Michaela Sejnová

Datum narození: 23. 1. 1992
Místo narození: Most
Výška: 176 cm
Profese: herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Do povědomí široké veřejnosti se půvabná herečka Michaela Sejnová zapsala jako hvězda oblíbeného seriálu Doktoři z Počátků. Ale je známá i z muzikálů.

Michaela Sejnová není zdaleka jen herečkou, ale také zpívá, tančí a působí jako cvičitelka aerobiku (patnáct let se mu věnovala závodně). Ještě než nastoupila na základní školu, zpívala v dětském sboru Permoníček, hrála také osm let na housle a samozřejmě působila v dětském dramatickém kroužku, kde se začalo rodit její přání stát se herečkou.

Zrálo ale dlouho, Míša Sejnová vystudovala Střední pedagogickou školu v Mostě a měla být učitelkou. A mohla být patrně nejkrásnější učitelkou v Česku, neboť ve svých 14 letech zvítězila v soutěži Dívka roku, což je obdoba Miss ČR, ovšem pro děvčata ve věku 13 až 15 let. Jenže už v osmnácti se jí díky jejím půvabům, šarmu a pěveckým i tanečním dovednostem naskytla příležitost zahrát si v muzikálu Děti ráje a posléze v dalším, Kapka medu pro Verunku, kde Michaela Sejnová ztvárnila přímo postavu princezny Verunky.

Půvabné a usměvavé Míši Sejnové si brzy všimli i filmaři a tak začala její herecká dráha. Nejprve se předvedla v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, pak si zahrála jednu z hlavních rolí (zdravotní sestru Markétu) v oblíbeném seriálu Doktoři z Počátků, kde nejprve uháněla doktora Kováře (hrál ho Martin Stránský), ale nakonec se vdala za terapeuta Ondřeje Bílka v podání Václava Jílka.

V reálném životě si v roce 2013 našla Míša Sejnová - zdá se - partnera, s kterým to myslí vážně. Jmenuje se Jan a sdílejí společnou domácnost. "Mám ráda chlapy, kteří se umějí postavit k práci a ženě dokážou zajistit bezpečí. A taky musí být milí," popsala herečka, na jaké typy letí.

 

Články o celebritě

Sejnová ze Sestřiček: Pět měsíců tajila těhotenství! Sejnová ze Sestřiček: Pět měsíců tajila těhotenství! Téměř pět měsíců si pro sebe nechávala radostnou novinku. Michaela Sejnová (28) ze Sestřiček je těho... číst článek
S rakovinou bojující Slováčková v tom není sama: Hvězda Modrého kódu Sejnová (26) pláče! S rakovinou bojující Slováčková v tom není sama: Hvězda Modrého kódu Sejnová (26) pláče! Nemoci si nevybírají a bohužel ani život ohrožující rakovina není výjimkou. Se zhoubným nádorem prsu... číst článek
Konec hvězdy Modrého kódu: Výpověď kvůli stresu! Konec hvězdy Modrého kódu: Výpověď kvůli stresu! Už žádná šikana! To si může říct hvězda Modrého kódu Anastázie Chocholatá (18). Představitelka sestř... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiří Štrébl
Jiří Štrébl
zobrazit profil Vladimír Čech
Vladimír Čech
zobrazit profil Martin Havelka
Martin Havelka
zobrazit profil Viktor Antonio
Viktor Antonio
zobrazit profil Ivana Andrlová
Ivana Andrlová
zobrazit profil Vilma Cibulková
Vilma Cibulková
zobrazit profil Vladimír Kratina
Vladimír Kratina
zobrazit profil Lucie Pernetová
Lucie Pernetová