Týnuš Třešničková youtuberka | Celebwiki.cz

Týnuš Třešničková

Datum narození: 8.10.1995
Místo narození: Liberec
Profese: youtuberka, módní specialistka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Youtuberka Týnuš Třešničková, která se věnuje zejména módě, líčení a lifestisty a jejíž nahé fotky v létě 2016 rozpoutaly přímo porno aféru, měla vážnou nehodu.

Na kuchařské show se zapáleným alkoholem v luxusním istanbulském baru v Nusret Etiler Steakhouse utrpěla krásná česká youtuberka Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková koncem září 2018 vážné popáleniny po celém těle a byla hospitalizovaná v tamní americké nemocnici.

TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ - VYSOUDÍ MILIONY?

Týnuš Třešničková, která se ve svých příspěvcích věnuje především módě, líčení a lifestyle, v srpnu 2016 rozhýbala celý internet, kdy kdosi její nahé fotky zveřejnil na webu agresori.com, a to zřejmě s cílem poškodit její kariéru.

Jednalo se o šest snímků, většinou focených mobilem před zrcadlem v koupelně. Na některých byla Týnuš Třešničková buď jen v kalhotkách, anebo zcela nahá.

Mezi snímky byly ještě dvě peprnější. Je na nich vidět jen část těla. Na jedné je ruka v rozevřeném rozkroku, na druhém si Týnuš Třešničková vyhrnuje tričko a se smyslným pohledem se dívá do objektivu.

O TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Před ohněm v instanbulském podniku neunikl ani přítel Týnuš Třešničkové Viktor Hajíček. Popáleniny druhého stupně utrpěl na asi 15 % těla, zejména v obličeji a na rukou.

 

Články o celebritě

Zbláznila se?! Nejvlivnější česká youtuberka Anna Šulcová ohrozila životy statisíců dětí! Navedla ji matka? Zbláznila se?! Nejvlivnější česká youtuberka Anna Šulcová ohrozila životy statisíců dětí! Navedla ji matka? Influencerka a youtuberka Anna Šulcová (20) patří mezi ty šikovné uživatelky sociálních sítí, které… číst článek
Týnuš Třešničková poprvé ukázala popáleniny: Nejhůř dopadla tvář a dekolt! Týnuš Třešničková poprvé ukázala popáleniny: Nejhůř dopadla tvář a dekolt! Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (23), známá pod jménem Týnuš… číst článek
Jizvy přes celou tvář! Týnuš Třešničková se nebojí ukázat následky popálení. Neskutečná reakce lidí Jizvy přes celou tvář! Týnuš Třešničková se nebojí ukázat následky popálení. Neskutečná reakce lidí Poté, co se vrátila z Istanbulu do Česka, pro ni začíná opět další životní období. Youtuberka Týnuš… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Lucie Hunčárová
Lucie Hunčárová
zobrazit profil Petr Plaček
Petr Plaček
zobrazit profil Kateřina Krakowská
Kateřina Krakowská
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Vladimír Kruliš
Vladimír Kruliš
zobrazit profil Valéria Melounová
Valéria Melounová
zobrazit profil Vladivojna La Chia
Vladivojna La Chia
zobrazit profil Jelena Mašínová
Jelena Mašínová