Karlos Vémola zápasník | Celebwiki.cz

Karlos Vémola

Datum narození: 1.7.1985
Přezdívka: Terminátor
Místo narození: Olomouc
Váha: 84 kg
Výška: 183 cm
Profese: zápasník, první Čech v UFC
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zápasník Karlos Terminátor Vémola, mistr ve smíšených bojových uměních a bývalý kulturista, se jako první Čech dostal do Ultimate Fighting Championship (UFC).

Karlos Terminátor Vémola, vlasním jménem Karel Vémola, vyhrál hned svůj první profesionální MMA, a to roku 2008. V dubnu 2010 podepsal smlouvu s UFC. Po dvou porážkách v roce 2012 se musel s organizací rozloučit.

KARLOS VÉMOLA SE KLIDNĚ NAJÍ Z TALÍŘE SE PSEM

Od roku 2013 začal Karlos Vémola střídavě zápasit v Česku a v Anglii. Následovala vítězná série zápasů, kterou ukončil až Jack Hermansson. V tomto boji utrpěl zlomeninu ruky, což ho přivedlo k úvahám o konci kariéry.

Zranění se nakonec ukázalo ne tak vážné, takže se Karlos Vémola ke sportu mohl po roce vrátit. Svého soupeře Dritana Barjamaje porazil za necelé dvě minuty.

V roce 2016 byl Karlos Vémola ve Spojeném království odsouzen k dvanácti měsícům vězení za pěstování drog. Za mřížemi nakonec strávil jen půl roku.

V O2 aréně se Karlos Vémola blýskl 7. prosince 2017, kdy tam v prvním kole porazil Petra Ondruše, zvaného Píno, zápasníka K-1.

Poté Terminátor podepsal dlouhodobější smlouvu s organizací XFN, ale přes závazek začátkem roku 2019 přestoupil ke konkurenční Oktagon MMA. Tím si Karlos Vémola přivodil právní spor s XFN.

Do Ultimate Fighting Championship se Karlos Vémola dostal jako vůbec první Čech v historii této prestižní organizace. Stal se držitelem několika titulů ve střední a v polotěžké váze, a to jak v anglických, tak českých organizacích.

Mezi koníčky Karlose Vémoly patří chov vzácných motýlů a ryb, převážně žraloků. Kromě psa si pořídil i krokodýla.

O KARLOSOVI VÉMOLOVI ČTĚTE ZDE>> NEBO ZDE>>

Zápasník ve smíšených bojových uměních a bývalý kulturista Karlos Vémola má bratra Filipa. Terminátor je otcem dvou synů, které vychovává jejich matka. Přítelkyní nejúspěšnějšího českého bojovníka se stala slovenská playmate, silikonová kráska Lela Ceterová. V prosinci 2019 se páru narodila dcera Lili.

 

Články o celebritě

Karlos Vémola: Valentýnskou noc oslaví se sousedkou! Karlos Vémola: Valentýnskou noc oslaví se sousedkou! Bojovník Karlos „Terminátor“ Vémola mění plány! Letošního Valentýna měl původně strávit v Londýně.… číst článek
Vémola věří Jonesovi: Kdyby vyhrál Reyes, byl by to šok. Kdy se sám vrátí? Vémola věří Jonesovi: Kdyby vyhrál Reyes, byl by to šok. Kdy se sám vrátí? Velikán světového MMA Jon Jones jde znovu do bitvy, což samozřejmě zajímá i nejslavnějšího českého… číst článek
Promítání filmu Attila! Na příběh bijce dorazil Jágr v obležení krásných zpěvaček Promítání filmu Attila! Na příběh bijce dorazil Jágr v obležení krásných zpěvaček Byl to Zápas století, jenže Jaromír Jágr (47) si ho v listopadu nechal ujít. Legendární hokejista… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Jana Pechanová
Jana Pechanová
zobrazit profil Roman Červenka
Roman Červenka
zobrazit profil Roman Koudelka
Roman Koudelka
zobrazit profil Jan Kovář
Jan Kovář
zobrazit profil Matěj Kvíčala
Matěj Kvíčala
zobrazit profil Jiří Kopáč
Jiří Kopáč
zobrazit profil Michal Dragoun
Michal Dragoun
zobrazit profil Martin Straka
Martin Straka