Petra Němcová

Datum narození: 24. 6. 1979
Místo narození: Karviná
Váha: 57 kg
Výška: 178 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Topmodelkou se Petra Němcová stala poté, co ji v šestnácti letech kamarádka přihlásila do soutěže Elite Model Look. Kráska uspěla a odjela do Milána, přežila tsunami i smrt partnera. Její náručí prošlo několik filmových hvězd.

Jako modelka začínala Petra Němcová v Miláně. Čtyři léta následovaly v Paříži, další pak v Londýně. Pak se usídlila v americkém New Yorku. Svůj půvab předváděla i na dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů. Periodikum Sports Illustrated ji v roce 2003 udělil titul Modelka roku.

PETRA NĚMCOVÁ CHYTROU HORÁKYNÍ

O rok později ji postihlo neštěstí v exotickém Thajsku. Na dovolené ji smetla vlna tsunami. Se zlomenou pánví čekala Petra Němcová na záchranu osm hodin. Ze zranění se nakonec zotavila. Její snoubenec, fotograf Simon Atlee, ale přírodní katastrofu nepřežil. O své zkušenosti modelka napsala knihu Vždy s láskou, Petra.

Petra Němcová založila také Nadaci Šťastná srdce, se kterou pomáhá dětem postiženým přírodními pohromami. Za svou aktivitu byla jmenována čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Modelka Petra Němcová vystudovala oděvnictví. Ráda cestuje a čte.

O PETŘE NĚMCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dříve byl jejím partnerem americký tvrďák Bruce Willis, hezoun Leonardo DiCaprio nebo britský romantik James Blunt. Byla také zasnoubená s anglickým hercem Jamiem Belmanem. Před svatbou se ale rozešli. Poté se do ní zamiloval herc Sean Penn. V květnu 2013 to dala dohromady s haitským premiérem Laurentem Lamothem, kvůli němuž se Petra Němcová přestěhovala z New Yorku do haitské metropole Port-au-Prince.

V létě 2019 se Petra Němcová tajně provdala za podnikatele v showbyznysu Benjamina Larretcheho. V listopadu téhož roku mu porodila syna.

 

 

Články o celebritě

Tajemství šatů Evy Pavlové na metálech: První dáma zářila v rudé. A co přiznala, že nezvládá? Tajemství šatů Evy Pavlové na metálech: První dáma zářila v rudé. A co přiznala, že nezvládá? První dáma Eva Pavlová na sebe opět dokázala strhnout pozornost. Na sobotním předávání státních vyzn... číst článek
Němcová rozdávala ceny: Na jejím milionovém večeru zářily Pavlová i Kijonková Němcová rozdávala ceny: Na jejím milionovém večeru zářily Pavlová i Kijonková Galavečer Happy Hearts, jedna z nejrespektovanějších charitativních akcí v Evropě, se uskutečnila 9.... číst článek
Utajená svatba dvou slavných herců: Naomi Wattsová a Billy Crudup si řekli své „ano“! Utajená svatba dvou slavných herců: Naomi Wattsová a Billy Crudup si řekli své „ano“! To jsou ale tajnůstkáři! Herečka Naomi Wattsová (54) a její dlouholetý partner, taktéž herec Billy C... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lucia Javorčeková
Lucia Javorčeková
zobrazit profil Daniela Kociánová
Daniela Kociánová
zobrazit profil Maria Boichenko
Maria Boichenko
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Martina Dvořáková
Martina Dvořáková
zobrazit profil Karolína Kopíncová
Karolína Kopíncová