Rudolf Havlík

Datum narození: 24. 2. 1976
Místo narození: Sokolov
Profese: režisér, scenárista, blogger, spisovatel
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Režisér a scenárista Rudolf Havlík na sebe upozornil hned svým celovečerním autorským debutem, road movie Zejtra napořád. Znám je též jako úspěšný blogger.

Vystudoval Střední průmyslovou školu grafickou v Praze. Kromě režie se Rudolf Havlík věnuje psaní, a to nejen scénářů, ale i knih.

RUDOLF HAVLÍK - ČESKÝ INDIANA JONES

Coby vášnivý cestovatel, především rád jezdí do Asie, se Rudolf Havlík o své zážitky podělil v desítkách bloggů. Opakovaně byl vyhodnocen jako Blogger roku.

Režijním a scenáristických debutem Rudolfa Havlíka je road movie Zejtra napořád (2014). Divácky velmi úspěšná byla jeho romantická komedie Pohádky pro Emu (2016). Do hlavních rolí v ní obsadil Ondřeje Vetchého, Annu Geislerovou a Emu Švábenskou.

Dalším autorským počinem Rudolfa Havlíka (na scénáři se podílela spisovatelka Radka Třeštíková) se stala celovečerní komedie Po čem muži touží (2018). Pro klíčovou postavu, charismatického cynika Karla Krále, šéfredaktora časopisu Playboy, na kterého ženy letí, si režisér vybral Jiřího Langmajera.

Televizní diváky mohl Rudolf Havlík zaujmout svým dokumentárním cyklem Na vlastní nohy (2018), na němž pracoval pět let. Seriál nabízí pohled na cestování, na nečekané překážky a události a představuje krásná místa.

O RUDOLFU HLAVLÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Premiéra Prezidentky plná nádhery: Černá královna Geislerová, odvážná Mátlová i dojatá Chaloupková! Premiéra Prezidentky plná nádhery: Černá královna Geislerová, odvážná Mátlová i dojatá Chaloupková! Zahrát si první dámu, to si netroufne jen tak někdo. Aňa Geislerová (46) měla tu čest již podruhé, n... číst článek
Prezidentce Geislerové ukradne srdce neodolatelný sochař! Kdo si ho zahrál? Prezidentce Geislerové ukradne srdce neodolatelný sochař! Kdo si ho zahrál? Aňa Geislerová (46) se stane prezidentkou! Zatím ne ve skutečnosti, ale minimálně na plátnech kin, d... číst článek
Láska nebeská po česku: Geislerová (46) jako hlava státu Láska nebeská po česku: Geislerová (46) jako hlava státu Je první ženou v čele našeho státu. A protože si připadá sama, vydává se tajně v převleku do »podhra... číst článek

Další Filmaři

zobrazit profil Stanislav Remunda
Stanislav Remunda
zobrazit profil Jaroslav Kučera
Jaroslav Kučera
zobrazit profil Martin Kuba
Martin Kuba
zobrazit profil Matěj Podzimek
Matěj Podzimek
zobrazit profil Libor Kodad
Libor Kodad
zobrazit profil Radim Špaček
Radim Špaček
zobrazit profil Emir Kusturica
Emir Kusturica
zobrazit profil Jiří Strach
Jiří Strach