Karlos Vémola

Datum narození: 1. 7. 1985
Přezdívka: Terminátor
Místo narození: Olomouc
Váha: 84 kg
Výška: 183 cm
Profese: zápasník, první Čech v UFC
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zápasník Karlos Terminátor Vémola, mistr ve smíšených bojových uměních a bývalý kulturista, se jako první Čech dostal do Ultimate Fighting Championship (UFC).

Karlos Terminátor Vémola, vlasním jménem Karel Vémola, vyhrál hned svůj první profesionální MMA, a to roku 2008. V dubnu 2010 podepsal smlouvu s UFC. Po dvou porážkách v roce 2012 se musel s organizací rozloučit.

KARLOS VÉMOLA SE KLIDNĚ NAJÍ Z TALÍŘE SE PSEM

Od roku 2013 začal Karlos Vémola střídavě zápasit v Česku a v Anglii. Následovala vítězná série zápasů, kterou ukončil až Jack Hermansson. V tomto boji utrpěl zlomeninu ruky, což ho přivedlo k úvahám o konci kariéry.

Zranění se nakonec ukázalo ne tak vážné, takže se Karlos Vémola ke sportu mohl po roce vrátit. Svého soupeře Dritana Barjamaje porazil za necelé dvě minuty.

V roce 2016 byl Karlos Vémola ve Spojeném království odsouzen k dvanácti měsícům vězení za pěstování drog. Za mřížemi nakonec strávil jen půl roku.

V O2 aréně se Karlos Vémola blýskl 7. prosince 2017, kdy tam v prvním kole porazil Petra Ondruše, zvaného Píno, zápasníka K-1.

Poté Terminátor podepsal dlouhodobější smlouvu s organizací XFN, ale přes závazek začátkem roku 2019 přestoupil ke konkurenční Oktagon MMA. Tím si Karlos Vémola přivodil právní spor s XFN.

Do Ultimate Fighting Championship se Karlos Vémola dostal jako vůbec první Čech v historii této prestižní organizace. Stal se držitelem několika titulů ve střední a v polotěžké váze, a to jak v anglických, tak českých organizacích.

Mezi koníčky Karlose Vémoly patří chov vzácných motýlů a ryb, převážně žraloků. Kromě psa si pořídil i krokodýla.

O KARLOSOVI VÉMOLOVI ČTĚTE ZDE>> NEBO ZDE>>

Zápasník ve smíšených bojových uměních a bývalý kulturista Karlos Vémola má bratra Filipa. Terminátor je otcem dvou synů, které vychovává jejich matka. Přítelkyní nejúspěšnějšího českého bojovníka se stala slovenská playmate, silikonová kráska Lela Ceterová. V prosinci 2019 se páru narodila dcera Lili. Koncem srpna 2020 se rozešli.

 

Články o celebritě

Bijec Karlos Vémola prozradil datum porodu dalšího potomka! Bude u toho? Bijec Karlos Vémola prozradil datum porodu dalšího potomka! Bude u toho? Karlos Vémola se už němůže dočkat dalšího potomka, kterého přivede na svět jeho snoubenka Lela. Pohl... číst článek
Hříšná party Playboye: Souboj dekoltů vyhrála Lela! Novými ňadry se chlubila i Natálka ze Svateb  Hříšná party Playboye: Souboj dekoltů vyhrála Lela! Novými ňadry se chlubila i Natálka ze Svateb Pražská Playboy Secret Lounge party se jenom hemžila krásnými ženami, které se titulem „playmate“ py... číst článek
Návrat Jakuba Štáfka do ringu: S kým se „Lavi“ utká? Návrat Jakuba Štáfka do ringu: S kým se „Lavi“ utká? Letošní podzim se měl nést v duchu velkých MMA zápasů na turnaji Undeground. Kvůli zranění jedné z h... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović
zobrazit profil Arjen Robben
Arjen Robben
zobrazit profil Jiří  Novotný
Jiří Novotný
zobrazit profil Patrik Gedeon
Patrik Gedeon
zobrazit profil Marián Čišovský
Marián Čišovský
zobrazit profil Peter Sagan
Peter Sagan
zobrazit profil David Svoboda
David Svoboda
zobrazit profil Olda Bražina
Olda Bražina