Josef Rychtář

Datum narození: 29.4.1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Slavné ženy v zajetí »špatných« mužů: Které celebrity sáhly ve vztahu vedle? Slavné ženy v zajetí »špatných« mužů: Které celebrity sáhly ve vztahu vedle? Všichni to známe. Na začátku je vše růžové a krásné. Svého partnera bychom na rukou nosili a jsme… číst článek
Exmilenec Bartošové prožívá muka: Taxikáři po něm metají vajíčka! Exmilenec Bartošové prožívá muka: Taxikáři po něm metají vajíčka! Ochránce žen, a hlavně Ivety Bartošové (†48) dělá novou kariéru: v pražské taxikářské džungli! Ve… číst článek
Spasitel Rychtář? Po Bartošové (†48) chce zachránit Krampolovou. Ta nechápe proč… Spasitel Rychtář? Po Bartošové (†48) chce zachránit Krampolovou. Ta nechápe proč… O co mu jde? Ve vdovci po Ivetě Bartošové Josefu Rychtářovi (58) se opět rozhořel jeho ochranitelský… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Miroslav David
Miroslav David
zobrazit profil Pavlína Jágrová
Pavlína Jágrová
zobrazit profil Věra  Miťková
Věra Miťková
zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn
zobrazit profil John Malkovich
John Malkovich
zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková