Alice Kovácsová

Datum narození: 3.5.1966
Profese: podnikatelka, režisérka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka a režisérka Alice Kovácsová se proslavila především svými vztahy s mistrem Karlem Gottem a hudebníkem a divadelníkem Ondřejem Havelkou.

Jméno podnikatelky Alice Kovácsové začalo v obchodním rejstříku figurovat roku 1998 ve firmě Hot Music, kde byla zapsána nejen jako členka statutárních orgánů, ale též jako spoluvlastník. Dále šlo o společnosti Hot Jazz, Bytové družstvo Zámeček Nikolajka, později Společenství vlastníků Zámeček Nikolajka.

ALICE KOVÁCSOVÁ PROMUVILA O VZTAHU S GOTTEM

Jako asistentka režie se Alice Kovácsové podílela na třetím dílu hudebního hraného filmu o zpěvačce Martě Kubišové Stalo se na podzim (1994), v němž si též zahrála, a to samu sebe.

Se Slavíkem Karlem Gottem se Alice Kovácsová seznámila v roce 1983 a deset let byla jeho láskou. Doprovázela ho na všechny akce, přespávala v jeho vile na Bertramce, slavila s ním Vánoce a dobře se znala s jeho dcerou Dominikou, kterou Božskému Karlovi porodila Antonie Zacpalová.

„Alice se nikdy neptala, kde jsem byl a s kým. O tom, jestli ona je jediná, anebo mám ještě další, ale nebyla nikdy řeč. Neslyšel jsem od ní jedinou výčitku. Byla to moc zajímavá dívka, vždycky si s ní bylo o čem povídat,“ vyjádřil se o Alici Kovácsové mistr Karel Gott v knize Když milenky pláčou (1999).

Dalším ze slavných partnerů Alice Kovácsové se stal muzikant, divadelník, režisér a producent Ondřej Havelka.

 

Články o celebritě

Mimikry Karla Gotta (79): V telefonu ho zapírá tchyně! Mimikry Karla Gotta (79): V telefonu ho zapírá tchyně! Počítalo se s ním jako s hlavní hvězdou galashow Má vlast 2018, uspořádanou ke 100 letům vzniku Československa.… číst článek
Karel Gott (79) vycouval ze setkání s paroháčem! ZAPŘELA HO MÁMA IVANY Karel Gott (79) vycouval ze setkání s paroháčem! ZAPŘELA HO MÁMA IVANY Na galashow Má vlast 2018 na pražském Žofíně měl vystoupit i Karel Gott. Nakonec však účast odmítl… číst článek
Gott v šoku, Ivana si mne ruce! Dlouholetá Mistrova milenka řekla DOST Gott v šoku, Ivana si mne ruce! Dlouholetá Mistrova milenka řekla DOST Karel Gott (79) udržoval intenzivní vztah s Alicí Kovacsovou (52) skoro 35 let. Dlouholetému přátelství… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Ivan Jančárek
Ivan Jančárek
zobrazit profil Libor Michálek
Libor Michálek
zobrazit profil Olbram Zoubek
Olbram Zoubek
zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka
zobrazit profil Eva Lilian Vlachová
Eva Lilian Vlachová
zobrazit profil Richard Brabec
Richard Brabec
zobrazit profil Raúl Castro
Raúl Castro
zobrazit profil Michal Moroz
Michal Moroz