Josef Rychtář

Datum narození: 29.4.1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Tři roky od sebevraždy Ivety Bartošové (†48): Po smrti na kolejích vydělala miliony! Tři roky od sebevraždy Ivety Bartošové (†48): Po smrti na kolejích vydělala miliony! Už jsou to tři roky, co dobrovolně ukončila svůj život skokem pod kola vlaku! Díky písním, deskám… číst článek
Tři roky po smrti Bartošové (†48): Zpověď maminky Svatavy! Můj život po Ivetce... Tři roky po smrti Bartošové (†48): Zpověď maminky Svatavy! Můj život po Ivetce... Čas kruté rány osudu alespoň trochu zhojil, přesto je téma smrti Ivety Bartošové (†48) pro její maminku… číst článek
Tři roky od sebevraždy Bartošové (†48): Drsné okamžiky, které předcházely její smrti! Tři roky od sebevraždy Bartošové (†48): Drsné okamžiky, které předcházely její smrti! Jsou to tři roky, co se zpěvačka Iveta Bartošová (†48) rozhodla skoncovat se životem. Krátce před… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Martin Adamský
Martin Adamský
zobrazit profil Martin Písařík
Martin Písařík
zobrazit profil Sára Saudková
Sára Saudková
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Miroslav Lidinský
Miroslav Lidinský
zobrazit profil Marek Salvet herec
Marek Salvet herec
zobrazit profil Hana Maciuchová
Hana Maciuchová
zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková