Petra Němcová | Celebwiki.cz

Petra Němcová

Datum narození: 24.6.1979
Místo narození: Karviná
Váha: 57 kg
Výška: 178 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Topmodelkou se Petra Němcová stala poté, co ji v šestnácti letech kamarádka přihlásila do soutěže Elite Model Look. Kráska uspěla a odjela do Milána, přežila tsunami i smrt partnera. Její náručí prošlo několik filmových hvězd.

Jako modelka začínala Petra Němcová v Miláně. Čtyři léta následovaly v Paříži, další pak v Londýně. Pak se usídlila v americkém New Yorku. Svůj půvab předváděla i na dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů. Periodikum Sports Illustrated ji v roce 2003 udělil titul Modelka roku.

PETRA NĚMCOVÁ CHYTROU HORÁKYNÍ

O rok později ji postihlo neštěstí v exotickém Thajsku. Na dovolené ji smetla vlna tsunami. Se zlomenou pánví čekala Petra Němcová na záchranu osm hodin. Ze zranění se nakonec zotavila. Její snoubenec, fotograf Simon Atlee, ale přírodní katastrofu nepřežil. O své zkušenosti modelka napsala knihu Vždy s láskou, Petra.

Petra Němcová založila také Nadaci Šťastná srdce, se kterou pomáhá dětem postiženým přírodními pohromami. Za svou aktivitu byla jmenována čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Modelka Petra Němcová vystudovala oděvnictví. Ráda cestuje a čte.

O PETŘE NĚMCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dříve byl jejím partnerem americký tvrďák Bruce Willis, hezoun Leonardo DiCaprio nebo britský romantik James Blunt. Byla také zasnoubená s anglickým hercem Jamiem Belmanem. Před svatbou se ale rozešli. Poté se do ní zamiloval herc Sean Penn. V květnu 2013 to dala dohromady s haitským premiérem Laurentem Lamothem, kvůli němuž se Petra Němcová přestěhovala z New Yorku do haitské metropole Port-au-Prince.

V létě 2019 se Petra Němcová tajně provdala za podnikatele v showbyznysu Benjamina Larretcheho. V listopadu téhož roku mu porodila syna.

 

 

Články o celebritě

Topmodelka Němcová (40) předčasně porodila! Bouře a dramatické chvilky Topmodelka Němcová (40) předčasně porodila! Bouře a dramatické chvilky Modelka Petra Němcová (40) neměla dlouho štěstí na lásku, ale teď se její osud obrátil. S manželem… číst článek
Natěšená topmodelka Petra Němcová: Kdo je v bříšku? Natěšená topmodelka Petra Němcová: Kdo je v bříšku? Je to hodně sledované těhotenství. Jde přece o bříško topmodelky Petry Němcové (40). Ta se na svém… číst článek
Známe pohlaví miminka Petry Němcové! Na svět přijde v osudný den Známe pohlaví miminka Petry Němcové! Na svět přijde v osudný den Slavná světová topmodelka českého původu Petra Němcová (40) už zná pohlaví svého očekávaného dítěte… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Margarita Aranhaová
Margarita Aranhaová
zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová