Josef Nemrava

Přezdívka: Pepa
Profese: inženýr stavař, soutěžící pořadu MasterChef Česko 2020

Související celebrity

Životopis

Josef Nemrava, se dvakrát objevil v soutěži MasterChef Česko. Prvně těsně prohrál boj o zástěru. V řadě vysílané od února 2020 se provařil až do TOP 5.

Inženýr Josef Nemrava je nezmar. Kuchařem se chtěl stát již ve svých šesti letech. Sice vyhověl svým rodičům a vystudoval střední a vysokou školu, a tak začal pracovat v rodinné firmě, a to posléze coby ředitel výroby. Ale svého cílu stát se profesionálním kuchařem se nikdy nevzdal.

JOSEF NEMRAVA - KAM SE PROVAŘIL?

Do MasterChefa se hlásil dvakrát

Do gastronomické show TV Nova MasterChef se Josef Nemrava přihlásil opakovaně. Prvně mu bylo 37 let, avšak vypadl v rozstřelu, což ho zdrtilo a začal makat. V řadě vysílané od počátku února 2020 postoupil mezi elitní šestnáctku, a to již ze 4. kola.

Porotci Josefa Nemravu nejprve téměř nemohli poznat. Zůstali v úžasu, když jim řekl, že během půl roku zhubl 46 kilo, což podle jeho slov není „konečná“. Začal totiž pravidelně trénovat. Šokovaný porotce Jan Punčochář chtěl vědět, co jej vede k tomu, aby se do gastronomické show vrátil. „Vaření je můj život,“ odpověděl Josef Nemrava, který si vyvařil zástěru se jménem Pepa.

Pokud se mu jeho sen splní, představil jasnou vizi podniku: „Měl by tam být přímý kontakt kuchaře, což budu já, s hostem.“ Josef Nemrava nechce velkou restauraci pro stovky lidí, ale pro pár desítek, kde si s nimi chce povídat a nabízet jim třeba i šestichodové degustační menu. Přál by si, aby se „z hostů stali přátelé“. Do svého druhého účinkování v MasterChefovi nejraději vařil pro rozsáhlou rodinu, tedy zhruba pro 25 lidí.

V soutěži se Josef Nemrava provařil až do TOP 5, z níž jej vyřadilo příliš sladké zeleninové ragú.

S manželkou má Josef Nemrava dvě dcery.

 

Články o celebritě

Pepa z MasterChefa: Smutek o Vánocích. Co se děje? Pepa z MasterChefa: Smutek o Vánocích. Co se děje? Josef Nemrava patřil jednoznačně mezi favority a největší oblíbence poslední řady show MasterChef Če... číst článek
Kolega o Krausovi bez servítků! Nakládačka v přímém přenosu Kolega o Krausovi bez servítků! Nakládačka v přímém přenosu Moderátor Honza Dědek (48) si pozval do talk show kolegu Jana Krause (67). Po absolvování "rozhovoru... číst článek
Vítěz MasterChera Roman otevřeně o zákulisí soutěže: Záchvat slz, hádky i šok ze zpovědnice. A velké hubnutí Punčocháře Vítěz MasterChera Roman otevřeně o zákulisí soutěže: Záchvat slz, hádky i šok ze zpovědnice. A velké hubnutí Punčocháře Bylo to drama, ale fanoušci pořadu MasterChef nakonec můžou slavit. Nejlepším amatérským kuchařem se... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jiří Maštálka
Jiří Maštálka
zobrazit profil Eva Nováková
Eva Nováková
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Michal Zuna
Michal Zuna
zobrazit profil Jiří Pospíšil
Jiří Pospíšil
zobrazit profil Margita Balaštíková
Margita Balaštíková
zobrazit profil Jaroslav Hejl
Jaroslav Hejl
zobrazit profil Václav Hampl
Václav Hampl