Karlos Vémola | Celebwiki.cz

Karlos Vémola

Datum narození: 1. 7. 1985
Přezdívka: Terminátor
Místo narození: Olomouc
Váha: 84 kg
Výška: 183 cm
Profese: zápasník, první Čech v UFC
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zápasník Karlos Terminátor Vémola, mistr ve smíšených bojových uměních a bývalý kulturista, se jako první Čech dostal do Ultimate Fighting Championship (UFC).

Karlos Terminátor Vémola, vlasním jménem Karel Vémola, vyhrál hned svůj první profesionální MMA, a to roku 2008. V dubnu 2010 podepsal smlouvu s UFC. Po dvou porážkách v roce 2012 se musel s organizací rozloučit.

KARLOS VÉMOLA SE KLIDNĚ NAJÍ Z TALÍŘE SE PSEM

Od roku 2013 začal Karlos Vémola střídavě zápasit v Česku a v Anglii. Následovala vítězná série zápasů, kterou ukončil až Jack Hermansson. V tomto boji utrpěl zlomeninu ruky, což ho přivedlo k úvahám o konci kariéry.

Zranění se nakonec ukázalo ne tak vážné, takže se Karlos Vémola ke sportu mohl po roce vrátit. Svého soupeře Dritana Barjamaje porazil za necelé dvě minuty.

V roce 2016 byl Karlos Vémola ve Spojeném království odsouzen k dvanácti měsícům vězení za pěstování drog. Za mřížemi nakonec strávil jen půl roku.

V O2 aréně se Karlos Vémola blýskl 7. prosince 2017, kdy tam v prvním kole porazil Petra Ondruše, zvaného Píno, zápasníka K-1.

Poté Terminátor podepsal dlouhodobější smlouvu s organizací XFN, ale přes závazek začátkem roku 2019 přestoupil ke konkurenční Oktagon MMA. Tím si Karlos Vémola přivodil právní spor s XFN.

Do Ultimate Fighting Championship se Karlos Vémola dostal jako vůbec první Čech v historii této prestižní organizace. Stal se držitelem několika titulů ve střední a v polotěžké váze, a to jak v anglických, tak českých organizacích.

Mezi koníčky Karlose Vémoly patří chov vzácných motýlů a ryb, převážně žraloků. Kromě psa si pořídil i krokodýla.

O KARLOSOVI VÉMOLOVI ČTĚTE ZDE>> NEBO ZDE>>

Zápasník ve smíšených bojových uměních a bývalý kulturista Karlos Vémola má bratra Filipa. Terminátor je otcem dvou synů, které vychovává jejich matka. Přítelkyní nejúspěšnějšího českého bojovníka se stala slovenská playmate, silikonová kráska Lela Ceterová. V prosinci 2019 se páru narodila dcera Lili. Koncem srpna 2020 se rozešli.

 

Články o celebritě

Prsatá Lela po odchodu od Vémoly: První noc plná bolesti a sladkých hříchů! Prsatá Lela po odchodu od Vémoly: První noc plná bolesti a sladkých hříchů! A je to skutečně tu. Lela Ceterová (31) jen planě nevyhrožovala, ale doopravdy opustila společnou lu... číst článek
Úprk na Slovensko a utrápená noc Vémolovy »ex«: Nespavost, nervy i bolest! Úprk na Slovensko a utrápená noc Vémolovy »ex«: Nespavost, nervy i bolest! O tom, že bývalá přítelkyně bijce Karlose Vémoly (35), playmate Lela Ceterová (30), pálí za nepovede... číst článek
Silikonová »bejvalka« bijce Vémoly Lela Ceterová po rozchodu: Šokující změna! Silikonová »bejvalka« bijce Vémoly Lela Ceterová po rozchodu: Šokující změna! Na jejích fotkách často hrála prim silikonová ňadra. S tím už je ale šmytec! Lela Ceterová (30) se p... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Denisa Barešová
Denisa Barešová
zobrazit profil Gabriela Capová
Gabriela Capová
zobrazit profil Marek Všetíček
Marek Všetíček
zobrazit profil Patrik Schick
Patrik Schick
zobrazit profil Jan Tománek
Jan Tománek
zobrazit profil Radek Faska
Radek Faska
zobrazit profil Pavel Pergl
Pavel Pergl