Lela Ceterová | Celebwiki.cz

Lela Ceterová

Místo narození: Žilina
Profese: playmate, modelka, magistra oboru sociální práce

Související celebrity

Životopis

Slovenská playmate Lela Ceterová se stala přítelkyní nejúspěšnějšího českého zápasníka MMA a prvního bojovníka z ČR v UCF Karlose Terminátora Vémoly.

Přestože již ve třinácti začala Lela Ceterová s modelingem, vzděláním nehodila za hlavu, vystudovala vysokou školu a může se pyšnit magisterským titulem v oboru sociální práce.

LELA CETEROVÁ O SEXU S VÉMOLOU

V roce 2009 se Lela Ceterová předvedla coby modelka v prestižní Formuli 1. V minulosti dokonce nafotila erotické snímky pro magazín Playboy.

První plastiku mohutného dekoltu Lela Ceterová podstoupila v osmnácti letech a poté ještě dvakrát. Kromě toho má upravené rty, nos, čelo a nechybí ani výplň v lících. Playmate navíc vlastní zirkonové korunky a její zuby mají speciální barvu.

O LELE CETEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jako svou přítelkyni silikonovou krásku Lelu Ceterovou v září 2018 na Instagramu představil nejúšpěšnější český zápasník MMA a první bojovník z ČR v prestižní organizaci Ultimate Fighting Championship (UFC) Karlos Terminátor Vémola.

V listopadu 2018 Karlos Vémola atraktivní Lelu Ceterovou vyvedl do pražského SaSaZu na akci Mika Tysona, kde svými vnadami zastínila i tohoto legendárního boxera.

V prosinci 2019 se Terminátorovi a Lele Ceterové narodila dcera Lili.

 

Články o celebritě

Jsem táta, zářil Muradov... Blahopřejí zpěvačky, modelky i Vémola s Véghem! Jsem táta, zářil Muradov... Blahopřejí zpěvačky, modelky i Vémola s Véghem! Zřejmě nejzářivější klenot současné tuzemské scény MMA slaví největší životní vítězství. Uzbecko-čes... číst článek
Neustávající příval gratulací! Porod Bagárové dojal Jasminu i prsatici Lelu Neustávající příval gratulací! Porod Bagárové dojal Jasminu i prsatici Lelu Půvabná zpěvačka Monika Bagárová (25) se ve středu 27. května stala maminkou, když dala život dcerce... číst článek
Módní kritička Blesku Ina T.: Celebrity plastikami posedlé? Zničí životy dětem, samy končívají znetvořené Módní kritička Blesku Ina T.: Celebrity plastikami posedlé? Zničí životy dětem, samy končívají znetvořené Plastické operace jsou ještě stále dráždivým tématem vyvolávajícím diskuse. Dříve byly využívané pře... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Tereza Křivánková
Tereza Křivánková