Linda Vágnerová-Hrůzová | Celebwiki.cz
Linda Vágnerová-Hrůzová

Linda Vágnerová-Hrůzová

Datum narození: 13. 7. 1975
Profese: manželka Michala Hrůzy
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Linda Vágnerová byla členkou souboru Bambini di Praga, jehož sbormistra Bohuslava Kulínského si vzala. Jejich vztah se ale rozpadl a stala se pak manželkou hudebníka Michala Hrůzy.

K hudbě měla Linda Vágnerová blízko odmalička. Proto už jako malá začala zpívat v proslulém souboru Bambini di Praga. Kuriózní je, že v roce, kdy se Linda Vágnerová narodila, se stal sbormistrem souboru její budoucí manžel, Bohumil Kulínský. Když však byl v roce 2004 zatčen a posléze odsouzen za zneužívání nezletilých sboristek, rozvedla se s ním (jejich vztah začal, když Vágnerové bylo 16 let, v roce 1998 se vzali, rozvod přišel na podzim 2006). Linda Vágnerová se krátce nato opět vdala, a to za zpěváka Michala Hrůzu, s nímž má dvě děti (první dcera se narodila krátce po rozvodu s Kulínským v únoru 2007, v květnu 2014 pak přišla na svět druhá dcerka).

Linda Vágnerová bojovala jeden čas s rakovinou. Na rozdíl od svých manželů se zpěvem neživí, její profesí je pedagogické poradenství, organizace kulturních akcí a poradenství v oblasti hardwaru a softwaru.

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Gabriela Soukalová, provdaná Koukalová
Gabriela Soukalová, provdaná Koukalová
zobrazit profil Filip Ušák
Filip Ušák
zobrazit profil Jan Petráň
Jan Petráň
zobrazit profil Sejroška (Lucie Schejbalová)
Sejroška (Lucie Schejbalová)
zobrazit profil Ladislav Šedivý
Ladislav Šedivý
zobrazit profil Anna Slováčková
Anna Slováčková
zobrazit profil Miroslav Slepička
Miroslav Slepička
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová