Dee Ocleppo

Dee Ocleppo

Datum narození: 31. 12. 1899
Přezdívka: Mrs. Hilfiger
Profese: modelka

Související celebrity

Životopis

Dee Ocleppo je bývalá supermodelka, bývalá manželka italského tenisty Gianniho Ocleppa a současná, v pořadí druhá žena módního návrháře Tommy Hilfigera.

Jeden z největších momentů Dee Ocleppo, byla určitě svatba s módním návrhářem Tommy Hilfigerem, která proběhla 12. prosince roku 2008 v jednom z Hilfigerových sídel. Tímto se Dee dostala do podvědomí módního průmyslu a celkové návrhářské smetánky. Hilfiger podle amerického tisku, obdaroval Ocleppo zásnubním prstenem s 8,2 karátovým diamantem a své líbánky prožili na Mustique, soukromém ostrově v Západní Indii.

I přes informace, že neplánovali mít společně žádné další děti, se jim 4. srpna 2009 narodil syn Sebastian Thomas Hilfiger.

I když už ne jako super-modelka, Ocleppo navštěvuje i nadále módní události. Vystavuje se hrdě po boku svého muže na vernisážích, večírkách celebrit a další akcí, čím navazuje na svou úspěšnou kariéru v průmyslu.

Zajímavostí je, že v minulosti byla Dee Ocleppo spojována v milostné aféře s Brucem Willisem nebo monackým princem Albertem. I když si své jméno nechala i po svatbě původní, prezentuje se často i pod pseudonymem Mrs. Hilfiger.

 

Další Modelky

zobrazit profil Margarita Aranhaová
Margarita Aranhaová
zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Melanie Vančurová
Melanie Vančurová
zobrazit profil Veronika Kašáková
Veronika Kašáková
zobrazit profil Ester Berdych Sátorová
Ester Berdych Sátorová
zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová
zobrazit profil Karolína Mališová
Karolína Mališová