Matyáš Hložek Muž roku 2017 | Celebwiki.cz

Matyáš Hložek

Datum narození: 26.1.1994
Profese: Muž roku 2017, trenér
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Fitness trenér Matyáš Hložek, syn legendárního popového zpěváka Stanislava Hložka, se ve svých třiadvaceti letech stal Mužem roku 2017. V soutěži zvítězil nad 783 soupeři.

Když byl Matyáš Hložek malý, rozhodně by nikdo netipoval, že by se kdy mohl účastnit soutěže o nejkrásnějšího muže Česka. Byl trochu cvalík a jako žádný idol nevypadal. To se ale lety změnilo. Vyrostl z něj vysoký, sympatický krasavec se svalnatým tělem, okouzlujícím úsměvem a dokonalým účesem.

MATYÁŠ HLOŽEK – Z OŠKLIVÉHO KÁČÁTKA PRINCEM

Matyáš Hložek si po střední škole začal přivydělávat jako fitness trenér. Zároveň se přihlásil na manažerská studia na vysoké škole. V posilovně trávil dost času, což se evidentně podepsalo na jeho vypracované postavě. Jak prozradil v červeném křesle v pořadu Jana Krause, jako osobního trenéra si jej najímají především ženy.

Titul Muž roku 2017 vybojoval třiadvacetiletý Matyáš Hložek, když koncem srpna od poroty získal nejvíce bodů z celkem dvanácti finalistů ve věku od 20 do 29 let. Jedním z nich byl i další potomek slavného otce, osmadvacetiletý syn herce Luďka Soboty.

Do již 18. ročník soutěže Muž roku se přihlásilo 784 uchazečů, tedy o 37 méně než v roce 2016. Mezi dvanácti finalisty z celého Česka bylo nejvíce studentů a trenérů fitness. Vítězi, tedy Matyáši Hložkovi, titul Muž roku 2017 vynesl mj. možnost reprezentovat ČR v soutěž Mister International.

O MATYÁŠI HLOŽKOVI ČTĚTE ZDE>>

Potetovaný Matyáš Hložek je synem zpěváka Stanislava Hložka, který v 80. letech 20. století vytvořil legendární popové duo s Petrem Kotvaldem. Proslavila je též letitá spolupráce s tehdejší hvězdou českého hudebního nebe Hanou Zagorovou a orchestrem muzikanta, skladatele a producenta Karla Vágnera.

 

Články o celebritě

Herec Pavel Nový na České Miss: Smutné přiznání o potenci! Herec Pavel Nový na České Miss: Smutné přiznání o potenci! V komedii S tebou mě baví svět byl Pavel Nový (70) za největšího svůdníka, ale to už je dle jeho… číst článek
Těžké časy Matyáše Hložka: Rozchod a nutná operace! Těžké časy Matyáše Hložka: Rozchod a nutná operace! Muž roku 2017 Matyáš Hložek (25) neprožívá zrovna příjemné období. Matyáš Hložek bude muset na nepříjemnou… číst článek
Standa Hložek a Petr Kotvald: NEČEKANÝ ZVRAT VE VÁLCE ROZHÁDANÝCH PARŤÁKŮ! Standa Hložek a Petr Kotvald: NEČEKANÝ ZVRAT VE VÁLCE ROZHÁDANÝCH PARŤÁKŮ! O tom, že se »kluci z naší školky« moc nemusejí, si už dlouho štěbetali vrabci. Když měli Standa… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Marie Steinová
Marie Steinová
zobrazit profil Lukáš Bundil
Lukáš Bundil
zobrazit profil Karin Babinská
Karin Babinská
zobrazit profil Josef Melen
Josef Melen
zobrazit profil Ric Ocasek
Ric Ocasek
zobrazit profil Ivo Pojezný
Ivo Pojezný
zobrazit profil Albert Samoura
Albert Samoura
zobrazit profil Tomáš Horáček
Tomáš Horáček