Vojtěch Urban | Celebwiki.cz

Vojtěch Urban

Místo narození: Vsetín
Profese: podnikatel, Muž roku 2019

Související celebrity

Životopis

Podnikatel Vojtěch Urban ze Vsetína ve svých šestadvaceti letech vyhrál soutěž Muž roku 2019. Ve finále porazil jedenáct konkurentů.

Dvanáct finalistů se v rámci soutěže Muž roku 2019 podívalo do exotického Tunisu, kde si mladíci v posilovně ještě vylepšovali a na pláži opalovali svá již tak dost vypracovaná těla.

Ve finálovém klání se tucet adeptů na Muže roku 2019 předvedlo v plné parádě v městském divadle v Náchodě 23. srpna. Akci moderovali Karel Voříšek a Klára Doležalová. Svalovci bojovali o titul a postup na tři světové soutěže mužské krásy, kde čeští zástupci často bodují.

Titul Muž roku 2019 získal Vojta Urban ze Vsetína, který se kromě práce na vylepšování svého zevnějšku věnuje podnikání ve zdravotnictví. Vítězstvím získal možnost reprezentovat Českou republiku v mezinárodní soutěži Mister International.

„Nečekal jsem to. Letošní ročník byl hodně vyrovnaný, byla to loterie. Vítězství bych rád využil k tomu, abych inspiroval lidi. Rád bych se věnoval modelingu, ale bude to dril, udržet si tento režim,“ řekl Vojtěch Urban bezprostředně po vyhlášení výsledků.

Druhý v srpnu 2019 v soutěži Muž roku skončil devětadvacetiletý lektor Jan Solfronk. Třetí příčku obsadil jednadvacetiletý student Immanuel Adenubi. Jan Solfronk získal možnost ČR reprezentovat na Mister Supernational a Immanuel Adenubi na Man of the World.

V roce 2018 zvítězil tehdy čtyřiadvacetiletý strojař Jiří Kmoníček, který zabodoval i v mezinárodní konkurenci, kde se umístil na čtvrtém místě.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Roman Pomajbo
Roman Pomajbo
zobrazit profil Alice Nellis
Alice Nellis
zobrazit profil Eduard Hulicius
Eduard Hulicius
zobrazit profil Ago Simitči
Ago Simitči
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Hana Zaňáková
Hana Zaňáková