Pavel Novotný

Datum narození: 18.3.1981
Profese: moderátor, novinář
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

V roce 2013 se oženil s dlouholetou partnerkou Veronikou, se kterou má dceru Lauru. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se například i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

 

Články o celebritě

Bavič Petr Novotný: Kromě srdce mu selhaly i ledviny! A navíc operace hrtanu Bavič Petr Novotný: Kromě srdce mu selhaly i ledviny! A navíc operace hrtanu Nový rok pro baviče Petra Novotného (69) nezačal právě šťastně. Zlobí ho nalomené zdraví a jedna… číst článek
Komplikace vážného stavu Petra Novotného: Z JIPky ho převezli na kardiologii! Komplikace vážného stavu Petra Novotného: Z JIPky ho převezli na kardiologii! Zdravotní stav Petra Novotného (69) se komplikuje! Lékaři ho museli přemístit z jednotky intenzivní… číst článek
Stav Novotného se komplikuje: Tati nes*r mě, vzkazuje syn! Stav Novotného se komplikuje: Tati nes*r mě, vzkazuje syn! Ještě před pár dny se zdálo, že Petru Novotnému (69) bude brzy lépe, ale poslední vzkaz jeho syna… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze