Andrea Verešová

Datum narození: 28.6.1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Okamžitá operace! Manžel Andrey Verešové se vážně zranil Okamžitá operace! Manžel Andrey Verešové se vážně zranil Jen co se Andrea Verešová (37) vrátila s rodinou z lyžovačky na horách, už se viděla, jak balí kufry… číst článek
Verešová měla s Volopichem velké plány! Bohužel osud rozhodl jinak… Verešová měla s Volopichem velké plány! Bohužel osud rozhodl jinak… Andrea Verešová se těšila, jak si s manželem užije dovolenou u moře. Jenže z jejich plánů sešlo,… číst článek
Bývalý milenec Verešové a kolega Schumachera: prodej vily za 600 milionů! Bývalý milenec Verešové a kolega Schumachera: prodej vily za 600 milionů! Ložnicí mu prošlo spoustu krásných žen a jednou z nich byla i slovenská modelka Andrea Verešová.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum
zobrazit profil Zina Šťovíčková
Zina Šťovíčková
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová