Karel Janeček

Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň
Profese: miliardář, podnikatel, matematik
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Miliardář Karel Janeček je matematik, podnikatel, bojovník proti korupci, milovník žen a jako boháč si může dovolit být také mecenášem.

Muž, který se může pyšnit tituly PhD z Carnegie Mellon University v Pittsburghu a MBA z Bradleyho univerzity v Peorii, zbohatl na burze. Jistě v tom Karlu Janečkovi pomohl fakt, že původně studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy teorii pravděpodobnosti.

KAREL JANEČEK BOURAL POD VLIVEM

Jakožto zakladatel Nadačního fondu proti korupci Karel Janeček (spolu s ním fond podpořili úspěšní podnikatelé Stanislav Bernard, Radim Jančura nebo herec a moderátor Jan Kraus) platí za bojovníka proti tomuto nešvaru. Podporuje rovněž mladé nadané vědce (Nadační fond Neuron) a vyznává mnohoženství.

To není jediná adrenalinová libůstka, kterou Karel Janeček provozuje. Je vášnivý sportovec a obzvláště miluje parašutismus.

O KARLU JANEČKOVI ČTĚTE ZDE>>

S první manželkou má dvě dcery. Chodil s lékarnicí a misskou Janu Doleželovou. Té se však jeho bigamismus příčil, tak se rozešli. Netrvalo dlouho a Karel Janeček si našel půvabnou náhradu. I jejich ale vztah skončil. Jeho druhou ženou se v květnu 2015 stala matematička z Tunisu, exotická kráska Mariem Mhadhbi. Již v prosinci se páru narodil syn Karel Yanis Nour. V říjnu 2017 se miliardář přiznal, že má milenku. Stala se jí kněžka Lilia Khousnoutdinová.   

 

Články o celebritě

Druhá manželka ženatého miliardáře Janečka: Každá máme své teritorium! Druhá manželka ženatého miliardáře Janečka: Každá máme své teritorium! Lilia Khousnoutdinova, mimořádně vzdělaná rodačka z Tatarstánu, která se zabývá dávnými rituály,… číst článek
Harém miliardáře Janečka je snem každého muže. Jen on na to má peníze, tvrdí sexuolog Uzel Harém miliardáře Janečka je snem každého muže. Jen on na to má peníze, tvrdí sexuolog Uzel Více žen je prý snem naprosté většiny mužů, ne každý si to ale může dovolit. Kromě výhod však mnohoženství… číst článek
Janeček s druhou manželkou Lilií: Podvádíme své partnery, ale děláme to otevřeně! Janeček s druhou manželkou Lilií: Podvádíme své partnery, ale děláme to otevřeně! Miliardář Karel Janeček (44) i jeho druhá žena Lilia Khousnoutdinova před několika dny oznámili,… číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Jan Moťovský
Jan Moťovský
zobrazit profil Vladimír Konvalinka
Vladimír Konvalinka
zobrazit profil Riccardo Mazzucchelli
Riccardo Mazzucchelli
zobrazit profil Simon Konecki
Simon Konecki
zobrazit profil Michal Horáček
Michal Horáček
zobrazit profil Jakub Skavroň
Jakub Skavroň
zobrazit profil Petr Jelínek
Petr Jelínek
zobrazit profil John Temple
John Temple