Pavlína Lubojatzky | Celebwiki.cz

Pavlína Lubojatzky

Profese: soutěžící pořadu MasterChef Česko 2020

Související celebrity

Životopis

Marketingová specialistka Pavlína Lubojatzky, se stala jednou ze soutěžících kulinářské show TV Nova MasterChef Česko 2020.

Kvůli účasti v kulinářské show MasterChef Česko, kterou TV Nova vysílá od února 2020, marketingová specialistka Pavlína Lubojatzky, již se podařilo zhubnout 22 kilo, dala výpověď v práci, aby se mohla soustředit na přípravu v soutěži. Zůstala tak finančně závislá na svém manželovi.

PAVLÍNA LUBOJATZKY - KDO VYHRAJE KUCHAŘE ČESKA?

Ambiciózní Pavlína Lubojatzky, která pochází z Moravy, v prvním castingovém kole uspěla díky dortíku s ovocným přelivem. Jinak to neměla v boji o účast ve finále vůbec jednoduché, postup jí několikrát unikl o vlásek. Dvakrát skončila druhá a jednou se jí vůbec nedařilo.

Štěstí se na ni usmálo až na čtvrtý pokus. Do finálové TOP 16 roku 2020 pětadvacetiletou Pavlínu Lubojatzky vynesly artyčoky se slaninou a omáčkou z bílého vína. Až tehdy se jí podařilo porotu ve složení Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář zaujmout natolik, že ji poslali na vytoužený balkón.

Pavlína Lubojatzky je vdaná. Pár se vzal po desetiletém vztahu. Jelikož si s manželem Martinem dobře vyvářeli, tak hodně přibrali. Impuls k hubnutí prý přišel, až když si na sebe oblékla svatební šaty. Dvojice má psa Nobiška.

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Lukáš Kunst
Lukáš Kunst
zobrazit profil Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová
zobrazit profil Helena Kružíková
Helena Kružíková
zobrazit profil Zlata Emily Kinská
Zlata Emily Kinská
zobrazit profil Gustav Pilch
Gustav Pilch
zobrazit profil Dagmar Čárová
Dagmar Čárová
zobrazit profil Zuzana Brzobohatá
Zuzana Brzobohatá