Lea Šteflíčková Česká Miss 2018 | Celebwiki.cz

Lea Šteflíčková

Místo narození: Ústí nad Labem
Míry: 86-62-94
Výška: 181 cm
Profese: Česká Miss 2018, modelka

Související celebrity

Životopis

Modelka Lea Šteflíčková získala titul Česká Miss 2018 a zároveň možnost ČR reprezentovat na Miss Universe. Modrooká kráska z Ústí byla od počátku favoritkou soutěže.

Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková, která se od třinácti let věnuje modelingu, vybojovala korunku pro nejkrásnější dívku ve svých dvaceti letech. Úspěchy již sklízela nejen v Česku, ale i v zahraničí. Pracovala např. v Turecku, v Japonsku, Thajsku, Itálii nebo Rakousku.

FINALISTKY SI UŽÍVALY V CHORVATSKU

Na dotaz, jaké povahové rysy ji charakterizují, Lea Šteflíčková jmenovala upřímnost, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem, naslouchat lidem, pomáhat druhým, dále pak neústupnost, nevzdávání se a fakt, že se nebojí výzev.

Společně s korunkou vyrobenou ze skla a titulem Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková získala možnost Českou republiku reprezentovat na Miss Universe, smlouvu s kosmetickou značkou Juliette Armand, jejíž se stala tváří, a řadu dalších cen.

O ČESKÉ MISS 2018 ČTĚTE ZDE>>

Modrooká kráska Lea Šteflíčková, jež byla podle sázkových kanceláří favoritkou soutěže, má ráda cestování, které je spojené s poznáváním nových lidí, kultur a jídla. 

O LEE ŠTĚFLÍČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Misska Lea Šteflíčková se po tříletém vztahu rozešla s partnerem Michalem Janechem.

 

Články o celebritě

Úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková: Sexy tělo, ale stále bez chlapa! Úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková: Sexy tělo, ale stále bez chlapa! Už 25. srpna předá korunku své nástupkyni. Během jejího kralování postihla… číst článek
Česká Miss Lea Šteflíčková: Po celém těle má tetování a jednoho se už tři roky zbavuje! Česká Miss Lea Šteflíčková: Po celém těle má tetování a jednoho se už tři roky zbavuje! Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková má na svém těle několik tetování. Jednoho, které si nechala v 15… číst článek
Překvapivý zvrat v soutěži krásy o korunku za 300 tisíc: Vrací se Československá Miss Překvapivý zvrat v soutěži krásy o korunku za 300 tisíc: Vrací se Československá Miss Tohle opravdu nikdo nečekal! Česká Miss se opět spojí se slovenskou! „Během jednoho večera si každá… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Denisa Spergerová
Denisa Spergerová
zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová
zobrazit profil Kateřina Sokolová
Kateřina Sokolová
zobrazit profil L'Wren Scottová
L'Wren Scottová
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová
zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná
zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová