Lela Ceterová | Celebwiki.cz

Lela Ceterová

Místo narození: Žilina
Profese: playmate, modelka, magistra oboru sociální práce

Související celebrity

Životopis

Slovenská playmate Lela Ceterová se stala přítelkyní nejúspěšnějšího českého zápasníka MMA a prvního bojovníka z ČR v UCF Karlose Terminátora Vémoly.

Přestože již ve třinácti začala Lela Ceterová s modelingem, vzděláním nehodila za hlavu, vystudovala vysokou školu a může se pyšnit magisterským titulem v oboru sociální práce.

LELA CETEROVÁ O SEXU S VÉMOLOU

V roce 2009 se Lela Ceterová předvedla coby modelka v prestižní Formuli 1. V minulosti dokonce nafotila erotické snímky pro magazín Playboy.

První plastiku mohutného dekoltu Lela Ceterová podstoupila v osmnácti letech a poté ještě dvakrát. Kromě toho má upravené rty, nos, čelo a nechybí ani výplň v lících. Playmate navíc vlastní zirkonové korunky a její zuby mají speciální barvu.

O LELE CETEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jako svou přítelkyni silikonovou krásku Lelu Ceterovou v září 2018 na Instagramu představil nejúšpěšnější český zápasník MMA a první bojovník z ČR v prestižní organizaci Ultimate Fighting Championship (UFC) Karlos Terminátor Vémola.

V listopadu 2018 Karlos Vémola atraktivní Lelu Ceterovou vyvedl do pražského SaSaZu na akci Mika Tysona, kde svými vnadami zastínila i tohoto legendárního boxera.

V prosinci 2019 se Terminátorovi a Lele Ceterové narodila dcera Lili.

 

Články o celebritě

Vémolova Lela sotva týden po porodu: Ukázala dokonalé tělo! Jak to jen dělá? Vémolova Lela sotva týden po porodu: Ukázala dokonalé tělo! Jak to jen dělá? Týden po porodu je jistě řada novopečených maminek hlavně ráda, že jsou ony i jejich děti v pořádku.… číst článek
Šťastné a veselé u Vémoly, Plekance i Hezuckého: Pod stromkem vlastní jezulátka! Šťastné a veselé u Vémoly, Plekance i Hezuckého: Pod stromkem vlastní jezulátka! Vánoce jsou svátky, které chceme trávit především v kruhu rodinném. Ty letošní budou obzvlášť veselé… číst článek
Terminátor elektřinou nešetří! Vánoční výzdoba Vémolova paláce u Prahy není pro každého Terminátor elektřinou nešetří! Vánoční výzdoba Vémolova paláce u Prahy není pro každého Vánoce se kvapem blíží, a tak je pomalu čas přemýšlet nad tím, jak moc letos vyzdobíme své příbytky.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková