Iva Sarauerová | Celebwiki.cz

Iva Sarauerová

Přezdívka: Ivka
Profese: projektantka zahrad, soutěžící pořadu MasterChef Česko 2020

Související celebrity

Životopis

Zahradní architektka Iva Sarauerová se stala jednou ze soutěžících kulinářské show TV Nova MasterChef Česko 2020. V pořadu získala přezdívku Ivka.

Do soutěže MasterChef Česko 2020 se vystudovaná zahradní architektka Iva Sarauerová z pražského Žižkova zapojila, když jí bylo 37 let. Její život nebyl snadný, opustil ji manžel a na výchovu synů Huga a Kvída zůstala sama.

IVA SARAUEROVÁ - KDO BUDE MASTERCHEFEM 2020?

Kromě navrhování zahrad je největší vášní Ivy Sarauerové pečení dortů a fitness. Sportu se věnuje dokonce na závodní úrovni.

Do pořadu MasterChef Česko, který TV Nova vysílá od února 2020, se Iva Sarauerová přihlásila proto, že by se chtěla vařením v budoucnu živit. Na výsluní soutěže amatérských kuchařů jí dostalo vynikající čokoládové fondue, na balkon TOP 16 pak nejrychleji vyšlehaný dokonalý sníh. Získala zástěru se jménem Ivka.

V 9. kole gastronomické show Iva Sarauerová se svou křepelkou porazila šéfkuchaře vyhlášené jihlavské restaurace Bílý Mák Tomáše Seitla a získala odznak imunity. Porotci Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář obě jídla posuzovali, aniž by věděli, kdo z nich ho připravil.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Jana Hlaváčková
Jana Hlaváčková
zobrazit profil Petr Kužvart
Petr Kužvart
zobrazit profil Jan Lipavský
Jan Lipavský
zobrazit profil Jaroslav Faltýnek
Jaroslav Faltýnek
zobrazit profil John Temple
John Temple
zobrazit profil Ondřej Knotek
Ondřej Knotek
zobrazit profil Petr Hořejš
Petr Hořejš