Lela Ceterová

Místo narození: Žilina
Profese: playmate, modelka, magistra oboru sociální práce

Související celebrity

Životopis

Slovenská playmate Lela Ceterová se stala přítelkyní nejúspěšnějšího českého zápasníka MMA a prvního bojovníka z ČR v UCF Karlose Terminátora Vémoly. V srpnu 2020 se rozešli.

Přestože již ve třinácti začala Lela Ceterová s modelingem, vzděláním nehodila za hlavu, vystudovala vysokou školu a může se pyšnit magisterským titulem v oboru sociální práce.

LELA CETEROVÁ O SEXU S VÉMOLOU

V roce 2009 se Lela Ceterová předvedla coby modelka v prestižní Formuli 1. V minulosti dokonce nafotila erotické snímky pro magazín Playboy.

První plastiku mohutného dekoltu Lela Ceterová podstoupila v osmnácti letech a poté ještě dvakrát. Kromě toho má upravené rty, nos, čelo a nechybí ani výplň v lících. Playmate navíc vlastní zirkonové korunky a její zuby mají speciální barvu.

O LELE CETEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jako svou přítelkyni silikonovou krásku Lelu Ceterovou v září 2018 na Instagramu představil nejúšpěšnější český zápasník MMA a první bojovník z ČR v prestižní organizaci Ultimate Fighting Championship (UFC) Karlos Terminátor Vémola.

V listopadu 2018 Karlos Vémola atraktivní Lelu Ceterovou vyvedl do pražského SaSaZu na akci Mika Tysona, kde svými vnadami zastínila i tohoto legendárního boxera.

V prosinci 2019 se Terminátorovi a Lele Ceterové narodila dcera Lili. V srpnu 2020 se pár rozešel.

 

Články o celebritě

Hříšná party Playboye: Souboj dekoltů vyhrála Lela! Novými ňadry se chlubila i Natálka ze Svateb  Hříšná party Playboye: Souboj dekoltů vyhrála Lela! Novými ňadry se chlubila i Natálka ze Svateb Pražská Playboy Secret Lounge party se jenom hemžila krásnými ženami, které se titulem „playmate“ py... číst článek
Dojemný snímek Lely Ceterové: Malá Lili se sourozence nemůže dočkat! Dojemný snímek Lely Ceterové: Malá Lili se sourozence nemůže dočkat! Lela Ceterová (31) a její partner zápasník Karlos Vémola (36) už se nemohou dočkat svého druhého pot... číst článek
Vémolova Lela se pochlubila pokojíčkem pro miminko: Bílá moderna! Naznačila pohlaví? Vémolova Lela se pochlubila pokojíčkem pro miminko: Bílá moderna! Naznačila pohlaví? Za sedm týdnů se Lela Ceterová (31) a zápasník Karlos Vémola (35) dočkají druhého společného potomka... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Daniela Kociánová
Daniela Kociánová
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Tereza Chlebovská
Tereza Chlebovská
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner