Karel Janeček

Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň
Profese: miliardář, podnikatel, matematik
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Miliardář Karel Janeček je matematik, podnikatel, bojovník proti korupci, milovník žen a jako boháč si může dovolit být také mecenášem.

Muž, který se může pyšnit tituly PhD z Carnegie Mellon University v Pittsburghu a MBA z Bradleyho univerzity v Peorii, zbohatl na burze. Jistě v tom Karlu Janečkovi pomohl fakt, že původně studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy teorii pravděpodobnosti.

KAREL JANEČEK BOURAL POD VLIVEM

Jakožto zakladatel Nadačního fondu proti korupci Karel Janeček (spolu s ním fond podpořili úspěšní podnikatelé Stanislav Bernard, Radim Jančura nebo herec a moderátor Jan Kraus) platí za bojovníka proti tomuto nešvaru. Podporuje rovněž mladé nadané vědce (Nadační fond Neuron) a vyznává mnohoženství.

To není jediná adrenalinová libůstka, kterou Karel Janeček provozuje. Je vášnivý sportovec a obzvláště miluje parašutismus.

O KARLU JANEČKOVI ČTĚTE ZDE>>

S první manželkou má dvě dcery. Chodil s lékarnicí a misskou Janu Doleželovou. Té se však jeho bigamismus příčil, tak se rozešli. Netrvalo dlouho a Karel Janeček si našel půvabnou náhradu. I jejich ale vztah skončil. Jeho druhou ženou se v květnu 2015 stala matematička z Tunisu, exotická kráska Mariem Mhadhbi. Již v prosinci se páru narodil syn Karel Yanis Nour. V říjnu 2017 se miliardář přiznal, že má milenku. Stala se jí kněžka Lilia Khousnoutdinová.   

 

Články o celebritě

TRAPAS bigamisty Janečka! Tohle mu manželka neodpustí TRAPAS bigamisty Janečka! Tohle mu manželka neodpustí Na udílení cen Český lev dorazil i miliardář Karel Janeček (44). Po delší době se ukázal mezi lidmi… číst článek
Karel Janeček po návratu k manželce: Demonstroval svoji lásku! Karel Janeček po návratu k manželce: Demonstroval svoji lásku! Ještě nedávno to měl se svojí tuniskou manželkou Karel Janeček pořádně nahnuté! Chtěl po ní aby akceptovala… číst článek
Miliardář Karel Janeček řádil na Lvech: Odhalil, co má jeho manželka pod sukní! Miliardář Karel Janeček řádil na Lvech: Odhalil, co má jeho manželka pod sukní! Českého lva si nenechal ujít miliardář Karel Janeček (44) s manželkou Mariem Mhadhbi… číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Jan Leitner
Jan Leitner
zobrazit profil Tomáš Abraham
Tomáš Abraham
zobrazit profil Adrian Pituch
Adrian Pituch
zobrazit profil Jaroslav Vít
Jaroslav Vít
zobrazit profil Ago Simitči
Ago Simitči
zobrazit profil Tomáš Linhart
Tomáš Linhart
zobrazit profil Aleš Koc
Aleš Koc
zobrazit profil Daniel Vajčner
Daniel Vajčner