Alice Kovácsová | Celebwiki.cz

Alice Kovácsová

Datum narození: 3. 5. 1966
Profese: podnikatelka, režisérka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka a režisérka Alice Kovácsová se proslavila především svými vztahy s Mistrem Karlem Gottem a hudebníkem a divadelníkem Ondřejem Havelkou.

Jméno podnikatelky Alice Kovácsové začalo v obchodním rejstříku figurovat roku 1998 ve firmě Hot Music, kde byla zapsána nejen jako členka statutárních orgánů, ale též jako spoluvlastník. Dále šlo o společnosti Hot Jazz, Bytové družstvo Zámeček Nikolajka, později Společenství vlastníků Zámeček Nikolajka.

ALICE KOVÁCSOVÁ PROMUVILA O VZTAHU S GOTTEM

Jako asistentka režie se Alice Kovácsové podílela na třetím dílu hudebního hraného filmu o zpěvačce Martě Kubišové Stalo se na podzim (1994), v němž si též zahrála, a to samu sebe.

Se Slavíkem Karlem Gottem se Alice Kovácsová seznámila v roce 1983 a deset let byla jeho láskou. Doprovázela ho na všechny akce, přespávala v jeho vile na Bertramce, slavila s ním Vánoce a dobře se znala s jeho dcerou Dominikou, kterou Božskému Karlovi porodila Antonie Zacpalová.

„Alice se nikdy neptala, kde jsem byl a s kým. O tom, jestli ona je jediná, anebo mám ještě další, ale nebyla nikdy řeč. Neslyšel jsem od ní jedinou výčitku. Byla to moc zajímavá dívka, vždycky si s ní bylo o čem povídat,“ vyjádřil se o Alici Kovácsové Mistr Karel Gott v knize Když milenky pláčou (1999).

Dalším ze slavných partnerů Alice Kovácsové se stal muzikant, divadelník, režisér a producent Ondřej Havelka.

 

Články o celebritě

Prodávají 14 let utajovaný obraz Karla Gotta (†80)! Proč tak levně a kdo na něm vydělá? Prodávají 14 let utajovaný obraz Karla Gotta (†80)! Proč tak levně a kdo na něm vydělá? Obraz Karla Gotta (†80) z roku 2006, o jehož existenci vědělo jen pár lidí, se nyní objeví v interne... číst článek
Gottovo (†80) nejslavnější dílo šlo na dračku: Dva miliony by vám nestačily! Gottovo (†80) nejslavnější dílo šlo na dračku: Dva miliony by vám nestačily! Tajuplná žena se sklenkou vína splnila očekávání. Obraz Mona Lisa, který v roce 2001 namaloval zpěvá... číst článek
Zádušní mše za Karla Gotta (†80): Hospodyni pozvali, ale účetní nikoli! Zádušní mše za Karla Gotta (†80): Hospodyni pozvali, ale účetní nikoli! Existovaly dvě dámy, jež léta dotvářely rodinu Karla Gotta (†80). Ze dne na den ale byly odejity a u... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jindra Vobořil
Jindra Vobořil
zobrazit profil Petr Čejka
Petr Čejka
zobrazit profil František Táborský
František Táborský
zobrazit profil Tomáš Hüner
Tomáš Hüner
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Vojtěch Kokeš
Vojtěch Kokeš
zobrazit profil Jakub Pokorný
Jakub Pokorný
zobrazit profil Petr Kužvart
Petr Kužvart