Jack Brooksbank

Profese: manažer, bývalý barman

Související celebrity

Životopis

Někdejší barman Jack Brooksbank, který se vypracoval na manažera světoznámé značky Casamigos Tequila, si získal srdce britské princezny Eugenie.

Studoval na Stowe School v Buckinghamu. S princeznou Eugenií, šestou vnučkou britské královny Alžběty II., se Jack Brooksbank seznámil v koktejlovém baru, kde pracoval jako číšník.

Posléze se Jack Brooksbank z barmana vypracoval na manažera pro Evropu firmy Casamigos Tequila. Jedním ze zakladatelů této světoznámé značky patří hollywoodská star George Clooney.

Jack Brooksbank je synem autorizovaného účetního a ředitele společnosti George Brooksbanka a jeho manželky Nicol. Má mladšího bratra Thomase.

Údajně je Jack Brooksbank potomkem Brooksbankských baronetů a vzdáleným bratrancem britské princezny Eugenie, a to prý přes její matku Sarah, vévodkyni z Yorku, respektive před její prarodiče.

Začátkem října 2018 Buckinghamský palác oznámil detaily svatby princezny Eugenie a jejího dlouholetého přítele Jacka Brooksbanka: mělo by se jí zúčastnit na 800 hostů a přijde na bezmála 60 milionů korun. ANO si pár řekl 12. října 2018.

 

Články o celebritě

Ostře sledované královské páry na bohoslužbě díkůvzdání: Kdo i po letech vrkal jako hrdličky? Ostře sledované královské páry na bohoslužbě díkůvzdání: Kdo i po letech vrkal jako hrdličky? Na bohoslužbě díkůvzdání na počest královny Alžběty II. se sešla celá řada členů královské rodiny. A... číst článek
Harry a Meghan v Anglii ostrouhají: Padl zákaz natáčení! Harry a Meghan v Anglii ostrouhají: Padl zákaz natáčení! Už ve čtvrtek vypuknou velkolepé oslavy 70 let panování Alžběty II. (96). Za britskou královnou dora... číst článek
Královská pařba v Santa Barbaře! Harry, Meghan a Eugenie s manželem to spolu roztočili Královská pařba v Santa Barbaře! Harry, Meghan a Eugenie s manželem to spolu roztočili Ačkoli některým členům britské královské rodiny nějaký čas nemohl přijít na jméno, se svou sestřenic... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Ivan Trojan
Ivan Trojan
zobrazit profil Gustav Pilch
Gustav Pilch
zobrazit profil Petr Reidinger
Petr Reidinger
zobrazit profil Lucie Černá
Lucie Černá
zobrazit profil Predrag Bjelac
Predrag Bjelac
zobrazit profil Marie Benešová
Marie Benešová
zobrazit profil Kryštof Michal
Kryštof Michal
zobrazit profil Oscar Pistorius
Oscar Pistorius