Rodrigo Alves

Rodrigo Alves

Datum narození: 30. 7. 1983
Místo narození: San Paolo, Brazílie
Profese: model, muž s nejvíce plastikami
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Brazilec Rodrigo Alves se proslavil svým šokujícím vzhledem. Podstoupil řadu plastik, aby vypadal jako živoucí napodobenina slavné figurky Kena, mužského protějšku oblíbené panenky Barbie.

Absolvent London College of Communication Rodrigo Alves se díky desítkám plastických operací, jež mu bizarně změnily vzhled, dopracoval přezdívy "The Human Ken Doll". Jeho umělý obličej i tělo se objevilo na titulních stránkách řady významných časopisů, jako jsou GQ, Forbes či Us Weekly.

RODRIGO ALVES – ROZPADÁ SE MU OBLIČEJ?

Šokující vzhled z Rodriga Alvese udělal mediálně známou osobu. Vystupoval v různých televizních pořadech, chatových projektech, televizních reality show po celém světě a též v dokumentech. V únoru 2017 se jako člověk s nejvíce kosmetickými procedurami dostal do Guinnessovy knihy rekordů.

Značná část zákroků, které Brazilce stály již miliony, byla náročná a mnohdy i riskantní. Takový mu provedli například lékaři, za nimiž musel až do Turecka. Tamní machři mu odsáli tuk z pozadí, který Kenovi následně vpíchli do obličeje. Umělé má Rodrigo Alves i svaly. Nesmí proto cvičit, jelikož jim zdravý pohyb škodí.

K zálibě v plastických operacích Rodriga Alvese údajně přivedla jeho starší sestra, modelka Leanne McDonnell. Ta má dozajista zvětšené pozadí, jelikož naprosto nesedí ke zbytku štíhlého těla. Dále si na první pohled může každý všimnout nepřirozeně úzkého nosu a plných rtů. Na rozdíl od svého bratra je tato brunetka ale i po operacích velmi sexy.

 

Články o celebritě

Podívaná, co bere dech: Transgender sexice Jessica Alvesová vyvalila ňadra v rudém negližé! Podívaná, co bere dech: Transgender sexice Jessica Alvesová vyvalila ňadra v rudém negližé! Transgender modelka Jessica Alvesová (39), která na svět přišla jakožto nevýrazný a se svým vzhledem... číst článek
Transgender Jessica Alvesová se rozparádila: Žhavé rande s ex! Transgender Jessica Alvesová se rozparádila: Žhavé rande s ex! Stará láska nerezaví? Asi tomu tak bude! Transgender modelka Jessica Alvesová (39), co ještě před ně... číst článek
Podprsenka slaví 108 let: Tyhle krásky jsou ale raději bez! Podprsenka slaví 108 let: Tyhle krásky jsou ale raději bez! 3. listopadu 1914 si nechala Mary P. Jacobová patentovat podprsenku - a tento den také oslavují všec... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Václav  Nosek
Václav Nosek
zobrazit profil Ben Cristovao
Ben Cristovao
zobrazit profil Michaela Opltová
Michaela Opltová
zobrazit profil Olga Sehnalová
Olga Sehnalová
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Jiří Padevět
Jiří Padevět
zobrazit profil Robert Hlavatý
Robert Hlavatý