Matyáš Ramba | Celebwiki.cz

Matyáš Ramba

Profese: tanečník, akrobat, tvůrce inscenací

Související celebrity

Životopis

Tanečník a akrobat Matyáš Ramba se v létě 2019 oženil s herečkou Terezou Voříškovou. Již v té době spolu čekali narození prvního potomka.

Diváci mohli Matyáše Rambu společně s jeho kolegy tanečníky a zároveň akrobaty vidět v představeních souboru Losers Cirque Company, který patří mezi českou elitu, a to např. na festivalech Letní Letná.

V roce 2019 skupina uvedla premiéru inscenace Heroes, v roce 2018 se předvedla s tanečně-akrobatickou inscenací Vzduchem. Předlohou k ní byla kniha Richarda Bacha Jonathan Livingston Racek, jíž se hlavní tvůrce Matyáš Ramba inspiroval.

O rok dříve soubor Losers Cirque Company zaujal představením Kolaps. Mezi jejich další počiny patří díla Loser(s) nebo Beach Boys.

O MATYÁŠI RAMBOVI ČTĚTE ZDE>>

Matyáš Ramba a Tereza Voříšková si své ANO řekli po tříleté známosti v červenci 2019. Svatba se konala tajně.

Na podzim 2019 se tanečníkovi a herečce narodil potomek. Jeho příchod na svět i pohlaví manželé Tereza a Matyáš Ramba nějakou dobu tajili.

 

Články o celebritě

Šok pro fanoušky Vilhelmové: Voříšková jí vyfoukla kšeft! Šok pro fanoušky Vilhelmové: Voříšková jí vyfoukla kšeft! I když si všichni pochvalovali výkon Tatiany Dykové (41), dříve Vilhelmové, v divadelní hře Meda, le... číst článek
Tereza Ramba si prozpěvuje štěstím! Po měsících se konečně dočkala Tereza Ramba si prozpěvuje štěstím! Po měsících se konečně dočkala Je celkem jasné, že s příchodem potomka na svět se člověku obrátí život vzhůru nohama. Potvrdit to o... číst článek
Stíhá vše a září jako sluníčko? Zdánlivě dokonalá Tereza Ramba odhalila pravdu! Stíhá vše a září jako sluníčko? Zdánlivě dokonalá Tereza Ramba odhalila pravdu! Herečka Tereza Ramba (30), která se proslavila pod svým rodným příjmením Voříšková, na sociálních sí... číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Daddy Yankee
Daddy Yankee
zobrazit profil Martina Bárta
Martina Bárta
zobrazit profil Roman Timko
Roman Timko
zobrazit profil Zdeněk Hrášek
Zdeněk Hrášek
zobrazit profil Jitka Šuranská
Jitka Šuranská