Josef Rychtář

Datum narození: 29.4.1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Speciální Prostřeno! provází skandální dusno: Otrávili mě, tvrdí Krampol Speciální Prostřeno! provází skandální dusno: Otrávili mě, tvrdí Krampol Dusno v Prostřeno! Ve čtvrtek vaří Zdeněk Macura (42), jenže... Od stolu ochránce Ivety Bartošové… číst článek
Artur Štaidl poprvé o smrti maminky Ivety Bartošové: Mrazivá slova! Artur Štaidl poprvé o smrti maminky Ivety Bartošové: Mrazivá slova! Zpěvačka Iveta Bartošová zemřela v dubnu roku 2014. Rozhodla se ukončit svůj život dobrovolně na… číst článek
Rychtář děsí exmanželku: Přivezl sud jako z orlických vražd a ukázal na ni prstem! Rychtář děsí exmanželku: Přivezl sud jako z orlických vražd a ukázal na ni prstem! Ten si nedá pokoj. Exmanželka Josefa Rychtáře (58) Darina Nová (58) se klepe strachy. Je totiž přesvědčená,… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Mike Tyson
Mike Tyson
zobrazit profil Dita Hořínková
Dita Hořínková
zobrazit profil Karel Janeček
Karel Janeček
zobrazit profil Tiger Woods
Tiger Woods
zobrazit profil Kim Cattrall
Kim Cattrall
zobrazit profil Gábina Osvaldová
Gábina Osvaldová
zobrazit profil Tomáš Abraham
Tomáš Abraham
zobrazit profil Štěpán Vachoušek
Štěpán Vachoušek