Pavel Novotný

Datum narození: 18.3.1981
Profese: moderátor, novinář
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

V roce 2013 se oženil s dlouholetou partnerkou Veronikou, se kterou má dceru Lauru. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se například i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

 

Články o celebritě

Tipy slavných před Slavia - Plzeň. Pivarník bude brečet s Ortelem, říká Novotný Tipy slavných před Slavia - Plzeň. Pivarník bude brečet s Ortelem, říká Novotný Devastace Příbrami je namlsala. Známí slávisté jsou po poslední výhře 8:1 nabuzeni na zítřejší zápas… číst článek
Zmizel těžce nemocný František z Řeporyjí: Najděte mi kamaráda, prosí Pavel Novotný Zmizel těžce nemocný František z Řeporyjí: Najděte mi kamaráda, prosí Pavel Novotný Zoufalá rodina hledá těžce nemocného Františka z městské části Praha-Řeporyje. František je nezvěstný… číst článek
Petra Novotného evakuovali z IKEM: Skončil opět ve vojenské nemocnici! Petra Novotného evakuovali z IKEM: Skončil opět ve vojenské nemocnici! Nemocniční kruh se uzavřel. Kvůli havárii potrubí musel Petr Novotný (69) po dvojitém bypassu náhle… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Nikol  Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská