Josef Rychtář

Datum narození: 29.4.1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Rychtář přišel kvůli exekuci o střechu nad hlavou: Nyní ho ukrývá osudová žena Rychtář přišel kvůli exekuci o střechu nad hlavou: Nyní ho ukrývá osudová žena Dvě ženy, dvě místa a dvojitá záchrana pro vdovce po Ivetě Bartošové (†48). Po odstěhování z Říčan… číst článek
Další msta vystěhovaného Rychtáře: Dům exmanželky chce srovnat se zemí! Další msta vystěhovaného Rychtáře: Dům exmanželky chce srovnat se zemí! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (59) sice konečně opustil vilu v Říčanech, ovšem bývalé… číst článek
Rychtář o svém řádění ve vile exmanželky: Byla to černá stavba! Rychtář o svém řádění ve vile exmanželky: Byla to černá stavba! Zničená elektřina, voda i plyn měly při stěhování z vily v Říčanech podle vdovce po Ivetě Bartošové… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Eliška Boušková
Eliška Boušková
zobrazit profil Ivo  Jahelka
Ivo Jahelka
zobrazit profil Miloš Hlavica
Miloš Hlavica
zobrazit profil Pavel Kubina
Pavel Kubina
zobrazit profil Václav Bělohradský
Václav Bělohradský
zobrazit profil Milan Gulaš
Milan Gulaš
zobrazit profil David Koller
David Koller
zobrazit profil Lady Gaga
Lady Gaga