Lea Šteflíčková Česká Miss 2018 | Celebwiki.cz

Lea Šteflíčková

Místo narození: Ústí nad Labem
Míry: 86-62-94
Výška: 181 cm
Profese: Česká Miss 2018, modelka

Související celebrity

Životopis

Modelka Lea Šteflíčková získala titul Česká Miss 2018 a zároveň možnost ČR reprezentovat na Miss Universe. Modrooká kráska z Ústí byla od počátku favoritkou soutěže.

Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková, která se od třinácti let věnuje modelingu, vybojovala korunku pro nejkrásnější dívku ve svých dvaceti letech. Úspěchy již sklízela nejen v Česku, ale i v zahraničí. Pracovala např. v Turecku, v Japonsku, Thajsku, Itálii nebo Rakousku.

FINALISTKY SI UŽÍVALY V CHORVATSKU

Na dotaz, jaké povahové rysy ji charakterizují, Lea Šteflíčková jmenovala upřímnost, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem, naslouchat lidem, pomáhat druhým, dále pak neústupnost, nevzdávání se a fakt, že se nebojí výzev.

Společně s korunkou vyrobenou ze skla a titulem Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková získala možnost Českou republiku reprezentovat na Miss Universe, smlouvu s kosmetickou značkou Juliette Armand, jejíž se stala tváří, a řadu dalších cen.

O ČESKÉ MISS 2018 ČTĚTE ZDE>>

Modrooká kráska Lea Šteflíčková, jež byla podle sázkových kanceláří favoritkou soutěže, má ráda cestování, které je spojené s poznáváním nových lidí, kultur a jídla. 

O LEE ŠTĚFLÍČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Misska Lea Šteflíčková se po tříletém vztahu rozešla s partnerem Michalem Janechem.

 

Články o celebritě

Úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková šla s  tváří na trh! Ukázala pleť plnou boláků Úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková šla s tváří na trh! Ukázala pleť plnou boláků Tohle nikdo nečekal! Na fotkách na sociální síti vypadá úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková (21)… číst článek
Úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková odhalila pravdu: Ukázala pleť plnou boláků! Úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková odhalila pravdu: Ukázala pleť plnou boláků! Tohle nikdo nečekal! Na fotkách na sociální síti vypadá úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková (21)… číst článek
Moët party ve znamení zadečků! Polonahé Krainová s Dvořákovou a stehýnko Samkové! Moët party ve znamení zadečků! Polonahé Krainová s Dvořákovou a stehýnko Samkové! Tradiční Moët party na karlovarském festivalu byla letos ve znamení Napoleona. Většina žen měla velký… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá
zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Tereza Křivánková
Tereza Křivánková
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Michaela Kociánová
Michaela Kociánová