Kateřina Zemanová | Celebwiki.cz

Kateřina Zemanová

Datum narození: 1. 1. 1994
Profese: dcera prezidenta

Související celebrity

Životopis

Kateřina Zemanová je dcerou prezidenta České republiky Miloše Zemana z jeho druhého manželství s Ivanou Zemanovou.

Od září 2005 do prosince 2012 studovala na nestátním výběrovém osmiletém gymnáziu PORG v pražské Libni, které vedl syn Zemanova předchůdce v prezidentském úřadě, Václav Klaus mladší. Po půlročním studijním pobytu v USA a návratu do Prahy ale Kateřina Zemanová nesložila komisionální zkoušky z matematiky a musela PORG opustit. Přestoupila na soukromé Anglicko-české gymnázium Amazon.

Podle svých slov by v budoucnu ráda studovala mezinárodní vztahy a jazyky, zvláště angličtinu, francouzštinu a ruštinu. „Odmala jsem směřovala k diplomacii,“ svěřila se médiím.

V letech 2012 a 2013 se Kateřina Zemanová angažovala v předvolební kampani svého otce, který se poté skutečně stal hlavou České republiky. Pro prezidentskou kampaň Miloše Zemana také nechala udělat svoji fotografii v ateliéru Jakuba Ludvíka.

Otcova kampaň z Kateřiny Zemanové udělala celebritu. Média jí překřtila na „první slečnu“, po vzoru prvních dam, jak bývají titulovány manželky prezidentů. Vysloužila si též přezdívku Kate, přičemž připodobnění k manželce britského následníka trůnu prince Williama má být narážkou na její společenské postavení, které plyne jen z toho, že patří do rodiny hlavy státu.

Jako známá osobnost začala být vyhledávána. Moderovala například módní přehlídku agentury T-Models v klubu K4 v podzemí budovy Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Otcova kampaň se promítla do života Kateřiny Zemanové i tím, že začala chodit s Vladimírem Krulišem, který vedl Zemanovu prezidentskou kampaň. Vztah ale po několika měsících skončil.

V říjnu 2013 se na internetu objevilo video zachycující dívku podobnou Kateřině Zemanové (včetně znamének na obličeji) na párty se skupinovým sexem. Kateřina Zemanová ale svou účast na párty popřela. Veřejnost pobavila jiným videozáznamem, kde paroduje svého otce.

Kateřina Zemanová má staršího nevlastního bratra z otcova prvního manželství, který je lékař, neurolog David Zeman.

 

Články o celebritě

Syn Smoljaka vzpomíná na tátu: Bohužel jsme to kvůli jeho nemoci nestihli Syn Smoljaka vzpomíná na tátu: Bohužel jsme to kvůli jeho nemoci nestihli Divadlo miloval a nechtěl se ho vzdát až do poslední chvíle. Ještě 27. května 2010 hrál Ladislav Smo... číst článek
Celonárodní potupa pro Meghan! Vítězkou je rivalka Kate Celonárodní potupa pro Meghan! Vítězkou je rivalka Kate Agentura Perspectus Global se zeptala dvou tisíc Angličanek, která významná žena je v krizových čase... číst článek
„První frajer“ Čaputové: „Létat na dovolenou je zbytečný luxus.“ Culík i náušnici odložil „První frajer“ Čaputové: „Létat na dovolenou je zbytečný luxus.“ Culík i náušnici odložil Přítel slovenské prezidentky, rozvedený aktivista a otec malého syna Juraj Rizman (44) změnil vizáž ... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jiří Michálek
Jiří Michálek
zobrazit profil Vítězslav Štefl
Vítězslav Štefl
zobrazit profil Michal Dvořák
Michal Dvořák
zobrazit profil Jaroslav Němeček
Jaroslav Němeček
zobrazit profil Pavel Pisch
Pavel Pisch
zobrazit profil Kateřina Cajthamlová
Kateřina Cajthamlová
zobrazit profil Petr Hořejš
Petr Hořejš
zobrazit profil Michal Kurtiš
Michal Kurtiš