Týnuš Třešničková youtuberka | Celebwiki.cz

Týnuš Třešničková

Datum narození: 8.10.1995
Místo narození: Liberec
Profese: youtuberka, módní specialistka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Youtuberka Týnuš Třešničková, která se věnuje zejména módě, líčení a lifestisty a jejíž nahé fotky v létě 2016 rozpoutaly přímo porno aféru, měla vážnou nehodu.

Na kuchařské show se zapáleným alkoholem v luxusním istanbulském baru v Nusret Etiler Steakhouse utrpěla krásná česká youtuberka Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková koncem září 2018 vážné popáleniny po celém těle a byla hospitalizovaná v tamní americké nemocnici.

TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ - VYSOUDÍ MILIONY?

Týnuš Třešničková, která se ve svých příspěvcích věnuje především módě, líčení a lifestyle, v srpnu 2016 rozhýbala celý internet, kdy kdosi její nahé fotky zveřejnil na webu agresori.com, a to zřejmě s cílem poškodit její kariéru.

Jednalo se o šest snímků, většinou focených mobilem před zrcadlem v koupelně. Na některých byla Týnuš Třešničková buď jen v kalhotkách, anebo zcela nahá.

Mezi snímky byly ještě dvě peprnější. Je na nich vidět jen část těla. Na jedné je ruka v rozevřeném rozkroku, na druhém si Týnuš Třešničková vyhrnuje tričko a se smyslným pohledem se dívá do objektivu.

O TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Před ohněm v instanbulském podniku neunikl ani přítel Týnuš Třešničkové Viktor Hajíček. Popáleniny druhého stupně utrpěl na asi 15 % těla, zejména v obličeji a na rukou.

 

Články o celebritě

Komplikace v léčbě popálené Týnuš, šokuje partner krásné youtuberky! Komplikace v léčbě popálené Týnuš, šokuje partner krásné youtuberky! Youtuberka Týnuš Třešničková (23) měla o víkendu v turecké nemocnici návštěvu, svého partnera Viktora… číst článek
Popálená Týnuš Třešničková konečně odhalila obličej! A výsledek vám vytře zrak Popálená Týnuš Třešničková konečně odhalila obličej! A výsledek vám vytře zrak Fanoušci už si začínali pomalu dělat starosti, zda se vůbec youtuberka Týnuš Třešničková (23) ještě… číst článek
Popálená Týnuš se domů nechystá: V ruce už má turecké doklady! Popálená Týnuš se domů nechystá: V ruce už má turecké doklady! Od začátku října leží blogerka Týnuš Třešničková (23) v turecké nemocnici poté, co na ni v místním… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Saddám  Husajn
Saddám Husajn
zobrazit profil Dávid Hodek
Dávid Hodek
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Štěpánka Pučálková
Štěpánka Pučálková
zobrazit profil Tereza Klepiš
Tereza Klepiš
zobrazit profil Viktor Krutina
Viktor Krutina
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček