Tiffany Trump

Datum narození: 13. 10. 1993
Místo narození: West Palm Beach, Florida, USA
Výška: 173 cm
Profese: internetová hvězda, zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Internetová star Tiffany Trump, která se prosadila i jako zpěvačka a modelka, je dcerou 45. amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho druhé manželky Marly Maples.

Základní a středoškolské vzdělání Tiffany Trump, celým jménem Tiffany Ariana Trump, získala na soukromé Viewpoint School v Calabasasu. Poté absolvovala obory sociologie a urban studies (městská studia) na Pensylvánské univerzitě.

TIFFANY TRUMP JE CELÝ TÁTA

Už při studiu univerzity Tiffany Trump vydala singl Like a Bird (2014). Posléze byla asistentkou módního časopisu Vogue. V roce 2016 začala s modelingem, a to na přehlídce Andrewa Warrena v rámci Newyorského týdne módy.

Jako členka Republikánské strany během amerických prezidentských voleb 2016, v nichž zvítězil její otec Donald Trump, se Tiffany Trump stejně jako další členové rodiny angažovala v jeho kampani.

Velmi populární se stal její Instagram, kde měla v polovině roku 2018 965 tisíc sledujících (followers). Deník New York Post Tiffany Trump zařadil mezi „rich Kids of Instagram“ (bohaté děti Instagramu).

O TIFFANY TRUMP ČTĚTE ZDE>>

Tiffany Trump je jediným potomkem Donalda Trumpa a jeho druhé manželky, herečky Marly Maples.

 

Články o celebritě

Šlapky na hotelu i zapomenuté klíče od krytu: Nová kniha odhaluje selhání ochranky prezidentů USA Šlapky na hotelu i zapomenuté klíče od krytu: Nová kniha odhaluje selhání ochranky prezidentů USA Ochranka amerických prezidentů zvaná Secret Service má pověst dokonalých profesionálů, připravených ... číst článek
Trumpa s covidem kurýrují ve VIP apartmá Trumpa s covidem kurýrují ve VIP apartmá O amerického prezidenta Donalda Trumpa (74), který se léčí z covidu-19, je dobře postaráno. Kurýrují... číst článek
Baba Vanga děsí ze záhrobí! Umíráček pro Evropu Baba Vanga děsí ze záhrobí! Umíráček pro Evropu Říkali ji Nostradamus Balkánu a její věštby jsou často hodně pochmurné. A ne jinak tomu má být i pří... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Pavel Švec
Pavel Švec
zobrazit profil Jaroslav Malý
Jaroslav Malý
zobrazit profil Jordan James Parker
Jordan James Parker
zobrazit profil Věra Chytilová
Věra Chytilová
zobrazit profil Miroslav Zborovský
Miroslav Zborovský
zobrazit profil Tomáš Martínek
Tomáš Martínek
zobrazit profil Lucie Hořčičková
Lucie Hořčičková