Roman Staša

Datum narození: 16. 6. 1988
Profese: MasterChef Česko 2020, juniorský hokejový reprezentant, trenér
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Trenér Roman Staša, někdejší juniorský hokejový reprezentant, se stal vítězem gastronomické soutěže TV Nova MasterChef Česko 2020. Ve finále porazil Pavlínu Lubojatzky.

S profesionálním hokejem Tomáš Staša z Prahy skončil ve 22 letech. Poté se vydal na dráhu trenéra. Na zimním stadionu vedl ke sportu a k zdravé výživě své dětské svěřence. Kromě toho zkušenosti začal předávat i v posilovně.

ROMAN STAŠA - CO UDĚLÁ S VÝHROU?

Kulinářství si Tomáš Staša, který se do gastronomické soutěže TV Nova přihlásil v 31 letech, zamiloval díky grilování. Rád griloval pro přátele. Postupně začal experimentovat - oblíbil si netradiční kombinace chutí. Pokrmy většinou vždy vymýšlel za pochodu.

Po MasterChefovi Česko 2020 hokejový kouč Tomáš Staša, jak řekl v průběhu jeho vysílání, chtěl rozjet restauraci v pop-up konceptu, což znamená, že se gastro podnikání spojuje s různými kulturními nebo zážitkovými aspekty. Pop-up podniky se otevírají zejména na netradičních místech, třeba v muzeích, galeriích či na hradech.

O ROMANU STAŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Roman Staša ve finále soutěže porazil Pavlínu Lubojatzky. Jeho vítězné tříchodové menu, které bylo prodchnuto foie gras, mu vyneslo titul MasterChef Česko, vysněnou trofej, půl milionu korun a možnost navrhnout vlastní degustační menu v restauraci jednoho z porotců. 

 

Články o celebritě

Problémy Ladislava Freje! Práskla to na něj Stašová Problémy Ladislava Freje! Práskla to na něj Stašová Po smrti své milované partnerky Gábiny (†56) má herecký bard Ladislav Frej (79) potíže s pamětí. Můž... číst článek
Milionové bydlení Marka Ztraceného: Oáza uprostřed Šumavy s bazénem, dvěma terasami a posilovnou! Milionové bydlení Marka Ztraceného: Oáza uprostřed Šumavy s bazénem, dvěma terasami a posilovnou! Narodil se na Šumavě a zůstal jí věrný. Uprostřed panenské přírody s výhledem na zalesněné kopce si ... číst článek
Pandemie dělá útlá těla? Porotci MasterChefa se dali na hubnutí! Punčochář vyběhal 25 kilo, Kašpárek vybíjí špeky Pandemie dělá útlá těla? Porotci MasterChefa se dali na hubnutí! Punčochář vyběhal 25 kilo, Kašpárek vybíjí špeky Devět měsíců nemohou vyvářet ve svých restauracích, a tak se začali věnovat sami sobě. Šéfkuchař Jan... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Tomáš Plekanec
Tomáš Plekanec
zobrazit profil Tomáš  Kraus
Tomáš Kraus
zobrazit profil Ester Ledecká
Ester Ledecká
zobrazit profil Jakub Klepiš
Jakub Klepiš
zobrazit profil Jaroslav  Soukup
Jaroslav Soukup
zobrazit profil Shaun White
Shaun White
zobrazit profil Vítězslav Lavička
Vítězslav Lavička
zobrazit profil Ondřej Němec
Ondřej Němec