Petra Paroubková

Datum narození: 30.8.1973
Místo narození: Nitra, Slovensko
Profese: tlumočnice, projektová manažerka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Petra Paroubková je překladatelka, která v roce 2007 uchvátila politika Jiřího Paroubka a on kvůli ní po téměř třiceti letech opustil svoji tehdejší ženu.

Na Karlově univerzitě vystudovala Petra Paroubková, rozená Kováčová, anglistiku, amerikanistiku a rusistiku. Díky práci překladatelky a tlumočnice se seznámila s Jiřím Paroubkem, bývalým premiérem a předsedou politické strany ČSSD. A zamilovala se do jeho sexy mozku.

Předtím byl Paroubek ženatý s překladatelkou a lektorkou Zuzanou Paroubkovou, se kterou má syna Jiřího.

V roce 2007 na sjezdu ČSSD na Paroubkovou údajně dorážel známý herec a tehdy už i politik Vítězslav Jandák a se sňatkem to mohlo být celé jinak.

Na pražskou Filosofickou fakultu nastoupila Petra po ukončení matematicko-fyzikálního gymnázia. Překládá do angličtiny, ruštiny nebo řečtiny. Do povědomí lidí se vtěsnala výrokem o sexy mozku svého manžela. Život s vrcholným politikem sešila do knihy V botičkách od Diora.

Petra Paroubková je známa svým nesmlouvavým přístupem k médiím. Novináře otevřeně kritizuje. S médii se také ráda soudí. Například s týdeníkem Reflex se soudila za její vyobrazení v komiksu Zelený Raul.

V roce 2011 založila společně s vydavatelem Martinem Feldekem vlastní nakladatelství. Spolupracuje také se slovenskou anketou Žena roku.

Jiří Paroubek si ji vzal na podzim roku 2007. O dva roky později mu Petra Paroubková porodila dceru Margaritu, která zažila šok, když jí před očima maminku odvezli do nemocnice s krvácením do mozku.

 

Články o celebritě

Krach manželství Jiřího Paroubka: Bitva o majetek! Co vše je ve hře?! Krach manželství Jiřího Paroubka: Bitva o majetek! Co vše je ve hře?! Když se rozváděl s první ženou, vysvětloval své majetkové poměry a ptal se »Kdo z vás to má?«. Jestli… číst článek
Drsná slova Paroubka o manželce po mrtvici: Není schopná se o dceru postarat! Drsná slova Paroubka o manželce po mrtvici: Není schopná se o dceru postarat! Náhlý odchod Petry Paroubkové (43) od expremiéra Jiřího Paroubka (64) vyústil ve válku o dceru Margaritu… číst článek
Jiří Paroubek o Petře: Je to únos dítěte, budu postupovat tvrdě! Jiří Paroubek o Petře: Je to únos dítěte, budu postupovat tvrdě! Ještě nedávno usměvavý a milující se pár, několik měsíců ale může znamenat dramatickou změnu. Petra… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Marie Rottrová
Marie Rottrová
zobrazit profil Ariana Grande
Ariana Grande
zobrazit profil Ondřej Trojan
Ondřej Trojan
zobrazit profil David Výborný
David Výborný
zobrazit profil Martin Hofmann
Martin Hofmann
zobrazit profil Petr Malásek
Petr Malásek
zobrazit profil Jan Bursa
Jan Bursa
zobrazit profil Eva Puskarčíková
Eva Puskarčíková