Pavel Švec | Celebwiki.cz

Pavel Švec

Přezdívka: Pája
Profese: bubeník, soutěžící pořadu MasterChef Česko 2020

Související celebrity

Životopis

Hudebník Pavel Švec se stal jedním ze soutěžících čtvrté řady kulinářského pořadu TV Nova MasterChef Česko 2020. V show získal přezdívku Pája.

Muzikant Pavel Švec pochází z Vratimova v okrese Ostrava-město. V operním orchestru, v němž působí, hraje na bicí. Účinkoval např. v Národním divadle Moravskoslezském. Kromě toho také učí na základní umělecké škole.

PAVEL ŠVEC - KDO VYHRAJE MASTERCHEFA 2020?

Vaření se stalo koníčkem Pavla Švece už v dětství. Začal s ním, jak v pořadu řekl, sotva co dosáhl na kuchyňskou linku. Výhrou v MasterChefovi Česko by chtěl dokázat své mamince, že umí vařit, a též jí tím vzdát hold. Právě ona, coby profesionální kuchařka, jej totiž k vaření přivedla.

Do TOP 16 gastronomického pořadu MasterChefa Česko, který TV Nova začala vysílat v únoru 2020, se probojoval díky perličce s ratatouille, za niž dostal divokou kartu od porotce a známého šéfkuchaře Jana Punčocháře. Obdržel zástěru se jménem Pája.

Z poslední desítky Pavla Švece vyřadily jím podle porotců špatně připravené kalamáry. Do finále se ale vrátil. Dostal druhou šanci.

 

Další Hudebníci

zobrazit profil Petr Petřek
Petr Petřek
zobrazit profil Michal Vavro
Michal Vavro
zobrazit profil František Černý
František Černý
zobrazit profil Aleš Sigmund
Aleš Sigmund
zobrazit profil Dáša Vokatá
Dáša Vokatá