Josef Rychtář

Datum narození: 29.4.1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Rychtář se „zabarikádoval“ v domě: Kdo přijde, toho vezmu kladivem! Rychtář se „zabarikádoval“ v domě: Kdo přijde, toho vezmu kladivem! Je bez sebe vzteky. Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (59) nyní přišel o střechu nad… číst článek
Rychtář (59) se zbláznil? Vyhrožuje smrtí kladivem! Rychtář (59) se zbláznil? Vyhrožuje smrtí kladivem! Vztek, urážky a výhrůžky! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) se nehodlá smířit s tím, že ho exekutoři… číst článek
Černý den pro Rychtáře i jeho syna: Oba se musí hned pakovat! Černý den pro Rychtáře i jeho syna: Oba se musí hned pakovat! Černý den pro muže z Rychtářovy rodiny, naopak pro Darinu Novou (59) hned dvojí vítězství. Tak vypadal… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Eva Pilarová
Eva Pilarová
zobrazit profil Jakub Kovář
Jakub Kovář
zobrazit profil Eliška Křenková
Eliška Křenková
zobrazit profil Herbert Pavera
Herbert Pavera
zobrazit profil Vivien Babišová
Vivien Babišová
zobrazit profil Vladimír Iljič  Lenin
Vladimír Iljič Lenin
zobrazit profil Martin Půta
Martin Půta
zobrazit profil Klára Slámová
Klára Slámová