Karel Janeček | Celebwiki.cz

Karel Janeček

Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň
Profese: miliardář, podnikatel, matematik
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Miliardář Karel Janeček je matematik, podnikatel, bojovník proti korupci, milovník žen a jako boháč si může dovolit být také mecenášem.

Muž, který se může pyšnit tituly PhD z Carnegie Mellon University v Pittsburghu a MBA z Bradleyho univerzity v Peorii, zbohatl na burze. Jistě v tom Karlu Janečkovi pomohl fakt, že původně studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy teorii pravděpodobnosti.

KAREL JANEČEK BOURAL POD VLIVEM

Jakožto zakladatel Nadačního fondu proti korupci Karel Janeček (spolu s ním fond podpořili úspěšní podnikatelé Stanislav Bernard, Radim Jančura nebo herec a moderátor Jan Kraus) platí za bojovníka proti tomuto nešvaru. Podporuje rovněž mladé nadané vědce (Nadační fond Neuron) a vyznává mnohoženství.

To není jediná adrenalinová libůstka, kterou Karel Janeček provozuje. Je vášnivý sportovec a obzvláště miluje parašutismus.

O KARLU JANEČKOVI ČTĚTE ZDE>>

S první manželkou má dvě dcery. Chodil s lékarnicí a misskou Janu Doleželovou. Té se však jeho bigamismus příčil, tak se rozešli. Netrvalo dlouho a Karel Janeček si našel půvabnou náhradu. I jejich vztah ale skončil. Jeho druhou ženou se v květnu 2015 stala matematička z Tunisu, exotická kráska Mariem Mhadhbi. Již v prosinci se páru narodil syn Karel Yanis Nour.

V říjnu 2017 se miliardář Karel Janeček přiznal, že má milenku. Stala se jí kněžka Lilia Khousnoutdinová, již si také vzal. Začátkem června 2018 mu porodila dceru Isabellu.    

 

Články o celebritě

Hvězdné předávání cen Anděl 2019: Otec Vondráčkové, Jandová, Ztracený i soutěžící z Tváře! Hvězdné předávání cen Anděl 2019: Otec Vondráčkové, Jandová, Ztracený i soutěžící z Tváře! Předávání hudebních cen Anděl ve Foru Karlín jako obvykle přilákalo spoustu hvězdných hostů. Dorazili… číst článek
Janeček o milence: Tohle manželku Mariem zamrzí! Janeček o milence: Tohle manželku Mariem zamrzí! Miliardář Karel Janeček (45), který se proslavil zejména svým vztahem k mnohoženství, promluvil o… číst článek
To nej z Česko-Slovenského plesu: Rozparek Leové, výstřih Dejdarové nebo vášeň Janečka a kněžky Lilie To nej z Česko-Slovenského plesu: Rozparek Leové, výstřih Dejdarové nebo vášeň Janečka a kněžky Lilie Na Česko-Slovenském plesu se bylo na co dívat. Některé dámy vsadily na dekolt, jiné na vysoký rozparek.… číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Ago Simitči
Ago Simitči
zobrazit profil Petr Puchta
Petr Puchta
zobrazit profil Viktor Kožený
Viktor Kožený
zobrazit profil Vladimír Železný
Vladimír Železný
zobrazit profil Rob Lloyd
Rob Lloyd
zobrazit profil Jan Bubeník
Jan Bubeník
zobrazit profil David Beran
David Beran
zobrazit profil Richard Podroužek
Richard Podroužek