Lela Ceterová | Celebwiki.cz

Lela Ceterová

Místo narození: Žilina
Profese: playmate, modelka, magistra oboru sociální práce

Související celebrity

Životopis

Slovenská playmate Lela Ceterová se stala přítelkyní nejúspěšnějšího českého zápasníka MMA a prvního bojovníka z ČR v UCF Karlose Terminátora Vémoly.

Přestože již ve třinácti začala Lela Ceterová s modelingem, vzděláním nehodila za hlavu, vystudovala vysokou školu a může se pyšnit magisterským titulem v oboru sociální práce.

LELA CETEROVÁ O SEXU S VÉMOLOU

V roce 2009 se Lela Ceterová předvedla coby modelka v prestižní Formuli 1. V minulosti dokonce nafotila erotické snímky pro magazín Playboy.

První plastiku mohutného dekoltu Lela Ceterová podstoupila v osmnácti letech a poté ještě dvakrát. Kromě toho má upravené rty, nos, čelo a nechybí ani výplň v lících. Playmate navíc vlastní zirkonové korunky a její zuby mají speciální barvu.

O LELE CETEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jako svou přítelkyni silikonovou krásku Lelu Ceterovou v září 2018 na Instagramu představil nejúšpěšnější český zápasník MMA a první bojovník z ČR v prestižní organizaci Ultimate Fighting Championship (UFC) Karlos Terminátor Vémola.

V listopadu 2018 Karlos Vémola atraktivní Lelu Ceterovou vyvedl do pražského SaSaZu na akci Mika Tysona, kde svými vnadami zastínila i tohoto legendárního boxera.

V prosinci 2019 se Terminátorovi a Lele Ceterové narodila dcera Lili.

 

Články o celebritě

Silikonová Lela Ceterová ukázala maminku! Jablko nepadlo daleko od stromu? Silikonová Lela Ceterová ukázala maminku! Jablko nepadlo daleko od stromu? Od svého porodu před dvěma měsíci zásobuje Lela Ceterová (30) sociální sítě snímky maličké dcery Lil... číst článek
Silikonová mamina Lela v šoku z Vémoly: Hodně se změnil! Silikonová mamina Lela v šoku z Vémoly: Hodně se změnil! Mateřství změnilo nejen silikonovou Lelu Ceterovou (30), ale s otcovskou rolí se proměnil i Karlos »... číst článek
Vémolova prsatice Lela vytočila kojící matky: Důvod? Silikony nahradila lahvičkou Vémolova prsatice Lela vytočila kojící matky: Důvod? Silikony nahradila lahvičkou Přítelkyně bijce Karlose Vémoly (34) Lela Ceterová (30) šokovala všechny matky, když jejich třítýden... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová
zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová
zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Zuleyka Rivera
Zuleyka Rivera
zobrazit profil Eva Herzigová
Eva Herzigová
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová