Josef Rychtář

Datum narození: 29.4.1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

"Otrávená" studna po odchodu vdovce Bartošové (†48): Známe výsledek expertizy! "Otrávená" studna po odchodu vdovce Bartošové (†48): Známe výsledek expertizy! Ropné látky i dusičnany ve studni. To prokázala důkladná expertiza po tom, co vdovec po Ivetě Bartošové… číst článek
Další rána pro Rychtáře! Exmanžel Bartošové u soudu o milion a půl neuspěl Další rána pro Rychtáře! Exmanžel Bartošové u soudu o milion a půl neuspěl Josef Rychtář (59), vdovec po zpěvačce Ivetě Bartošové (†48), neuspěl u dalšího soudu. Poté, co v… číst článek
4 roky po smrti Bartošové (†48): Rychtář vzal přítelkyni na koleje a... 4 roky po smrti Bartošové (†48): Rychtář vzal přítelkyni na koleje a... Vdovec po Ivetě Bartošové (†48), Josef Rychtář (59), vyrazil v den čtvrtého výročí, kdy se zpěvačka… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
zobrazit profil Monika Kramná
Monika Kramná
zobrazit profil Filip Čapka
Filip Čapka
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Zuzana Kronerová
Zuzana Kronerová
zobrazit profil Neymar Da Silva Santos Júnior
Neymar Da Silva Santos Júnior
zobrazit profil Janek Ledecký
Janek Ledecký
zobrazit profil Václav Noid Bárta
Václav Noid Bárta