Ľubomír Focko

Ľubomír Focko

Datum narození: 10. 6. 1954
Profese: právník a podnikatel
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Milionář Ľubomír Focko je úspěšný slovenský podnikatel žijící v Praze, který se řadu let objevuje po boku Jiřiny Bohdalové jako její společník na společenských akcích.

Slovák Ľubomír Focko je právník a podnikatel, který v Praze provozuje advokátní kancelář nesoucí jeho jméno. Sídlí v centru metropole v malebném prostředí Starého Města. Na téže adrese jsou ostatně i další firmy, v nichž Ľubomír Focko působí. Namátkou: akciová společnost ADD CZ, která se zabývá realitní činností. Nebo akciovka Transtech CZ, která nabízí služby v oblasti telematiky (tj. výpočetní, bezpečnostní či měřící technika).

Ľubomír Focko je také spolumajitelem firmy Amona Group, jejímž hlavním oborem podnikání je demolice a příprava stavenišť, ale zabývá se i dalšími obory. Sedí i v představenstvu společností Pražská teplárenská či I.C.S.

Vysoký a sportovně založený právník Ľubomír Focko se stal veřejně známým především tím, že často doprovází na nejrůznější společenské akce (Karlovarský filmový festival, předávání cen TýTý apod.) přední českou herečku Jiřinu Bohdalovou.

Jejich vztah se zdá být více než přátelský, mají se k sobě a netají se tím, že si spolu vyrazili například do USA či na Slovensko. Dali se dohromady jako aktivní příznivci agentury Amfora, která ročně produkuje stovky kulturních a sportovních akcí, na nichž se podílí i fotbalový klub Amfora.

 

Články o celebritě

Přítel »Bohdalky« o jejich vztahu: Věčné spory kvůli orgasmu Přítel »Bohdalky« o jejich vztahu: Věčné spory kvůli orgasmu Po boku legendární herečky se objevuje několik let úspěšný česko-slovenský podnikatel Ľubomír Focko ... číst článek
Jiřina Bohdalová (89) má smůlu: Musela odpískat obří oslavu 90. narozenin! Jiřina Bohdalová (89) má smůlu: Musela odpískat obří oslavu 90. narozenin! Koronavirus kříží plány všem a ruší se kvůli němu velké akce. Nevyhnula se tomu ani herečka Jiřina B... číst článek
Jiřina Bohdalová: ODPÍSKALA OBŘÍ OSLAVU 90. narozenin! Bojí se, že... Jiřina Bohdalová: ODPÍSKALA OBŘÍ OSLAVU 90. narozenin! Bojí se, že... I Jiřině Bohdalové (89) udělal koronavirus čáru přes rozpočet. Herečka měla slavit 90. narozeniny v ... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Bohdan Pomahač
Bohdan Pomahač
zobrazit profil Eliška Jansová
Eliška Jansová
zobrazit profil Josef Lukášek
Josef Lukášek
zobrazit profil Robert Kousal
Robert Kousal
zobrazit profil Richard Brabec
Richard Brabec
zobrazit profil Jana Plodková
Jana Plodková
zobrazit profil Lumír Olšovský
Lumír Olšovský