Dominika Myslivcová | Celebwiki.cz

Dominika Myslivcová

Datum narození: 6. 9. 1994
Přezdívka: Barbie
Místo narození: Ostrava
Míry: 82-60-89
Výška: 165 cm
Profese: blogerka, zpěvačka, herečka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Dominika Myslivcová je česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Je známá svou posedlostí růžovou barvou. První úspěšný blog psala už v 11 letech.

Dominika Myslivcová je populární česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Svůj první blog začala tvořit už v 11 letech (www.didlinka-d.blog.cz). Její popularita raketově rostla, avšak vznikaly i antiblogy a kritické komentáře k osobě "růžové Barbie". Myslivcová je stále aktivní blogerkou.

Dominika Myslivcová se objevila jako host v několika pořadech a natočila pár hudebních klipů. Účinkovala také v reklamě na operátora O2 společně s Johnym Machette a snowboardistkou Ester Ledeckou.

Suverénně nejúspěšnějším počinem Dominiky Myslivcové je cover Barbie Girl (2011), který na Youtube posbíral přes 50 milionů zhlédnutí. Bodovala také s písní Pink rap (2015), jež pokořila metu tří milionů zhlédnutí.

V srpnu 2016 vydala Dominika Myslivcová nový klip k protiuprchlickému protestsongu Změnu, tu my nechceme. Napodobila tak jinou kontroverzní pěnici Olivii Žižkovou, která "zabodovala" s písní Evropo, dýchej.

Dominika Myslivcová kandidovala v krajských volbách jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci z třetí pozice kandidátky. Jejím volebním heslem bylo „Nechci černou ale růžovou budoucnost“. Česká Barbie však ve volbách neuspěla, když získala jen 325 preferenčních hlasů.

VŠE O DOMINICE MYSLIVCOVÉ ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Nestárnoucí Petra Černocká myslí na svůj konec! Přizpůsobuje tomu výběr nového psa Nestárnoucí Petra Černocká myslí na svůj konec! Přizpůsobuje tomu výběr nového psa Herečka a zpěvačka Petra Černocká (70) sice v prosinci oplakala svého jezevčíka Vajdu, v psím salonu... číst článek
Sexbomba Dominika Myslivcová: Štěně nosí stejné značky jako ona! Sexbomba Dominika Myslivcová: Štěně nosí stejné značky jako ona! Jaká panička, takový pes! Buldoček Dominiky Myslivcové (25) nosí stejné oblečení jako ona. A nejsou ... číst článek
Kadeřávková z Ulice opět pod palbou kritiky: Pořídila si psa a už ho dává pryč! Kadeřávková z Ulice opět pod palbou kritiky: Pořídila si psa a už ho dává pryč! Mladá herečka Anna Kadeřávková (22), známá především jako Rozina z nekonečného seriálu Ulice, se pře... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Martina Dlabajová
Martina Dlabajová
zobrazit profil Vladimír  Černohorský
Vladimír Černohorský
zobrazit profil Ondřej Brousek
Ondřej Brousek
zobrazit profil Zinédine Zidane
Zinédine Zidane
zobrazit profil Michael Kmeť - Separ
Michael Kmeť - Separ
zobrazit profil Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
zobrazit profil Libor Stach
Libor Stach
zobrazit profil Zbyněk Michálek
Zbyněk Michálek