Jack Brooksbank

Profese: manažer, bývalý barman

Související celebrity

Životopis

Někdejší barman Jack Brooksbank, který se vypracoval na manažera světoznámé značky Casamigos Tequila, si získal srdce britské princezny Eugenie.

Studoval na Stowe School v Buckinghamu. S princeznou Eugenií, šestou vnučkou britské královny Alžběty II., se Jack Brooksbank seznámil v koktejlovém baru, kde pracoval jako číšník.

Posléze se Jack Brooksbank z barmana vypracoval na manažera pro Evropu firmy Casamigos Tequila. Jedním ze zakladatelů této světoznámé značky patří hollywoodská star George Clooney.

Jack Brooksbank je synem autorizovaného účetního a ředitele společnosti George Brooksbanka a jeho manželky Nicol. Má mladšího bratra Thomase.

Údajně je Jack Brooksbank potomkem Brooksbankských baronetů a vzdáleným bratrancem britské princezny Eugenie, a to prý přes její matku Sarah, vévodkyni z Yorku, respektive před její prarodiče.

Začátkem října 2018 Buckinghamský palác oznámil detaily svatby princezny Eugenie a jejího dlouholetého přítele Jacka Brooksbanka: mělo by se jí zúčastnit na 800 hostů a přijde na bezmála 60 milionů korun. ANO si pár řekl 12. října 2018.

 

Články o celebritě

Ostře sledované královské páry na bohoslužbě díkůvzdání: Kdo i po letech vrkal jako hrdličky? Ostře sledované královské páry na bohoslužbě díkůvzdání: Kdo i po letech vrkal jako hrdličky? Na bohoslužbě díkůvzdání na počest královny Alžběty II. se sešla celá řada členů královské rodiny. A... číst článek
Harry a Meghan v Anglii ostrouhají: Padl zákaz natáčení! Harry a Meghan v Anglii ostrouhají: Padl zákaz natáčení! Už ve čtvrtek vypuknou velkolepé oslavy 70 let panování Alžběty II. (96). Za britskou královnou dora... číst článek
Královská pařba v Santa Barbaře! Harry, Meghan a Eugenie s manželem to spolu roztočili Královská pařba v Santa Barbaře! Harry, Meghan a Eugenie s manželem to spolu roztočili Ačkoli některým členům britské královské rodiny nějaký čas nemohl přijít na jméno, se svou sestřenic... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Ivo Kahánek
Ivo Kahánek
zobrazit profil Antonín Charouz
Antonín Charouz
zobrazit profil Andrea Daňková
Andrea Daňková
zobrazit profil Milan Škoda
Milan Škoda
zobrazit profil Andrew Garfield
Andrew Garfield
zobrazit profil Josefína Nesvadbová
Josefína Nesvadbová
zobrazit profil Stanislav Antoš
Stanislav Antoš
zobrazit profil Natascha  Kampuschová
Natascha Kampuschová