Sejroška (Lucie Schejbalová) | Celebwiki.cz

Sejroška (Lucie Schejbalová)

Profese: youtuberka, kandidátka hnutí EU TROLL ve volbách do EP 2019

Související celebrity

Životopis

Youtuberka Sejroška, vlastním jménem Lucie Schejbalová, se stala ve volbách do EP 2019 lídryní kandidátky hnutí ANO, vytrollíme europarlament (EU TROLL). Křeslo v EP nezískala.

Pracovala nebo nějak si přivydělávala již od čtrnácti let, a to doučováním a hlídáním dětí, začala také jezdit na tábory. Nějakou dobu Lucie Schejbalová alias youtuberka Sejroška prodávala v potravinách, v obchodě kamarádky její matky.

SEJROŠKA NA WEBU BLESKPROZENY.CZ

Poté, co se z Chlumce přestěhování do Prahy, studovala VŠE a dělala v baru. Posléze pracoval v call centru. Po roce volání se nechala přeložit na oddělení korespondencí. V květnu 2016 Sejroška začala pracovat jako back office manager pro jeden srovnávač cen.

Na svém kanále na YouTube se Sejroška věnuje zejména parodiím. Dělá si legraci nejen z kosmetických a módních trendů, ale především sama ze sebe. Na paškál si bere též celebrity. Její videa dosahují statisíců i milionů zhlédnutí.

Ve volbách do Evropského parlamentu 2019 se Lucie Schejbalová 2019 stala lídryní kandidátky hnutí ANO, vytrollíme europarlament (EU TROLL). Ve volbách sice neuspěla, ale alespoň "vytrollila" státní kasu, a to celkem slušně.

O SEJROŠCE ČTĚTE ZDE>>

Své zájmy na Facebooku Sejroška popsala takto: „Mejkap, bjůty, šoping, hustý káry, fitness a helty lávstajl + kreaturin."

 

Další Ostatní

zobrazit profil David Moješčík
David Moješčík
zobrazit profil Václav Masaryk
Václav Masaryk
zobrazit profil Karim (Karel Lampa)
Karim (Karel Lampa)
zobrazit profil Jaroslav  Tuček
Jaroslav Tuček
zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Petr Faltus
Petr Faltus
zobrazit profil Tereza Klepiš
Tereza Klepiš
zobrazit profil Porty (youtuber)
Porty (youtuber)