Xénia Gregušová

Xénia Gregušová

Profese: tanečnice, influencerka, vítězka 12. série reality show Farma

Související celebrity

Životopis

Xénia Gregušová, vítězka 12. série pořadu Farma, přijala nabídku účinkovat v drsné reality show Survivor Česko & Slovensko 2022.

Ještě jako studentka gymnázia tehdy sedmnáctiletá Slovenka Xénia Gregušová v Havířově zvítězila v 25. ročníku mezinárodní soutěže dívek středních škol Miss Reneta 2017 s podtitulem Pohled do zrcadla.

Finalistky mohly porotu zaujmout během čtyř disciplín, promenádu v plavkách nevyjímaje. Nejvíce zabodovala právě Xénia Gregušová. V dubnu 2017 získala titul a korunku.

„Moje pocity jsou nepopsatelné. Vůbec jsem to nečekala. Nemůžu tomu uvěřit a nevím, čím jsme porotu okouzlila,“ uvedla půvabná blondýnka Xénia Gregušová, Miss Reneta 2017, krátce po svém triumfu.

Po maturitě Xénia Gregušová začala vyučovat tanec, který je jejím koníčkem od dětství, a to na taneční akademii.

Zaujala i ve 12. sérii reality show Farma, již vyhrála a získala 75 tisíc EUR. Patřila k nejslušnějším soutěžícím. Xénia Gregušová se vyhýbala skandálům a zbytečně se nepředváděla odhalená.

Na začátku Farmy, která odstartovala v září 2020, se Xénia Gregušová mohla chlubit nejkrásnější postavou. V rámci show přibrala, ale posléze po boku přítele Lukáše nadbytečná kila shodila.

Tanečnice a influencerka Xénia Gregušová se rozhodla přijmout další výzvu, stala se členkou týmu drsné reality show Survivor Česko & Slovensko 2022, v níž vítěz bere 2 500 000 korun.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Renata Řepková
Renata Řepková
zobrazit profil Jaroslav Plesl
Jaroslav Plesl
zobrazit profil Petr Štěpánek
Petr Štěpánek
zobrazit profil Vladimír Kremlík
Vladimír Kremlík
zobrazit profil Eva Zamrazilová
Eva Zamrazilová
zobrazit profil Jiří Štěpán
Jiří Štěpán
zobrazit profil Tereza Cinková
Tereza Cinková
zobrazit profil Sára Saudková
Sára Saudková