Dominika Myslivcová | Celebwiki.cz

Dominika Myslivcová

Datum narození: 6. 9. 1994
Přezdívka: Barbie
Místo narození: Ostrava
Míry: 82-60-89
Výška: 165 cm
Profese: blogerka, zpěvačka, herečka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Dominika Myslivcová je česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Je známá svou posedlostí růžovou barvou. První úspěšný blog psala už v 11 letech.

Dominika Myslivcová je populární česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Svůj první blog začala tvořit už v 11 letech (www.didlinka-d.blog.cz). Její popularita raketově rostla, avšak vznikaly i antiblogy a kritické komentáře k osobě "růžové Barbie". Myslivcová je stále aktivní blogerkou.

Dominika Myslivcová se objevila jako host v několika pořadech a natočila pár hudebních klipů. Účinkovala také v reklamě na operátora O2 společně s Johnym Machette a snowboardistkou Ester Ledeckou.

Suverénně nejúspěšnějším počinem Dominiky Myslivcové je cover Barbie Girl (2011), který na Youtube posbíral přes 50 milionů zhlédnutí. Bodovala také s písní Pink rap (2015), jež pokořila metu tří milionů zhlédnutí.

V srpnu 2016 vydala Dominika Myslivcová nový klip k protiuprchlickému protestsongu Změnu, tu my nechceme. Napodobila tak jinou kontroverzní pěnici Olivii Žižkovou, která "zabodovala" s písní Evropo, dýchej.

Dominika Myslivcová kandidovala v krajských volbách jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci z třetí pozice kandidátky. Jejím volebním heslem bylo „Nechci černou ale růžovou budoucnost“. Česká Barbie však ve volbách neuspěla, když získala jen 325 preferenčních hlasů.

VŠE O DOMINICE MYSLIVCOVÉ ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Zvláštní páry na luxusní párty hvězd: Průšová s exmanželem, Soukupova Mátlová s jiným! Zvláštní páry na luxusní párty hvězd: Průšová s exmanželem, Soukupova Mátlová s jiným! Luxusní pětihvězdičkový hotel v centru Prahy byl před pandemií koronaviru jen pro vyvolené nebo zahr... číst článek
Dominika Myslivcová přiznala: Moje závislost mě stojí statisíce měsíčně! Dominika Myslivcová přiznala: Moje závislost mě stojí statisíce měsíčně! Influencerka Dominika Myslivcová se netají tím, že vášnivě ráda nakupuje. Doma má tolik věcí a někte... číst článek
Sexy »Barbie« Dominika Myslivcová: Tři roky tají přítele! Teď spolu nesmí být Sexy »Barbie« Dominika Myslivcová: Tři roky tají přítele! Teď spolu nesmí být I když se už několik let v blízkosti blogerky Dominiky Myslivcové (25) pohybuje podnikatel Antonín C... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jakub Janda
Jakub Janda
zobrazit profil Dana  Mauerhoferová
Dana Mauerhoferová
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Blanka Kulínská
Blanka Kulínská
zobrazit profil Roman Zarzycký
Roman Zarzycký
zobrazit profil Antónia Lišková
Antónia Lišková
zobrazit profil Tereza Bebarová
Tereza Bebarová
zobrazit profil Jack Nicholson
Jack Nicholson