Monika Babišová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Monika Babišová používala léta jméno svého partnera Andreje Babiše. Jeho manželkou se stala po 23 letech společného soužití. Jméno si, jak tvrdila, změnila kvůli dětem.

Když druhý nejbohatší český občan Andrej Babiš učinil své hnutí ANO 2011 druhým nejúspěšnějším politickým subjektem ve volbách na podzim 2013, přitáhla zájem médií i jeho o dvacet let mladší atraktivní partnerka, blonďatá Monika Babišová. Díky jejímu vzhledu a s poukazem na velmi rozdílný věk si mnozí mysleli, že je jen zlatokopkou a s majitelem Agrofertu je jen kvůli penězům. Ona sama tvrdí, že tomu tak není. V době, kdy politická hvězda Andreje Babiše stoupala, už spolu byli podle jejích slov téměř dvacet let. Monika Babišová je profesí interiérová designérka.

MONIKA BABIŠOVÁ BYLA PRÝ MODELKA

"Jsem zvyklá, že si lidi myslí, že jsem s ním jen kvůli penězům. On je o dvacet let starší, takže to je asi první věc, která lidi napadne, když nás spolu vidí. Když jsme se seznámili, byl zaměstnanec Petrimexu, obchodní ředitel. To sice znamená, že měl asi nějaký ředitelský plat, ale rozhodně to nebyly miliony nebo miliardy," říká Monika Babišová a je to podle ní hlavní důkaz, že jí nejde o peníze. Ostatně Andrej Babiš ji prý po finanční stránce hlídá. "Když si chci koupit něco dražšího, tak se ho vždycky zeptám. Normálně ale nakupuju v běžných obchodech," tvrdí.

Monika Babišová byla společně s dalšími osobami obviněna v souvislosti s Čapím hnízdem, respektive s údajným dotačním podvodem. Státní zástupce její stíhání koncem srpna 2019 zastavil, stejně jako dalších obviněných.

O MONICE BABIŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Andrejem Babišem se seznámili, když jí bylo dvacet let a jemu čtyřicet. Oba v té době byli zadaní (Andrej Babiš má z tehdejšího manželství dvě děti), oba se rozvedli, ale svatbu dlouho odkládali. Spolu mají dvě děti, kvůli nimž jejich matka přijala jméno BabišováAndrej a Monika Babišovi se vzali po 23 letech, 29. července 2017.

 

Články o celebritě

Babišův syn čeká na termín ze školy. Feri kvůli státnicím na právech skoro nespí Babišův syn čeká na termín ze školy. Feri kvůli státnicím na právech skoro nespí Na znovuotevření škol, alespoň v omezeném režimu, čekají jak maturanti, tak i studenti závěrečných r... číst článek
Mocné ženy očima Iny T.: Omyl lesní víly Babišové a smutný návrat Zemanové! Čaputová s Havlovou na jedničku Mocné ženy očima Iny T.: Omyl lesní víly Babišové a smutný návrat Zemanové! Čaputová s Havlovou na jedničku Drobnohled při pandemii nového koronaviru míří nejen na politické špičky, ale také na jejich manželk... číst článek
Slast v době krize: Tohle si Monika připravila pro Babiše! Slast v době krize: Tohle si Monika připravila pro Babiše! Monika Babišová (45) se o svého muže Andreje Babiše (65) pečlivě stará i v době koronavirové krize. ... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Emir Kusturica
Emir Kusturica
zobrazit profil Jiří Peřina
Jiří Peřina
zobrazit profil Pavel Opočenský
Pavel Opočenský
zobrazit profil Pavel Klíma
Pavel Klíma
zobrazit profil Jan  Foldyna
Jan Foldyna
zobrazit profil Jana Čunátová
Jana Čunátová