Andrea Verešová

Datum narození: 28.6.1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Jakubisko finišuje Perinbabu 2: Zahrála si i Verešová a oživená mrtvá italská legenda! Jakubisko finišuje Perinbabu 2: Zahrála si i Verešová a oživená mrtvá italská legenda! Režisér Juraj Jakubisko (80) dokončuje několikaměsíční natáčení pohádky Perinbaba 2, která navazuje… číst článek
Borhyová s Kopřivovou přivítaly zimu v bikinách, Vondráčková zapadla sněhem! Borhyová s Kopřivovou přivítaly zimu v bikinách, Vondráčková zapadla sněhem! V noci v Čechách napadl první sníh a české celebrity prvních letošních vloček hned využily. Maruška… číst článek
Sokol na kolenou, smetla ho Verešová Sokol na kolenou, smetla ho Verešová Herec padl na kolena a to famózně. Při svém vystoupení v tanečních soubojích na festivalu Life! na… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Eva Klímková
Eva Klímková
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová