Lea Šteflíčková | Celebwiki.cz

Lea Šteflíčková

Místo narození: Ústí nad Labem
Míry: 86-62-94
Výška: 181 cm
Profese: Česká Miss 2018, modelka

Související celebrity

Životopis

Modelka Lea Šteflíčková získala titul Česká Miss 2018 a zároveň možnost ČR reprezentovat na Miss Universe. Modrooká kráska z Ústí byla od počátku favoritkou soutěže.

Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková, která se od třinácti let věnuje modelingu, vybojovala korunku pro nejkrásnější dívku ve svých dvaceti letech. Úspěchy již sklízela nejen v Česku, ale i v zahraničí. Pracovala např. v Turecku, v Japonsku, Thajsku, Itálii nebo Rakousku.

FINALISTKY SI UŽÍVALY V CHORVATSKU

Na dotaz, jaké povahové rysy ji charakterizují, Lea Šteflíčková jmenovala upřímnost, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem, naslouchat lidem, pomáhat druhým, dále pak neústupnost, nevzdávání se a fakt, že se nebojí výzev.

Společně s korunkou vyrobenou ze skla a titulem Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková získala možnost Českou republiku reprezentovat na Miss Universe, smlouvu s kosmetickou značkou Juliette Armand, jejíž se stala tváří, a řadu dalších cen.

O ČESKÉ MISS 2018 ČTĚTE ZDE>>

Modrooká kráska Lea Šteflíčková, jež byla podle sázkových kanceláří favoritkou soutěže, má ráda cestování, které je spojené s poznáváním nových lidí, kultur a jídla. 

O LEE ŠTĚFLÍČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Misska Lea Šteflíčková se po tříletém vztahu rozešla s partnerem Michalem Janechem.

 

Články o celebritě

Neslavné rozchody slavných: Koho letošní rok rozdělil Neslavné rozchody slavných: Koho letošní rok rozdělil Něco začíná a něco končí! A nejinak je tomu i v partnerských vztazích. Zatímco pro někoho byl rok 20... číst článek
Modelka Lea Šteflíčková chrastí kostmi! Nemoc žaludku jí připravila o kila Modelka Lea Šteflíčková chrastí kostmi! Nemoc žaludku jí připravila o kila Půvabná kráska Lea Šteflíčková je jako lunt. Nemoc žaludku jí připravila o kila, ale i bujné vnady. ... číst článek
Šteflíčková na dovče: Rád bych tě pozval na rande... Šteflíčková na dovče: Rád bych tě pozval na rande... Sbalila si pořádný kufr a odletěla za teplem. Lea Šteflíčková (21) se chtěla ještě jednou před zimou... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Kateřina Kasanová
Kateřina Kasanová
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Adriana Karembeu-Sklenaříková
Adriana Karembeu-Sklenaříková
zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Kateřina Sokolová
Kateřina Sokolová