Jan Pešout | Celebwiki.cz

Jan Pešout

Přezdívka: Peša
Profese: zpěvák, kytarista

Související celebrity

Životopis

Zpěvák skupiny Supersonic, šestadvacetiletý Jan Pešout, zkolaboval začátkem července 2017 na pódiu na festivalu v Čáslavi, podobně jako hvězda Věra Špinarová, a krátce nato zemřel.

Talentovaný muzikant Jan Pešout, zpěvák, kytarista a frontman amatérské kapely Supersonic, si na pódiu naposledy zahrál v sobotu 1. července 2017. Zničehonic se zhroutil na pódiu při vystoupení skupiny na Rockovém festivalu Čáslav na zahradě tamní Diakonie, kde Supersonic hrál jako poslední ze šesti amatérských kapel.

Ihned byl převezen do nemocnice v Kolíně, kam jej záchranka přivezla se selháním srdce. Přestože lékaři svedli několikahodinový boj o jeho život, mladý muzikant Jan Pešout, přezdíbaný Peša, zemřel. Podle slov mluvčí záchranky Petry Effenbergerové byl hudebník kardiak.

Čáslavsko-pražská kapela Supersonic, inspirovaná britskou kytarovou scénou 90. let 20. století, hrála ve složení Jan Pešout (kytara, zpěv), Ivo Mojžíš (bicí), Jan Potoček (kytara), Jan Urban (baskytara).

V březnu 2017 též na festivalu v Čáslavi zkolabovala rocková legenda Věra Špinarová, která v nemocnici zemřela po čtyřech dnech

 

Další Hudebníci

zobrazit profil Jaroslav Hutka
Jaroslav Hutka
zobrazit profil DJ Lucca - Lucie Dvořáková
DJ Lucca - Lucie Dvořáková
zobrazit profil Romek Hanzlík
Romek Hanzlík
zobrazit profil Vítek Fiala
Vítek Fiala
zobrazit profil Daniel Barták
Daniel Barták
zobrazit profil Michal Pavlíček
Michal Pavlíček
zobrazit profil Ladislav Štaidl
Ladislav Štaidl
zobrazit profil Jaroslav Petrásek
Jaroslav Petrásek