Týnuš Třešničková youtuberka | Celebwiki.cz

Týnuš Třešničková

Datum narození: 8.10.1995
Místo narození: Liberec
Profese: youtuberka, módní specialistka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Youtuberka Týnuš Třešničková, která se věnuje zejména módě, líčení a lifestisty a jejíž nahé fotky v létě 2016 rozpoutaly přímo porno aféru, měla vážnou nehodu.

Na kuchařské show se zapáleným alkoholem v luxusním istanbulském baru v Nusret Etiler Steakhouse utrpěla krásná česká youtuberka Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková koncem září 2018 vážné popáleniny po celém těle a byla hospitalizovaná v tamní americké nemocnici.

TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ - VYSOUDÍ MILIONY?

Týnuš Třešničková, která se ve svých příspěvcích věnuje především módě, líčení a lifestyle, v srpnu 2016 rozhýbala celý internet, kdy kdosi její nahé fotky zveřejnil na webu agresori.com, a to zřejmě s cílem poškodit její kariéru.

Jednalo se o šest snímků, většinou focených mobilem před zrcadlem v koupelně. Na některých byla Týnuš Třešničková buď jen v kalhotkách, anebo zcela nahá.

Mezi snímky byly ještě dvě peprnější. Je na nich vidět jen část těla. Na jedné je ruka v rozevřeném rozkroku, na druhém si Týnuš Třešničková vyhrnuje tričko a se smyslným pohledem se dívá do objektivu.

O TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Před ohněm v instanbulském podniku neunikl ani přítel Týnuš Třešničkové Viktor Hajíček. Popáleniny druhého stupně utrpěl na asi 15 % těla, zejména v obličeji a na rukou.

 

Články o celebritě

Týnuš Třešničková je zpátky: Konečně vzhled jako před popálením! Týnuš Třešničková je zpátky: Konečně vzhled jako před popálením! Jedna z nejúspěšnějších českých influencerek Týnuš Třešničková (24) se po osudné nehodě v turecké… číst článek
Popálená Týnuš Třešničková: Soud o odškodnění! Restaurace prý zametla stopy Popálená Týnuš Třešničková: Soud o odškodnění! Restaurace prý zametla stopy Jako by nestačilo, že kvůli tragické nehodě v restauraci skončila s těžkými popáleninami a dodnes… číst článek
Odstartovalo hlasování Czech Social Awards: Mezi finalisty je Kovy i popálená Týnuš! Odstartovalo hlasování Czech Social Awards: Mezi finalisty je Kovy i popálená Týnuš! Bojuje na dvou frontách! Karel Kovář (23) alias youtuber Kovy je nejen favoritem StarDance, ale také… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Aneta Znamenáčková
Aneta Znamenáčková
zobrazit profil Jana Maláčová
Jana Maláčová
zobrazit profil David Žbirka
David Žbirka
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Šimon Caban
Šimon Caban
zobrazit profil Lumír Kantor
Lumír Kantor
zobrazit profil Jaroslav Vít
Jaroslav Vít
zobrazit profil Sebastian Navrátil
Sebastian Navrátil