Michaela Krausová | Celebwiki.cz

Michaela Krausová

Profese: členka České strany pirátské

Související celebrity

Životopis

Pirátka Michaela Krausová se podílela na úspěchu České strany pirátské v parlamentních volbách 2017. Daleko víc ji ale proslavilo erotické video, které natočila.

Vystudovala obor Provoz diplomatických služeb na SOŠ pro administrativu EU v Praze. V roce 2012 Michaela Krausová nastoupila do pomaturitního studia anglického jazyka a o rok později na Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy.

MICHAELA KRAUSOVÁ - PORNOHRÁTKY S VÁLEČKEM

Do politiky se Michaela Krausová pokusila vstoupit ve volbách 2010, kdy za Piráty kandidovala v Praze za druhý obvod. Byla vůbec nejmladší kandidátkou v ČR. Členkou strany se stala v únoru 2011. Svůj primát nejmladší kandidátky obhájila i v parlamentních volbách 2013. Do Sněmovny se nedostala.

Michaela Krausová vedla projekt Pirátské listy offline, stáže v klubu Pirátů na Zastupitelstvu hl. m. Prahy nebo komunální volební kampaň Otevřeme Radotín.

Na podzim roku 2016 se Michaela Krausová stala akademickou senátorkou za FHS UK, kde předložila návrh na opětovné zavedení elektronické knihovny a návrh vnitřního předpisu na přednostní užití open source při tvorbě a užití fakultních materiálů.

Během kampaně ‘17 do Poslanecké sněmovny Michaela Krausová koordinovala tým dvou stovek pražských dobrovolníků, kteří společně s prací pirátských zastupitelů na magistrátu stojí za do té doby největším úspěchem Pirátů v Praze 17,6 %.

Michaela Krausová ráda tráví čas se zajímavými lidmi, má ráda zvířata, baví ji společenské hry a četba.

Přítelem Michaely Krausové je pirátský poslanec Jakub Michálek.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Jan Cimický
Jan Cimický
zobrazit profil Naděžda Šišková
Naděžda Šišková
zobrazit profil Radim Jančura
Radim Jančura
zobrazit profil Dominik Feri
Dominik Feri
zobrazit profil Jakub Unucka
Jakub Unucka
zobrazit profil Šárka Štruplová Růžičková
Šárka Štruplová Růžičková
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková