Debbi (Deborah Kahl)

Datum narození: 12. 5. 1993
Místo narození: Dortmund
Profese: zpěvačka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Debbi získala svou první Cenu Anděl za hit roku 2011 Touch the Sun. Další sošku obdržela v březnu 2018, a to v kategorii Sólová interpretka roku.

Po matce Češka, po otci Němka. Tak to je zpěvačka Debbie, vlastním jménem Deborah Kahl, která do svých deseti žila v rodném Německu, kam její matka emigrovala ve čtrnácti letech a provdala se tam.

DEBBI - PROČ SKONČILA V BOHNICÍCH

Debbie: Možná se mi zdáš

V sedmnácti letech na sebe Debbi upozornila v první řadě soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde vystupovala jako Debbie Kahlová. Vypadla sice už v semifinále, ale zaujala producenta Martina Ledvinku, a tak brzy vzniklo album Touch the Sun (2011), jemuž předcházel debutový singl Možná se mi zdáš (2010).

Skladba Touch the Sun se stala hitem, zněla z mnoha rozhlasových stanic a upoutala i Akademii populární hudby. Debbi za ni obdržela Cenu Anděl v kategorii Nejlepší píseň roku.

Následovalo další studiové album s názevem Love, Logic & Will (2013). Podle odborníků bylo zdařilejší její CD Break (2017) (zejména skladby Pull Me Out a Hard To Believe), které Debbi vyneslo Cenu Anděl 2018 v kategorii Sólová interpretka roku.

O DEBBI ČTĚTE ZDE>>

Debbi tři a půl roku chodila s přítelem Tomášem, s nímž plánovali, že začnou žít na statku za Prahou, kde se chtěli starat o koně. Rozešli se polovině roku 2017, když zjistili, že jejich vztah se z partnerského změnil na kamarádský.

V srpnu 2022 se Debbie provdala.

 

Články o celebritě

Zpěvačka Debbi se vdává! Co bude na svatbě úplně jinak, než si přála? Zpěvačka Debbi se vdává! Co bude na svatbě úplně jinak, než si přála? Svatba do roka a do dne bude! Zpěvačka Debbi Khal (29) se v lednu pochlubila zásnubním prstýnkem od ... číst článek
Vrácená cena i slzy pro Stypku: To nejlepší z letošních Andělů! Vrácená cena i slzy pro Stypku: To nejlepší z letošních Andělů! Letošní Anděly zcela ovládl odkaz nedávno zesnulého zpěváka a skladatele Davida Stypky (†41). Ten po... číst článek
Ceny Anděl poprvé opět s diváky: Zdrcenou vdovu po Žbirkovi (†69) málem nepustili dovnitř! Ceny Anděl poprvé opět s diváky: Zdrcenou vdovu po Žbirkovi (†69) málem nepustili dovnitř! Po dvou letech se hudební fanoušci konečně dočkali! Hudební ceny Anděl se letos konaly v plné parádě... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey
zobrazit profil Markéta Irglová
Markéta Irglová
zobrazit profil Adam Levine
Adam Levine
zobrazit profil Bill Kaulitz
Bill Kaulitz
zobrazit profil  Annabelle (Anna Žitníková)
Annabelle (Anna Žitníková)
zobrazit profil Lionel Richie
Lionel Richie
zobrazit profil Voxel (Václav Lebeda)
Voxel (Václav Lebeda)