Josef Rychtář

Datum narození: 29.4.1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Vdovec Rychtář (59): Za Ivetou s novou ženou! Vdovec Rychtář (59): Za Ivetou s novou ženou! Zopakoval každoroční rituál! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (59) v den třetího výročí… číst článek
Tři roky od smrti Ivety Bartošové (†48)! Maminka Svatava: Konečně se na ni můžu podívat Tři roky od smrti Ivety Bartošové (†48)! Maminka Svatava: Konečně se na ni můžu podívat Přežít vlastní dítě je pro každého rodiče velice bolestné. Jsou to už tři roky, co zpěvačka Iveta… číst článek
Rychtář si připomněl tři roky od smrti Bartošové (†48): K pomníku Ivety přišel s novou ženou Rychtář si připomněl tři roky od smrti Bartošové (†48): K pomníku Ivety přišel s novou ženou Zopakoval každoroční rituál! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (59) v den třetího výročí… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Petr Šilar
Petr Šilar
zobrazit profil Pavel Kikinčuk
Pavel Kikinčuk
zobrazit profil Ladislav Václavec
Ladislav Václavec
zobrazit profil Petr Zelenka
Petr Zelenka
zobrazit profil Věra Martinová
Věra Martinová
zobrazit profil Stanislav Blaha
Stanislav Blaha
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Marcel Gecov
Marcel Gecov