Heidi Klum

Datum narození: 1.6.1973
Místo narození: Bergisch-Gladbach, Německo
Výška: 177 cm
Profese: top modelka, herečka, moderátorka, módní návrhářka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Heidi Klum je jedna z nejúspěšnějších topmodelek, ale i herečka a také módní návrhářka. Ve světě módy se proslavila hlavně díky spolupráci se značkou Victoria’s Secret.

Podle časopisu Forbes je Heidi jedna z nejbohatších modelek. A není se čemu divit. Dostala se na obálku všech předních módních časopisů včetně Vogue, ELLE nebo Marie Claire. Celosvětový úspěch zaznamenala, když se dostala na titulní stránku prestižního plavkového vydání časopisu Sports Illustrated a následná spolupráce s Victoria's Secret, kde mezi andílky patří i modelka Adriana Lima

Tělo bohyně by ji mohl každý závidět. Svou postavu si Heidi udržuje během a jógou. Každodenní sportování doplňuje o nízkouhlohydrátovou dietu. Tráví také spoustu času se svými dětmi a nejoblíbenější činností je skákání na trampolíně a dlouhé procházky se psy Freddiem a Maxem.

K modelingu se Heidi dostala díky svému otci Güntherovi, který pracoval jako manažer v jedné kosmetické firmě. Heidi však uvádí, že jí k modelingu přivedla její kamarádka Karin, která ji přemluvila, aby vyplnila přihlášku z časopisu do soutěže Modelka roku 1992. Heidi celou soutěž vyhrála a byl ji nabídnut kontrakt ve výši 300,000 dolarů. Na kontrakt reagovala o několik měsíců později po dokončení studia.

Kromě modelingu se objevila i v seriálech jako Sex ve městě nebo How I Met Your Mother. Napsala předmluvu pro knihu o bodypaintingu a objevila se v reklamách pro H&M, Schwarzkopf a v mnoha dalších.

Heidi navrhla i vlastní kolekci oblečení, bot, šperků a plavek. Na trh uvedla i dvě vůně, které dostaly název Heidi Klum a Me.

Kromě jiného je i královnou každého Halloweenu a její kostýmy patří k těm nejlepším a nejoriginálnějším. Vidět jsme ji mohli v masce stařeny, kostýmu motýla nebo „oživlé mrtvoly“ bez kůže.  

V roce 2014 skončilo její manželství se zpěvákem Sealem, díky jejímu románku s bodyguardem Martinem Kristenem. Heidi a Seal mají tři děti- Henryho, Johana a Lou. Z předchozího vztahu s podnikatelem Flaviem Briatorem má dceru Leni, kterou Seal v roce 2009 adoptoval.

 

Články o celebritě

Slavné ženy zázračně hubnou po porodu. Co jim pomáhá a můžete to dělat i vy? Slavné ženy zázračně hubnou po porodu. Co jim pomáhá a můžete to dělat i vy? Mít hned po těhotenství postavu jako lusk se může zdát zcela nemožné, ale slavné krásky dokázaly,… číst článek
Dokonalé róby ze Zlatých glóbů: Lady Gaga všechny zastínila! Komu to ještě slušelo? Dokonalé róby ze Zlatých glóbů: Lady Gaga všechny zastínila! Komu to ještě slušelo? Oproti loňskému roku, kdy se na červený koberec nahrnuly ženy pouze v černých róbách, byl letos výběr… číst článek
Dokonalé róby ze Zlatých glóbů: Lady Gaga všechny zastínila! Komu to ještě slušelo? Dokonalé róby ze Zlatých glóbů: Lady Gaga všechny zastínila! Komu to ještě slušelo? Oproti loňskému roku, kdy se na červený koberec nahrnuly ženy pouze v černých róbách, byl letos výběr… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Taťána Makarenko
Taťána Makarenko
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská