Petra Němcová

Datum narození: 24. 6. 1979
Místo narození: Karviná
Váha: 57 kg
Výška: 178 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Topmodelkou se Petra Němcová stala poté, co ji v šestnácti letech kamarádka přihlásila do soutěže Elite Model Look. Kráska uspěla a odjela do Milána, přežila tsunami i smrt partnera. Její náručí prošlo několik filmových hvězd.

Jako modelka začínala Petra Němcová v Miláně. Čtyři léta následovaly v Paříži, další pak v Londýně. Pak se usídlila v americkém New Yorku. Svůj půvab předváděla i na dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů. Periodikum Sports Illustrated ji v roce 2003 udělil titul Modelka roku.

PETRA NĚMCOVÁ CHYTROU HORÁKYNÍ

O rok později ji postihlo neštěstí v exotickém Thajsku. Na dovolené ji smetla vlna tsunami. Se zlomenou pánví čekala Petra Němcová na záchranu osm hodin. Ze zranění se nakonec zotavila. Její snoubenec, fotograf Simon Atlee, ale přírodní katastrofu nepřežil. O své zkušenosti modelka napsala knihu Vždy s láskou, Petra.

Petra Němcová založila také Nadaci Šťastná srdce, se kterou pomáhá dětem postiženým přírodními pohromami. Za svou aktivitu byla jmenována čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Modelka Petra Němcová vystudovala oděvnictví. Ráda cestuje a čte.

O PETŘE NĚMCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dříve byl jejím partnerem americký tvrďák Bruce Willis, hezoun Leonardo DiCaprio nebo britský romantik James Blunt. Byla také zasnoubená s anglickým hercem Jamiem Belmanem. Před svatbou se ale rozešli. Poté se do ní zamiloval herc Sean Penn. V květnu 2013 to dala dohromady s haitským premiérem Laurentem Lamothem, kvůli němuž se Petra Němcová přestěhovala z New Yorku do haitské metropole Port-au-Prince.

V létě 2019 se Petra Němcová tajně provdala za podnikatele v showbyznysu Benjamina Larretcheho. V listopadu téhož roku mu porodila syna.

 

 

Články o celebritě

Zahrál si i s Dornanem. Český model Doseděl míří vzhůru Zahrál si i s Dornanem. Český model Doseděl míří vzhůru Bude mít Česko dalšího zástupce ve světovém modelingu? Devětadvacetiletý model Jan Doseděl má velké ... číst článek
Neskutečně sexy Zorka Hejdová rok po porodu v plavkách: Ani manžel nevěřil! Neskutečně sexy Zorka Hejdová rok po porodu v plavkách: Ani manžel nevěřil! Moderátorka Zora Hejdová (v červenci 32) patří k tomu málu šťastných žen, jimž se hned po porodu pod... číst článek
Plus size kráska Ashley Grahamová ukázala, jak kojí: Rovnou dvě miminka najednou! Plus size kráska Ashley Grahamová ukázala, jak kojí: Rovnou dvě miminka najednou! Plus size modelka Ashley Grahamová (34) rozhodně nepatří mezi ženy, které by se nějak zvlášť styděly... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Olga Hrzánová manekýna
Olga Hrzánová manekýna
zobrazit profil Daniela Frantzová
Daniela Frantzová
zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová