Lea Šteflíčková | Celebwiki.cz

Lea Šteflíčková

Místo narození: Ústí nad Labem
Míry: 86-62-94
Výška: 181 cm
Profese: Česká Miss 2018, modelka

Související celebrity

Životopis

Modelka Lea Šteflíčková získala titul Česká Miss 2018 a zároveň možnost ČR reprezentovat na Miss Universe. Modrooká kráska z Ústí byla od počátku favoritkou soutěže.

Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková, která se od třinácti let věnuje modelingu, vybojovala korunku pro nejkrásnější dívku ve svých dvaceti letech. Úspěchy již sklízela nejen v Česku, ale i v zahraničí. Pracovala např. v Turecku, v Japonsku, Thajsku, Itálii nebo Rakousku.

FINALISTKY SI UŽÍVALY V CHORVATSKU

Na dotaz, jaké povahové rysy ji charakterizují, Lea Šteflíčková jmenovala upřímnost, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem, naslouchat lidem, pomáhat druhým, dále pak neústupnost, nevzdávání se a fakt, že se nebojí výzev.

Společně s korunkou vyrobenou ze skla a titulem Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková získala možnost Českou republiku reprezentovat na Miss Universe, smlouvu s kosmetickou značkou Juliette Armand, jejíž se stala tváří, a řadu dalších cen.

O ČESKÉ MISS 2018 ČTĚTE ZDE>>

Modrooká kráska Lea Šteflíčková, jež byla podle sázkových kanceláří favoritkou soutěže, má ráda cestování, které je spojené s poznáváním nových lidí, kultur a jídla. 

O LEE ŠTĚFLÍČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Misska Lea Šteflíčková se po tříletém vztahu rozešla s partnerem Michalem Janechem.

 

Články o celebritě

Šteflíčková na dovče: Rád bych tě pozval na rande... Šteflíčková na dovče: Rád bych tě pozval na rande... Sbalila si pořádný kufr a odletěla za teplem. Lea Šteflíčková (21) se chtěla ještě jednou před zimou... číst článek
Válka v České Miss: Proč korunku nesměla předávat loňská vítězka Šteflíčková! Válka v České Miss: Proč korunku nesměla předávat loňská vítězka Šteflíčková! Je běžnou záležitostí, že úřadující královna krásy předá korunku své nástupkyni. Na finále České Mis... číst článek
Tichá válka v České Miss! Proč nepředávala korunku úřadující kráska? Tichá válka v České Miss! Proč nepředávala korunku úřadující kráska? Je běžnou záležitostí, že úřadující královna krásy předá korunku své nástupkyni, ale na finále České... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Tereza Kačerová
Tereza Kačerová
zobrazit profil Taťána Makarenko
Taťána Makarenko
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Pavlína Babůrková
Pavlína Babůrková
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Zina Šťovíčková
Zina Šťovíčková
zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková