Matyáš Hložek Muž roku 2017 | Celebwiki.cz

Matyáš Hložek

Datum narození: 26.1.1994
Profese: Muž roku 2017, trenér
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Fitness trenér Matyáš Hložek, syn legendárního popového zpěváka Stanislava Hložka, se ve svých třiadvaceti letech stal Mužem roku 2017. V soutěži zvítězil nad 783 soupeři.

Když byl Matyáš Hložek malý, rozhodně by nikdo netipoval, že by se kdy mohl účastnit soutěže o nejkrásnějšího muže Česka. Byl trochu cvalík a jako žádný idol nevypadal. To se ale lety změnilo. Vyrostl z něj vysoký, sympatický krasavec se svalnatým tělem, okouzlujícím úsměvem a dokonalým účesem.

MATYÁŠ HLOŽEK – Z OŠKLIVÉHO KÁČÁTKA PRINCEM

Matyáš Hložek si po střední škole začal přivydělávat jako fitness trenér. Zároveň se přihlásil na manažerská studia na vysoké škole. V posilovně trávil dost času, což se evidentně podepsalo na jeho vypracované postavě. Jak prozradil v červeném křesle v pořadu Jana Krause, jako osobního trenéra si jej najímají především ženy.

Titul Muž roku 2017 vybojoval třiadvacetiletý Matyáš Hložek, když koncem srpna od poroty získal nejvíce bodů z celkem dvanácti finalistů ve věku od 20 do 29 let. Jedním z nich byl i další potomek slavného otce, osmadvacetiletý syn herce Luďka Soboty.

Do již 18. ročník soutěže Muž roku se přihlásilo 784 uchazečů, tedy o 37 méně než v roce 2016. Mezi dvanácti finalisty z celého Česka bylo nejvíce studentů a trenérů fitness. Vítězi, tedy Matyáši Hložkovi, titul Muž roku 2017 vynesl mj. možnost reprezentovat ČR v soutěž Mister International.

O MATYÁŠI HLOŽKOVI ČTĚTE ZDE>>

Potetovaný Matyáš Hložek je synem zpěváka Stanislava Hložka, který v 80. letech 20. století vytvořil legendární popové duo s Petrem Kotvaldem. Proslavila je též letitá spolupráce s tehdejší hvězdou českého hudebního nebe Hanou Zagorovou a orchestrem muzikanta, skladatele a producenta Karla Vágnera.

 

Články o celebritě

Nový pár? Syn Hložka, který se stal Mužem roku,  si vyrazil s vlivnou blogerkou!  Nový pár? Syn Hložka, který se stal Mužem roku, si vyrazil s vlivnou blogerkou! Na finálovém večeru Muž roku nechyběl jeho předloňský vítěz Matyáš Hložek, který je synem zpěváka… číst článek
Módní téma týdne: Síla nosného a podceňovaného detailu Módní téma týdne: Síla nosného a podceňovaného detailu Outfity v jedné barvě nudí. U nás tolik frekventované, od hlavy po paty včetně pohřebních… číst článek
Herec Pavel Nový na České Miss: Smutné přiznání o potenci! Herec Pavel Nový na České Miss: Smutné přiznání o potenci! V komedii S tebou mě baví svět byl Pavel Nový (70) za největšího svůdníka, ale to už je dle jeho… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Sylvie Jonáková
Sylvie Jonáková
zobrazit profil Svatava Simonová
Svatava Simonová
zobrazit profil Jaroslav Filip
Jaroslav Filip
zobrazit profil Miloslav Ludvík
Miloslav Ludvík
zobrazit profil Pavlína  Jirásková Nedvědová
Pavlína Jirásková Nedvědová
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Jiří Běhounek
Jiří Běhounek