Týnuš Třešničková

Datum narození: 8. 10. 1995
Místo narození: Liberec
Profese: youtuberka, módní specialistka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Youtuberka Týnuš Třešničková, která se věnuje zejména módě, líčení a lifestisty a jejíž nahé fotky v létě 2016 rozpoutaly přímo porno aféru, měla vážnou nehodu.

Na kuchařské show se zapáleným alkoholem v luxusním istanbulském baru v Nusret Etiler Steakhouse utrpěla krásná česká youtuberka Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková koncem září 2018 vážné popáleniny po celém těle a byla hospitalizovaná v tamní americké nemocnici.

TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ - VYSOUDÍ MILIONY?

Týnuš Třešničková, která se ve svých příspěvcích věnuje především módě, líčení a lifestyle, v srpnu 2016 rozhýbala celý internet, kdy kdosi její nahé fotky zveřejnil na webu agresori.com, a to zřejmě s cílem poškodit její kariéru.

Jednalo se o šest snímků, většinou focených mobilem před zrcadlem v koupelně. Na některých byla Týnuš Třešničková buď jen v kalhotkách, anebo zcela nahá.

Mezi snímky byly ještě dvě peprnější. Je na nich vidět jen část těla. Na jedné je ruka v rozevřeném rozkroku, na druhém si Týnuš Třešničková vyhrnuje tričko a se smyslným pohledem se dívá do objektivu.

O TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Před ohněm v instanbulském podniku neunikl ani přítel Týnuš Třešničkové Viktor Hajíček. Popáleniny druhého stupně utrpěl na asi 15 % těla, zejména v obličeji a na rukou.

 

Články o celebritě

Miss Denisa Spergerová (22): Sexy mamina si užívá v Thajsku! Miss Denisa Spergerová (22): Sexy mamina si užívá v Thajsku! Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová (22) si momentálně užívá dovolenou v Thajsku. Když se tu ... číst článek
Misska Mališová se chlubí mladší sestrou s božskými křivkami: Takhle se vyprsily na Tenerife Misska Mališová se chlubí mladší sestrou s božskými křivkami: Takhle se vyprsily na Tenerife Půvabná modelka Karolína Mališová (25) si aktuálně užívá na Tenerife, kde vystavuje slunečním paprsk... číst článek
Popálená Týnuš Třešničková: Odvážná krása v plavkách! A pak práce na novém bytě Popálená Týnuš Třešničková: Odvážná krása v plavkách! A pak práce na novém bytě Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková, vlastním jménem Kristýna Třešňáková (26), ukázala svým ... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jan Jarolím
Jan Jarolím
zobrazit profil Robert Křesťan
Robert Křesťan
zobrazit profil Matěj Stropnický
Matěj Stropnický
zobrazit profil Wolfgang  Priklopil
Wolfgang Priklopil
zobrazit profil Natálie Kocábová
Natálie Kocábová
zobrazit profil Radim Jančura
Radim Jančura