Vojtěch Drahokoupil

Datum narození: 31. 8. 1995
Místo narození: Liberec
Profese: zpěvák, skladatel, moderátor
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Vojtěch Drahokoupil se proslavil s chlapeckou skupinou New Element. Do povědomí divácké veřejnosti se dostal také hlavní rolí v muzikálu Romeo a Julie.

Boy band New Element, tedy i její zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil, upoutal zejména albem Znamení (2014). Hity se staly skladby Jak Ti to říct, Já vím, že chceš nebo Víc než krásná.

VOJTĚCH DRAHOKOUPIL - PŘEDKUS A ROVNÁTKA

Drahokoupil: Herectví mě moc baví

Následně dostal Vojtěch Drahokoupil nabídku na jednu z hlavních rolí v celosvětově známém muzikálu Romeo a Julie. Po fiasku, které po několikaměsíčním zkoušení předvedl původní producentský tým ve Foru Karlín, se muzikál v květnu 2016 pod hlavičkou Musical Production Emy Krahulíkové začal uvádět v pražském Divadle Hybernia.

Zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil byl z problémů s muzikálem zklamaný, přesto však si jeho zkoušení užil. „Herectví mě moc baví. Toto je cesta, kterou bych se chtěl do budoucna vydat,” svěřil se v médiích.

Ve Tváři skončil Drahokoupil šestý

Roku 2018 se Vojtěch Drahokoupil stal moderátorem Mixxxer Show na televizi Óčko.Téhož roku se zúčastnil páté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Skončil na šestém místě. Zvítězila herečka Michaela Badinková.

Zazářil i v dalších muzikálech, jako je např. Tarzan, Tři mušketýři nebo Muž se železnou maskou. Vojtěch Drahokoupil si zahrál ve filmovém muzikálu Andílci za školou (2021). 

Zpěvák, herec a moderátor Vojtěch Drahokoupil se také proslavil jako spolumoderátor online pořadu Love Island Extra. Jako jedna z dvanácti celebrit se rozhodl zůčastnit se drsné reality show Survivor. Soutěž psychicky nezvládl a jako první ji opustil.

Na pódiu mu přistávají kalhotky

O VOJTĚCHU DRAHOKOUPILOVI ČTĚTE ZDE>>

Fanynkami stíhaný Vojtěch Drahokoupil, jemuž na podiu přistávají kalhotky, chodil s o tři roky mladší herečkou Gabrielou Helcovou, která se mihla v seriálech Svatby v Benátkách či Případy 1. oddělení. Jejich vztah ale nevydržel.

Muzikálový Romeo Vojtěch Drahokoupil na jaře 2016 prozradil, že se dal dohromady s tanečnicí Denisou Sýkorovou, s níž se seznámil v rámci práce na Shakespearově dramatu. Poté byla jeho láskou Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková. Ani tento vztah nevydržel a zpěvák začal být vídán s jinou kráskou.

V únoru 2022 se Vojtěch Drahokoupil pochlubil přítelkyní Anetou Vrzalovou.

 

Články o celebritě

Adam Mišík přišel o kšeft! Nahradí ho »nechtěný« Peroutka Adam Mišík přišel o kšeft! Nahradí ho »nechtěný« Peroutka Role se obrátily! Zatímco Adam Mišík (25) konkurzem do muzikálu Okno mé lásky prošel a hlavní roli z... číst článek
Plyšák z Big Brothera Karel Frýd nezahálí: Další dítě na cestě a dojemné vyznání! Plyšák z Big Brothera Karel Frýd nezahálí: Další dítě na cestě a dojemné vyznání! Karel Frýd alias Plyšák z reality show Big Brother na Nově má velký důvod k radosti! Stal se podruhé... číst článek
Muzikál z hitů Olympiku: Drsný verdikt pro Peroutku Muzikál z hitů Olympiku: Drsný verdikt pro Peroutku Když se obsazoval muzikál složený z hitů kapely Olympic Okno mé lásky, na castingu se objevil Milan ... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
zobrazit profil Tereza Anna Mašková
Tereza Anna Mašková
zobrazit profil Radim Schwab
Radim Schwab
zobrazit profil Petr Kolář
Petr Kolář
zobrazit profil Jitka Zelenková
Jitka Zelenková
zobrazit profil Jan Žamboch
Jan Žamboch