Petr Holík | Celebwiki.cz

Petr Holík

Datum narození: 3. 3. 1992
Přezdívka: Holas
Místo narození: Zlín
Váha: 74 kg
Výška: 172 cm
Profese: hokejový útočník
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Hokejový útočník Petr Holík v české extralize bodoval s PSG Zlín a s HC Kometa Brno, do jejíž sestavy vbruslil v sezoně 2017/2018.

S hokejem Petr Holík začínal ve Zlíně, kde hrával v mládežnických kategoriích. V extralize nastoupil poprvé v sezóně 2010/2011 za PSG Zlín.

PETR HOLÍK - ROZHOVOR PRO ISPORT.CZ ZDE>>

S PSG Zlín Petr Holík získal v sezoně 2012/2013 extraligové stříbro a v následující zlato. Po ročníku 2016/2017 odešel do ruské KHL do týmu Severstal Čerepovec, kde odehrál deset zápasů a po nepřesvědčivých výkonech s ním klub rozvázal smlouvu.

V září 2017 se Petr Holík vrátil do extraligy a podepsal smlouvu s Mladou Boleslaví. Ta ho před přestupovou uzávěrkou vyměnila do HC Kometa Brno za útočníky Vojtěcha Němce a Lukáše Nahodila. S Kometou v sezoně 2017/2018 dosáhl na své druhé extraligové zlato.

V české reprezentaci útočník Petr Holík odehrál první mistrovské utkání na Euro Hockey Tour 2013. V dubnu 2017 získal nominaci na MS v Paříži a Kolíně, kde ovšem kvůli zranění neodehrál žádný zápas.

O PETRU HOLÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Petra Holíka, přezdívaného Holas, se roku 2018 stala modelka Lucie Kovandová, která se v médiích proslavila jako „schovanka“ Jaromíra Jágra.

 

Články o celebritě

Hráči Komety se dohodli na finančních ústupcích: Chceme to klubu vrátit Hráči Komety se dohodli na finančních ústupcích: Chceme to klubu vrátit Hokejisté Komety Brno se na dnešním jednání s majitelem a trenérem Liborem Zábranským dohodli, že fi... číst článek
Plekanec: Ať se Kladno zachrání, my musíme skončit s výkyvy Plekanec: Ať se Kladno zachrání, my musíme skončit s výkyvy Pískot, jaký se z tribun DRFG arény dlouho nesnášel, vyprovázel poražené do kabin. Dva dny poté, co ... číst článek
Němec pro výhře nad Libercem vyhlíží Jágra: Lidé se mají na co těšit Němec pro výhře nad Libercem vyhlíží Jágra: Lidé se mají na co těšit Gól, asistence, cena pro nejlepšího hráče Komety. Jako by si Ondřej Němec schovával to nejlepší na k... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Josef Vašíček
Josef Vašíček
zobrazit profil Ryan Hollweg
Ryan Hollweg
zobrazit profil Kateřina Beroušková
Kateřina Beroušková
zobrazit profil Petr Nedvěd
Petr Nedvěd
zobrazit profil Martin Hašek
Martin Hašek
zobrazit profil Dmitrij Prokopcov
Dmitrij Prokopcov
zobrazit profil Rostislav Klesla
Rostislav Klesla
zobrazit profil Filip Hronek
Filip Hronek