Josef Rychtář

Datum narození: 29.4.1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Zdeněk Macura se kvůli stavbě bazénu stal terčem posměchu! Nic podobného jste neviděli… Zdeněk Macura se kvůli stavbě bazénu stal terčem posměchu! Nic podobného jste neviděli… Letošní léto je tak žhavé, že jen málokdo pohrdne nějakým zchlazením. Ale jsou i tací, jako proslulý… číst článek
Darině Nové došla trpělivost: Na rodinnou válku dojede vlastní syn! Darině Nové došla trpělivost: Na rodinnou válku dojede vlastní syn! Darina Nová (59) si podle svých slov s exmanželem Josefem Rychtářem (59) už užila své. Poté, co se… číst článek
TÁHNĚTE PRYČ OBA! S násilníkem Rychtářem žene Darina z domu i vlastního syna! TÁHNĚTE PRYČ OBA! S násilníkem Rychtářem žene Darina z domu i vlastního syna! Poté co se proti ní spolčili Josef Rychtář (59) a jejich syn Jan Rychtář (31), rozhodla se Darina… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Jaroslava Pokorná Jermanová
Jaroslava Pokorná Jermanová
zobrazit profil Paweł  Deląg
Paweł Deląg
zobrazit profil Ľubomír Focko
Ľubomír Focko
zobrazit profil Karel Zima
Karel Zima
zobrazit profil Pavel Sehnal
Pavel Sehnal
zobrazit profil Chris Cornell
Chris Cornell
zobrazit profil Petr Polák
Petr Polák