Pavel Berky

Datum narození: 8. 11. 1986
Místo narození: Rimavská Sobota
Profese: módní návrhář, soutěžící pořadu MasterChef Česko 2020
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Módní návrhář Pavel Berky, který má vlastní úspěšnou značku, se stal jedním ze soutěžících kulinářské show TV Nova MasterChef Česko 2020.

Slovák Pavel Berky vystudoval oděvní školu. Přestože se mu daří, má vlastní úspěšnou módní značku a zakázky se jen hrnou, nevzdal se svého dlouholetého snu, otevřít si restauraci nebo bistro. Vaření je totiž jeho největším koníčkem.

Už během studií Pavel Berky spolupracoval s firmou Veba, která dováží látky a ložní prádlo do Afriky. Své kolekce předváděl v Bratislavě, Budapešti, v Londýně a také v New Yorku. V roce 2016 v USA vyhrál soutěž v Salt Lake City.

Rok poté mohl tak představit svou kolekci v rámci New York Fashion Week. Téhož roku Pavel Berky zvítězil v českém projektu pro mladé oděvní značky The Way a získal tak podporu pro rozvoj své vlastní.

Přes všechny své zdary v oblasti módy Pavel Berky neodolal a přihlásil se do soutěže TV Nova MasterChef Česko 2020 a hned v jejím počátku předvedl, že je i zdatný kulinář. Vstupenku do finálové TOP 16 získal první, a to hned v 3. kole. Porotu odzbrojila jeho kachním prsíčka s griliášovou trubičkou plněnou paštikou.

Kulinářské umění Pavla Berkyho stále stoupalo, takže se probojoval až do semifinále. Cestu do boje o titul mu zarazila Pavlína Lubojatzky, které se lépe podařil francouzský dezert Croquembouche, tak postoupila do finále, a to s Romanem Stašou, diváky favorizovaným osobním trenérem.

O PAVLOVI BERKYM ČTĚTE ZDE>>

Pavel Berky se pochlubil dlouholetým přítelem, zpěvákem a účastníkem SuperStar z roku 2011 Matějem Pardusem. Pár si své ANO řekl přímo v MasterChefovi.

 

Články o celebritě

Porotce MasterChefa Forejt otevřeně o svatbě s Burešovou: Řekl, jaká bude! Porotce MasterChefa Forejt otevřeně o svatbě s Burešovou: Řekl, jaká bude! Nedávno oslavili rok vztahu tím, že se „spojili“ stejným tetováním – červeným srdíčkem na ruce. Hvěz... číst článek
Pavel Berky se vrací do MasterChefa: Svatba s přítelem přímo před porotou! Pavel Berky se vrací do MasterChefa: Svatba s přítelem přímo před porotou! Dnes bude gastronomická reality show  MasterChef Česko slavnostní! Amatérští kuchaři budou stát před... číst článek
MasterChefkou Česko 2021 má vítězku! Vyhrála princezna bojovnice, tedy Veronika alias Besky MasterChefkou Česko 2021 má vítězku! Vyhrála princezna bojovnice, tedy Veronika alias Besky Ve finálové bitvě se utkaly poprvé v historii soutěže MasterChef Česko pouze ženy. Do boje o vytouže... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Vojtěch Urban
Vojtěch Urban
zobrazit profil Markéta Vaňková
Markéta Vaňková
zobrazit profil Marek Navrátil
Marek Navrátil
zobrazit profil Vítězslav Jandák
Vítězslav Jandák
zobrazit profil Vladimír  Remek
Vladimír Remek
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Tereza Hrzánová
Tereza Hrzánová