Kateřina Zemanová | Celebwiki.cz

Kateřina Zemanová

Datum narození: 1.1.1994
Profese: dcera prezidenta

Související celebrity

Životopis

Kateřina Zemanová je dcerou prezidenta České republiky Miloše Zemana z jeho druhého manželství s Ivanou Zemanovou.

Od září 2005 do prosince 2012 studovala na nestátním výběrovém osmiletém gymnáziu PORG v pražské Libni, které vedl syn Zemanova předchůdce v prezidentském úřadě, Václav Klaus mladší. Po půlročním studijním pobytu v USA a návratu do Prahy ale Kateřina Zemanová nesložila komisionální zkoušky z matematiky a musela PORG opustit. Přestoupila na soukromé Anglicko-české gymnázium Amazon.

Podle svých slov by v budoucnu ráda studovala mezinárodní vztahy a jazyky, zvláště angličtinu, francouzštinu a ruštinu. „Odmala jsem směřovala k diplomacii,“ svěřila se médiím.

V letech 2012 a 2013 se Kateřina Zemanová angažovala v předvolební kampani svého otce, který se poté skutečně stal hlavou České republiky. Pro prezidentskou kampaň Miloše Zemana také nechala udělat svoji fotografii v ateliéru Jakuba Ludvíka.

Otcova kampaň z Kateřiny Zemanové udělala celebritu. Média jí překřtila na „první slečnu“, po vzoru prvních dam, jak bývají titulovány manželky prezidentů. Vysloužila si též přezdívku Kate, přičemž připodobnění k manželce britského následníka trůnu prince Williama má být narážkou na její společenské postavení, které plyne jen z toho, že patří do rodiny hlavy státu.

Jako známá osobnost začala být vyhledávána. Moderovala například módní přehlídku agentury T-Models v klubu K4 v podzemí budovy Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Otcova kampaň se promítla do života Kateřiny Zemanové i tím, že začala chodit s Vladimírem Krulišem, který vedl Zemanovu prezidentskou kampaň. Vztah ale po několika měsících skončil.

V říjnu 2013 se na internetu objevilo video zachycující dívku podobnou Kateřině Zemanové (včetně znamének na obličeji) na párty se skupinovým sexem. Kateřina Zemanová ale svou účast na párty popřela. Veřejnost pobavila jiným videozáznamem, kde paroduje svého otce.

Kateřina Zemanová má staršího nevlastního bratra z otcova prvního manželství, který je lékař, neurolog David Zeman.

 

Články o celebritě

Prezident slavil sedm let na Hradě: Promiň, Kačenko! Prezident slavil sedm let na Hradě: Promiň, Kačenko! Skoro tisícovka věrných přišla oslavit s prezidentem Milošem Zemanem (75) jeho sedmý rok na Hradě.… číst článek
Zeman dostával vařečkou, Kate se bavila u porna: Jaké bylo dětství hradní rodiny? Zeman dostával vařečkou, Kate se bavila u porna: Jaké bylo dětství hradní rodiny? Prezident Miloš Zeman v poslední době nezvykle často vzpomíná na své dětství. To strávil převážně… číst článek
První slečna Kate Zemanová: Kvůli půjčce a drahotě v Anglii šla k burleskám! První slečna Kate Zemanová: Kvůli půjčce a drahotě v Anglii šla k burleskám! Prezidentská dcera Kateřina Zemanová (26) studuje v Londýně na nejprestižnější výzkumné univerzitě… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Lubomír Kordač
Lubomír Kordač
zobrazit profil Petr Zelenka
Petr Zelenka
zobrazit profil Mirjam Müller Landa
Mirjam Müller Landa
zobrazit profil Pavel Bělobrádek
Pavel Bělobrádek
zobrazit profil Tomáš  Weinreb
Tomáš Weinreb
zobrazit profil Tiffany Trump
Tiffany Trump
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Jiří Dienstbier starší
Jiří Dienstbier starší