Pavlína Lubojatzky

Profese: finalistka MasterChefa Česko 2020, marketingová specialistka

Související celebrity

Životopis

Pavlína Lubojatzky se Čechům vryla do paměti svou účastí v soutěži MasterChef Česko 2020. Bývalá marketingová specialistka se probojovala až do finále.

Kvůli účasti v kulinářské show MasterChef Česko, kterou TV Nova vysílala od února 2020, marketingová specialistka Pavlína Lubojatzky, již se podařilo zhubnout 24 kilo, dala výpověď v práci, aby se mohla soustředit na přípravu v soutěži. Zůstala tak finančně závislá na svém manželovi.

PAVLÍNA LUBOJATZKY - ZDRCENÁ A PORAŽENÁ

Ambiciózní Pavlína Lubojatzky, která pochází z Moravy, v prvním castingovém kole uspěla díky dortíku s ovocným přelivem. Jinak to neměla v boji o účast ve finále vůbec jednoduché, postup jí několikrát unikl o vlásek. Dvakrát skončila druhá a jednou se jí vůbec nedařilo.

Štěstí se na ni usmálo až na čtvrtý pokus. Do finálové TOP 16 roku 2020 pětadvacetiletou Pavlínu Lubojatzky vynesly artyčoky se slaninou a omáčkou z bílého vína. Až tehdy se jí podařilo porotu ve složení Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář zaujmout natolik, že ji poslali na vytoužený balkón.

Diváky MasterChefa polarizovala

Probojovala se až do finále, kde se utkla s Romanem Stašou, který ji porazil a stal se MasterChefem Česko 2020. Její vystupování ovšem dělilo fanoušky. Zatímco někteří jí vyčítali její vystupování, další ji obdivovali za její vaření.

O PAVLÍNĚ LUBOJATZKY ČTĚTE ZDE>>

Pavlína Lubojatzky je vdaná. Pár se vzal po desetiletém vztahu. Jelikož si s manželem Martinem dobře vyvářeli, tak hodně přibrali. Impuls k hubnutí prý přišel, až když si na sebe oblékla svatební šaty. Dvojice si pořídila psa Nobiška.

 

Články o celebritě

MasterChef se vrací na obrazovky! Pavlínu Lubojatzky ale Nova už neoslovila MasterChef se vrací na obrazovky! Pavlínu Lubojatzky ale Nova už neoslovila V kuchyni MasterChef Česko se opět rozhoří ohně a bude se soutěžit a vítězit. Tentokrát půjde o spec... číst článek
Pavlína v nervech? Proč ji neuvidíme v novém MasterChefovi Pavlína v nervech? Proč ji neuvidíme v novém MasterChefovi Skončila na druhém místě kuchařské show, šéfkuchaři ji často vychvalovali až do nebes, přesto se v n... číst článek
MasterChef je zpět: Pavlína se znovu pokusí o výhru?! MasterChef je zpět: Pavlína se znovu pokusí o výhru?! Diváci se už nemohou dočkat dalších dílů show MasterChef Česko. Úspěšný pořad bavil mnoho diváků a v... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jan Řeháček
Jan Řeháček
zobrazit profil Marie Míková
Marie Míková
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Lubomír Kordač
Lubomír Kordač
zobrazit profil Aneta Netolická
Aneta Netolická
zobrazit profil Filip Žilka
Filip Žilka
zobrazit profil Tomáš Vandas
Tomáš Vandas