Andrea Verešová

Datum narození: 28.6.1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Teplíčko je tu: Kdo se už ukázal v plavečkách?! Teplíčko je tu: Kdo se už ukázal v plavečkách?! Když se řekne teplé počasí, věříme, že si většina lidí vzpomene na bazén a plavky. Jakmile nastoupí… číst článek
To NEJ z letní párty celebrit: Žhavá Verešová, vnadná Nesvadbová a rudá Buzková To NEJ z letní párty celebrit: Žhavá Verešová, vnadná Nesvadbová a rudá Buzková Stylová restaurace v centru Prahy na břehu řeky Vltavy se na okamžik zahalila do luxusu. Pozvané… číst článek
TRAPAS JAKO HROM! Vážně tomu Verešová (37) věřila? TRAPAS JAKO HROM! Vážně tomu Verešová (37) věřila? Další trapas jako hrom! Modelka, vystudovaná právnička a teď už i kleptomanka. Kráska si do kufru… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková