Pavel Novotný

Datum narození: 18.3.1981
Profese: moderátor, novinář
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

V roce 2013 se oženil s dlouholetou partnerkou Veronikou, se kterou má dceru Lauru. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se například i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

 

Články o celebritě

Martina Gavriely (39) tajně porodila. A hned ji nařkli z podfuku! Martina Gavriely (39) tajně porodila. A hned ji nařkli z podfuku! Dlouhé měsíce pečlivě tajila, že je těhotná, a precizně utajila i to, že nakonec porodila. Bývalá… číst článek
Budoucí starosta Pavel Novotný: I Kramný by byl lepší prezident než Zeman Budoucí starosta Pavel Novotný: I Kramný by byl lepší prezident než Zeman „Protekční spratek“ Pavel Novotný uspěl v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a už si pomalu… číst článek
Podívejte se, jak se Kateřina Kristelová během let změnila! Plastiky jsou na ní vidět Podívejte se, jak se Kateřina Kristelová během let změnila! Plastiky jsou na ní vidět Kateřina Kristelová (38) je od té doby, co začala chodit s fotbalistou Tomášem Řepkou (44), dost… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková