Monika Babišová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Monika Babišová používala léta jméno svého partnera Andreje Babiše. Jeho manželkou se stala po 23 letech společného soužití. Jméno si, jak tvrdila, změnila kvůli dětem.

Když druhý nejbohatší český občan Andrej Babiš učinil své hnutí ANO 2011 druhým nejúspěšnějším politickým subjektem ve volbách na podzim 2013, přitáhla zájem médií i jeho o dvacet let mladší atraktivní partnerka, blonďatá Monika Babišová. Díky jejímu vzhledu a s poukazem na velmi rozdílný věk si mnozí mysleli, že je jen zlatokopkou a s majitelem Agrofertu je jen kvůli penězům. Ona sama tvrdí, že tomu tak není. V době, kdy politická hvězda Andreje Babiše stoupala, už spolu byli podle jejích slov téměř dvacet let. Monika Babišová je profesí interiérová designérka.

MONIKA BABIŠOVÁ BYLA PRÝ MODELKA

"Jsem zvyklá, že si lidi myslí, že jsem s ním jen kvůli penězům. On je o dvacet let starší, takže to je asi první věc, která lidi napadne, když nás spolu vidí. Když jsme se seznámili, byl zaměstnanec Petrimexu, obchodní ředitel. To sice znamená, že měl asi nějaký ředitelský plat, ale rozhodně to nebyly miliony nebo miliardy," říká Monika Babišová a je to podle ní hlavní důkaz, že jí nejde o peníze. Ostatně Andrej Babiš ji prý po finanční stránce hlídá. "Když si chci koupit něco dražšího, tak se ho vždycky zeptám. Normálně ale nakupuju v běžných obchodech," tvrdí.

Monika Babišová byla společně s dalšími osobami obviněna v souvislosti s Čapím hnízdem, respektive s údajným dotačním podvodem. Státní zástupce její stíhání koncem srpna 2019 zastavil, stejně jako dalších obviněných.

O MONICE BABIŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Andrejem Babišem se seznámili, když jí bylo dvacet let a jemu čtyřicet. Oba v té době byli zadaní (Andrej Babiš má z tehdejšího manželství dvě děti), oba se rozvedli, ale svatbu dlouho odkládali. Spolu mají dvě děti, kvůli nimž jejich matka přijala jméno BabišováAndrej a Monika Babišovi se vzali po 23 letech, 29. července 2017.

 

Články o celebritě

Babišovi v New Yorku: Moniku hladila „půvabná dáma“, elegantní pár hostil Trump Babišovi v New Yorku: Moniku hladila „půvabná dáma“, elegantní pár hostil Trump Český premiér Andrej Babiš (ANO) vyrazil na politická jednání a zároveň nechal nahlédnout do zákulisí,… číst článek
Zeman pro Blesk: Abolice se týká i Babišovy rodiny. „Přání smrti“ má za hyenismus Zeman pro Blesk: Abolice se týká i Babišovy rodiny. „Přání smrti“ má za hyenismus V kauze Čapí hnízdo by se případná abolice týkala nejen premiéra Andreje Babiše (ANO), ale i jeho… číst článek
Babiš, Monika i Vivien se smějí. Štastná rodina premiéra si vyrazila do New Yorku Babiš, Monika i Vivien se smějí. Štastná rodina premiéra si vyrazila do New Yorku Selfie od sochy Svobody, spousta amerických úsměvů. Premiér Andrej Babiš (ANO) přiletěl do USA, kde… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Ivo Pojezný
Ivo Pojezný
zobrazit profil Jiří Adamíra
Jiří Adamíra
zobrazit profil Jana Preissová
Jana Preissová
zobrazit profil Jiří Veselý
Jiří Veselý
zobrazit profil Ivo Valenta
Ivo Valenta
zobrazit profil Pavel Háša
Pavel Háša
zobrazit profil Zora Ulla Keslerová
Zora Ulla Keslerová
zobrazit profil Filip Nepejchal
Filip Nepejchal