Iva Sarauerová | Celebwiki.cz

Iva Sarauerová

Přezdívka: Ivka
Profese: projektantka zahrad, soutěžící pořadu MasterChef Česko 2020

Související celebrity

Životopis

Zahradní architektka Iva Sarauerová se stala jednou ze soutěžících kulinářské show TV Nova MasterChef Česko 2020. V pořadu získala přezdívku Ivka.

Do soutěže MasterChef Česko 2020 se vystudovaná zahradní architektka Iva Sarauerová z pražského Žižkova zapojila, když jí bylo 37 let. Její život nebyl snadný, opustil ji manžel a na výchovu synů Huga a Kvída zůstala sama.

IVA SARAUEROVÁ - KDO BUDE MASTERCHEFEM 2020?

Kromě navrhování zahrad je největší vášní Ivy Sarauerové pečení dortů a fitness. Sportu se věnuje dokonce na závodní úrovni.

Do pořadu MasterChef Česko, který TV Nova vysílá od února 2020, se Iva Sarauerová přihlásila proto, že by se chtěla vařením v budoucnu živit. Na výsluní soutěže amatérských kuchařů jí dostalo vynikající čokoládové fondue, na balkon TOP 16 pak nejrychleji vyšlehaný dokonalý sníh. Získala zástěru se jménem Ivka.

V 9. kole gastronomické show Iva Sarauerová se svou křepelkou porazila šéfkuchaře vyhlášené jihlavské restaurace Bílý Mák Tomáše Seitla a získala odznak imunity. Porotci Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář obě jídla posuzovali, aniž by věděli, kdo z nich ho připravil.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Ondřej Knotek
Ondřej Knotek
zobrazit profil Martin Rota
Martin Rota
zobrazit profil Miloslav Zeman
Miloslav Zeman
zobrazit profil Věra Kovářová
Věra Kovářová
zobrazit profil Bohumil Fencl
Bohumil Fencl
zobrazit profil Vítězslav Jandák
Vítězslav Jandák
zobrazit profil Karel Svoboda
Karel Svoboda
zobrazit profil Zdeněk Střítecký
Zdeněk Střítecký