Vojtěch Drahokoupil

Datum narození: 31. 8. 1995
Místo narození: Liberec
Profese: zpěvák, skladatel, moderátor
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Vojtěch Drahokoupil se proslavil s chlapeckou skupinou New Element. Do povědomí divácké veřejnosti se dostal také hlavní rolí v muzikálu Romeo a Julie.

Boy band New Element, tedy i její zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil, upoutal zejména albem Znamení (2014). Hity se staly skladby Jak Ti to říct, Já vím, že chceš nebo Víc než krásná.

VOJTĚCH DRAHOKOUPIL - PŘEDKUS A ROVNÁTKA

Drahokoupil: Herectví mě moc baví

Následně dostal Vojtěch Drahokoupil nabídku na jednu z hlavních rolí v celosvětově známém muzikálu Romeo a Julie. Po fiasku, které po několikaměsíčním zkoušení předvedl původní producentský tým ve Foru Karlín, se muzikál v květnu 2016 pod hlavičkou Musical Production Emy Krahulíkové začal uvádět v pražském Divadle Hybernia.

Zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil byl z problémů s muzikálem zklamaný, přesto však si jeho zkoušení užil. „Herectví mě moc baví. Toto je cesta, kterou bych se chtěl do budoucna vydat,” svěřil se v médiích.

Ve Tváři skončil Drahokoupil šestý

Roku 2018 se Vojtěch Drahokoupil stal moderátorem Mixxxer Show na televizi Óčko.Téhož roku se zúčastnil páté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Skončil na šestém místě. Zvítězila herečka Michaela Badinková.

Zazářil i v dalších muzikálech, jako je např. Tarzan, Tři mušketýři nebo Muž se železnou maskou. Vojtěch Drahokoupil si zahrál ve filmovém muzikálu Andílci za školou (2021). 

Zpěvák, herec a moderátor Vojtěch Drahokoupil se také proslavil jako spolumoderátor online pořadu Love Island Extra. Jako jedna z dvanácti celebrit se rozhodl zůčastnit se drsné reality show Survivor. Soutěž psychicky nezvládl a jako první ji opustil.

Na pódiu mu přistávají kalhotky

O VOJTĚCHU DRAHOKOUPILOVI ČTĚTE ZDE>>

Fanynkami stíhaný Vojtěch Drahokoupil, jemuž na podiu přistávají kalhotky, chodil s o tři roky mladší herečkou Gabrielou Helcovou, která se mihla v seriálech Svatby v Benátkách či Případy 1. oddělení. Jejich vztah ale nevydržel.

Muzikálový Romeo Vojtěch Drahokoupil na jaře 2016 prozradil, že se dal dohromady s tanečnicí Denisou Sýkorovou, s níž se seznámil v rámci práce na Shakespearově dramatu. Poté byla jeho láskou Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková. Ani tento vztah nevydržel a zpěvák začal být vídán s jinou kráskou.

V únoru 2022 se Vojtěch Drahokoupil pochlubil přítelkyní Anetou Vrzalovou.

 

Články o celebritě

Divoký večírek po premiéře Promlčeno: Drahokoupil a jeho harém! Bezděková s Řachandou vyrazily na lov Divoký večírek po premiéře Promlčeno: Drahokoupil a jeho harém! Bezděková s Řachandou vyrazily na lov V pražském kině Lucerna se v úterý večer konala premiéra nového českého filmu Promlčeno. Na slavnost... číst článek
»Promlčená« krása! Cudná Decastelo i elegantní soudkyně Barbara na premiéře... A přišel i Kajínek »Promlčená« krása! Cudná Decastelo i elegantní soudkyně Barbara na premiéře... A přišel i Kajínek V pražském kině Lucerna se v úterý večer koná premiéra filmu Promlčeno. Jedná se o filmový thriller ... číst článek
Saša Rašilov rozjel v Tváři pořádnou show: Polonahý řádil na podiu! Saša Rašilov rozjel v Tváři pořádnou show: Polonahý řádil na podiu! Strach, hrůza a šílenství. Tak by se dalo třemi slovy popsat neuvěřitelné vystoupení Saši Rašilova (... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Aneta Langerová
Aneta Langerová
zobrazit profil Petr Sepéši
Petr Sepéši
zobrazit profil  Annabelle (Anna Žitníková)
Annabelle (Anna Žitníková)
zobrazit profil Majk Spirit (Michal Dušička)
Majk Spirit (Michal Dušička)
zobrazit profil Jitka Zelenková
Jitka Zelenková
zobrazit profil Revolta (Marek Kaleta)
Revolta (Marek Kaleta)
zobrazit profil Matěj Ruppert
Matěj Ruppert
zobrazit profil Katarína Knechtová
Katarína Knechtová