Alice Kovácsová | Celebwiki.cz

Alice Kovácsová

Datum narození: 3. 5. 1966
Profese: podnikatelka, režisérka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka a režisérka Alice Kovácsová se proslavila především svými vztahy s Mistrem Karlem Gottem a hudebníkem a divadelníkem Ondřejem Havelkou.

Jméno podnikatelky Alice Kovácsové začalo v obchodním rejstříku figurovat roku 1998 ve firmě Hot Music, kde byla zapsána nejen jako členka statutárních orgánů, ale též jako spoluvlastník. Dále šlo o společnosti Hot Jazz, Bytové družstvo Zámeček Nikolajka, později Společenství vlastníků Zámeček Nikolajka.

ALICE KOVÁCSOVÁ PROMUVILA O VZTAHU S GOTTEM

Jako asistentka režie se Alice Kovácsové podílela na třetím dílu hudebního hraného filmu o zpěvačce Martě Kubišové Stalo se na podzim (1994), v němž si též zahrála, a to samu sebe.

Se Slavíkem Karlem Gottem se Alice Kovácsová seznámila v roce 1983 a deset let byla jeho láskou. Doprovázela ho na všechny akce, přespávala v jeho vile na Bertramce, slavila s ním Vánoce a dobře se znala s jeho dcerou Dominikou, kterou Božskému Karlovi porodila Antonie Zacpalová.

„Alice se nikdy neptala, kde jsem byl a s kým. O tom, jestli ona je jediná, anebo mám ještě další, ale nebyla nikdy řeč. Neslyšel jsem od ní jedinou výčitku. Byla to moc zajímavá dívka, vždycky si s ní bylo o čem povídat,“ vyjádřil se o Alici Kovácsové Mistr Karel Gott v knize Když milenky pláčou (1999).

Dalším ze slavných partnerů Alice Kovácsové se stal muzikant, divadelník, režisér a producent Ondřej Havelka.

 

Články o celebritě

Dlouholetá Gottova (†80) milenka dorazila na Bertramku! Rivalce Ivaně poslala jasný vzkaz Dlouholetá Gottova (†80) milenka dorazila na Bertramku! Rivalce Ivaně poslala jasný vzkaz Zatímco se veřejnost od osmi hodin od rána na Žofíně loučí s Karlem Gottem (†80), na Bertramku doraz... číst článek
Když milenky pláčou: Které odmítly přijet na pohřeb?! Když milenky pláčou: Které odmítly přijet na pohřeb?! Oficiálních milenek měl Karel Gott (†80) devět. Vyšla o nich dokonce knížka, jež dostala název podle... číst článek
Pár dní po smrti Českého slavíka: KŠEFT S MRTVÝM GOTTEM! Pár dní po smrti Českého slavíka: KŠEFT S MRTVÝM GOTTEM! Tohle si tedy nezasloužil! Ještě se ani ke všem nedostalo oznámení o smrti Karla Gotta (†80) a někte... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Pavel Feřt
Pavel Feřt
zobrazit profil Petr Rímský
Petr Rímský
zobrazit profil Andrea Jiskrová
Andrea Jiskrová
zobrazit profil Jaromír Ostrý
Jaromír Ostrý
zobrazit profil Ivan Passer
Ivan Passer
zobrazit profil Jackpot Daniels
Jackpot Daniels
zobrazit profil Ivan Hubač
Ivan Hubač