Dee Ocleppo | Celebwiki.cz
Dee Ocleppo

Dee Ocleppo

Datum narození: 31. 12. 1899
Přezdívka: Mrs. Hilfiger
Profese: modelka

Související celebrity

Životopis

Dee Ocleppo je bývalá supermodelka, bývalá manželka italského tenisty Gianniho Ocleppa a současná, v pořadí druhá žena módního návrháře Tommy Hilfigera.

Jeden z největších momentů Dee Ocleppo, byla určitě svatba s módním návrhářem Tommy Hilfigerem, která proběhla 12. prosince roku 2008 v jednom z Hilfigerových sídel. Tímto se Dee dostala do podvědomí módního průmyslu a celkové návrhářské smetánky. Hilfiger podle amerického tisku, obdaroval Ocleppo zásnubním prstenem s 8,2 karátovým diamantem a své líbánky prožili na Mustique, soukromém ostrově v Západní Indii.

I přes informace, že neplánovali mít společně žádné další děti, se jim 4. srpna 2009 narodil syn Sebastian Thomas Hilfiger.

I když už ne jako super-modelka, Ocleppo navštěvuje i nadále módní události. Vystavuje se hrdě po boku svého muže na vernisážích, večírkách celebrit a další akcí, čím navazuje na svou úspěšnou kariéru v průmyslu.

Zajímavostí je, že v minulosti byla Dee Ocleppo spojována v milostné aféře s Brucem Willisem nebo monackým princem Albertem. I když si své jméno nechala i po svatbě původní, prezentuje se často i pod pseudonymem Mrs. Hilfiger.

 

Další Modelky

zobrazit profil Kateřina Votavová
Kateřina Votavová
zobrazit profil Zina Šťovíčková
Zina Šťovíčková
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Tereza Franková
Tereza Franková