Libuše Šmuclerová

Datum narození: 11. 1. 1963
Místo narození: Nová Paka
Profese: předsedkyně představenstva a CO-CEO Czech News Center

Související celebrity

Životopis

Libuše Šmuclerová, předsedkyně představenstva a CO-CEO Czech News Center, se v anketách opakovaně umisťuje mezi nejvlivnějšími českými ženami.

Když v roce 2012 sestavovaly Hospodářské noviny žebříček 25 nejvýznamnějších žen českého byznysu, přiznaly první místo Libuši Šmuclerové. V anketě 50 nejvlivnějších lidí českých médií prestižního časopisu Forbes dosáhla v témže roce na druhou příčku a přeskočila tak nejen všechny ženy, ale i drtivou většinu mužů.

Libuše Šmuclerová šéfovala TV Nova

Však už v té době měla rodačka z Nové Paky a absolventka žurnalistiky na Univerzitě Karlově Libuše Šmuclerová za sebou bohatou novinářskou kariéru.

Nejprve Libuše Šmuclerová působila pět let jako dramaturgyně a moderátorka v Československé televizi, jedenáct let pak prožila v nejsledovanější tuzemské televizi Nova, kde pracovala jako dramaturgyně, programová ředitelka a nakonec i výkonná ředitelka a jednatelka.

Šmuclerová řídí soukromou akademii

Roku 2007 se Libuše Šmuclerová šéfkou největšího tuzemského mediálního domu CNC, původně Ringier Axel Springer CZ. Zároveň řídí soukromou Akademii žurnalistiky a nových medií v Praze.

S bývalým manželem lékařem Romanem Šmuclerem založila síť klinik estetické medicíny Asklepion. Po rozvodu se stal partnerem Libuše Šmuclerové bývalý hokejový brankář Dominik Hašek, v roce 2015 ale po třech společných letech ohlásili rozchod.

Libuše Šmuclerová má dceru Justinu-Annu Šmuclerovou (*2001).

 

Články o celebritě

Přítelkyně Haška (56) je těhotná: Dominátor bude potřetí tátou! Přítelkyně Haška (56) je těhotná: Dominátor bude potřetí tátou! Dvě dospělé děti už má, teď pomyslně opráší svoji »rodičovskou kariéru«. Legendární hokejový brankář... číst článek
Zákulisí Klausovy oslavy: Exmanželky synů, zástupy VIP hostů a bizarní tanec Zákulisí Klausovy oslavy: Exmanželky synů, zástupy VIP hostů a bizarní tanec Zásadního životního jubilea se dnes dožívá bývalá hlava státu Václav Klaus (80). A na velkolepou osl... číst článek
Bilance čerstvého sedmdesátníka Ondřeje Hejmy: O SuperStar si chtěl se mnou povídat i Havel! Bilance čerstvého sedmdesátníka Ondřeje Hejmy: O SuperStar si chtěl se mnou povídat i Havel! Nejenže při příležitosti svých sedmdesátin poslal zpěvák Ondřej Hejma do světa Dáreček – tak se toti... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Helena  Růžičková
Helena Růžičková
zobrazit profil Pavel Talíř
Pavel Talíř
zobrazit profil Vítek Fiala
Vítek Fiala
zobrazit profil Iva Pazderková
Iva Pazderková
zobrazit profil Petr Třešňák
Petr Třešňák
zobrazit profil Andrea Bartošková
Andrea Bartošková
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová