Vojtěch Drahokoupil | Celebwiki.cz

Vojtěch Drahokoupil

Datum narození: 31.8.1995
Místo narození: Liberec
Profese: zpěvák, skladatel
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Vojtěch Drahokoupil, skladatel chlapecké skupiny New Element, se do povědomí divácké veřejnosti dostal také mj. hlavní rolí v muzikálu Romeo a Julie.

Boy band New Element, tedy i její zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil, se proslavili zejména albem Znamení (2014). Hity se staly skladby Jak Ti to říct, Já vím, že chceš nebo Víc než krásná.

VOJTĚCH DRAHOKOUPIL - PŘEDKUS A ROVNÁTKA

Následně dostal Vojtěch Drahokoupil nabídku na jednu z hlavních rolí v celosvětově známém muzikálu Romeo a Julie, představení z pera Gérarda Presgurvice, které přináší klasický příběh Williama Shakespearea o lásce Romea a Julie, znepřátelených rodech a tragické smrti zoufalé mladé dvojice. Hrát v něm měla mj. i Jitka Čvančarová či Daniel Hůlka. Po fiasku, které po několikaměsíčním zkoušení předvedl původní producentský tým ve Foru Karlín, se muzikál v květnu 2016 pod hlavičkou Musical Production Emy Krahulíkové začal v květnu 2016 uvádět v pražském Divadle Hybernia.

Zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil byl z problémů s muzikálem zklamaný, přesto však si jeho zkoušení užil. „Herectví mě moc baví. Toto je cesta, kterou bych se chtěl do budoucna vydat,” svěřil se v médiích.

O VOJTĚCHU DRAHOKOUPILOVI ČTĚTE ZDE>>

Fanynkami stíhaný Vojtěch Drahokoupil, jemuž na podiu přistávají kalhotky, chodil s o tři roky mladší herečkou Gabrielou Helcovou, která se mihla v seriálech Svatby v Benátkách či Případy 1. oddělení. Jejich vztah ale nevydržel.

Muzikálový Romeo Vojtěch Drahokoupil na jaře 2016 prozradil, že se dal dohromady s tanečnicí Denisou Sýkorovou, s níž se seznámil v rámci práce na Shakespearově dramatu. Poté byla jeho láskou Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková. Ani tento vztah nevydržel a zpěvák začal být vídán s jinou kráskou.

 

Články o celebritě

Muzikáloví Tarzani Pecha a Drahokoupil: Jeden v chomoutu, druhý ve špitále! Muzikáloví Tarzani Pecha a Drahokoupil: Jeden v chomoutu, druhý ve špitále! Radost i bolest provázejí zkoušení nového muzikálu Tarzan. Zatímco Peter Pecha (30) se veselil na… číst článek
Zraněný Vojta Drahokoupil s novou kočkou! Byla na mě drsná, to mě dostalo Zraněný Vojta Drahokoupil s novou kočkou! Byla na mě drsná, to mě dostalo Zraněný, ale opět zamilovaný. V takovém stavu dorazil na premiéru snímku… číst článek
Vojta Drahokoupil už po krásné Kubíčkové nesmutní: Blondýnku nahradil brunetou! Vojta Drahokoupil už po krásné Kubíčkové nesmutní: Blondýnku nahradil brunetou! Jak se zdá, zlomené srdíčko už zpěváka Vojtěcha Drahokoupila (23) přebolelo a on našel útěchu v náruči… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Debbie Harry
Debbie Harry
zobrazit profil Matěj Ruppert
Matěj Ruppert
zobrazit profil Tereza Mátlová
Tereza Mátlová
zobrazit profil Taylor Swift
Taylor Swift
zobrazit profil Michal David
Michal David
zobrazit profil Láďa Kerndl
Láďa Kerndl
zobrazit profil Ivanna Bagová
Ivanna Bagová
zobrazit profil Petr Kotvald
Petr Kotvald