Profese: pilotka Formule Renault
Znamení: Beran

Životopis

Půvabná Gabriela Jílková začínala na motokárách, ale nakonec skončila za volantem Formule Renault. Jejím snem je ale F 1.

Čtyřnásobná mistryně ČR v motokárách Gabriela Jílková začala v roce 2011 závodit v seriálu Formule Renault a hned v úvodním závodu sezony dojela druhá. Ač žena, dokáže s přehledem převálcovat tvrdé mužské soupeře. Na jaře 2014 měla při závodech nehezkou nehodu, po které skončila v nemocnici, naštěstí jen s dvěma naštípnutými obratli.

Mezi úspěchy Gabriely Jílkové, studentky střední odborné školy civilního letectví, patří také trojí vítězství v anketě Zlatý volant, kdy vyhrála vyhrála Cenu E. Junkové. Snem Gabriely Jílkové je startovat jednou ve Formuli 1 po boku takových velikánů, jako jsou Sebastian Vettel, Fernando Alonso či Lewis Hamilton

Články o celebritě

Kopecký získal podeváté Zlatý volant, Zlatá řidítka patří Kornfeilovi Kopecký získal podeváté Zlatý volant, Zlatá řidítka patří Kornfeilovi Dvojnásobný mistr světa formule 1 Mika Häkkinen z Finska byl hlavní hvězdou dnešního slavnostního… číst článek
Hororová nehoda formulí v Rakousku: Česká kráska skončila v nemocnici! Hororová nehoda formulí v Rakousku: Česká kráska skončila v nemocnici! VIDEO | Štěstí v neštěstí měla o víkendu česká závodnice Gabriela Jílková (19). Po hrůzostrašně vypadající… číst článek
Půvabná Gábina drtí chlapy i za volantem! Půvabná Gábina drtí chlapy i za volantem! FOTOGALERIE - Navenek působí jako něžná dívka. Pěkná blondýnka je ale pořádný dravec. Závodnice Národní… číst článek