Dominika Myslivcová

Datum narození: 6. 9. 1994
Přezdívka: Barbie
Místo narození: Ostrava
Míry: 82-60-89
Výška: 165 cm
Profese: blogerka, zpěvačka, herečka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Dominika Myslivcová je česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Je známá svou posedlostí růžovou barvou. První úspěšný blog psala už v 11 letech.

Dominika Myslivcová je populární česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Svůj první blog začala tvořit už v 11 letech (www.didlinka-d.blog.cz). Její popularita raketově rostla, avšak vznikaly i antiblogy a kritické komentáře k osobě "růžové Barbie". Myslivcová je stále aktivní blogerkou.

Dominika Myslivcová se objevila jako host v několika pořadech a natočila pár hudebních klipů. Účinkovala také v reklamě na operátora O2 společně s Johnym Machette a snowboardistkou Ester Ledeckou.

Suverénně nejúspěšnějším počinem Dominiky Myslivcové je cover Barbie Girl (2011), který na Youtube posbíral přes 50 milionů zhlédnutí. Bodovala také s písní Pink rap (2015), jež pokořila metu tří milionů zhlédnutí.

V srpnu 2016 vydala Dominika Myslivcová nový klip k protiuprchlickému protestsongu Změnu, tu my nechceme. Napodobila tak jinou kontroverzní pěnici Olivii Žižkovou, která "zabodovala" s písní Evropo, dýchej.

Dominika Myslivcová kandidovala v krajských volbách jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci z třetí pozice kandidátky. Jejím volebním heslem bylo „Nechci černou ale růžovou budoucnost“. Česká Barbie však ve volbách neuspěla, když získala jen 325 preferenčních hlasů.

VŠE O DOMINICE MYSLIVCOVÉ ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Ina T.: Verešová, Hanychová a spol. jako královny laciné erotiky až obscénnosti budiž valentýnským varováním Ina T.: Verešová, Hanychová a spol. jako královny laciné erotiky až obscénnosti budiž valentýnským varováním Pro někoho komercí a levným patosem zavánějící svátek, pro jiné možnost projevit si láskyplnou náklo... číst článek
Zásnuby Alice Bendové (47): Gratulace kolegyň nebraly konce! A bacha na kolena! Zásnuby Alice Bendové (47): Gratulace kolegyň nebraly konce! A bacha na kolena! Už byla smířená s tím, že se podruhé nikdy nevdá, ale její životní partner Michal Topol (34) se 10. ... číst článek
Vánoční stromečky celebrit: Anna K. ukázala pejska, Myslivcová prsa, Konvičková dárek a Stránský levitující jehličnan! Vánoční stromečky celebrit: Anna K. ukázala pejska, Myslivcová prsa, Konvičková dárek a Stránský levitující jehličnan! Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme, přátelé! Tyhle, ale jistě i jiné koledy v těchto dnech velice č... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Václav Bělohradský
Václav Bělohradský
zobrazit profil Gregorio Marsiaj
Gregorio Marsiaj
zobrazit profil Kristýna Nerudová
Kristýna Nerudová
zobrazit profil Zdeňka Žádníková
Zdeňka Žádníková
zobrazit profil Michal Lukeš
Michal Lukeš
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Marek Ženíšek
Marek Ženíšek
zobrazit profil Liběna Rochová
Liběna Rochová