Eva Lilian Vlachová | Celebwiki.cz

Eva Lilian Vlachová

Místo narození: Olomouc
Profese: modní blogerka

Související celebrity

Životopis

Módní blogerka Eva Lilian Vlachová je partnerkou herce Davida Matáska, představitele filmového Kendyho z legendárních Básníků.

Třikrát ženatý herec David Matásek se po padesátce pustil do nového vztahu. Jeho vyvolenou se stala pohledná zrzka, o čtvrt století mladší modní blogerka Eva Lilian Vlachová. David Matásek, ač byl stále ženat, svůj nový vztah nijak neskrýval. Vodil se s milenkou za ruku po Praze, po jejím boku navštěvoval různé společenské akce a hrdě se přihlásil k otcovství potomka, ještě nenarozeného dítěte Evy Lilian Vlachové. Pár byl například viděn v dubnu 2016 na premiéře nových Básníků, kde David Matásek opět hraje Kendyho, kamaráda hlavního hrdiny Štěpána Šafránka (v podání Pavla Kříže). Zde již bylo bříško nastávající maminky Evy Lilian Vlachové patrné. David Matásek novinářům řekl, že to bude kluk.

EVA LILIAN VLACHOVÁ OPUSTILA NĚMECKO

Rusovláska Eva Lilian Vlachová, která pochází z Olomouce, je známá zejména ve světě módy. Již řadu let se prezentuje jako módní blogerka, sledující nejnovější trendy jak v Německu, tak ve své rodné zemi. „Eva několik let žila v Berlíně, ale kvůli Davidovi se rozhodla vrátit domů,“ prozradil zdroj deníku Aha!. V Německu pracovala přes tři roky, a to v nejrůznějších firmách. Naposledy působila jako manažerka na internetové seznamce eDarling právě v Berlíně.

Chlapec Evy Lilian Vlachové bude již čtvrtým potomkem Davida Matáska. Dvě děti - dceru Marii a syna Benjamina – zplodil se svou třetí manželkou Kateřinou Matáskovou. S druhou ženou Simonou Matáskovou má dceru Lindu (narozena 1991), která je o pár let mladší než jeho současná partnerka. Poprvé byl David Matásek ženatý s Evou Turnovou, basistkou skupiny The Plastic People of the Universe. Jejich manželství zůstalo bezdětné.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Richard Kovalčík
Richard Kovalčík
zobrazit profil Marek Najbrt
Marek Najbrt
zobrazit profil Pavlína Jágrová
Pavlína Jágrová
zobrazit profil Jan Pošvář
Jan Pošvář
zobrazit profil Hillary Clintonová
Hillary Clintonová
zobrazit profil Vítězslav Vávra
Vítězslav Vávra
zobrazit profil Václav Hampl
Václav Hampl
zobrazit profil Barbora Kořanová
Barbora Kořanová