Jack Brooksbank

Profese: manažer, bývalý barman

Související celebrity

Životopis

Někdejší barman Jack Brooksbank, který se vypracoval na manažera světoznámé značky Casamigos Tequila, si získal srdce britské princezny Eugenie.

Studoval na Stowe School v Buckinghamu. S princeznou Eugenií, šestou vnučkou britské královny Alžběty II., se Jack Brooksbank seznámil v koktejlovém baru, kde pracoval jako číšník.

Posléze se Jack Brooksbank z barmana vypracoval na manažera pro Evropu firmy Casamigos Tequila. Jedním ze zakladatelů této světoznámé značky patří hollywoodská star George Clooney.

Jack Brooksbank je synem autorizovaného účetního a ředitele společnosti George Brooksbanka a jeho manželky Nicol. Má mladšího bratra Thomase.

Údajně je Jack Brooksbank potomkem Brooksbankských baronetů a vzdáleným bratrancem britské princezny Eugenie, a to prý přes její matku Sarah, vévodkyni z Yorku, respektive před její prarodiče.

Začátkem října 2018 Buckinghamský palác oznámil detaily svatby princezny Eugenie a jejího dlouholetého přítele Jacka Brooksbanka: mělo by se jí zúčastnit na 800 hostů a přijde na bezmála 60 milionů korun. ANO si pár řekl 12. října 2018.

 

Články o celebritě

Princezna Eugenie je těhotná! Své druhé dítě má porodit v létě Princezna Eugenie je těhotná! Své druhé dítě má porodit v létě Krásné zprávy z Buckinghamského paláce! Princezna Eugenie (32) je těhotná se svým druhým dítětem. Ma... číst článek
Královská premiéra »prince« Augusta: Proč nemá titul?! Královská premiéra »prince« Augusta: Proč nemá titul?! Na oslavách platinového jubilea vlády britské královny Alžběty II. (96) si svou královskou premiéru ... číst článek
Závěrečný průvod na počest jubilea Alžběty II.: Divočel malý Louis i zvířata! Závěrečný průvod na počest jubilea Alžběty II.: Divočel malý Louis i zvířata! Čtyrdenní opulentní oslavy na počest platinového jubilea vlády královny Alžběty II. zakončil bujarý ... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Ljuba Štíplová
Ljuba Štíplová
zobrazit profil Michal Horáček
Michal Horáček
zobrazit profil Olga  Sobotková
Olga Sobotková
zobrazit profil Miroslav Žbirka
Miroslav Žbirka
zobrazit profil Karin Křížová
Karin Křížová
zobrazit profil Markéta Horváthová
Markéta Horváthová