Ta Thuy Dung

Přezdívka: Chili
Profese: finalistka soutěže MasterChef Česko 2020

Související celebrity

Životopis

Coby soutěžící se Ta Thuy Dung alias Chili v show TV Nova MasterChef Česko 2020 provařila do TOP 16. Z ní sice vypadla, ale do finálové sestavy se posléze vrátila.

Ta Thuy Dung má vietnamské kořeny, ale pochází z Příbrami. Její dětství bylo poznamenáno šikanou dětí na příbramském sídlišti, kde vyrůstala.

Exotická Ta Thuy Dung alias Chili kromě vaření, miluje zpěv a americký fotbal, který hraje závodně v týmu Prague Harpies. Její spoluhráči jí přišli fandit a ona se probojovala do finálové TOP 16 show MasterChef Česko 2020. Z ní jí však v díle vysílaném 18. března vyřadila nejhorší domácí raviola.

Podobně jako další soutěžící dostala Chili druhou šanci a do finálové sestavy se jí podařilo vrátit, a to stejně jako Evě Tomečkové a Pavlu Švecovi. Porotu „rozsekal“ její chips z hlívy ústřičné, který připravila tak, že byl k nerozeznání od křupavé anglické slaniny.

Snem Chili bylo otevřít si vlastní bistro, v němž by vařila pokrmy, kterým, jak sama říká, „přidává Chili faktor“. Tradiční asijská jídla totiž ozvláštňuje prvky zejména evropské kuchyně, čímž z nich vytváří něco neobvyklého.

Chili Ta Thuy se probojovala až mezi šestici finalistů. Z ní vypadla po souboji s Pavlínou Lubojatzky, jejíž boloňské ragů bylo podle mínění porotců „o kousíček lepší“.

Finalistka soutěže MasterChef Česko 2020 Chili přijala nabídku účinkovat v drsné reality show Survivor Česko & Slovensko 2022.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Marcel Chládek
Marcel Chládek
zobrazit profil Otto Chaloupka
Otto Chaloupka
zobrazit profil Luboš Peterka
Luboš Peterka
zobrazit profil Marcel Zmožek
Marcel Zmožek
zobrazit profil Vlastimil Válek
Vlastimil Válek
zobrazit profil Marcela Karleszová
Marcela Karleszová
zobrazit profil Peter Hromádka
Peter Hromádka
zobrazit profil Josef Melen
Josef Melen