Sejroška (Lucie Schejbalová) | Celebwiki.cz

Sejroška (Lucie Schejbalová)

Profese: youtuberka, kandidátka hnutí EU TROLL ve volbách do EP 2019

Související celebrity

Životopis

Youtuberka Sejroška, vlastním jménem Lucie Schejbalová, se stala ve volbách do EP 2019 lídryní kandidátky hnutí ANO, vytrollíme europarlament (EU TROLL). Křeslo v EP nezískala.

Pracovala nebo nějak si přivydělávala již od čtrnácti let, a to doučováním a hlídáním dětí, začala také jezdit na tábory. Nějakou dobu Lucie Schejbalová alias youtuberka Sejroška prodávala v potravinách, v obchodě kamarádky její matky.

SEJROŠKA NA WEBU BLESKPROZENY.CZ

Poté, co se z Chlumce přestěhování do Prahy, studovala VŠE a dělala v baru. Posléze pracoval v call centru. Po roce volání se nechala přeložit na oddělení korespondencí. V květnu 2016 Sejroška začala pracovat jako back office manager pro jeden srovnávač cen.

Na svém kanále na YouTube se Sejroška věnuje zejména parodiím. Dělá si legraci nejen z kosmetických a módních trendů, ale především sama ze sebe. Na paškál si bere též celebrity. Její videa dosahují statisíců i milionů zhlédnutí.

Ve volbách do Evropského parlamentu 2019 se Lucie Schejbalová 2019 stala lídryní kandidátky hnutí ANO, vytrollíme europarlament (EU TROLL). Ve volbách sice neuspěla, ale alespoň "vytrollila" státní kasu, a to celkem slušně.

O SEJROŠCE ČTĚTE ZDE>>

Své zájmy na Facebooku Sejroška popsala takto: „Mejkap, bjůty, šoping, hustý káry, fitness a helty lávstajl + kreaturin."

 

Další Ostatní

zobrazit profil Olmo Omerzu
Olmo Omerzu
zobrazit profil Kateřina Procházková
Kateřina Procházková
zobrazit profil Jitka Bártů
Jitka Bártů
zobrazit profil Michal Švarc
Michal Švarc
zobrazit profil Ivo Valenta
Ivo Valenta
zobrazit profil Pavel Čižinský
Pavel Čižinský
zobrazit profil Hillary Clintonová
Hillary Clintonová
zobrazit profil Karel Kratochvíle
Karel Kratochvíle