Josef Rychtář

Datum narození: 29.4.1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Rozzuřený vdovec Rychtář: Nechutný útok na dítě! Rozzuřený vdovec Rychtář: Nechutný útok na dítě! Drsné urážky kvůli Ivetě Bartošové (†48)! Ty vdovec po tragicky zesnulé zpěvačce Josef Rychtář (59)… číst článek
Rychtář sprostě zaútočil na exmanželku: Divoký sex s bezdomovci! Rychtář sprostě zaútočil na exmanželku: Divoký sex s bezdomovci! Divoký sex, hlasité sténání! To se podle Josefa Rychtáře (59) běžně děje uvnitř vily, kterou vdovec… číst článek
Vdovec po Bartošové: Nechutné obvinění! Vdovec po Bartošové: Nechutné obvinění! Divoký sex a hlasité sténání! To se podle Josefa Rychtáře (59) běžně děje uvnitř vily, kterou sdílí… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Theodor Pištěk
Theodor Pištěk
zobrazit profil Tereza Smitková
Tereza Smitková
zobrazit profil Alexander Wang
Alexander Wang
zobrazit profil Ashton Kutcher
Ashton Kutcher
zobrazit profil Petr Svoboda
Petr Svoboda
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Adam Sebastian  Helcelet
Adam Sebastian Helcelet
zobrazit profil Jiří  Zemánek
Jiří Zemánek