Karel Janeček

Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň
Profese: miliardář, podnikatel, matematik
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Miliardář Karel Janeček je matematik, podnikatel, bojovník proti korupci, milovník žen a jako boháč si může dovolit být také mecenášem.

Muž, který se může pyšnit tituly PhD z Carnegie Mellon University v Pittsburghu a MBA z Bradleyho univerzity v Peorii, zbohatl na burze. Jistě v tom Karlu Janečkovi pomohl fakt, že původně studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy teorii pravděpodobnosti.

KAREL JANEČEK BOURAL POD VLIVEM

Jakožto zakladatel Nadačního fondu proti korupci Karel Janeček (spolu s ním fond podpořili úspěšní podnikatelé Stanislav Bernard, Radim Jančura nebo herec a moderátor Jan Kraus) platí za bojovníka proti tomuto nešvaru. Podporuje rovněž mladé nadané vědce (Nadační fond Neuron) a vyznává mnohoženství.

To není jediná adrenalinová libůstka, kterou Karel Janeček provozuje. Je vášnivý sportovec a obzvláště miluje parašutismus.

O KARLU JANEČKOVI ČTĚTE ZDE>>

S první manželkou má dvě dcery. Chodil s lékarnicí a misskou Janu Doleželovou. Té se však jeho bigamismus příčil, tak se rozešli. Netrvalo dlouho a Karel Janeček si našel půvabnou náhradu. I jejich vztah ale skončil. Jeho druhou ženou se v květnu 2015 stala matematička z Tunisu, exotická kráska Mariem Mhadhbi. Již v prosinci se páru narodil syn Karel Yanis Nour.

V říjnu 2017 se miliardář Karel Janeček přiznal, že má milenku. Stala se jí kněžka Lilia Khousnoutdinová, již si také vzal. Začátkem června 2018 mu porodila dceru Isabellu.    

 

Články o celebritě

Druhá manželka miliardáře Janečka vytáhla na udílení cen prs a řekla: Kojení je zdravé! Druhá manželka miliardáře Janečka vytáhla na udílení cen prs a řekla: Kojení je zdravé! Duchovní manželka miliardáře Karla Janečka (45) Lilia Khousnoutdinová (30) nechyběla na udílení cen… číst článek
Ženatý miliardář Janeček: Milostné divadlo s kněžkou Lilií Ženatý miliardář Janeček: Milostné divadlo s kněžkou Lilií Miliardář a mecenáš Karel Janeček (45) se dlouhá léta stranil společnosti a teď to zřejmě dohání.… číst článek
Miliardář Janeček: Opustil manželku a milenka Lilia vedle něj jen kvete! Miliardář Janeček: Opustil manželku a milenka Lilia vedle něj jen kvete! Od narození dcerky Isabelky se miliardář Karel Janeček (45) nedokáže od své „druhé rodiny“ odtrhnout.… číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Jakub Skavroň
Jakub Skavroň
zobrazit profil Burak Oymen
Burak Oymen
zobrazit profil Daniel Franbauer
Daniel Franbauer
zobrazit profil Adrian Pituch
Adrian Pituch
zobrazit profil Milan Kožíšek
Milan Kožíšek
zobrazit profil Rob Lloyd
Rob Lloyd
zobrazit profil Drahoslav Makovička
Drahoslav Makovička
zobrazit profil Riccardo Mazzucchelli
Riccardo Mazzucchelli