Týnuš Třešničková | Celebwiki.cz

Týnuš Třešničková

Datum narození: 8. 10. 1995
Místo narození: Liberec
Profese: youtuberka, módní specialistka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Youtuberka Týnuš Třešničková, která se věnuje zejména módě, líčení a lifestisty a jejíž nahé fotky v létě 2016 rozpoutaly přímo porno aféru, měla vážnou nehodu.

Na kuchařské show se zapáleným alkoholem v luxusním istanbulském baru v Nusret Etiler Steakhouse utrpěla krásná česká youtuberka Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková koncem září 2018 vážné popáleniny po celém těle a byla hospitalizovaná v tamní americké nemocnici.

TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ - VYSOUDÍ MILIONY?

Týnuš Třešničková, která se ve svých příspěvcích věnuje především módě, líčení a lifestyle, v srpnu 2016 rozhýbala celý internet, kdy kdosi její nahé fotky zveřejnil na webu agresori.com, a to zřejmě s cílem poškodit její kariéru.

Jednalo se o šest snímků, většinou focených mobilem před zrcadlem v koupelně. Na některých byla Týnuš Třešničková buď jen v kalhotkách, anebo zcela nahá.

Mezi snímky byly ještě dvě peprnější. Je na nich vidět jen část těla. Na jedné je ruka v rozevřeném rozkroku, na druhém si Týnuš Třešničková vyhrnuje tričko a se smyslným pohledem se dívá do objektivu.

O TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Před ohněm v instanbulském podniku neunikl ani přítel Týnuš Třešničkové Viktor Hajíček. Popáleniny druhého stupně utrpěl na asi 15 % těla, zejména v obličeji a na rukou.

 

Články o celebritě

Žhavý souboj sexy zadečků! Týnuš Třešničková i blond modelka vyšpulily půlky Žhavý souboj sexy zadečků! Týnuš Třešničková i blond modelka vyšpulily půlky Léto už zřejmě skutečně začalo! Spíše než na obloze je to ale vidět na instagramu, kde se slavné čes... číst článek
Třešničková se pochlubila polonahým svalnatcem! Budete v šoku, kdo to je! Třešničková se pochlubila polonahým svalnatcem! Budete v šoku, kdo to je! Influencerka Týnuš Třešničková (24), která se zotavuje z popálenin, je už rok bez partnera. Není ted... číst článek
Léto je tady! 8 českých krásek se svléklo do plavek Léto je tady! 8 českých krásek se svléklo do plavek Letos jsme se léta a váleníčka u moře málem nedočkali, naštěstí se situace postupně vrací do normálu... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Rodrigo Alves
Rodrigo Alves
zobrazit profil Peter Konečný
Peter Konečný
zobrazit profil Eva Badinková
Eva Badinková
zobrazit profil Jiří Adamec
Jiří Adamec
zobrazit profil Michal Kučera
Michal Kučera
zobrazit profil Volodymyr Zelenskyj
Volodymyr Zelenskyj
zobrazit profil Vladimír Páral
Vladimír Páral