Monika Babišová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Monika Babišová používala léta jméno svého partnera Andreje Babiše. Jeho manželkou se stala po 23 letech společného soužití. Jméno si, jak tvrdila, změnila kvůli dětem.

Když druhý nejbohatší český občan Andrej Babiš učinil své hnutí ANO 2011 druhým nejúspěšnějším politickým subjektem ve volbách na podzim 2013, přitáhla zájem médií i jeho o dvacet let mladší atraktivní partnerka, blonďatá Monika Babišová. Díky jejímu vzhledu a s poukazem na velmi rozdílný věk si mnozí mysleli, že je jen zlatokopkou a s majitelem Agrofertu je jen kvůli penězům. Ona sama tvrdí, že tomu tak není. V době, kdy politická hvězda Andreje Babiše stoupala, už spolu byli podle jejích slov téměř dvacet let. Monika Babišová je profesí interiérová designérka.

MONIKA BABIŠOVÁ BYLA PRÝ MODELKA

"Jsem zvyklá, že si lidi myslí, že jsem s ním jen kvůli penězům. On je o dvacet let starší, takže to je asi první věc, která lidi napadne, když nás spolu vidí. Když jsme se seznámili, byl zaměstnanec Petrimexu, obchodní ředitel. To sice znamená, že měl asi nějaký ředitelský plat, ale rozhodně to nebyly miliony nebo miliardy," říká Monika Babišová a je to podle ní hlavní důkaz, že jí nejde o peníze. Ostatně Andrej Babiš ji prý po finanční stránce hlídá. "Když si chci koupit něco dražšího, tak se ho vždycky zeptám. Normálně ale nakupuju v běžných obchodech," tvrdí.

Monika Babišová byla společně s dalšími osobami obviněna v souvislosti s Čapím hnízdem, respektive s údajným dotačním podvodem. Státní zástupce její stíhání koncem srpna 2019 zastavil, stejně jako dalších obviněných.

O MONICE BABIŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Andrejem Babišem se seznámili, když jí bylo dvacet let a jemu čtyřicet. Oba v té době byli zadaní (Andrej Babiš má z tehdejšího manželství dvě děti), oba se rozvedli, ale svatbu dlouho odkládali. Spolu mají dvě děti, kvůli nimž jejich matka přijala jméno BabišováAndrej a Monika Babišovi se vzali po 23 letech, 29. července 2017.

 

Články o celebritě

Maláčová: Pusa synovi v těžkých časech. A osamělý Babiš i Petříčkovo poděkování ženě Maláčová: Pusa synovi v těžkých časech. A osamělý Babiš i Petříčkovo poděkování ženě Ministryně Jana Maláčová (ČSSD) upozorňuje, že každá nemoc člověka do jisté míry zastaví  – a u koronaviru… číst článek
Krizový stav u Babišů: Monika vystavila premiérovi »stopku« Krizový stav u Babišů: Monika vystavila premiérovi »stopku« Andrej Babiš (65) každý den pořádá zasedání vlády kvůli pandemii koronaviru, obávaný zdroj nemoci… číst článek
Babiš nesmí domů, dcera Vivien (19) je v karanténě. A Monika si pořídila roušku Babiš nesmí domů, dcera Vivien (19) je v karanténě. A Monika si pořídila roušku Koronavirová karanténa postihla také rodinu premiéra Andreje Babiše (ANO). Jeho dospělá dcera Vivien… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Monika Štiková
Monika Štiková
zobrazit profil Jana Pupavová
Jana Pupavová
zobrazit profil Jiří Vejdělek
Jiří Vejdělek
zobrazit profil Antonín Baudyš
Antonín Baudyš
zobrazit profil Jakub Landovský
Jakub Landovský
zobrazit profil Lumír Kantor
Lumír Kantor
zobrazit profil Sophia Turdeau
Sophia Turdeau
zobrazit profil Jaroslav Havelka
Jaroslav Havelka