Lea Šteflíčková

Datum narození: 26. 4. 1998
Místo narození: Ústí nad Labem
Míry: 86-62-94
Výška: 181 cm
Profese: Česká Miss 2018, modelka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Lea Šteflíčková získala titul Česká Miss 2018. Modrooká kráska z Ústí byla od počátku favoritkou soutěže. Na Miss Universe se neumístila.

Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková, která se od třinácti let věnuje modelingu, vybojovala korunku pro nejkrásnější dívku ve svých dvaceti letech. Úspěchy již sklízela nejen v Česku, ale i v zahraničí. Pracovala např. v Turecku, v Japonsku, Thajsku, Itálii nebo v Rakousku.

FINALISTKY SI UŽÍVALY V CHORVATSKU

Šteflíčková se stala tváří Juliette Armand

Na dotaz, jaké povahové rysy ji charakterizují, Lea Šteflíčková jmenovala upřímnost, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem, naslouchat lidem, pomáhat druhým, dále pak neústupnost, nevzdávání se a fakt, že se nebojí výzev.

Společně s korunkou vyrobenou ze skla a titulem Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková získala možnost Českou republiku reprezentovat na Miss Universe v Bangkoku (zde se neumístila), smlouvu s kosmetickou značkou Juliette Armand, jejíž se stala tváří, a řadu dalších cen.

Lea Šteflíčková ráda cestuje

O ČESKÉ MISS 2018 ČTĚTE ZDE>>

Modrooká kráska Lea Šteflíčková, jež byla podle sázkových kanceláří favoritkou soutěže, má ráda cestování, které je spojené s poznáváním nových lidí, kultur a jídla. 

O LEE ŠTĚFLÍČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Misska Lea Šteflíčková se po tříletém vztahu rozešla s partnerem Michalem Janechem.

 

Články o celebritě

Miss Earth Karolína Mališová: Vážná nemoc! Upřímná zpověď, která nahání husí kůži Miss Earth Karolína Mališová: Vážná nemoc! Upřímná zpověď, která nahání husí kůži Na první pohled nádherná blondýnka s dokonalými vlasy a figurou, ale ve skrytu duše nešťastné děvče.... číst článek
Queen Plačková si poleptala tvář: Katastrofa! skučí plastikami vylepšená hvězda Queen Plačková si poleptala tvář: Katastrofa! skučí plastikami vylepšená hvězda Tak tohle se hodně nepovedlo! Na luxusní oslavu svých 29. narozenin chtěla instagramová hvězda Zuzan... číst článek
V bílé jen na molech?! Missky Šteflíčková a Bezděková pořád nemají ženichy V bílé jen na molech?! Missky Šteflíčková a Bezděková pořád nemají ženichy Jsou krásné, pyšní se titulem ze soutěže krásy, ale v lásce mají smůlu. O kom je řeč? Přece o o miss... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Natálie Kočendová
Natálie Kočendová
zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová