Související celebrity

Životopis

Monika Babišová léta používá jméno svého partnera Andreje Babiše. Jeho manželkou se stala po 23 letech společného soužití. Jméno si prý změnila kvůli dětem.

Když druhý nejbohatší český občan Andrej Babiš učinil své hnutí ANO 2011 druhým nejúspěšnějším politickým subjektem ve volbách na podzim 2013, přitáhla zájem médií i jeho o dvacet let mladší atraktivní partnerka, blonďatá Monika Babišová.

MONIKA BABIŠOVÁ BYLA PRÝ MODELKA

Babišová tvrdí, že není zlatokopka

Díky jejímu vzhledu a s poukazem na velmi rozdílný věk si mnozí mysleli, že je jen zlatokopkou a s majitelem Agrofertu je jen kvůli penězům. Ona sama tvrdí, že tomu tak není. V době, kdy politická hvězda Andreje Babiše stoupala, už spolu byli podle jejích slov téměř dvacet let. Monika Babišová je profesí interiérová designérka.

"Jsem zvyklá, že si lidi myslí, že jsem s ním jen kvůli penězům. On je o dvacet let starší, takže to je asi první věc, která lidi napadne, když nás spolu vidí. Když jsme se seznámili, byl zaměstnanec Petrimexu, obchodní ředitel. To sice znamená, že měl asi nějaký ředitelský plat, ale rozhodně to nebyly miliony nebo miliardy," říká Monika Babišová a je to podle ní hlavní důkaz, že jí nejde o peníze. Ostatně Andrej Babiš ji prý po finanční stránce hlídá. "Když si chci koupit něco dražšího, tak se ho vždycky zeptám. Normálně ale nakupuju v běžných obchodech," tvrdí.

Babišová byla stíhána za Čapí hnízdo

Monika Babišová byla společně s dalšími osobami obviněna v souvislosti s Čapím hnízdem, respektive s údajným dotačním podvodem. Státní zástupce její stíhání koncem srpna 2019 zastavil, stejně jako dalších obviněných.

O MONICE BABIŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Andrejem Babišem se seznámili, když jí bylo dvacet let a jemu čtyřicet. Oba v té době byli zadaní (Andrej Babiš má z tehdejšího manželství dvě děti), oba se rozvedli, ale svatbu dlouho odkládali. Spolu mají dvě děti, kvůli nimž jejich matka přijala jméno BabišováAndrej a Monika Babišovi se vzali po 23 letech, 29. července 2017.

 

Články o celebritě

Babiše trefili vajíčkem, v Průhonicích zasahovali těžkooděnci a premiér se ukryl v cukrárně Babiše trefili vajíčkem, v Průhonicích zasahovali těžkooděnci a premiér se ukryl v cukrárně Předvolební mítink šéfa hnutí ANO Andreje Babiše v Průhonicích se zvrtnul. Premiér to schytal vajíčk... číst článek
Vzácná shoda: Opozice, Babiš i soud chtějí uznávat protilátky. Jenže Vojtěch je proti Vzácná shoda: Opozice, Babiš i soud chtějí uznávat protilátky. Jenže Vojtěch je proti Tlak na uznání protilátek jako součást koronavirové bezinfekčnosti v Česku sílí. V cestě ale stojí j... číst článek
Kvůli Babišově Vivien změna u protilátek? Žena od Vojtěcha je proti, chystá se ale jiná novinka Kvůli Babišově Vivien změna u protilátek? Žena od Vojtěcha je proti, chystá se ale jiná novinka Dcera premiéra Andreje Babiše (ANO) a jiní mají nejspíš smůlu. Pravidla se kvůli nim měnit nebudou. ... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jiří Padevět
Jiří Padevět
zobrazit profil Veronika Vrecionová
Veronika Vrecionová
zobrazit profil Hynek Bočan
Hynek Bočan
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Miloš Forman
Miloš Forman
zobrazit profil Emmanuel Macron
Emmanuel Macron
zobrazit profil Zdeněk Podal
Zdeněk Podal
zobrazit profil Milan Richter
Milan Richter