Andrej Babiš jr.

Andrej Babiš jr.

Profese: pilot, syn zakladatele hnutí ANO 2011 Andreje Babiše

Související celebrity

Životopis

Pilot Andrej Babiš, syn zakladatele politického hnutí ANO 2011 Andreje Babiše, byl společně s dalšími příbuznými obviněn z dotačního podvodu v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo.

Andrej Babiš junior prý vždy chtěl být pilotem a též se jím stal. Pravidelně usedal do kabiny Boeingu 737, se kterým létal pro společnost Travel Service. Po neshodách s vedením byl vyhozen, a to údajně kvůli tomu, že se nedokázal podřídit autoritám.

ANDREJ BABIŠ JUNIOR BYL PRÝ UNESEN NA KRYM

Další z mála informací, která média o synovi šéfa hnutí ANO 2011 Andreje Babiše z prvního manželství s lékařkou Beatou Adamovičovou zjistila, je, že si v roce 2016 pořídil rodinný dům v pražské čtvrti Ďáblice. Nedlouho poté se „vypařil“.

ANDREJ BABIŠ JUNIOR NA SVATBĚ SVÉHO OTCE

Podle zpráv deníku Aha! Andrej Babiš ml. trpí schizofrenií, a tak se ve společnosti své matky odjel léčit do Švýcarska. Tam jej v listopadu 2018 vypátrali novináři Sabina Slonková a Jiří Kubík.

O ANDREJI BABIŠOVI MLADŠÍM ČTĚTE ZDE>>

Stejně jako jeho otec a další příbuzní byl Andrej Babiš mladší v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo obviněn z dotačního podvodu. Státní zástupce jeho stíhání zastavil.

 

Články o celebritě

Babiš ml. vypovídal o zavlečení na Krym pět hodin. Trestní oznámení na otce nezmínil Babiš ml. vypovídal o zavlečení na Krym pět hodin. Trestní oznámení na otce nezmínil Syn premiéra Andreje Babiše (ANO) Andrej dnes pět hodin vypovídal na policii ke své cestě na Krym. D... číst článek
Babiš čelil zlobě svého syna: „Proč jsi mi ublížil!“ Premiér tasil podvodníky Babiš čelil zlobě svého syna: „Proč jsi mi ublížil!“ Premiér tasil podvodníky Poklidný začátek ostré fáze předvolební kampaně hnutí ANO narušil starší syn Andreje Babiše. Když pr... číst článek
Babišova kauza Čapí hnízdo pokračuje. Žalobce chce doplnit i výslech premiérova syna Babišova kauza Čapí hnízdo pokračuje. Žalobce chce doplnit i výslech premiérova syna Dozorující státní zástupce Jaroslav Šaroch dnes vrátil případ padesátimilionové dotace na stavbu far... číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Monika Vrágová
Monika Vrágová
zobrazit profil Mariem Mhadhbi
Mariem Mhadhbi
zobrazit profil Tereza Jedličková
Tereza Jedličková
zobrazit profil Lukáš Nečesaný
Lukáš Nečesaný
zobrazit profil Michaela Šmejkalová
Michaela Šmejkalová
zobrazit profil Lucie Černá
Lucie Černá
zobrazit profil Andrej Babiš jr.
Andrej Babiš jr.
zobrazit profil Ondřej Koptík
Ondřej Koptík