Týnuš Třešničková

Datum narození: 8. 10. 1995
Místo narození: Liberec
Profese: youtuberka, módní specialistka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Youtuberka Týnuš Třešničková, která se věnuje zejména módě, líčení a lifestisty a jejíž nahé fotky v létě 2016 rozpoutaly přímo porno aféru, měla vážnou nehodu.

Na kuchařské show se zapáleným alkoholem v luxusním istanbulském baru v Nusret Etiler Steakhouse utrpěla krásná česká youtuberka Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková koncem září 2018 vážné popáleniny po celém těle a byla hospitalizovaná v tamní americké nemocnici.

TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ - VYSOUDÍ MILIONY?

Týnuš Třešničková, která se ve svých příspěvcích věnuje především módě, líčení a lifestyle, v srpnu 2016 rozhýbala celý internet, kdy kdosi její nahé fotky zveřejnil na webu agresori.com, a to zřejmě s cílem poškodit její kariéru.

Jednalo se o šest snímků, většinou focených mobilem před zrcadlem v koupelně. Na některých byla Týnuš Třešničková buď jen v kalhotkách, anebo zcela nahá.

Mezi snímky byly ještě dvě peprnější. Je na nich vidět jen část těla. Na jedné je ruka v rozevřeném rozkroku, na druhém si Týnuš Třešničková vyhrnuje tričko a se smyslným pohledem se dívá do objektivu.

O TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Před ohněm v instanbulském podniku neunikl ani přítel Týnuš Třešničkové Viktor Hajíček. Popáleniny druhého stupně utrpěl na asi 15 % těla, zejména v obličeji a na rukou.

 

Články o celebritě

Celebrity burcují: Martínek (2) potřebuje 100 milionů na lék, aby mohl žít! Celebrity burcují: Martínek (2) potřebuje 100 milionů na lék, aby mohl žít! Nikol Štíbrová je proslulá svou dobrosrdečností a chutí pomáhat. Stejně tak je tomu i v případě nemo... číst článek
Další plastika popálené Týnuš: Zdeformované prso vyměnili za nové! Další plastika popálené Týnuš: Zdeformované prso vyměnili za nové! Influencerka Týnuš Třešničková (27), která si před lety prožila doslova peklo, když se jí na horní č... číst článek
Týnuš Třešničková si užívá ráj na Maledivách: Sexy tělíčko i s popáleninami! Týnuš Třešničková si užívá ráj na Maledivách: Sexy tělíčko i s popáleninami! Ještě donedávna skrývala influencerka Týnuš Třešničková (27) své jizvy po těle pod jednodílnými plav... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Petr Slavík
Petr Slavík
zobrazit profil Karel Mrkvička
Karel Mrkvička
zobrazit profil František Mrázek
František Mrázek
zobrazit profil Martin Červíček
Martin Červíček
zobrazit profil Libor Hoppe
Libor Hoppe
zobrazit profil Pavel Vacek
Pavel Vacek
zobrazit profil Petr Kellner
Petr Kellner
zobrazit profil Karel Deutcher
Karel Deutcher