Pavel Novotný

Datum narození: 18.3.1981
Profese: moderátor, novinář
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

V roce 2013 se oženil s dlouholetou partnerkou Veronikou, se kterou má dceru Lauru. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se například i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

 

Články o celebritě

První foto po kolapsu: Novotný vdával dceru! Nevěsta neuhlídala šaty První foto po kolapsu: Novotný vdával dceru! Nevěsta neuhlídala šaty Nejmladší dcera baviče Petra Novotného (69) se dnes odpoledne provdala za podnikatele Petra (32).… číst článek
Pavel Novotný o zdravotním stavu táty: V lednu málem umřel, jak je na tom teď? Pavel Novotný o zdravotním stavu táty: V lednu málem umřel, jak je na tom teď? Bavič Petr Novotný (59) měl začátkem roku velmi vážné zdravotní problémy. Ale lékaři ho z toho dostali… číst článek
Syn baviče Petra Novotného: Táta hodně zhubl a zapomíná, s televizí je konec Syn baviče Petra Novotného: Táta hodně zhubl a zapomíná, s televizí je konec Televizní bavič Petr Novotný (69) měl letos na začátku roku na kahánku. Čtyři operace a bypass ho… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová