Pavel Novotný

Datum narození: 18.3.1981
Profese: moderátor, novinář
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

V roce 2013 se oženil s dlouholetou partnerkou Veronikou, se kterou má dceru Lauru. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se například i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

 

Články o celebritě

Petr Novotný (69) dál leží v nemocnici: Jaké jsou jeho vyhlídky, prozradil jeho syn Petr Novotný (69) dál leží v nemocnici: Jaké jsou jeho vyhlídky, prozradil jeho syn Má o tátu strach, ale věří, že se znovu vykřeše. „Táta je životní klikař,“ tvrdí přesvědčeně Pavel… číst článek
Nová fakta o stavu baviče Petra Novotného: Infekce mozku?! Řešili operaci Nová fakta o stavu baviče Petra Novotného: Infekce mozku?! Řešili operaci Infekce mozku, zápal plic, nebo krevní sraženina! To vše mohlo Petra Novotného (69) přivést do nemocnice.… číst článek
Bavič Petr Novotný (69) je v nemocnici! Zkolaboval po smrti kamaráda! Bavič Petr Novotný (69) je v nemocnici! Zkolaboval po smrti kamaráda! Bavič Petr Novotný (69), který už třetím rokem bojuje s následky mozkové mrtvice, byl náhle hospitalizován… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská