Monika Babišová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Monika Babišová používala léta jméno svého partnera Andreje Babiše. Jeho manželkou se stala po 23 letech společného soužití. Jméno si, jak tvrdila, změnila kvůli dětem.

Když druhý nejbohatší český občan Andrej Babiš učinil své hnutí ANO 2011 druhým nejúspěšnějším politickým subjektem ve volbách na podzim 2013, přitáhla zájem médií i jeho o dvacet let mladší atraktivní partnerka, blonďatá Monika Babišová. Díky jejímu vzhledu a s poukazem na velmi rozdílný věk si mnozí mysleli, že je jen zlatokopkou a s majitelem Agrofertu je jen kvůli penězům. Ona sama tvrdí, že tomu tak není. V době, kdy politická hvězda Andreje Babiše stoupala, už spolu byli podle jejích slov téměř dvacet let. Monika Babišová je profesí interiérová designérka.

MONIKA BABIŠOVÁ BYLA PRÝ MODELKA

"Jsem zvyklá, že si lidi myslí, že jsem s ním jen kvůli penězům. On je o dvacet let starší, takže to je asi první věc, která lidi napadne, když nás spolu vidí. Když jsme se seznámili, byl zaměstnanec Petrimexu, obchodní ředitel. To sice znamená, že měl asi nějaký ředitelský plat, ale rozhodně to nebyly miliony nebo miliardy," říká Monika Babišová a je to podle ní hlavní důkaz, že jí nejde o peníze. Ostatně Andrej Babiš ji prý po finanční stránce hlídá. "Když si chci koupit něco dražšího, tak se ho vždycky zeptám. Normálně ale nakupuju v běžných obchodech," tvrdí.

Monika Babišová byla společně s dalšími osobami obviněna v souvislosti s Čapím hnízdem, respektive s údajným dotačním podvodem. Státní zástupce její stíhání koncem srpna 2019 zastavil, stejně jako dalších obviněných.

O MONICE BABIŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Andrejem Babišem se seznámili, když jí bylo dvacet let a jemu čtyřicet. Oba v té době byli zadaní (Andrej Babiš má z tehdejšího manželství dvě děti), oba se rozvedli, ale svatbu dlouho odkládali. Spolu mají dvě děti, kvůli nimž jejich matka přijala jméno BabišováAndrej a Monika Babišovi se vzali po 23 letech, 29. července 2017.

 

Články o celebritě

Přítel Babišové ukázal po kauze s chudinou bradavky i svého pudla: Šablatúra v orchidejích Přítel Babišové ukázal po kauze s chudinou bradavky i svého pudla: Šablatúra v orchidejích Florista Ivan Šablatúra, kamarád manželky premiéra Moniky Babišové, se po vánočním skandálu pomalu… číst článek
Florista Šablatúra, který zavařil Babišové, vylezl z nory: Na ples v Brně s novou ženou! Florista Šablatúra, který zavařil Babišové, vylezl z nory: Na ples v Brně s novou ženou! Na tradiční, už 58. ples Hotelu International v Brně dorazil i florista a kamarád premiérovy manželky… číst článek
Babišová s dcerou v ráji: Odhalený poklad Vivien, opičí hrátky Moniky a mladý lodivod Babišová s dcerou v ráji: Odhalený poklad Vivien, opičí hrátky Moniky a mladý lodivod Do Česka se přihnala slota, Moniku Babišovou to ale trápit nemusí. Manželka premiéra Andreje Babiše… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Dan Ťok
Dan Ťok
zobrazit profil Monika Babišová
Monika Babišová
zobrazit profil Magda Gubová
Magda Gubová
zobrazit profil Petr Vydra
Petr Vydra
zobrazit profil Jiří Payne
Jiří Payne
zobrazit profil Tomáš Linhart
Tomáš Linhart
zobrazit profil Romek Hanzlík
Romek Hanzlík
zobrazit profil Adam Skala
Adam Skala