byl Andrej Babiš mladší v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo obviněn z dotačního podvodu.

 

Články o celebritě

Babišovy předvánoční trable: Syn v péči lékařů a kritika vyšetřovatele »Čapáku« Babišovy předvánoční trable: Syn v péči lékařů a kritika vyšetřovatele »Čapáku« Jeho údajně psychicky nemocný syn je v péči švýcarských lékařů. Vyšetřovatele kauzy Čapí hnízdo,… číst článek
Nová zpráva o stavu Babiše ml.: Je v péči doktorů a nikam nepojede, vzkázal právník Nová zpráva o stavu Babiše ml.: Je v péči doktorů a nikam nepojede, vzkázal právník Žije v Ženevě se svou matkou, je švýcarským občanem. Andrej Babiš mladší nadále pobývá v Ženevě,… číst článek
Vyšetřete Babiše ml., žádá Švýcary žalobce. Bradáčová ho za Čapí hnízdo kontroluje Vyšetřete Babiše ml., žádá Švýcary žalobce. Bradáčová ho za Čapí hnízdo kontroluje Andrej Babiš mladší trpí schizofrenií, upozorňuje jeho otec, český premiér, a stěžoval si na… číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Andrej Babiš jr.
Andrej Babiš jr.
zobrazit profil Barbora Lovasová
Barbora Lovasová
zobrazit profil Tereza Vlčková
Tereza Vlčková
zobrazit profil Vivien Babišová
Vivien Babišová
zobrazit profil Gabriela Kalábková
Gabriela Kalábková
zobrazit profil Usáma bin Ládin
Usáma bin Ládin
zobrazit profil Markéta Matoušová
Markéta Matoušová
zobrazit profil Lilia Khousnoutdinové
Lilia Khousnoutdinové