Pavel Berky | Celebwiki.cz

Pavel Berky

Datum narození: 8. 11. 1986
Místo narození: Rimavská Sobota
Profese: módní návrhář, soutěžící pořadu MasterChef Česko 2020
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Módní návrhář Pavel Berky, který má vlastní úspěšnou značku, se stal jedním ze soutěžících kulinářské show TV Nova MasterChef Česko 2020.

Slovák Pavel Berky vystudoval oděvní školu. Přestože se mu daří, má vlastní úspěšnou módní značku a zakázky se jen hrnou, nevzdal se svého dlouholetého snu, otevřít si restauraci nebo bistro. Vaření je totiž jeho největším koníčkem.

PAVEL BERKY - VYHRAJE TITUL MASTERCHEFA?

Už během studií Pavel Berky spolupracoval s firmou Veba, která dováží látky a ložní prádlo do Afriky. Své kolekce předváděl v Bratislavě, Budapešti, v Londýně a také v New Yorku. V roce 2016 v USA vyhrál soutěž v Salt Lake City.

Rok poté mohl tak představit svou kolekci v rámci New York Fashion Week. Téhož roku Pavel Berky zvítězil v českém projektu pro mladé oděvní značky The Way a získal tak podporu pro rozvoj své vlastní.

Přes všechny své zdary v oblasti módy Pavel Berky neodolal a přihlásil se do soutěže TV Nova MasterChef Česko 2020 a hned v jejím počátku předvedl, že je i zdatný kulinář. Vstupenku do finálové TOP 16 získal první, a to hned v 3. kole. Porotu odzbrojila jeho kachním prsíčka s griliášovou trubičkou plněnou paštikou.

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Jiří Míšenský
Jiří Míšenský
zobrazit profil Marek Peksa
Marek Peksa
zobrazit profil Jarmila Bursová
Jarmila Bursová
zobrazit profil Antoine Griezmann
Antoine Griezmann
zobrazit profil Michal Dalecký
Michal Dalecký
zobrazit profil Ariana Grande
Ariana Grande
zobrazit profil Petr Zelenka
Petr Zelenka
zobrazit profil Rupert Grint
Rupert Grint