Matyáš Hložek | Celebwiki.cz

Matyáš Hložek

Datum narození: 26.1.1994
Profese: Muž roku 2017, trenér
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Fitness trenér Matyáš Hložek, syn legendárního popového zpěváka Stanislava Hložka, se ve svých třiadvaceti letech stal Mužem roku 2017. V soutěži zvítězil nad 783 soupeři.

Když byl Matyáš Hložek malý, rozhodně by nikdo netipoval, že by se kdy mohl účastnit soutěže o nejkrásnějšího muže Česka. Byl trochu cvalík a jako žádný idol nevypadal. To se ale lety změnilo. Vyrostl z něj vysoký, sympatický krasavec se svalnatým tělem, okouzlujícím úsměvem a dokonalým účesem.

MATYÁŠ HLOŽEK – Z OŠKLIVÉHO KÁČÁTKA PRINCEM

Matyáš Hložek si po střední škole začal přivydělávat jako fitness trenér. Zároveň se přihlásil na manažerská studia na vysoké škole. V posilovně trávil dost času, což se evidentně podepsalo na jeho vypracované postavě. Jak prozradil v červeném křesle v pořadu Jana Krause, jako osobního trenéra si jej najímají především ženy.

Titul Muž roku 2017 vybojoval třiadvacetiletý Matyáš Hložek, když koncem srpna od poroty získal nejvíce bodů z celkem dvanácti finalistů ve věku od 20 do 29 let. Jedním z nich byl i další potomek slavného otce, osmadvacetiletý syn herce Luďka Soboty.

Do již 18. ročník soutěže Muž roku se přihlásilo 784 uchazečů, tedy o 37 méně než v roce 2016. Mezi dvanácti finalisty z celého Česka bylo nejvíce studentů a trenérů fitness. Vítězi, tedy Matyáši Hložkovi, titul Muž roku 2017 vynesl mj. možnost reprezentovat ČR v soutěž Mister International.

O MATYÁŠI HLOŽKOVI ČTĚTE ZDE>>

Potetovaný Matyáš Hložek je synem zpěváka Stanislava Hložka, který v 80. letech 20. století vytvořil legendární popové duo s Petrem Kotvaldem. Proslavila je též letitá spolupráce s tehdejší hvězdou českého hudebního nebe Hanou Zagorovou a orchestrem muzikanta, skladatele a producenta Karla Vágnera.

 

Články o celebritě

Ochrnutý Muž roku Martin Zach na operaci: Poslal foto přímo ze sálu Ochrnutý Muž roku Martin Zach na operaci: Poslal foto přímo ze sálu Ochrnutý Martin Zach (33) si během mistrovství světa v Dubaji přivodil vážné zranění. Při přesunu… číst článek
Ochrnutý Muž roku Martin Zach: Zranil se na vozíčku, čeká ho operace! Ochrnutý Muž roku Martin Zach: Zranil se na vozíčku, čeká ho operace! I když je už deset let upoutaný na invalidní vozík, tak se Martin Zach (33) věnuje sportu, a to v… číst článek
Standa Hložek slavil 65 bujaře, ale... Proč chyběla jeho maminka (96)? Standa Hložek slavil 65 bujaře, ale... Proč chyběla jeho maminka (96)? Přišly mu gratulovat desítky kamarádů, svou maminku Radmilu ale zdravil jen na dálku. „Je… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jakub Pokorný
Jakub Pokorný
zobrazit profil Ladislav Chlupáč
Ladislav Chlupáč
zobrazit profil Jakub Jan Ryba
Jakub Jan Ryba
zobrazit profil Lumír Kantor
Lumír Kantor
zobrazit profil Peter Pellegrini
Peter Pellegrini
zobrazit profil Ruy Okamura
Ruy Okamura
zobrazit profil Vojtěch Mašek
Vojtěch Mašek
zobrazit profil Michal Necpál
Michal Necpál