Karel Janeček

Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň
Profese: miliardář, podnikatel, matematik
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Miliardář Karel Janeček je matematik, podnikatel, bojovník proti korupci, milovník žen a jako boháč si může dovolit být také mecenášem.

Muž, který se může pyšnit tituly PhD z Carnegie Mellon University v Pittsburghu a MBA z Bradleyho univerzity v Peorii, zbohatl na burze. Jistě v tom Karlu Janečkovi pomohl fakt, že původně studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy teorii pravděpodobnosti.

KAREL JANEČEK BOURAL POD VLIVEM

Jakožto zakladatel Nadačního fondu proti korupci Karel Janeček (spolu s ním fond podpořili úspěšní podnikatelé Stanislav Bernard, Radim Jančura nebo herec a moderátor Jan Kraus) platí za bojovníka proti tomuto nešvaru. Podporuje rovněž mladé nadané vědce (Nadační fond Neuron) a vyznává mnohoženství.

To není jediná adrenalinová libůstka, kterou Karel Janeček provozuje. Je vášnivý sportovec a obzvláště miluje parašutismus.

O KARLU JANEČKOVI ČTĚTE ZDE>>

S první manželkou má dvě dcery. Chodil s lékarnicí a misskou Janu Doleželovou. Té se však jeho bigamismus příčil, tak se rozešli. Netrvalo dlouho a Karel Janeček si našel půvabnou náhradu. I jejich ale vztah skončil. Jeho druhou ženou se v květnu 2015 stala matematička z Tunisu, exotická kráska Mariem Mhadhbi. Již v prosinci se páru narodil syn Karel Yanis Nour. V říjnu 2017 se miliardář přiznal, že má milenku. Stala se jí kněžka Lilia Khousnoutdinová.   

 

Články o celebritě

Druhá Janečkova manželka Lilia: Novorozenou dceru odvezla do Bhútánu Druhá Janečkova manželka Lilia: Novorozenou dceru odvezla do Bhútánu Jen pár týdnů po porodu se druhá manželka miliardáře Karla Janečka (44) Lilia Khousnoutdinová (30)… číst článek
Druhá žena miliardáře Janečka Lilia: 14 dní po porodu vyskočila z letadla! Druhá žena miliardáře Janečka Lilia: 14 dní po porodu vyskočila z letadla! Většina žen se těsně po porodu a v náročném období šestinedělí raději šetří. Ovšem „kněžka" Lilia… číst článek
Miliardář Janeček o narození dcery v blánách: Porod doma doporučuji každému! Miliardář Janeček o narození dcery v blánách: Porod doma doporučuji každému! Před třemi týdny porodila Karlu Janečkovi (44) jedna z jeho žen Lilia Khoustnoutdinová (29) dceru… číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Simon Konecki
Simon Konecki
zobrazit profil Juraj Lelkes
Juraj Lelkes
zobrazit profil Viktor Kožený
Viktor Kožený
zobrazit profil John Temple
John Temple
zobrazit profil Karel Janeček
Karel Janeček
zobrazit profil Vladimír Železný
Vladimír Železný
zobrazit profil Marek Šíša
Marek Šíša
zobrazit profil George Syrovatka
George Syrovatka