Andrea Verešová

Datum narození: 28.6.1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Zemanův poradce Nejedlý na pohřbu Kočky (†28) s novou ženou: Manželka přišla sama Zemanův poradce Nejedlý na pohřbu Kočky (†28) s novou ženou: Manželka přišla sama Na posledním rozloučení s Janem Kočkou ml.(†28), který před 14 dny sjel do protisměru a zabil při… číst článek
Pohřeb Jana Kočky ml. (†28): Co se dělo za dveřmi střeženými ochrankou? Pohřeb Jana Kočky ml. (†28): Co se dělo za dveřmi střeženými ochrankou? Stovky smutečních hostů, zástupy celebrit, bílé holubice a cesta z okvětních lístků růží vyprovodily… číst článek
Verešová vyvedla krásky z rodiny: Pózovala vedle maminky, sestry a neteře! Verešová vyvedla krásky z rodiny: Pózovala vedle maminky, sestry a neteře! V rámci Česko-Slovenského večera Andrea Verešová (38) představila novou kolekci šatů své značky.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Eliška Bučková
Eliška Bučková
zobrazit profil Tereza Křivánková
Tereza Křivánková
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová