Jeffrey Epstein | Celebwiki.cz

Jeffrey Epstein

Datum narození: 20. 1. 1953
Datum úmrtí: 10. 8. 2019
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Profese: pedagog, finanční poradce, registrovaný sexuální delikvent

Související celebrity

Životopis

Pedofilní miliardář Jeffrey Epstein (†66) byl nalezen mrtev v srpnu 2019 ve své cele, když čekal ve vazbě na proces kvůli zneužívání nezletilých dívek.

Po maturitě Jeffrey Epstein, celým jménem Jeffrey Edward Epstein, navštěvoval Cooper Union, ze které ale odešel stejně jako později z Courant Institute of Mathematical Sciences. V letech 1973 až 1975 vyučoval matematiku a fyziku na Dalton School na newyorském Manhattanu.

JEFFREY EPSTEIN - TAJNÝ POHŘEB ZA PĚT MEGA

Na Dalton School se Jeffrey Epstein seznámil s Alanem Greenbergem, pozdějším šéfem Bear Stearns, u něhož pracoval. Pařilo se mu, a tak se roku 1980 stal partnerem.

Dva roky nato Jeffrey Epstein založil svou vlastní finančně poradenskou firmu J. Epstein & Co. a řídil kapitál klientů o výši překračující miliardu dolarů. V roce 1996 firmu přejmenoval na Financial Trust Company a kvůli daním ji přesídlil na Panenské ostrovy.

I vlastní podnikání se mu dařilo. Budoval nemovitosti, roku 1992 koupil devítipatrovou budovu Birch Wathen Lenox School na newyorské Upper East Side a přestavěl si ji na obrovskou rezidenci. Jeffrey Epstein vlastnil mj. vilu na Palm Beach, ranč v New Mexico, byt v Paříži či ostrov se zámečkem.

V té době mu říkal pane také Boeing 727, na jehož palubě mohl Jeffrey Epstein uvítat i tak významné hosty, jako jsou Kevin Spacey nebo Bill Clinton.

Život plný úspěchů se boháči začal hroutit roku 2005, když policie v Palm Beach dostala udání, že Jeffrey Epstein si do své tamní vily nechal přivést čtrnáctiletou dívku, která se pro něj měla svléknout a provést mu masáž.

Tím se rozjelo tajné vyšetřování, jímž se zjištěno, že Jeffrey Epstein platil za eskort dívek (řada z nich byla nezletilých) do svého sídla a měl s nimi sex.

Podle článku v International Business Times z roku 2006 měl miliardář v sídle instalovaný kamerový systém, který sexuální akty nahrával. Dle jiného zdroje Jeffrey Epstein dívky dokonce pronajímal svým hostům.

JEFFREY EPSTEIN - ČTĚTE O NĚM ZDE>>

Jeffrey Epstein dostal 18 měsícům „vazby s pracovním povolením“, z nichž vykonal 13. Po podmínečném propuštění bylo jeho jméno vloženo do registru sexuálních deviantů, úroveň 3 (vysoké riziko).

V srpnu 2019 byl Jeffrey Epstein (†66) nalezen mrtev ve své cele, když čekal ve vazbě na proces kvůli zneužívání nezletilých dívek. Podle serveru ABC News spáchal sebevraždu.

 

Články o celebritě

První foto z přísně utajené královské veselky: Takhle Alžběta II. provdala svou vnučku! První foto z přísně utajené královské veselky: Takhle Alžběta II. provdala svou vnučku! Pohádkový obřad jen s nejbližší rodinou na hradě Winsdor měla vnučka královny Alžběty II., anglická ... číst článek
Princezna Beatrice se tajně provdala: Zásadní slovo měla ale královna! Princezna Beatrice se tajně provdala: Zásadní slovo měla ale královna! Podle britského magazínu The Sun se dnes z princezny Beatrice (31) stala vdaná paní! K tajné královs... číst článek
Důkazy o sexuálních hrátkách prince Andrewa? Existují prý nahrávky s nezletilými dívkami! Důkazy o sexuálních hrátkách prince Andrewa? Existují prý nahrávky s nezletilými dívkami! Padlému princi Andrewovi (60), jenž byl nařčen ze zneužívání nezletilých děvčat v sídle pedofilního ... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Markéta Wernerová
Markéta Wernerová
zobrazit profil Jiří Zemánek
Jiří Zemánek
zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Stanislav Polčák
Stanislav Polčák
zobrazit profil Jiří Milek
Jiří Milek
zobrazit profil Stanislava Lekešová
Stanislava Lekešová
zobrazit profil Jan Pošvář
Jan Pošvář
zobrazit profil Michal Kováč
Michal Kováč