Sejroška Lucie Schejbalová | Celebwiki.cz

Sejroška (Lucie Schejbalová)

Profese: youtuberka, kandidátka hnutí EU TROLL ve volbách do EP 2019

Související celebrity

Životopis

Youtuberka Sejroška, vlastním jménem Lucie Schejbalová, se stala ve volbách do EP 2019 lídryní kandidátky hnutí ANO, vytrollíme europarlament (EU TROLL). Křeslo v EP nezískala.

Pracovala nebo nějak si přivydělávala již od čtrnácti let, a to doučováním a hlídáním dětí, začala také jezdit na tábory. Nějakou dobu Lucie Schejbalová alias youtuberka Sejroška prodávala v potravinách, v obchodě kamarádky její matky.

SEJROŠKA NA WEBU BLESKPROZENY.CZ

Poté, co se z Chlumce přestěhování do Prahy, studovala VŠE a dělala v baru. Posléze pracoval v call centru. Po roce volání se nechala přeložit na oddělení korespondencí. V květnu 2016 Sejroška začala pracovat jako back office manager pro jeden srovnávač cen.

Na svém kanále na YouTube se Sejroška věnuje zejména parodiím. Dělá si legraci nejen z kosmetických a módních trendů, ale především sama ze sebe. Na paškál si bere též celebrity. Její videa dosahují statisíců i milionů zhlédnutí.

Ve volbách do Evropského parlamentu 2019 se Lucie Schejbalová 2019 stala lídryní kandidátky hnutí ANO, vytrollíme europarlament (EU TROLL). Ve volbách sice neuspěla, ale alespoň "vytrollila" státní kasu, a to celkem slušně.

O SEJROŠCE ČTĚTE ZDE>>

Své zájmy na Facebooku Sejroška popsala takto: „Mejkap, bjůty, šoping, hustý káry, fitness a helty lávstajl + kreaturin."

 

Další Ostatní

zobrazit profil Václav Kuneš
Václav Kuneš
zobrazit profil Eva Lilian Vlachová
Eva Lilian Vlachová
zobrazit profil Miroslav Novák
Miroslav Novák
zobrazit profil Hana Zaňáková
Hana Zaňáková
zobrazit profil Eva Krejčířová
Eva Krejčířová
zobrazit profil Vít Kaňkovský
Vít Kaňkovský
zobrazit profil Pavel Pisch
Pavel Pisch
zobrazit profil Marta Semelová
Marta Semelová
Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít