Lela Ceterová | Celebwiki.cz

Lela Ceterová

Místo narození: Žilina
Profese: playmate, modelka, magistra oboru sociální práce

Související celebrity

Životopis

Slovenská playmate Lela Ceterová se stala přítelkyní nejúspěšnějšího českého zápasníka MMA a prvního bojovníka z ČR v UCF Karlose Terminátora Vémoly. V srpnu 2020 se rozešli.

Přestože již ve třinácti začala Lela Ceterová s modelingem, vzděláním nehodila za hlavu, vystudovala vysokou školu a může se pyšnit magisterským titulem v oboru sociální práce.

LELA CETEROVÁ O SEXU S VÉMOLOU

V roce 2009 se Lela Ceterová předvedla coby modelka v prestižní Formuli 1. V minulosti dokonce nafotila erotické snímky pro magazín Playboy.

První plastiku mohutného dekoltu Lela Ceterová podstoupila v osmnácti letech a poté ještě dvakrát. Kromě toho má upravené rty, nos, čelo a nechybí ani výplň v lících. Playmate navíc vlastní zirkonové korunky a její zuby mají speciální barvu.

O LELE CETEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jako svou přítelkyni silikonovou krásku Lelu Ceterovou v září 2018 na Instagramu představil nejúšpěšnější český zápasník MMA a první bojovník z ČR v prestižní organizaci Ultimate Fighting Championship (UFC) Karlos Terminátor Vémola.

V listopadu 2018 Karlos Vémola atraktivní Lelu Ceterovou vyvedl do pražského SaSaZu na akci Mika Tysona, kde svými vnadami zastínila i tohoto legendárního boxera.

V prosinci 2019 se Terminátorovi a Lele Ceterové narodila dcera Lili. V srpnu 2020 se pár rozešel.

 

Články o celebritě

Ani Lulu, ani Lela! Další plastiková blondýna v autě Vémoly! Karlos si ji vozil po Praze Ani Lulu, ani Lela! Další plastiková blondýna v autě Vémoly! Karlos si ji vozil po Praze Zápasník Karlos Terminátor Vémola (35) se netají svou slabostí pro silikonové sexbomby s napíchanými... číst článek
Prsatá Lela po odchodu od Vémoly: První noc plná bolesti a sladkých hříchů! Prsatá Lela po odchodu od Vémoly: První noc plná bolesti a sladkých hříchů! A je to skutečně tu. Lela Ceterová (31) jen planě nevyhrožovala, ale doopravdy opustila společnou lu... číst článek
Lela, malér, konec... Kraus zpovídal Vémolu, nabídl mu pomoc v rozchodu Lela, malér, konec... Kraus zpovídal Vémolu, nabídl mu pomoc v rozchodu Když se sejdou dva showmani, stojí to za to. Karlos Vémola byl hostem v Show Jana Krause a publikum ... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Markéta Kazdová
Markéta Kazdová
zobrazit profil Gabriela Bendová
Gabriela Bendová
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová