Josef Rychtář

Datum narození: 29.4.1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Zásah policie u vdovce po Bartošové Rychtáře: Zmlátil milence exmanželky! Zásah policie u vdovce po Bartošové Rychtáře: Zmlátil milence exmanželky! Nic ho nezastaví, dokonce ani podmínka! Vdovec Josef Rychtář (58) opět dostál své pověsti říčanské… číst článek
Bartošová by dnes oslavila 51 let: Slávu a kariéru vyměnila za alkohol a antidepresiva! Bartošová by dnes oslavila 51 let: Slávu a kariéru vyměnila za alkohol a antidepresiva! Jednapadesát svíček by dnes sfoukla popová princezna české hudební scény Iveta Bartošová. Svůj život… číst článek
Nová Rychtářova žena poprvé promluvila: O pití, Ivetě i o agresivitě! Nová Rychtářova žena poprvé promluvila: O pití, Ivetě i o agresivitě! Osudové setkání! Tak o vdovci po Ivetě Bartošové (†48) mluví jeho nová partnerka Iva. I když se potkali… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Petr Basika
Petr Basika
zobrazit profil Soňa Kodetová
Soňa Kodetová
zobrazit profil Radek Meidl
Radek Meidl
zobrazit profil Milan Richter
Milan Richter
zobrazit profil Ondřej Koptík
Ondřej Koptík
zobrazit profil Kevin De Bruyne
Kevin De Bruyne
zobrazit profil Fero Fenič
Fero Fenič
zobrazit profil Nikol Štíbrová
Nikol Štíbrová