Rodrigo Alves

Rodrigo Alves

Datum narození: 30. 7. 1983
Místo narození: San Paolo, Brazílie
Profese: model, muž s nejvíce plastikami
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Brazilec Rodrigo Alves se proslavil svým šokujícím vzhledem. Podstoupil řadu plastik, aby vypadal jako živoucí napodobenina slavné figurky Kena, mužského protějšku oblíbené panenky Barbie.

Absolvent London College of Communication Rodrigo Alves se díky desítkám plastických operací, jež mu bizarně změnily vzhled, dopracoval přezdívy "The Human Ken Doll". Jeho umělý obličej i tělo se objevilo na titulních stránkách řady významných časopisů, jako jsou GQ, Forbes či Us Weekly.

RODRIGO ALVES – ROZPADÁ SE MU OBLIČEJ?

Šokující vzhled z Rodriga Alvese udělal mediálně známou osobu. Vystupoval v různých televizních pořadech, chatových projektech, televizních reality show po celém světě a též v dokumentech. V únoru 2017 se jako člověk s nejvíce kosmetickými procedurami dostal do Guinnessovy knihy rekordů.

Značná část zákroků, které Brazilce stály již miliony, byla náročná a mnohdy i riskantní. Takový mu provedli například lékaři, za nimiž musel až do Turecka. Tamní machři mu odsáli tuk z pozadí, který Kenovi následně vpíchli do obličeje. Umělé má Rodrigo Alves i svaly. Nesmí proto cvičit, jelikož jim zdravý pohyb škodí.

K zálibě v plastických operacích Rodriga Alvese údajně přivedla jeho starší sestra, modelka Leanne McDonnell. Ta má dozajista zvětšené pozadí, jelikož naprosto nesedí ke zbytku štíhlého těla. Dále si na první pohled může každý všimnout nepřirozeně úzkého nosu a plných rtů. Na rozdíl od svého bratra je tato brunetka ale i po operacích velmi sexy.

 

Články o celebritě

Hanbatá Barbie Jessica Alvesová láká fanoušky pořádným „velbloudem“: Trapas, nebo záměr? Hanbatá Barbie Jessica Alvesová láká fanoušky pořádným „velbloudem“: Trapas, nebo záměr? Plastiková parodie na panenku Barbie Jessica Alvesová (38), která donedávna bývala Kenem Rodrigem, s... číst článek
Z muže Kenem a nakonec Barbie! Jessica Alvesová je dva roky od proměny k nepoznání Z muže Kenem a nakonec Barbie! Jessica Alvesová je dva roky od proměny k nepoznání Trasgender Barbie Jessica Alvesová (38) dnes díky svému tělu vydělává miliony. Ještě před dvěma lety... číst článek
Barbie, co bývala Kenem, si dává do těla ve fitku: Málem jí vypadla ňadra! Barbie, co bývala Kenem, si dává do těla ve fitku: Málem jí vypadla ňadra! Trans-ikona Jessica Alvesová (38), která po většinu svého života byla mužem Rodrigem, si své nové tě... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jiří  Oberfalzer
Jiří Oberfalzer
zobrazit profil Miroslava Němcová
Miroslava Němcová
zobrazit profil Ago Simitči
Ago Simitči
zobrazit profil Tereza Hrzánová
Tereza Hrzánová
zobrazit profil Pavel Kašník
Pavel Kašník
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Tiffany Trump
Tiffany Trump