Andrea Verešová

Datum narození: 28.6.1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Verešová se chlubí manželem: Volopicha (54) ukázala v celé kráse! Verešová se chlubí manželem: Volopicha (54) ukázala v celé kráse! Už za dva roky Andrea Verešová (38) oslaví čtyřicáté narozeniny, její tělo jí i tak ale závidí mnoho… číst článek
Borhyová, Verešová a spol.: Ohromují svět sexy křivkami! Borhyová, Verešová a spol.: Ohromují svět sexy křivkami! To, že jsou Česky a Slovenky jedny z nejkrásnějších žen na světě, potvrzují Lucie Borhyová (40),… číst článek
Slavní se rozutekli na dovolené: Borhyová k moři, Bučková na tábor a Makarenko na nákupy Slavní se rozutekli na dovolené: Borhyová k moři, Bučková na tábor a Makarenko na nákupy Jen co ve svém diáři našly slavné osobnosti volné místo, hned toho využily, sbalily kufry a odletěly… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová