Související celebrity

Životopis

Monika Babišová léta používá jméno svého partnera Andreje Babiše. Jeho manželkou se stala po 23 letech společného soužití. Jméno si prý změnila kvůli dětem.

Když druhý nejbohatší český občan Andrej Babiš učinil své hnutí ANO 2011 druhým nejúspěšnějším politickým subjektem ve volbách na podzim 2013, přitáhla zájem médií i jeho o dvacet let mladší atraktivní partnerka, blonďatá Monika Babišová.

MONIKA BABIŠOVÁ BYLA PRÝ MODELKA

Babišová tvrdí, že není zlatokopka

Díky jejímu vzhledu a s poukazem na velmi rozdílný věk si mnozí mysleli, že je jen zlatokopkou a s majitelem Agrofertu je jen kvůli penězům. Ona sama tvrdí, že tomu tak není. V době, kdy politická hvězda Andreje Babiše stoupala, už spolu byli podle jejích slov téměř dvacet let. Monika Babišová je profesí interiérová designérka.

"Jsem zvyklá, že si lidi myslí, že jsem s ním jen kvůli penězům. On je o dvacet let starší, takže to je asi první věc, která lidi napadne, když nás spolu vidí. Když jsme se seznámili, byl zaměstnanec Petrimexu, obchodní ředitel. To sice znamená, že měl asi nějaký ředitelský plat, ale rozhodně to nebyly miliony nebo miliardy," říká Monika Babišová a je to podle ní hlavní důkaz, že jí nejde o peníze. Ostatně Andrej Babiš ji prý po finanční stránce hlídá. "Když si chci koupit něco dražšího, tak se ho vždycky zeptám. Normálně ale nakupuju v běžných obchodech," tvrdí.

Babišová byla stíhána za Čapí hnízdo

Monika Babišová byla společně s dalšími osobami obviněna v souvislosti s Čapím hnízdem, respektive s údajným dotačním podvodem. Státní zástupce její stíhání koncem srpna 2019 zastavil, stejně jako dalších obviněných.

O MONICE BABIŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Andrejem Babišem se seznámili, když jí bylo dvacet let a jemu čtyřicet. Oba v té době byli zadaní (Andrej Babiš má z tehdejšího manželství dvě děti), oba se rozvedli, ale svatbu dlouho odkládali. Spolu mají dvě děti, kvůli nimž jejich matka přijala jméno BabišováAndrej a Monika Babišovi se vzali po 23 letech, 29. července 2017.

 

Články o celebritě

Forejt o inauguraci: Proč některé manželky nedostaly pozvánku? A jak je to s tleskáním Forejt o inauguraci: Proč některé manželky nedostaly pozvánku? A jak je to s tleskáním „Zaplať pánbůh máme ještě pořád tolik exprezidentů, že se nám vměstnají do jedné řady,“ řekl v pořad... číst článek
Politici, političky i jejich polovičky přejí k MDŽ: Babišová velebí dceru i pozdravy z Bruselu Politici, političky i jejich polovičky přejí k MDŽ: Babišová velebí dceru i pozdravy z Bruselu I politici, političky či jejich protějškové se letos vyjadřují k Mezinárodnímu dni žen. MDŽ si připo... číst článek
Jak si podle Iny T. stojí nový prezident Petr Pavel a jeho žena?  Proti Zemanovým změna! Jak si podle Iny T. stojí nový prezident Petr Pavel a jeho žena? Proti Zemanovým změna! Od nově zvoleného prezidenta má společnost velká očekávaní pojící se jak s jeho rozdílným politickým... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Marpo (Otakar Petřina)
Marpo (Otakar Petřina)
zobrazit profil Lenka Dražilová
Lenka Dražilová
zobrazit profil David Smoljak
David Smoljak
zobrazit profil Bohdan Sláma
Bohdan Sláma
zobrazit profil Pavel Zeman
Pavel Zeman
zobrazit profil David Černý
David Černý
zobrazit profil Petr Vojnar
Petr Vojnar
zobrazit profil Andrea Opavská
Andrea Opavská