Michaela Krausová | Celebwiki.cz

Michaela Krausová

Profese: členka České strany pirátské

Související celebrity

Životopis

Pirátka Michaela Krausová se podílela na úspěchu České strany pirátské v parlamentních volbách 2017. Daleko víc ji ale proslavilo erotické video, které natočila.

Vystudovala obor Provoz diplomatických služeb na SOŠ pro administrativu EU v Praze. V roce 2012 Michaela Krausová nastoupila do pomaturitního studia anglického jazyka a o rok později na Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy.

MICHAELA KRAUSOVÁ - PORNOHRÁTKY S VÁLEČKEM

Do politiky se Michaela Krausová pokusila vstoupit ve volbách 2010, kdy za Piráty kandidovala v Praze za druhý obvod. Byla vůbec nejmladší kandidátkou v ČR. Členkou strany se stala v únoru 2011. Svůj primát nejmladší kandidátky obhájila i v parlamentních volbách 2013. Do Sněmovny se nedostala.

Michaela Krausová vedla projekt Pirátské listy offline, stáže v klubu Pirátů na Zastupitelstvu hl. m. Prahy nebo komunální volební kampaň Otevřeme Radotín.

Na podzim roku 2016 se Michaela Krausová stala akademickou senátorkou za FHS UK, kde předložila návrh na opětovné zavedení elektronické knihovny a návrh vnitřního předpisu na přednostní užití open source při tvorbě a užití fakultních materiálů.

Během kampaně ‘17 do Poslanecké sněmovny Michaela Krausová koordinovala tým dvou stovek pražských dobrovolníků, kteří společně s prací pirátských zastupitelů na magistrátu stojí za do té doby největším úspěchem Pirátů v Praze 17,6 %.

Michaela Krausová ráda tráví čas se zajímavými lidmi, má ráda zvířata, baví ji společenské hry a četba.

Přítelem Michaely Krausové je pirátský poslanec Jakub Michálek.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Zbyněk Stanjura
Zbyněk Stanjura
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Marek Šilhánek
Marek Šilhánek
zobrazit profil Bořivoj Šarapatka
Bořivoj Šarapatka
zobrazit profil Jaroslav Brabec
Jaroslav Brabec
zobrazit profil Jaroslav Rudiš
Jaroslav Rudiš
zobrazit profil Vojtěch Mašek
Vojtěch Mašek
zobrazit profil Vladimír Boštík
Vladimír Boštík