Nathan Christián  Dzaba

Nathan Christián Dzaba

Datum narození: 25. 8. 1995
Místo narození: Slovensko
Profese: fotbalista, účastník reality show Love Island
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Nathan Christián Dzaba, fotbalista a účastník žhavého pořadu Love Island, přijal nabídku zabojovat i v drsné reality show Survivor Česko & Slovensko 2022.

Začínal v Lokomotivě Trnava, odkud se Nathan Christián Dzaba dostal do slavnějšího tamního klubu, tedy do Spartaku. Poté se chtěl stát fotbalovou hvězdou ve Varnsdorfu, odkud ho odstavilo zranění.

Pak Nathana Christiána Dzabu zkoušela Sparta, což se ale krylo s castingem na SuperStar 2013. Kam prý šel jen z hecu. Porota ho dál nepustila a ani ve Spartě to nedopadlo, takže se po chvíli ve fotbalových Teplicích vrátil zpět na Slovensko.

Ve svém oblíbeném sportu Nathan Christián Dzaba začal platit za světoběžníka. Hrál dva roky v Itálii a rok ve Španělsku. A to nejen díky své pověstné rychlosti, tahu na branku, ale i temperamentu, který zřejmě dostal do vínku - jeho matka pochází ze Slovenska a otec z afrického Konga. Pak zakotvil na pozici útočníka v Českém Brodu.

Showbyznys Nathan Christián Dzaba kvůli vytouženému úspěchu v kopané přes palubu nehodil. V roce 2021 se účastnil reality show Love Island a rok nato se stal jedním z „hráčů“ drsné podívané v Dominikánské republice - Survivor Česko & Slovensko 2022.

 

Další Sportovci

zobrazit profil Tomáš Kundrátek
Tomáš Kundrátek
zobrazit profil Kristýna Plíšková
Kristýna Plíšková
zobrazit profil Josef Hušbauer
Josef Hušbauer
zobrazit profil Eva Puskarčíková
Eva Puskarčíková
zobrazit profil Lukáš Daněk
Lukáš Daněk
zobrazit profil Rocío  Oliva
Rocío Oliva
zobrazit profil Jamie Vardy
Jamie Vardy