Karel Janeček

Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň
Profese: miliardář, podnikatel, matematik
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Miliardář Karel Janeček je matematik, podnikatel, bojovník proti korupci, milovník žen a jako boháč si může dovolit být také mecenášem.

Muž, který se může pyšnit tituly PhD z Carnegie Mellon University v Pittsburghu a MBA z Bradleyho univerzity v Peorii, zbohatl na burze. Jistě v tom Karlu Janečkovi pomohl fakt, že původně studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy teorii pravděpodobnosti.

KAREL JANEČEK BOURAL POD VLIVEM

Jakožto zakladatel Nadačního fondu proti korupci Karel Janeček (spolu s ním fond podpořili úspěšní podnikatelé Stanislav Bernard, Radim Jančura nebo herec a moderátor Jan Kraus) platí za bojovníka proti tomuto nešvaru. Podporuje rovněž mladé nadané vědce (Nadační fond Neuron) a vyznává mnohoženství.

To není jediná adrenalinová libůstka, kterou Karel Janeček provozuje. Je vášnivý sportovec a obzvláště miluje parašutismus.

O KARLU JANEČKOVI ČTĚTE ZDE>>

S první manželkou má dvě dcery. Chodil s lékarnicí a misskou Janu Doleželovou. Té se však jeho bigamismus příčil, tak se rozešli. Netrvalo dlouho a Karel Janeček si našel půvabnou náhradu. I jejich ale vztah skončil. Jeho druhou ženou se v květnu 2015 stala matematička z Tunisu, exotická kráska Mariem Mhadhbi. Již v prosinci se páru narodil syn Karel Yanis Nour. V říjnu 2017 se miliardář přiznal, že má milenku. Stala se jí kněžka Lilia Khousnoutdinová.   

 

Články o celebritě

Miliardář Janeček: Opustil manželku a milenka Lilia vedle něj jen kvete! Miliardář Janeček: Opustil manželku a milenka Lilia vedle něj jen kvete! Od narození dcerky Isabelky se miliardář Karel Janeček (45) nedokáže od své „druhé rodiny“ odtrhnout.… číst článek
Obrovská radost miliardáře Janečka: Lilia má porodu dcery dokonalou figuru! Obrovská radost miliardáře Janečka: Lilia má porodu dcery dokonalou figuru! Karel Janeček vyrazil na konferenci až na dalekou Jamaiku. Společnost mu dělala jeho malá dcerka… číst článek
Laura z Románu pro ženy Kanócz: Dceru kojila přímo v kadeřnictví Laura z Románu pro ženy Kanócz: Dceru kojila přímo v kadeřnictví Představitelka Laury ve filmu Román pro ženy Zuzana Kanócz (38) před nedávnem porodila dcerku. I… číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Marek Šíša
Marek Šíša
zobrazit profil Burak Oymen
Burak Oymen
zobrazit profil Marek Šilhánek
Marek Šilhánek
zobrazit profil Jaroslav Vít
Jaroslav Vít
zobrazit profil Tomáš Pitr
Tomáš Pitr
zobrazit profil Štěpán Kočí
Štěpán Kočí
zobrazit profil C. A. Moxon
C. A. Moxon
zobrazit profil Přemek Vida
Přemek Vida