Petra Němcová | Celebwiki.cz

Petra Němcová

Datum narození: 24.6.1979
Místo narození: Karviná
Váha: 57 kg
Výška: 178 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Topmodelkou se Petra Němcová stala poté, co ji v šestnácti letech kamarádka přihlásila do soutěže Elite Model Look. Kráska uspěla a odjela do Milána, přežila tsunami i smrt partnera. Její náručí prošlo několik filmových hvězd.

Jako modelka začínala Petra Němcová v Miláně. Čtyři léta následovaly v Paříži, další pak v Londýně. Pak se usídlila v americkém New Yorku. Svůj půvab předváděla i na dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů. Periodikum Sports Illustrated ji v roce 2003 udělil titul Modelka roku.

PETRA NĚMCOVÁ CHYTROU HORÁKYNÍ

O rok později ji postihlo neštěstí v exotickém Thajsku. Na dovolené ji smetla vlna tsunami. Se zlomenou pánví čekala Petra Němcová na záchranu osm hodin. Ze zranění se nakonec zotavila. Její snoubenec, fotograf Simon Atlee, ale přírodní katastrofu nepřežil. O své zkušenosti modelka napsala knihu Vždy s láskou, Petra.

Petra Němcová založila také Nadaci Šťastná srdce, se kterou pomáhá dětem postiženým přírodními pohromami. Za svou aktivitu byla jmenována čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Modelka Petra Němcová vystudovala oděvnictví. Ráda cestuje a čte.

O PETŘE NĚMCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dříve byl jejím partnerem americký tvrďák Bruce Willis, hezoun Leonardo DiCaprio nebo britský romantik James Blunt. Byla také zasnoubená s anglickým hercem Jamiem Belmanem. Před svatbou se ale rozešli. Poté se do ní zamiloval herc Sean Penn. V květnu 2013 to dala dohromady s haitským premiérem Laurentem Lamothem, kvůli němuž se Petra Němcová přestěhovala z New Yorku do haitské metropole Port-au-Prince.

V létě 2019 se Petra Němcová tajně provdala za podnikatele a showbyznysu Benjamina Larretcheho.


 

Články o celebritě

Topmodelka Petra Němcová: Vymodlené těhotenství! Topmodelka Petra Němcová: Vymodlené těhotenství! Kdyby život Petry Němcové (40) zfilmovali, divačkám v kinech by nestačily kapesníky. Nechyběl by… číst článek
Topmodelka Petra Němcová (40) čeká miminko: Je to božský dar! jásá na instagramu tři týdny po svatbě Topmodelka Petra Němcová (40) čeká miminko: Je to božský dar! jásá na instagramu tři týdny po svatbě Šťastné zprávy ze života krásné české topmodelky Petry Němcové neberou konce! Nejdřív konečně přišla… číst článek
Svatba jako byznys? Podivný tah modelky Němcové těsně po utajené veselce Svatba jako byznys? Podivný tah modelky Němcové těsně po utajené veselce Česká modelka Petra Němcová (40) se o víkendu konečně dočkala pohádkové svatby! S přítelem Benjaminem… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Veronika Kašáková
Veronika Kašáková
zobrazit profil Fanny Neguesha
Fanny Neguesha
zobrazit profil Martina Dvořáková
Martina Dvořáková
zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Michaela Kociánová
Michaela Kociánová
zobrazit profil Denisa Spergerová
Denisa Spergerová