Vojtěch Štěpánek | Celebwiki.cz
Vojtěch Štěpánek

Vojtěch Štěpánek

Datum narození: 4. 4. 1984
Místo narození: Praha
Profese: režisér, herec, dramaturg, ředitel divadla
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Režisér a herec Vojtěch Štěpánek se v lednu 2018 stal ředitelem Národního divadla moravskoslezského, a to poté, co úspěšně šéfoval Divadlu Komedie.

Studoval obor hudebně-dramatický na Státní konzervatoři v Praze pod vedením profesorů Hany Maciuchové a Jana Novotného. Tehdy Vojtěch Štěpánek inscenoval autorské jednoaktovky a režíroval spolu s Petrou Špalkovou a Braněm Holičkem představení spolužáků z nižšího ročníku.

VOJTĚCH ŠTĚPÁNEK - OTCEM DÍTĚTE KRÁSNÉ HEREČKY

Roku 2006 začal Vojtěch Štěpánek působit ve Strašnickém divadle jako herec, režisér i dramaturg. Hrál v inscenacích Faust, Julius Caesar, Škola pro ženy, režijně asistoval při inscenaci Oidipús Rex, režíroval inscenace Kebab, Sleeping Around, Testosteron, P.R.S.A., Rozkvetly sekery.

Posléze režíroval také v libereckém Šaldově divadle. V roce 2012 nastoupil coby kmenový režisér Divadla Komedie, kde od roku 2014 úspěšně působil též jako ředitel. Poté Vojtěch Štěpánek přijal nabídku stát se od 1. ledna 2018 šéfem Národního divadla moravskoslezského Ostrava.

Na filmovém plátně se Vojtěch Štěpánek objevil ve válečném snímku Hartova válka (2002) s Brucem Williems a Colinem Farrellem v hlavních rolí nebo v dramatu Marta (2006). Zahrál si třeba také v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Partnerkou Vojtěcha Štěpánka je herečka Kristýna Leichtová. V srpnu 2018 se páru narodila dcera Dorotka a v červnu 2020 dcera Rozárka.

 

Články o celebritě

Už se dočkala! Kristýna Leichtová porodila druhého potomka Už se dočkala! Kristýna Leichtová porodila druhého potomka Kristýna Leichtová (34), která se proslavila coby teenagerka Ivuška z Comebacku, už je konečně dvojn... číst článek
Těhotná Kristýna Leichtová si splnila přání: Nevyšlo to ale podle představ! Těhotná Kristýna Leichtová si splnila přání: Nevyšlo to ale podle představ! Hvězda seriálu Comeback a Ohnivý kuře Kristýna Leichtová (34) je podruhé v jiném stavu a neskutečně ... číst článek
Pohled pro bohy! Takhle sexy „Ivuška z Comebacku" Leichtová ještě nebyla Pohled pro bohy! Takhle sexy „Ivuška z Comebacku" Leichtová ještě nebyla Pánové, připravte si kapesníky, jelikož nejspíš začnete slintat. Oblíbená herečka Kristýna Leichtová... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Géza Röhrig
Géza Röhrig
zobrazit profil Marie Steinová
Marie Steinová
zobrazit profil Petr Poledňák
Petr Poledňák
zobrazit profil Iva Havránková
Iva Havránková
zobrazit profil Veronika Lišková
Veronika Lišková
zobrazit profil Adéla Šeďová
Adéla Šeďová
zobrazit profil Michaela Krupičková
Michaela Krupičková