Roman Staša

Datum narození: 16. 6. 1988
Profese: MasterChef Česko 2020, juniorský hokejový reprezentant, trenér
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Trenér Roman Staša, někdejší juniorský hokejový reprezentant, se stal vítězem gastronomické soutěže TV Nova MasterChef Česko 2020. Ve finále porazil Pavlínu Lubojatzky.

S profesionálním hokejem Tomáš Staša z Prahy skončil ve 22 letech. Poté se vydal na dráhu trenéra. Na zimním stadionu vedl ke sportu a k zdravé výživě své dětské svěřence. Kromě toho zkušenosti začal předávat i v posilovně.

ROMAN STAŠA - CO UDĚLÁ S VÝHROU?

Staša pokrmy vymýšlel za pochodu

Kulinářství si Tomáš Staša, který se do gastronomické soutěže TV Nova přihlásil v 31 letech, zamiloval díky grilování. Rád griloval pro přátele. Postupně začal experimentovat - oblíbil si netradiční kombinace chutí. Pokrmy většinou vždy vymýšlel za pochodu.

Po MasterChefovi Česko 2020 hokejový kouč Tomáš Staša, jak řekl v průběhu jeho vysílání, chtěl rozjet restauraci v pop-up konceptu, což znamená, že se gastro podnikání spojuje s různými kulturními nebo zážitkovými aspekty. Pop-up podniky se otevírají zejména na netradičních místech, třeba v muzeích, galeriích či na hradech.

Roman Staša se pochlubil synkem

Ve finále soutěže Roman Staša porazil Pavlínu Lubojatzky. Jeho vítězné tříchodové menu, které bylo prodchnuto foie gras, mu vyneslo titul MasterChef Česko, vysněnou trofej, půl milionu korun a možnost navrhnout vlastní degustační menu v restauraci jednoho z porotců.

O ROMANU STAŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Začátkem listopadu 2021 se Roman Staša na Instagramu pochlubil novorozeným synem Samuelem

 

Články o celebritě

Další Sportovci

zobrazit profil Lukáš Filip
Lukáš Filip
zobrazit profil Vojtěch Štursa
Vojtěch Štursa
zobrazit profil Kryštof Krýzl
Kryštof Krýzl
zobrazit profil Matěj Stránský
Matěj Stránský
zobrazit profil Jan Veselý
Jan Veselý
zobrazit profil Jaroslav Bednář
Jaroslav Bednář
zobrazit profil Martin Fassati
Martin Fassati
zobrazit profil Michal Březina
Michal Březina