Vojtěch Drahokoupil | Celebwiki.cz

Vojtěch Drahokoupil

Datum narození: 31. 8. 1995
Místo narození: Liberec
Profese: zpěvák, skladatel
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Vojtěch Drahokoupil, skladatel chlapecké skupiny New Element, se do povědomí divácké veřejnosti dostal také mj. hlavní rolí v muzikálu Romeo a Julie.

Boy band New Element, tedy i její zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil, se proslavili zejména albem Znamení (2014). Hity se staly skladby Jak Ti to říct, Já vím, že chceš nebo Víc než krásná.

VOJTĚCH DRAHOKOUPIL - PŘEDKUS A ROVNÁTKA

Následně dostal Vojtěch Drahokoupil nabídku na jednu z hlavních rolí v celosvětově známém muzikálu Romeo a Julie, představení z pera Gérarda Presgurvice, které přináší klasický příběh Williama Shakespearea o lásce Romea a Julie, znepřátelených rodech a tragické smrti zoufalé mladé dvojice. Hrát v něm měla mj. i Jitka Čvančarová či Daniel Hůlka. Po fiasku, které po několikaměsíčním zkoušení předvedl původní producentský tým ve Foru Karlín, se muzikál v květnu 2016 pod hlavičkou Musical Production Emy Krahulíkové začal v květnu 2016 uvádět v pražském Divadle Hybernia.

Zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil byl z problémů s muzikálem zklamaný, přesto však si jeho zkoušení užil. „Herectví mě moc baví. Toto je cesta, kterou bych se chtěl do budoucna vydat,” svěřil se v médiích.

O VOJTĚCHU DRAHOKOUPILOVI ČTĚTE ZDE>>

Fanynkami stíhaný Vojtěch Drahokoupil, jemuž na podiu přistávají kalhotky, chodil s o tři roky mladší herečkou Gabrielou Helcovou, která se mihla v seriálech Svatby v Benátkách či Případy 1. oddělení. Jejich vztah ale nevydržel.

Muzikálový Romeo Vojtěch Drahokoupil na jaře 2016 prozradil, že se dal dohromady s tanečnicí Denisou Sýkorovou, s níž se seznámil v rámci práce na Shakespearově dramatu. Poté byla jeho láskou Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková. Ani tento vztah nevydržel a zpěvák začal být vídán s jinou kráskou.

 

Články o celebritě

Burešová ze Slunečné: V posteli s novým zajíčkem! Burešová ze Slunečné: V posteli s novým zajíčkem! Zlobí se, když jí diváci dohazují za milence seriálového partnera Marka Lamboru (25). A pak se ale z... číst článek
Pohroma jménem koronavirus: Národní musí vrátit 20,5 milionu, herci řeší splácení hypoték Pohroma jménem koronavirus: Národní musí vrátit 20,5 milionu, herci řeší splácení hypoték Opatření, jež vláda v úterý zavedla kvůli šíření koronaviru, mají dopady především na divadla. Zákeř... číst článek
Návrat, který nikdo nečekal! Hvězda Tváře a vnadná misska po roce opět spolu Návrat, který nikdo nečekal! Hvězda Tváře a vnadná misska po roce opět spolu Několik týdnů vydrželi tajit, že jsou opět spolu. Zpěvák Vojta Drahokoupil (24) a Česká Miss Earth 2... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Leonard Cohen
Leonard Cohen
zobrazit profil Štefan Margita
Štefan Margita
zobrazit profil Johny Machette
Johny Machette
zobrazit profil Kamila Nývltová
Kamila Nývltová
zobrazit profil zpěvačka Fergie
zpěvačka Fergie
zobrazit profil Simona Hégerová
Simona Hégerová
zobrazit profil Nikola Ďuricová
Nikola Ďuricová
zobrazit profil Andrea Bocelli
Andrea Bocelli