Lela Ceterová | Celebwiki.cz

Lela Ceterová

Místo narození: Žilina
Profese: playmate, modelka, magistra oboru sociální práce

Související celebrity

Životopis

Slovenská playmate Lela Ceterová se stala přítelkyní nejúspěšnějšího českého zápasníka MMA a prvního bojovníka z ČR v UCF Karlose Terminátora Vémoly.

Přestože již ve třinácti začala Lela Ceterová s modelingem, vzděláním nehodila za hlavu, vystudovala vysokou školu a může se pyšnit magisterským titulem v oboru sociální práce.

LELA CETEROVÁ O SEXU S VÉMOLOU

V roce 2009 se Lela Ceterová předvedla coby modelka v prestižní Formuli 1. V minulosti dokonce nafotila erotické snímky pro magazín Playboy.

První plastiku mohutného dekoltu Lela Ceterová podstoupila v osmnácti letech a poté ještě dvakrát. Kromě toho má upravené rty, nos, čelo a nechybí ani výplň v lících. Playmate navíc vlastní zirkonové korunky a její zuby mají speciální barvu.

O LELE CETEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jako svou přítelkyni silikonovou krásku Lelu Ceterovou v září 2018 na Instagramu představil nejúšpěšnější český zápasník MMA a první bojovník z ČR v prestižní organizaci Ultimate Fighting Championship (UFC) Karlos Terminátor Vémola.

V listopadu 2018 Karlos Vémola atraktivní Lelu Ceterovou vyvedl do pražského SaSaZu na akci Mika Tysona, kde svými vnadami zastínila i tohoto legendárního boxera.

 

Články o celebritě

Lela vysvětlila vzkaz ku**ám! A Terminátor? Karlos hájí prsatici Lela vysvětlila vzkaz ku**ám! A Terminátor? Karlos hájí prsatici Těhotná partnerka nejpopulárnějšího českého bojovníka MMA Karlose Terminátora Vémoly (34) Lela Ceterová… číst článek
Nová prsatice po boku Vémoly: Ku*va ti rodinu nedá, vzkazuje Lela Nová prsatice po boku Vémoly: Ku*va ti rodinu nedá, vzkazuje Lela Co se děje v zamilovaném ráji bijce Karlose Terminátora Vémoly (34) a jeho prsaté partnerky Lely… číst článek
Narodí se další Terminátor? Vémola a Ceterová se pochlubili pohlavím dítěte! Narodí se další Terminátor? Vémola a Ceterová se pochlubili pohlavím dítěte! Silikonová kráska Lela Ceterová (30) teď prožívá nejhezčí období v životě ženy. Se svým partnerem… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Tereza Křivánková
Tereza Křivánková
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Taťána Makarenko
Taťána Makarenko
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Gabriela Bendová
Gabriela Bendová
zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner