Josef Rychtář

Datum narození: 29.4.1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Vdovec po Bartošové (†48) Rychtář: Hrabe se na skládkách, jde po mědi! Vdovec po Bartošové (†48) Rychtář: Hrabe se na skládkách, jde po mědi! Odpad nad zlato! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (60) se téměř denně hrabe… číst článek
»HRABOŠ« RYCHTÁŘ (60): Vyhlásil osobní bankrot a...LOVÍ POKLADY NA SKLÁDCE »HRABOŠ« RYCHTÁŘ (60): Vyhlásil osobní bankrot a...LOVÍ POKLADY NA SKLÁDCE Ten dopadl! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) se denně hrabe v odpadcích na smetišti a vybírá vše,… číst článek
Nová Rychtářova partnerka to nevydržela: Překopala pomník Bartošové (†48)! Nová Rychtářova partnerka to nevydržela: Překopala pomník Bartošové (†48)! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (60) na svou zesnulou manželku stále často myslí. Proto… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Martina Hingisová
Martina Hingisová
zobrazit profil Lenny Filipová
Lenny Filipová
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Michal Kučera
Michal Kučera
zobrazit profil Dominik Volek
Dominik Volek
zobrazit profil Kateřina Emmons
Kateřina Emmons
zobrazit profil Karim Benzema
Karim Benzema
zobrazit profil Vojtěch Havelka
Vojtěch Havelka