Pavel Novotný

Datum narození: 18.3.1981
Profese: moderátor, novinář
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

V roce 2013 se oženil s dlouholetou partnerkou Veronikou, se kterou má dceru Lauru. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se například i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

 

Články o celebritě

Pavel Novotný se soudí za přejetí chodkyně dodávkou »kůžičkáře« Ládi Hrušky! Pavel Novotný se soudí za přejetí chodkyně dodávkou »kůžičkáře« Ládi Hrušky! V roce 2015 auto, které zaparkoval a špatně zabrzdil podnikatel a novinář Pavel Novotný (40), srazilo… číst článek
Věštec "Lavi" Štáfek: Jako sparťan si před lety šel pro radu, dostal Radu! Věštec "Lavi" Štáfek: Jako sparťan si před lety šel pro radu, dostal Radu! Když herec Jakub Štáfek, momentálně spjatý s postavou „Laviho“ v seriálovém hitu Vyšehrad, před čtyřmi… číst článek
Petr Novotný po návratu z nemocnice zlobí: Tajné výpravy na zakázané rohlíky Petr Novotný po návratu z nemocnice zlobí: Tajné výpravy na zakázané rohlíky Petr Novotný (69), kterého po čtyřech operacích včetně dvojitého bypassu srdce pustili domů, musí… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jiří Krampol
Jiří Krampol
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková