Matyáš Hložek

Datum narození: 26. 1. 1994
Profese: Muž roku 2017, trenér
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Fitness trenér Matyáš Hložek, syn legendárního popového zpěváka Stanislava Hložka, se ve svých třiadvaceti letech stal Mužem roku 2017. V soutěži zvítězil nad 783 soupeři.

Když byl Matyáš Hložek malý, rozhodně by nikdo netipoval, že by se kdy mohl účastnit soutěže o nejkrásnějšího muže Česka. Byl trochu cvalík a jako žádný idol nevypadal. To se ale lety změnilo. Vyrostl z něj vysoký, sympatický krasavec se svalnatým tělem, okouzlujícím úsměvem a dokonalým účesem.

MATYÁŠ HLOŽEK – Z OŠKLIVÉHO KÁČÁTKA PRINCEM

Matyáš Hložek si po střední škole začal přivydělávat jako fitness trenér. Zároveň se přihlásil na manažerská studia na vysoké škole. V posilovně trávil dost času, což se evidentně podepsalo na jeho vypracované postavě. Jak prozradil v červeném křesle v pořadu Jana Krause, jako osobního trenéra si jej najímají především ženy.

Titul Muž roku 2017 vybojoval třiadvacetiletý Matyáš Hložek, když koncem srpna od poroty získal nejvíce bodů z celkem dvanácti finalistů ve věku od 20 do 29 let. Jedním z nich byl i další potomek slavného otce, osmadvacetiletý syn herce Luďka Soboty.

Do již 18. ročník soutěže Muž roku se přihlásilo 784 uchazečů, tedy o 37 méně než v roce 2016. Mezi dvanácti finalisty z celého Česka bylo nejvíce studentů a trenérů fitness. Vítězi, tedy Matyáši Hložkovi, titul Muž roku 2017 vynesl mj. možnost reprezentovat ČR v soutěž Mister International.

O MATYÁŠI HLOŽKOVI ČTĚTE ZDE>>

Potetovaný Matyáš Hložek je synem zpěváka Stanislava Hložka, který v 80. letech 20. století vytvořil legendární popové duo s Petrem Kotvaldem. Proslavila je též letitá spolupráce s tehdejší hvězdou českého hudebního nebe Hanou Zagorovou a orchestrem muzikanta, skladatele a producenta Karla Vágnera.

 

Články o celebritě

Červený koberec premiéry Fantoma Opery: Standa Hložek, Mašlíková i Kuklová s maminkou! Červený koberec premiéry Fantoma Opery: Standa Hložek, Mašlíková i Kuklová s maminkou! Do limitu 1000 osob na kulturní akce v současném nouzovém stavu se vešla i premiéra očekávaného návr... číst článek
Hložek v šoku! Nemanželské děti po celé republice? Hložek v šoku! Nemanželské děti po celé republice? Před třiceti sedmi lety se populární trio Hana Zagorová (74), Stanislav Hložek (66) a Petr Kotvald (... číst článek
Zradu A.N.D.U.L.A »překousla«? Tohle nikdo nečekal! Zradu A.N.D.U.L.A »překousla«? Tohle nikdo nečekal! Je drzá, nebojí se říct svůj názor, třebaže se nelíbí všem, a ke svým fanouškům je vždy upřímná a de... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Fidel  Castro
Fidel Castro
zobrazit profil Veronika Lišková
Veronika Lišková
zobrazit profil Barbora Snopková
Barbora Snopková
zobrazit profil Ivana Stráská
Ivana Stráská
zobrazit profil Hana Fialová
Hana Fialová
zobrazit profil Milan Cieslar
Milan Cieslar
zobrazit profil Jana Pokorná
Jana Pokorná