Kateřina Zemanová | Celebwiki.cz

Kateřina Zemanová

Datum narození: 1.1.1994
Profese: dcera prezidenta

Související celebrity

Životopis

Kateřina Zemanová je dcerou prezidenta České republiky Miloše Zemana z jeho druhého manželství s Ivanou Zemanovou.

Od září 2005 do prosince 2012 studovala na nestátním výběrovém osmiletém gymnáziu PORG v pražské Libni, které vedl syn Zemanova předchůdce v prezidentském úřadě, Václav Klaus mladší. Po půlročním studijním pobytu v USA a návratu do Prahy ale Kateřina Zemanová nesložila komisionální zkoušky z matematiky a musela PORG opustit. Přestoupila na soukromé Anglicko-české gymnázium Amazon.

Podle svých slov by v budoucnu ráda studovala mezinárodní vztahy a jazyky, zvláště angličtinu, francouzštinu a ruštinu. „Odmala jsem směřovala k diplomacii,“ svěřila se médiím.

V letech 2012 a 2013 se Kateřina Zemanová angažovala v předvolební kampani svého otce, který se poté skutečně stal hlavou České republiky. Pro prezidentskou kampaň Miloše Zemana také nechala udělat svoji fotografii v ateliéru Jakuba Ludvíka.

Otcova kampaň z Kateřiny Zemanové udělala celebritu. Média jí překřtila na „první slečnu“, po vzoru prvních dam, jak bývají titulovány manželky prezidentů. Vysloužila si též přezdívku Kate, přičemž připodobnění k manželce britského následníka trůnu prince Williama má být narážkou na její společenské postavení, které plyne jen z toho, že patří do rodiny hlavy státu.

Jako známá osobnost začala být vyhledávána. Moderovala například módní přehlídku agentury T-Models v klubu K4 v podzemí budovy Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Otcova kampaň se promítla do života Kateřiny Zemanové i tím, že začala chodit s Vladimírem Krulišem, který vedl Zemanovu prezidentskou kampaň. Vztah ale po několika měsících skončil.

V říjnu 2013 se na internetu objevilo video zachycující dívku podobnou Kateřině Zemanové (včetně znamének na obličeji) na párty se skupinovým sexem. Kateřina Zemanová ale svou účast na párty popřela. Veřejnost pobavila jiným videozáznamem, kde paroduje svého otce.

Kateřina Zemanová má staršího nevlastního bratra z otcova prvního manželství, který je lékař, neurolog David Zeman.

 

Články o celebritě

Vévodkyně Meghan Škopková! Když vy břizolit, tak my kachličky Vévodkyně Meghan Škopková! Když vy břizolit, tak my kachličky Princ s kontroverzní vévodkyní se definitivně rozloučili s vyhlášenou královskou… číst článek
 Dokonalá idylka? Vztah královny ke Kate je nečekaný! Dokonalá idylka? Vztah královny ke Kate je nečekaný! Když si William (37 vybral za svoji nastávající manželku právě Kate (37), jež nepochází ze šlechtického… číst článek
Tohle Meghan nevydýchá: Rivalka Kate ji porazila na hlavu! Tohle Meghan nevydýchá: Rivalka Kate ji porazila na hlavu! Hysterické rozhodnutí rozdělit společný účet na sociálních sítích se hašteřivé Meghan krutě… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Petr Třešňák
Petr Třešňák
zobrazit profil Martin Salavec
Martin Salavec
zobrazit profil Dalibor Zelený
Dalibor Zelený
zobrazit profil Oliver Stone
Oliver Stone
zobrazit profil Marek Ženíšek
Marek Ženíšek
zobrazit profil Simona Vandová
Simona Vandová
zobrazit profil Roman Zarzycký
Roman Zarzycký
zobrazit profil Yemi Akinyemi
Yemi Akinyemi