Monika Babišová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Monika Babišová používala léta jméno svého partnera Andreje Babiše. Jeho manželkou se stala po 23 letech společného soužití. Jméno si, jak tvrdila, změnila kvůli dětem.

Když druhý nejbohatší český občan Andrej Babiš učinil své hnutí ANO 2011 druhým nejúspěšnějším politickým subjektem ve volbách na podzim 2013, přitáhla zájem médií i jeho o dvacet let mladší atraktivní partnerka, blonďatá Monika Babišová. Díky jejímu vzhledu a s poukazem na velmi rozdílný věk si mnozí mysleli, že je jen zlatokopkou a s majitelem Agrofertu je jen kvůli penězům. Ona sama tvrdí, že tomu tak není. V době, kdy politická hvězda Andreje Babiše stoupala, už spolu byli podle jejích slov téměř dvacet let. Monika Babišová je profesí interiérová designérka.

MONIKA BABIŠOVÁ BYLA PRÝ MODELKA

"Jsem zvyklá, že si lidi myslí, že jsem s ním jen kvůli penězům. On je o dvacet let starší, takže to je asi první věc, která lidi napadne, když nás spolu vidí. Když jsme se seznámili, byl zaměstnanec Petrimexu, obchodní ředitel. To sice znamená, že měl asi nějaký ředitelský plat, ale rozhodně to nebyly miliony nebo miliardy," říká Monika Babišová a je to podle ní hlavní důkaz, že jí nejde o peníze. Ostatně Andrej Babiš ji prý po finanční stránce hlídá. "Když si chci koupit něco dražšího, tak se ho vždycky zeptám. Normálně ale nakupuju v běžných obchodech," tvrdí.

Monika Babišová je společně s dalšími osobami trestně stíhána v souvislosti s Čapím hnízdem, respektive s údajným dotačním podvodem.

O MONICE BABIŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Andrejem Babišem se seznámili, když jí bylo dvacet let a jemu čtyřicet. Oba v té době byli zadaní (Andrej Babiš má z tehdejšího manželství dvě děti), oba se rozvedli, ale svatbu dlouho odkládali. Spolu mají dvě děti, kvůli nimž jejich matka přijala jméno BabišováAndrej a Monika Babišovi se vzali po 23 letech, 29. července 2017.

 

Články o celebritě

Stylistův přešlap? Babišová měla u Trumpa stejné šaty jako před měsícem Kerndlová! Stylistův přešlap? Babišová měla u Trumpa stejné šaty jako před měsícem Kerndlová! Při návštěvě Bílého domu zářila Monika Babišová (44) v luxusních smetanových šatech z kolekce Victorie… číst článek
Trumpová si libovala, jak si to s Monikou Babišovou užily. Co udivilo novináře? Trumpová si libovala, jak si to s Monikou Babišovou užily. Co udivilo novináře? Čtvrteční návštěvu Bílého domu sice zahájili premiér Andrej Babiš (ANO) s chotí Monikou společně,… číst článek
Módní duel Babišové a Trumpové v Bílém domě očima Františky: Vysoká hra tichého luxusu Módní duel Babišové a Trumpové v Bílém domě očima Františky: Vysoká hra tichého luxusu Choť českého premiéra Andreje Babiše (64) Monika (44) oficiální návštěvu Spojených států amerických,… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Klára Jerneková
Klára Jerneková
zobrazit profil Daniel Farnbauer
Daniel Farnbauer
zobrazit profil Ingemar Stenmark
Ingemar Stenmark
zobrazit profil Jiří Hlavatý
Jiří Hlavatý
zobrazit profil Zdenka Crkvenjaš
Zdenka Crkvenjaš
zobrazit profil Dominik Hašek
Dominik Hašek
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Michaela Kuklová
Michaela Kuklová