Pavel Novotný

Datum narození: 18.3.1981
Profese: moderátor, novinář
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

V roce 2013 se oženil s dlouholetou partnerkou Veronikou, se kterou má dceru Lauru. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se například i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

 

Články o celebritě

Bavič Novotný: Smutná zpráva z nemocnice Bavič Novotný: Smutná zpráva z nemocnice Zdravotní potíže baviče Petra Novotnéhp (70) sužují již od roku 2013, kdy prodělal těžkou mrtvici.… číst článek
Pavel Novotný zaútočil na Tomáše Řepku v pořadu Česká ulička Pavel Novotný zaútočil na Tomáše Řepku v pořadu Česká ulička Bulvární novinář Pavel Novotný v pořadu Česká ulička Michala Hrdličky na Digi TV nenechal nit suchou… číst článek
Podívejte se, jak se Kateřina Kristelová během let změnila! Plastiky jsou na ní vidět Podívejte se, jak se Kateřina Kristelová během let změnila! Plastiky jsou na ní vidět Kateřina Kristelová (38) je od té doby, co začala chodit s fotbalistou Tomášem Řepkou (44), dost… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Hana Krampolová
Hana Krampolová
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná