Monika Babišová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Monika Babišová používala léta jméno svého partnera Andreje Babiše. Jeho manželkou se stala po 23 letech společného soužití. Jméno si, jak tvrdila, změnila kvůli dětem.

Když druhý nejbohatší český občan Andrej Babiš učinil své hnutí ANO 2011 druhým nejúspěšnějším politickým subjektem ve volbách na podzim 2013, přitáhla zájem médií i jeho o dvacet let mladší atraktivní partnerka, blonďatá Monika Babišová. Díky jejímu vzhledu a s poukazem na velmi rozdílný věk si mnozí mysleli, že je jen zlatokopkou a s majitelem Agrofertu je jen kvůli penězům. Ona sama tvrdí, že tomu tak není. V době, kdy politická hvězda Andreje Babiše stoupala, už spolu byli podle jejích slov téměř dvacet let. Monika Babišová je profesí interiérová designérka.

MONIKA BABIŠOVÁ BYLA PRÝ MODELKA

"Jsem zvyklá, že si lidi myslí, že jsem s ním jen kvůli penězům. On je o dvacet let starší, takže to je asi první věc, která lidi napadne, když nás spolu vidí. Když jsme se seznámili, byl zaměstnanec Petrimexu, obchodní ředitel. To sice znamená, že měl asi nějaký ředitelský plat, ale rozhodně to nebyly miliony nebo miliardy," říká Monika Babišová a je to podle ní hlavní důkaz, že jí nejde o peníze. Ostatně Andrej Babiš ji prý po finanční stránce hlídá. "Když si chci koupit něco dražšího, tak se ho vždycky zeptám. Normálně ale nakupuju v běžných obchodech," tvrdí.

Monika Babišová byla společně s dalšími osobami obviněna v souvislosti s Čapím hnízdem, respektive s údajným dotačním podvodem. Státní zástupce její stíhání koncem srpna 2019 zastavil, stejně jako dalších obviněných.

O MONICE BABIŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Andrejem Babišem se seznámili, když jí bylo dvacet let a jemu čtyřicet. Oba v té době byli zadaní (Andrej Babiš má z tehdejšího manželství dvě děti), oba se rozvedli, ale svatbu dlouho odkládali. Spolu mají dvě děti, kvůli nimž jejich matka přijala jméno BabišováAndrej a Monika Babišovi se vzali po 23 letech, 29. července 2017.

 

Články o celebritě

Křepelka k obědu a granáty pro Pompeovou. Monika provedla ministrovu ženu po Karlově mostě Křepelka k obědu a granáty pro Pompeovou. Monika provedla ministrovu ženu po Karlově mostě Premiér Andrej Babiš (ANO) přivítal v Kramářově vile amerického ministra zahraničí Mikea Pompea. Jed... číst článek
Dcera Babiše slavila dvacetiny: Vivien ukázala svou lásku Dcera Babiše slavila dvacetiny: Vivien ukázala svou lásku Snídaně u Tiffanyho! Po vzoru legendárního filmu začala dcera premiéra Andreje Babiše (65, ANO) svou... číst článek
Smutné 20. narozeniny Babišové: Rodiče na ni zapomněli?! Smutné 20. narozeniny Babišové: Rodiče na ni zapomněli?!

Vivien Babišová (20) je dcerou miliardáře, ale velkolepou oslavu neměla. Jak je to možné?

číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Mária Koudelová
Mária Koudelová
zobrazit profil Radek Nejezchleb
Radek Nejezchleb
zobrazit profil Jiří Cieńciała
Jiří Cieńciała
zobrazit profil Martin Herodes
Martin Herodes
zobrazit profil Vojtěch Štěpánek
Vojtěch Štěpánek
zobrazit profil Donald Trump
Donald Trump
zobrazit profil Jelena Mašínová
Jelena Mašínová
zobrazit profil Lela Lenka Geislerová
Lela Lenka Geislerová