Pavlína Lubojatzky | Celebwiki.cz

Pavlína Lubojatzky

Profese: soutěžící pořadu MasterChef Česko 2020

Související celebrity

Životopis

Marketingová specialistka Pavlína Lubojatzky, se stala jednou ze soutěžících kulinářské show TV Nova MasterChef Česko 2020.

Kvůli účasti v kulinářské show MasterChef Česko, kterou TV Nova vysílá od února 2020, marketingová specialistka Pavlína Lubojatzky, již se podařilo zhubnout 22 kilo, dala výpověď v práci, aby se mohla soustředit na přípravu v soutěži. Zůstala tak finančně závislá na svém manželovi.

PAVLÍNA LUBOJATZKY - KDO VYHRAJE KUCHAŘE ČESKA?

Ambiciózní Pavlína Lubojatzky, která pochází z Moravy, v prvním castingovém kole uspěla díky dortíku s ovocným přelivem. Jinak to neměla v boji o účast ve finále vůbec jednoduché, postup jí několikrát unikl o vlásek. Dvakrát skončila druhá a jednou se jí vůbec nedařilo.

Štěstí se na ni usmálo až na čtvrtý pokus. Do finálové TOP 16 roku 2020 pětadvacetiletou Pavlínu Lubojatzky vynesly artyčoky se slaninou a omáčkou z bílého vína. Až tehdy se jí podařilo porotu ve složení Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář zaujmout natolik, že ji poslali na vytoužený balkón.

Pavlína Lubojatzky je vdaná. Pár se vzal po desetiletém vztahu. Jelikož si s manželem Martinem dobře vyvářeli, tak hodně přibrali. Impuls k hubnutí prý přišel, až když si na sebe oblékla svatební šaty. Dvojice má psa Nobiška.

 

Články o celebritě

Lynčovaná Pavlína z MasterChefa: Zbavuje se »vady na kráse«! Kritici budou zírat Lynčovaná Pavlína z MasterChefa: Zbavuje se »vady na kráse«! Kritici budou zírat Tolik kritiky, kolik musí snášet soutěžící MasterChef Česko Pavlína Lubojatzky (25), by každý jedine... číst článek
Vítězkou MasterChefa bude »ufňukaná« Pavlína!? Na povrch vyplouvají zvláštní informace! Vítězkou MasterChefa bude »ufňukaná« Pavlína!? Na povrch vyplouvají zvláštní informace! MasterChef Česko sice diváci televize Nova nějakou dobu na obrazovkách neuvidí, ovšem už teď se řeší... číst článek
Sympatický Roman z MasterChefa se zastal nenáviděné Pavlíny! Mamánek Pája to ale přehání Sympatický Roman z MasterChefa se zastal nenáviděné Pavlíny! Mamánek Pája to ale přehání Hokejový trenér a amatérský kuchtík Roman Staša (31) se stal největším sympaťákem a pohodářem celé l... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Kristen Stewart
Kristen Stewart
zobrazit profil Petr Čadek
Petr Čadek
zobrazit profil Tomáš Wágner
Tomáš Wágner
zobrazit profil Jiří Herda
Jiří Herda
zobrazit profil Colin Farrell
Colin Farrell
zobrazit profil Šimon Caban
Šimon Caban
zobrazit profil Tomáš Hüner
Tomáš Hüner
zobrazit profil Karla Šlechtová
Karla Šlechtová