Josef Rychtář

Datum narození: 29.4.1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Rychtářův drsný vzkaz mámě Ivety Bartošové (†48): Jste dementní! Rychtářův drsný vzkaz mámě Ivety Bartošové (†48): Jste dementní! Maminka tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) Svatava (79) nedávno promluvila v nově vydané… číst článek
Vdovec po Bartošové (†48) Rychtář: Vrací úder tchyni! Vše je vina rodiny! Vdovec po Bartošové (†48) Rychtář: Vrací úder tchyni! Vše je vina rodiny! Rozhodla se zveřejnit příběh dcery, která skočila pod vlak. Maminka Ivety Bartošové za viníka její… číst článek
Sebevražda Bartošové (†48): V telefonátu byl ukrytý vzkaz! Nepoznala ho máma ani Rychtář Sebevražda Bartošové (†48): V telefonátu byl ukrytý vzkaz! Nepoznala ho máma ani Rychtář Z toho až mrazí! Iveta Bartošová (†48) moc dobře věděla, kdy a jak ukončí svůj život. Potvrzuje to… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Lukáš Kašpar
Lukáš Kašpar
zobrazit profil Alex Bougault
Alex Bougault
zobrazit profil Leoš  Noha
Leoš Noha
zobrazit profil Jan Mühlfeit
Jan Mühlfeit
zobrazit profil Lukáš Langmajer
Lukáš Langmajer
zobrazit profil Tereza Kostková
Tereza Kostková
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Ester Dee Dohnalová
Ester Dee Dohnalová