Tereza Voříšková | Celebwiki.cz

Tereza Voříšková

Datum narození: 29.9.1989
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: herečka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herečka Tereza Voříšková, známá z filmů jako Rafťáci, Ro(c)k podvraťáků či Bobule, se v létě 2019 provdala za tanečníka Matyáše Rambu.

Tereza Voříšková začal studovat hudebně-dramatický obor na konzervatoři v Praze. Od dětství se věnovala tanci a byla součástí dětského tanečního souboru Valášek. I přes to, že chtěla být vždy baletkou, už v osmi letech si střihla malé herecké vystoupení k videoklipu Medvídek, který natáčel Filip Renč s kapelou Lucie.

TEREZA VOŘÍŠKOVÁ RÁDA CESTUJE

První skutečná herecká role Terezy Voříškové přišla až v roce 2005 s Rafťáky. Dokonce našla zalíbení i v jednom z hlavních představitelů. Vztah, který trval téměř dva roky však Tereza Voříšková i Vojta Kotek dlouhou dobu skrývali. O rok později pokračovala rolí v Ro(c)ku podvraťáků. V roce 2008 se objevila dokonce v pěti filmech: Svatba na bitevním poli, Venkovský učitel, BrainStorm, Kanadská noc a asi v nejvýraznější roli ve filmu Bobule po boku Kryštofa Hádka.

Tereza Voříšková v roce 2009 na úspěšnou vlnu rolí navázala pohádkou Peklo s princeznou, pokračováním 2Bobule nebo filmy Ďáblova lest, Zemský ráj to na pohled, Ať žijí rytíři a Ctrl Emotion. Po dvouleté pauze se pak objevila v oceněném filmu Alois Nebel.

Kromě filmových rolí si Tereza Voříšková nenechala ujít ani seriálovou zkušenost. Vidět byla např. v sériích Místo v životě, Trapasy, Soukromé pasti, Kriminálka Anděl či Terapie. Prosadila se dokonce v zahraniční produkci, jako byl seriál Borgia či Pohřešovaní. Mimo kina a televize je k vidění i na divadelních prknech.

Tereza Voříšková je také známá nahými scénami, kterých už si prošla několik. Mimo to velmi ráda jí. Sama o sobě sama tvrdí, že je velká trémistka. Opakovaně se přednedla coby modelka, fotila např. pro prestižní časopis Elle.

O TEREZE VOŘÍŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

O Tereze Voříškové se ale kromě herecké kariéry píše i v souvislosti s hereckými kolegy. Měla dokonce pustit Vojtu Kotka k vodě právě kvůli Kryštofu Hádkovi, s nímž se sblížila během natáčení Bobulí. Jestli je to pravda, se ale můžeme jen dohadovat, stejně jako proč nakonec opustila i Kryštofa.

Mezi její milence patřil i JiříMádl. Posléze udržovola vztah s hercem Igorem Orozovičem. V létě 2019 si Tereza Voříšková vzala tanečníka Matyáše Rambu. Na podzim 2019 mu porodila potomka.

 

Články o celebritě

Voříšková poprvé od porodu venku: Neuvěřitelná postava a sraz s exmilencem! Voříšková poprvé od porodu venku: Neuvěřitelná postava a sraz s exmilencem! Jen pár hodin poté, co na sociální síti zveřejnila fotku svého miminka, se Tereza Voříšková (30)… číst článek
Herečka Tereza Voříšková porodila: Síla a něžnost prvních fotografií bere dech! Herečka Tereza Voříšková porodila: Síla a něžnost prvních fotografií bere dech! Hvězda filmových Bobulí Tereza Voříšková se na sociální síti pochlubila fotkami svého miminka. Manželka… číst článek
Těhotná Voříšková vytasila obří pupík! Naznačila i pohlaví miminka? Těhotná Voříšková vytasila obří pupík! Naznačila i pohlaví miminka? Půvabná herečka Tereza Voříšková (30) sice nějakou dobu tajila, že čeká prvního potomka, teď už by… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová
zobrazit profil Ondřej Kepka
Ondřej Kepka
zobrazit profil Tomáš Matonoha
Tomáš Matonoha
zobrazit profil Marla Maples
Marla Maples
zobrazit profil Helena Dvořáková
Helena Dvořáková
zobrazit profil Zdena Hadrbolcová
Zdena Hadrbolcová
zobrazit profil Michaela Kudláčková
Michaela Kudláčková
zobrazit profil Jiří Michný
Jiří Michný