Petr Holík

Datum narození: 3. 3. 1992
Přezdívka: Holas
Místo narození: Zlín
Váha: 74 kg
Výška: 172 cm
Profese: hokejový útočník
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Hokejový útočník Petr Holík v české extralize bodoval s PSG Zlín a s HC Kometa Brno, do jejíž sestavy vbruslil v sezoně 2017/2018.

S hokejem Petr Holík začínal ve Zlíně, kde hrával v mládežnických kategoriích. V extralize nastoupil poprvé v sezóně 2010/2011 za PSG Zlín.

PETR HOLÍK - ROZHOVOR PRO ISPORT.CZ ZDE>>

S PSG Zlín Petr Holík získal v sezoně 2012/2013 extraligové stříbro a v následující zlato. Po ročníku 2016/2017 odešel do ruské KHL do týmu Severstal Čerepovec, kde odehrál deset zápasů a po nepřesvědčivých výkonech s ním klub rozvázal smlouvu.

V září 2017 se Petr Holík vrátil do extraligy a podepsal smlouvu s Mladou Boleslaví. Ta ho před přestupovou uzávěrkou vyměnila do HC Kometa Brno za útočníky Vojtěcha Němce a Lukáše Nahodila. S Kometou v sezoně 2017/2018 dosáhl na své druhé extraligové zlato.

V české reprezentaci útočník Petr Holík odehrál první mistrovské utkání na Euro Hockey Tour 2013. V dubnu 2017 získal nominaci na MS v Paříži a Kolíně, kde ovšem kvůli zranění neodehrál žádný zápas.

O PETRU HOLÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Petra Holíka, přezdívaného Holas, se roku 2018 stala modelka Lucie Kovandová, která se v médiích proslavila jako „schovanka“ Jaromíra Jágra. V lednu 2021 mu kráska porodila syna Tomáše. Koncem července se vzali.

 

Články o celebritě

Zasvítí Kometa? Tým konečně nachází svou tvář. Uspěje pokud… Zasvítí Kometa? Tým konečně nachází svou tvář. Uspěje pokud… Mezi účastníky předkola těžko budete hledat favorita na finále. Pokud se jeden z nich probije přes č... číst článek
Kometě se probrali spící střelci. Vincour prý góly neřeší. Koblížek ano Kometě se probrali spící střelci. Vincour prý góly neřeší. Koblížek ano Byla to dlouhá šňůra. Nezvyklá pro oba borce, kteří měli patřit k důležitým postavám Komety. Teď sko... číst článek
Kiki z MasterChefa: Porodila nového Jágra? Kiki z MasterChefa: Porodila nového Jágra? Krásná kuchařka Kristýna Musilová (25), která se v MasterChefovi 2021 dostala až do nejlepší osmičky... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Antonín Brož
Antonín Brož
zobrazit profil Ondřej Zahustel
Ondřej Zahustel
zobrazit profil Marek Suchý
Marek Suchý
zobrazit profil Pavel Maslák
Pavel Maslák
zobrazit profil Vendula Hopjáková
Vendula Hopjáková
zobrazit profil Michael Špaček
Michael Špaček
zobrazit profil Monika Kilnarová
Monika Kilnarová
zobrazit profil David Vaněček
David Vaněček