Ľubomír Focko | Celebwiki.cz
Ľubomír Focko

Ľubomír Focko

Datum narození: 10.6.1954
Profese: právník a podnikatel
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Milionář Ľubomír Focko je úspěšný slovenský podnikatel žijící v Praze, který se řadu let objevuje po boku Jiřiny Bohdalové jako její společník na společenských akcích.

Slovák Ľubomír Focko je právník a podnikatel, který v Praze provozuje advokátní kancelář nesoucí jeho jméno. Sídlí v centru metropole v malebném prostředí Starého Města. Na téže adrese jsou ostatně i další firmy, v nichž Ľubomír Focko působí. Namátkou: akciová společnost ADD CZ, která se zabývá realitní činností. Nebo akciovka Transtech CZ, která nabízí služby v oblasti telematiky (tj. výpočetní, bezpečnostní či měřící technika).

Ľubomír Focko je také spolumajitelem firmy Amona Group, jejímž hlavním oborem podnikání je demolice a příprava stavenišť, ale zabývá se i dalšími obory. Sedí i v představenstvu společností Pražská teplárenská či I.C.S.

Vysoký a sportovně založený právník Ľubomír Focko se stal veřejně známým především tím, že často doprovází na nejrůznější společenské akce (Karlovarský filmový festival, předávání cen TýTý apod.) přední českou herečku Jiřinu Bohdalovou.

Jejich vztah se zdá být více než přátelský, mají se k sobě a netají se tím, že si spolu vyrazili například do USA či na Slovensko. Dali se dohromady jako aktivní příznivci agentury Amfora, která ročně produkuje stovky kulturních a sportovních akcí, na nichž se podílí i fotbalový klub Amfora.

 

Články o celebritě

Bohdalové vztah s boháčem: Zrada místo lásky?! Bohdalové vztah s boháčem: Zrada místo lásky?! Jiřina Bohdalová (88) po boku mladšího partnera Ľubomíra Focka (65) vypadala spokojeně, avšak v poslední… číst článek
Trapas na červeném koberci Varů! Partnera Bohdalové přisoudili k jinému muži! Trapas na červeném koberci Varů! Partnera Bohdalové přisoudili k jinému muži! Tak tohle se nepovedlo. Uvítání Jiřiny Bohdalové (88) na červeném koberci letošního ročníku Mezinárodního… číst článek
Bohdalová na festivalu: Tři chlapi s Jiřinou a jeden trapas! Bohdalová na festivalu: Tři chlapi s Jiřinou a jeden trapas! Větší doprovod než hollywoodská hvězda Julianne Mooreová (58) měla na červeném koberci ve Varech… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jiří Adamíra
Jiří Adamíra
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Dušan Uhrin ml.
Dušan Uhrin ml.
zobrazit profil Robert Reichel
Robert Reichel
zobrazit profil Eliška Bučková
Eliška Bučková
zobrazit profil Jiří Rusnok
Jiří Rusnok
zobrazit profil Emil Holub
Emil Holub
zobrazit profil David Bowie
David Bowie