Rodrigo Alves | Celebwiki.cz

Rodrigo Alves

Datum narození: 30. 7. 1983
Místo narození: San Paolo, Brazílie
Profese: model, muž s nejvíce plastikami
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Brazilec Rodrigo Alves se proslavil svým šokujícím vzhledem. Podstoupil řadu plastik, aby vypadal jako živoucí napodobenina slavné figurky Kena, mužského protějšku oblíbené panenky Barbie.

Absolvent London College of Communication Rodrigo Alves se díky desítkám plastických operací, jež mu bizarně změnily vzhled, dopracoval přezdívy "The Human Ken Doll". Jeho umělý obličej i tělo se objevilo na titulních stránkách řady významných časopisů, jako jsou GQ, Forbes či Us Weekly.

RODRIGO ALVES – ROZPADÁ SE MU OBLIČEJ?

Šokující vzhled z Rodriga Alvese udělal mediálně známou osobu. Vystupoval v různých televizních pořadech, chatových projektech, televizních reality show po celém světě a též v dokumentech. V únoru 2017 se jako člověk s nejvíce kosmetickými procedurami dostal do Guinnessovy knihy rekordů.

Značná část zákroků, které Brazilce stály již miliony, byla náročná a mnohdy i riskantní. Takový mu provedli například lékaři, za nimiž musel až do Turecka. Tamní machři mu odsáli tuk z pozadí, který Kenovi následně vpíchli do obličeje. Umělé má Rodrigo Alves i svaly. Nesmí proto cvičit, jelikož jim zdravý pohyb škodí.

K zálibě v plastických operacích Rodriga Alvese údajně přivedla jeho starší sestra, modelka Leanne McDonnell. Ta má dozajista zvětšené pozadí, jelikož naprosto nesedí ke zbytku štíhlého těla. Dále si na první pohled může každý všimnout nepřirozeně úzkého nosu a plných rtů. Na rozdíl od svého bratra je tato brunetka ale i po operacích velmi sexy.

 

Články o celebritě

Přeoperovaná Barbie Jessica Alvesová truchlí: Smrt otce, který ji chtěl vydědit! Přeoperovaná Barbie Jessica Alvesová truchlí: Smrt otce, který ji chtěl vydědit! Přeoperovaná Barbie Jessica Alvesová (37) smutní, její miliardářský otec Roserval zemřel. Příčinu sm... číst článek
Ken přeoperovaný na Barbie: V bikinách à la Pamela předvedl pořádný pupíček! Ken přeoperovaný na Barbie: V bikinách à la Pamela předvedl pořádný pupíček! Někdejší živý Ken, který se stal postupně živou Barbie (nebo něco na ten způsob), umí i po mnoha dra... číst článek
Dříve Ken, dnes Barbie Jessica Alvesová: Další změna! Nechala si to prodloužit! Dříve Ken, dnes Barbie Jessica Alvesová: Další změna! Nechala si to prodloužit! Ex Ken a současná Barbie Jessica Alvesová (36) si dopřává poslední kosmetická zkrášlení, než se nado... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Petr Hannig
Petr Hannig
zobrazit profil Anna Brandejs
Anna Brandejs
zobrazit profil Jan Holásek
Jan Holásek
zobrazit profil Dominik Vodička
Dominik Vodička
zobrazit profil Zdeněk Vokatý
Zdeněk Vokatý
zobrazit profil Aleš Juchelka
Aleš Juchelka
zobrazit profil Adéla Šeďová
Adéla Šeďová
zobrazit profil Markéta Wernerová
Markéta Wernerová