Lea Šteflíčková Česká Miss 2018 | Celebwiki.cz

Lea Šteflíčková

Místo narození: Ústí nad Labem
Míry: 86-62-94
Výška: 181 cm
Profese: Česká Miss 2018, modelka

Související celebrity

Životopis

Modelka Lea Šteflíčková získala titul Česká Miss 2018 a zároveň možnost ČR reprezentovat na Miss Universe. Modrooká kráska z Ústí byla od počátku favoritkou soutěže.

Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková, která se od třinácti let věnuje modelingu, vybojovala korunku pro nejkrásnější dívku ve svých dvaceti letech. Úspěchy již sklízela nejen v Česku, ale i v zahraničí. Pracovala např. v Turecku, v Japonsku, Thajsku, Itálii nebo Rakousku.

FINALISTKY SI UŽÍVALY V CHORVATSKU

Na dotaz, jaké povahové rysy ji charakterizují, Lea Šteflíčková jmenovala upřímnost, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem, naslouchat lidem, pomáhat druhým, dále pak neústupnost, nevzdávání se a fakt, že se nebojí výzev.

Společně s korunkou vyrobenou ze skla a titulem Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková získala možnost Českou republiku reprezentovat na Miss Universe, smlouvu s kosmetickou značkou Juliette Armand, jejíž se stala tváří, a řadu dalších cen.

O ČESKÉ MISS 2018 ČTĚTE ZDE>>

Modrooká kráska Lea Šteflíčková, jež byla podle sázkových kanceláří favoritkou soutěže, má ráda cestování, které je spojené s poznáváním nových lidí, kultur a jídla. 

O LEE ŠTĚFLÍČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Misska Lea Šteflíčková se po tříletém vztahu rozešla s partnerem Michalem Janechem.

 

Články o celebritě

Další rozchod Miss! Bez partnera už je i úřadující Česká Miss Šteflíčková! Další rozchod Miss! Bez partnera už je i úřadující Česká Miss Šteflíčková! Česká Miss 2018  Lea Šteflíčková (20) přiznala po skoro tříletém vztahu s partnerem Michalem Janechem… číst článek
Bývalý šéf Miss Zapletal: Stočesová byl omyl, ale stál za ní Železný Bývalý šéf Miss Zapletal: Stočesová byl omyl, ale stál za ní Železný Je otcem novodobé soutěže Miss u nás, díky tomu dlouho platil za hlavního arbitra ženské krásy v… číst článek
Novou Miss Universe se stala kráska z Filipín! Její maminka to předpověděla! Novou Miss Universe se stala kráska z Filipín! Její maminka to předpověděla! Počtvrté v historii je nejkrásnější ženou „vesmíru“ dívka z Filipín. Novou Miss Universe se o víkendu… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková