Lea Šteflíčková Česká Miss 2018 | Celebwiki.cz

Lea Šteflíčková

Místo narození: Ústí nad Labem
Míry: 86-62-94
Výška: 181 cm
Profese: Česká Miss 2018, modelka

Související celebrity

Životopis

Modelka Lea Šteflíčková získala titul Česká Miss 2018 a zároveň možnost ČR reprezentovat na Miss Universe. Modrooká kráska z Ústí byla od počátku favoritkou soutěže.

Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková, která se od třinácti let věnuje modelingu, vybojovala korunku pro nejkrásnější dívku ve svých dvaceti letech. Úspěchy již sklízela nejen v Česku, ale i v zahraničí. Pracovala např. v Turecku, v Japonsku, Thajsku, Itálii nebo Rakousku.

FINALISTKY SI UŽÍVALY V CHORVATSKU

Na dotaz, jaké povahové rysy ji charakterizují, Lea Šteflíčková jmenovala upřímnost, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem, naslouchat lidem, pomáhat druhým, dále pak neústupnost, nevzdávání se a fakt, že se nebojí výzev.

Společně s korunkou vyrobenou ze skla a titulem Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková získala možnost Českou republiku reprezentovat na Miss Universe, smlouvu s kosmetickou značkou Juliette Armand, jejíž se stala tváří, a řadu dalších cen.

O ČESKÉ MISS 2018 ČTĚTE ZDE>>

Modrooká kráska Lea Šteflíčková, jež byla podle sázkových kanceláří favoritkou soutěže, má ráda cestování, které je spojené s poznáváním nových lidí, kultur a jídla. 

O LEE ŠTĚFLÍČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Misska Lea Šteflíčková se po tříletém vztahu rozešla s partnerem Michalem Janechem.

 

Články o celebritě

Tichá válka v České Miss! Proč nepředávala korunku úřadující kráska? Tichá válka v České Miss! Proč nepředávala korunku úřadující kráska? Je běžnou záležitostí, že úřadující královna krásy předá korunku své nástupkyni, ale na finále České… číst článek
Úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková šla s  tváří na trh! Ukázala pleť plnou boláků Úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková šla s tváří na trh! Ukázala pleť plnou boláků Tohle nikdo nečekal! Na fotkách na sociální síti vypadá úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková (21)… číst článek
Úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková odhalila pravdu: Ukázala pleť plnou boláků! Úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková odhalila pravdu: Ukázala pleť plnou boláků! Tohle nikdo nečekal! Na fotkách na sociální síti vypadá úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková (21)… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Denisa Spergerová
Denisa Spergerová
zobrazit profil Denisa Dvořáková
Denisa Dvořáková
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová