Josef Nemrava

Přezdívka: Pepa
Profese: inženýr stavař, soutěžící pořadu MasterChef Česko 2020

Související celebrity

Životopis

Stavař Josef Nemrava, se do kulinářské soutěže MasterChef Česko přihlásil již podruhé. Prvně těsně prohrál boj o zástěru. V řadě vysílané od února 2020 se provařil až do TOP 5.

Inženýr Josef Nemrava je nezmar. Kuchařem se chtěl stát již ve svých šesti letech. Sice vyhověl svým rodičům a vystudoval střední a vysokou školu, a tak začal pracovat v rodinné firmě, a to posléze coby ředitel výroby. Ale svého cílu stát se profesionálním kuchařem se nikdy nevzdal.

JOSEF NEMRAVA - KAM SE PROVAŘÍ!?

Do gastronomické show TV Nova MasterChef se Josef Nemrava přihlásil opakovaně. Prvně mu bylo 37 let, avšak vypadl v rozstřelu, což ho zdrtilo a začal makat. V řadě vysílané od počátku února 2020 postoupil mezi elitní šestnáctku, a to již ze 4. kola.

Porotci Josefa Nemravu nejprve téměř nemohli poznat. Zůstali v úžasu, když jim řekl, že během půl roku zhubl 46 kilo, což podle jeho slov není „konečná“. Začal totiž pravidelně trénovat. Šokovaný porotce Jan Punčochář chtěl vědět, co jej vede k tomu, aby se do gastronomické show vrátil. „Vaření je můj život,“ odpověděl Josef Nemrava, který si vyvařil zástěru se jménem Pepa.

Pokud se mu jeho sen splní, představil jasnou vizi podniku: „Měl by tam být přímý kontakt kuchaře, což budu já, s hostem.“ Josef Nemrava nechce velkou restauraci pro stovky lidí, ale pro pár desítek, kde si s nimi chce povídat a nabízet jim třeba i šestichodové degustační menu. Přál by si, aby se „z hostů stali přátelé“. Do svého druhého účinkování v MasterChefovi nejraději vařil pro rozsáhlou rodinu, tedy zhruba pro 25 lidí.

V soutěži se Josef Nemrava provařil až do TOP 5, z níž jej vyřadilo příliš sladké zeleninové ragú.

S manželkou má Josef Nemrava dvě dcery.

 

Články o celebritě

MasterChef 2020 Roman Staša: Tohle mu vzkázali poražení soupeři! A co Pavlínka? MasterChef 2020 Roman Staša: Tohle mu vzkázali poražení soupeři! A co Pavlínka? Vítězem kulinářské show MasterChef 2020 se stal sympatický pohodář Roman Staša (32). Do poslední chv... číst článek
Návrat odpadlíků do MasterChefa! Kdo finalistům pomůže a kdo jim naopak zavaří? Návrat odpadlíků do MasterChefa! Kdo finalistům pomůže a kdo jim naopak zavaří? Do kuchyně MasterChefa se v úterý večer vrátí někteří odpadlíci. Opětovné zařazení do soutěže je ovš... číst článek
MasterChef vrcholí! Boj o postup do semifinále a nepoživatelné omáčky! MasterChef vrcholí! Boj o postup do semifinále a nepoživatelné omáčky! Další ročník MasterChefa se pomalu blíží do svého finále a čtveřice zbývajících soutěžících stojí př... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Adrijana Trpkovič
Adrijana Trpkovič
zobrazit profil Andrej Bóna
Andrej Bóna
zobrazit profil Hana Třeštíková
Hana Třeštíková
zobrazit profil Archie Mountbatten-Windsor
Archie Mountbatten-Windsor
zobrazit profil Josef Rarach
Josef Rarach
zobrazit profil Josef Melen
Josef Melen
zobrazit profil Vojtěch Munzar
Vojtěch Munzar