Dominika Myslivcová | Celebwiki.cz

Dominika Myslivcová

Datum narození: 6.9.1994
Přezdívka: Barbie
Místo narození: Ostrava
Míry: 82-60-89
Výška: 165 cm
Profese: blogerka, zpěvačka, herečka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Dominika Myslivcová je česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Je známá svou posedlostí růžovou barvou. První úspěšný blog psala už v 11 letech.

Dominika Myslivcová je populární česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Svůj první blog začala tvořit už v 11 letech (www.didlinka-d.blog.cz). Její popularita raketově rostla, avšak vznikaly i antiblogy a kritické komentáře k osobě "růžové Barbie". Myslivcová je stále aktivní blogerkou.

Dominika Myslivcová se objevila jako host v několika pořadech a natočila pár hudebních klipů. Účinkovala také v reklamě na operátora O2 společně s Johnym Machette a snowboardistkou Ester Ledeckou.

Suverénně nejúspěšnějším počinem Dominiky Myslivcové je cover Barbie Girl (2011), který na Youtube posbíral přes 50 milionů zhlédnutí. Bodovala také s písní Pink rap (2015), jež pokořila metu tří milionů zhlédnutí.

V srpnu 2016 vydala Dominika Myslivcová nový klip k protiuprchlickému protestsongu Změnu, tu my nechceme. Napodobila tak jinou kontroverzní pěnici Olivii Žižkovou, která "zabodovala" s písní Evropo, dýchej.

Dominika Myslivcová kandidovala v krajských volbách jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci z třetí pozice kandidátky. Jejím volebním heslem bylo „Nechci černou ale růžovou budoucnost“. Česká Barbie však ve volbách neuspěla, když získala jen 325 preferenčních hlasů.

VŠE O DOMINICE MYSLIVCOVÉ ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Sexbomba Myslivcová v Playboyi: Z růžové Barbie je mafiánská vdova! Sexbomba Myslivcová v Playboyi: Z růžové Barbie je mafiánská vdova! V nejluxusnějším kasinu v ČR poodhalila své vnady Dominika Myslivcová (24). Při focení pro pánský… číst článek
Párty plná úletů: Překvapila splasknutá Konvičková, ztrapnil se Podhůrský! Párty plná úletů: Překvapila splasknutá Konvičková, ztrapnil se Podhůrský! Další večírek plný překvapení. Adam Mišík (22) přišel s novým objevem. Zpěvačka Markéta Konvičková… číst článek
Barbie Dominika Myslivcová ve Varech: Ruší růžovou, na Hradě chce vystřídat Zemana! Barbie Dominika Myslivcová ve Varech: Ruší růžovou, na Hradě chce vystřídat Zemana! Svérázná blondýnka Dominika Myslivcová (24) vzala letošní festival ve Varech doslova útokem. Hned… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Mahulena Bočanová
Mahulena Bočanová
zobrazit profil Ivan Mládek
Ivan Mládek
zobrazit profil Václav Láska
Václav Láska
zobrazit profil Thomasin McKenzie
Thomasin McKenzie
zobrazit profil Colton Haynes
Colton Haynes
zobrazit profil Klement Gottwald
Klement Gottwald
zobrazit profil Barbora Srncová
Barbora Srncová
zobrazit profil Anna Schmidtmajerová
Anna Schmidtmajerová