Jeffrey Epstein

Datum narození: 20. 1. 1953
Datum úmrtí: 10. 8. 2019
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Profese: pedagog, finanční poradce, registrovaný sexuální delikvent

Související celebrity

Životopis

Jeffrey Epstein, pedofilní miliardář, byl nalezen mrtev v srpnu 2019 ve své cele, když čekal ve vazbě na proces kvůli zneužívání nezletilých dívek.

Po maturitě Jeffrey Epstein, celým jménem Jeffrey Edward Epstein, navštěvoval Cooper Union, ze které ale odešel stejně jako později z Courant Institute of Mathematical Sciences. V letech 1973 až 1975 vyučoval matematiku a fyziku na Dalton School na newyorském Manhattanu.

JEFFREY EPSTEIN - TAJNÝ POHŘEB ZA PĚT MEGA

Epstein přesídlil na Panenské ostrovy

Na Dalton School se Jeffrey Epstein seznámil s Alanem Greenbergem, pozdějším šéfem Bear Stearns, u něhož pracoval. Dařilo se mu, a tak se roku 1980 stal partnerem.

Dva roky nato Jeffrey Epstein založil svou vlastní finančně poradenskou firmu J. Epstein & Co. a řídil kapitál klientů o výši překračující miliardu dolarů. V roce 1996 firmu přejmenoval na Financial Trust Company a kvůli daním ji přesídlil na Panenské ostrovy.

Epstein vlastnil i ostrov se zámečkem

I vlastní podnikání se mu dařilo. Budoval nemovitosti, roku 1992 koupil devítipatrovou budovu Birch Wathen Lenox School na newyorské Upper East Side a přestavěl si ji na obrovskou rezidenci. Jeffrey Epstein vlastnil mj. vilu na Palm Beach, ranč v New Mexico, byt v Paříži či ostrov se zámečkem.

V té době mu říkal pane také Boeing 727, na jehož palubě mohl Jeffrey Epstein uvítat i tak významné hosty, jako jsou Kevin Spacey nebo Bill Clinton.

Epsteinovu aféru rozpoutala čtrnáctka

Život plný úspěchů se boháči začal hroutit roku 2005, když policie v Palm Beach dostala udání, že Jeffrey Epstein si do své tamní vily nechal přivést čtrnáctiletou dívku, která se pro něj měla svléknout a provést mu masáž.

Tím se rozjelo tajné vyšetřování, jímž bylo zjištěno, že Jeffrey Epstein platil za eskort dívek (řada z nich nezletilých) do svého sídla a měl s nimi sex.

Dívky měl Epstein i pronajímat

Podle článku v International Business Times z roku 2006 měl miliardář v sídle instalovaný kamerový systém, který sexuální akty nahrával. Dle jiného zdroje Jeffrey Epstein dívky dokonce pronajímal svým hostům.

JEFFREY EPSTEIN - ČTĚTE O NĚM ZDE>>

Jeffrey Epstein dostal 18 měsícům „vazby s pracovním povolením“, z nichž vykonal 13. Po podmínečném propuštění bylo jeho jméno vloženo do registru sexuálních deviantů, úroveň 3 (vysoké riziko).

V srpnu 2019 byl Jeffrey Epstein (†66) nalezen mrtev ve své cele, když čekal ve vazbě na proces kvůli zneužívání nezletilých dívek. Podle serveru ABC News spáchal sebevraždu.

 

Články o celebritě

Podpora pro krále od průšvihářky Fergie: Rodinu sblížila stejná diagnóza! Podpora pro krále od průšvihářky Fergie: Rodinu sblížila stejná diagnóza! Se zdravotními problémy – a nikoli těmi lehkého rázu – se teď v britské královské rodině obrazně roz... číst článek
Harry kvůli rakovině otce (75) otáčí: Tajné setkání i hořká pilulka! Harry kvůli rakovině otce (75) otáčí: Tajné setkání i hořká pilulka! S rakovinou svého otce nyní princ Harry (39) plánuje trávit ve své rodné Velké Británii podstatně ví... číst článek
Trump udělal první krok k odvetě s Bidenem.  S Melanií ho znovu sblížila smrt tchyně Trump udělal první krok k odvetě s Bidenem. S Melanií ho znovu sblížila smrt tchyně Bývalá první dáma Spojených států Melania Trumpová prý snáší smrt své matky Amalije Knavsové velmi t... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Miloš Pokorný
Miloš Pokorný
zobrazit profil Jaroslav Krákora
Jaroslav Krákora
zobrazit profil Petr Kracík
Petr Kracík
zobrazit profil Daniel Kůs
Daniel Kůs
zobrazit profil Kateřina Krakowská
Kateřina Krakowská
zobrazit profil Jan Hřebejk
Jan Hřebejk
zobrazit profil Ivan Roubal
Ivan Roubal
zobrazit profil Marek Šíša
Marek Šíša