Vojtěch Drahokoupil | Celebwiki.cz

Vojtěch Drahokoupil

Datum narození: 31. 8. 1995
Místo narození: Liberec
Profese: zpěvák, skladatel
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Vojtěch Drahokoupil, skladatel chlapecké skupiny New Element, se do povědomí divácké veřejnosti dostal také mj. hlavní rolí v muzikálu Romeo a Julie.

Boy band New Element, tedy i její zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil, se proslavili zejména albem Znamení (2014). Hity se staly skladby Jak Ti to říct, Já vím, že chceš nebo Víc než krásná.

VOJTĚCH DRAHOKOUPIL - PŘEDKUS A ROVNÁTKA

Následně dostal Vojtěch Drahokoupil nabídku na jednu z hlavních rolí v celosvětově známém muzikálu Romeo a Julie, představení z pera Gérarda Presgurvice, které přináší klasický příběh Williama Shakespearea o lásce Romea a Julie, znepřátelených rodech a tragické smrti zoufalé mladé dvojice. Hrát v něm měla mj. i Jitka Čvančarová či Daniel Hůlka. Po fiasku, které po několikaměsíčním zkoušení předvedl původní producentský tým ve Foru Karlín, se muzikál v květnu 2016 pod hlavičkou Musical Production Emy Krahulíkové začal v květnu 2016 uvádět v pražském Divadle Hybernia.

Zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil byl z problémů s muzikálem zklamaný, přesto však si jeho zkoušení užil. „Herectví mě moc baví. Toto je cesta, kterou bych se chtěl do budoucna vydat,” svěřil se v médiích.

O VOJTĚCHU DRAHOKOUPILOVI ČTĚTE ZDE>>

Fanynkami stíhaný Vojtěch Drahokoupil, jemuž na podiu přistávají kalhotky, chodil s o tři roky mladší herečkou Gabrielou Helcovou, která se mihla v seriálech Svatby v Benátkách či Případy 1. oddělení. Jejich vztah ale nevydržel.

Muzikálový Romeo Vojtěch Drahokoupil na jaře 2016 prozradil, že se dal dohromady s tanečnicí Denisou Sýkorovou, s níž se seznámil v rámci práce na Shakespearově dramatu. Poté byla jeho láskou Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková. Ani tento vztah nevydržel a zpěvák začal být vídán s jinou kráskou.

 

Články o celebritě

Legendární mejdan Primy: Rozvášněná Frejová ukázala téměř vše, Gránský podlehl alkoholu i ženám! Legendární mejdan Primy: Rozvášněná Frejová ukázala téměř vše, Gránský podlehl alkoholu i ženám! Jako každé léto, ani to letošní se neobešlo bez tiskové konference televize Prima, na které je vždy ... číst článek
Drahokoupil se raduje: Misska Kubíčková se pochlubila novými silikony! Drahokoupil se raduje: Misska Kubíčková se pochlubila novými silikony! Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková (22) se měsíc a půl po plastice prsou pochlubila výsledkem v plav... číst článek
Blondýn Vojta Drahokoupil: Návrat k ex, hádky v karanténě a nové silikony! Blondýn Vojta Drahokoupil: Návrat k ex, hádky v karanténě a nové silikony! Zpěvák Vojta Drahokoupil se na na Nový rok dal opět dohromady s misskou Kristýnou Kubíčkovou. V kara... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Majk Spirit (Michal Dušička)
Majk Spirit (Michal Dušička)
zobrazit profil Iveta Bartošová
Iveta Bartošová
zobrazit profil Xindl X (Ondřej Ládek)
Xindl X (Ondřej Ládek)
zobrazit profil Plácido Domingo
Plácido Domingo
zobrazit profil Ivan Mládek
Ivan Mládek
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal
zobrazit profil Debbie Harry
Debbie Harry
zobrazit profil Dasha (Dagmar Sobková)
Dasha (Dagmar Sobková)