Petra Němcová | Celebwiki.cz

Petra Němcová

Datum narození: 24. 6. 1979
Místo narození: Karviná
Váha: 57 kg
Výška: 178 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Topmodelkou se Petra Němcová stala poté, co ji v šestnácti letech kamarádka přihlásila do soutěže Elite Model Look. Kráska uspěla a odjela do Milána, přežila tsunami i smrt partnera. Její náručí prošlo několik filmových hvězd.

Jako modelka začínala Petra Němcová v Miláně. Čtyři léta následovaly v Paříži, další pak v Londýně. Pak se usídlila v americkém New Yorku. Svůj půvab předváděla i na dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů. Periodikum Sports Illustrated ji v roce 2003 udělil titul Modelka roku.

PETRA NĚMCOVÁ CHYTROU HORÁKYNÍ

O rok později ji postihlo neštěstí v exotickém Thajsku. Na dovolené ji smetla vlna tsunami. Se zlomenou pánví čekala Petra Němcová na záchranu osm hodin. Ze zranění se nakonec zotavila. Její snoubenec, fotograf Simon Atlee, ale přírodní katastrofu nepřežil. O své zkušenosti modelka napsala knihu Vždy s láskou, Petra.

Petra Němcová založila také Nadaci Šťastná srdce, se kterou pomáhá dětem postiženým přírodními pohromami. Za svou aktivitu byla jmenována čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Modelka Petra Němcová vystudovala oděvnictví. Ráda cestuje a čte.

O PETŘE NĚMCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dříve byl jejím partnerem americký tvrďák Bruce Willis, hezoun Leonardo DiCaprio nebo britský romantik James Blunt. Byla také zasnoubená s anglickým hercem Jamiem Belmanem. Před svatbou se ale rozešli. Poté se do ní zamiloval herc Sean Penn. V květnu 2013 to dala dohromady s haitským premiérem Laurentem Lamothem, kvůli němuž se Petra Němcová přestěhovala z New Yorku do haitské metropole Port-au-Prince.

V létě 2019 se Petra Němcová tajně provdala za podnikatele v showbyznysu Benjamina Larretcheho. V listopadu téhož roku mu porodila syna.

 

 

Články o celebritě

Petra Němcová chrání syna (9 měs.) kojením: Nevěřila jsem, že to zvládnu! Petra Němcová chrání syna (9 měs.) kojením: Nevěřila jsem, že to zvládnu! Modelka Petra Němcová (41), která se ve čtyřiceti letech stala prvorodičkou, když v listopadu minulé... číst článek
Vyčerpaná topmodelka Daniela Peštová: Nečekané přiznání na sociální síti! Vyčerpaná topmodelka Daniela Peštová: Nečekané přiznání na sociální síti! Půvabná modelka Daniela Peštová (49), životní partnerka zpěváka Pavola Habery (58) a zároveň trojnás... číst článek
Petra Němcová s rodinou u moře: Páni, to je karanténa! Petra Němcová s rodinou u moře: Páni, to je karanténa! Žádné smutné fotky v rouškách! Topmodelka Petra Němcová (40) se s manželem Benjaminem Larretchem (42... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Tereza Kačerová
Tereza Kačerová
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová