Lela Ceterová | Celebwiki.cz

Lela Ceterová

Místo narození: Žilina
Profese: playmate, modelka, magistra oboru sociální práce

Související celebrity

Životopis

Slovenská playmate Lela Ceterová se stala přítelkyní nejúspěšnějšího českého zápasníka MMA a prvního bojovníka z ČR v UCF Karlose Terminátora Vémoly.

Přestože již ve třinácti začala Lela Ceterová s modelingem, vzděláním nehodila za hlavu, vystudovala vysokou školu a může se pyšnit magisterským titulem v oboru sociální práce.

LELA CETEROVÁ O SEXU S VÉMOLOU

V roce 2009 se Lela Ceterová předvedla coby modelka v prestižní Formuli 1. V minulosti dokonce nafotila erotické snímky pro magazín Playboy.

První plastiku mohutného dekoltu Lela Ceterová podstoupila v osmnácti letech a poté ještě dvakrát. Kromě toho má upravené rty, nos, čelo a nechybí ani výplň v lících. Playmate navíc vlastní zirkonové korunky a její zuby mají speciální barvu.

O LELE CETEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jako svou přítelkyni silikonovou krásku Lelu Ceterovou v září 2018 na Instagramu představil nejúšpěšnější český zápasník MMA a první bojovník z ČR v prestižní organizaci Ultimate Fighting Championship (UFC) Karlos Terminátor Vémola.

V listopadu 2018 Karlos Vémola atraktivní Lelu Ceterovou vyvedl do pražského SaSaZu na akci Mika Tysona, kde svými vnadami zastínila i tohoto legendárního boxera.

 

Články o celebritě

Tohle je jejich SVĚT! Jak a s kým žijí MMA zápasníci Karlos Vémola a Attila Végh? Tohle je jejich SVĚT! Jak a s kým žijí MMA zápasníci Karlos Vémola a Attila Végh? Milují drahé a rychlé vozy, žijí v luxusních domech a mají sexy partnerky, které jsou navíc obě těhotné!… číst článek
Vémolova sexbomba Lela před porodem: Vystavila obří vnady a bříško! Vémolova sexbomba Lela před porodem: Vystavila obří vnady a bříško! Karlos „Terminátor“ Vémola (34) a jeho přítelkyně, playmate Lela Ceterová (30), se těší na svého… číst článek
Nazlobená Alex a plačící vdova vířily hradní emoce. Babišovi muži vyvedli krásné manželky Nazlobená Alex a plačící vdova vířily hradní emoce. Babišovi muži vyvedli krásné manželky Andrej Babiš (ANO) i jeho ministři vyvedli své pohledné manželky – a to včetně čerstvého ženáče Adama… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Tereza Kačerová
Tereza Kačerová
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková
zobrazit profil Daniela Kociánová
Daniela Kociánová
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Olga Hrzánová manekýna
Olga Hrzánová manekýna