Tereza Chlebovská

Datum narození: 10.12.1990
Místo narození: Krnov
Míry: 85-62-92
Výška: 175 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2012
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Tereza Chlebovská je česká modelka, sportovní reportérka a vítězka soutěže Česká Miss pro rok 2012. Jejím přítelem je fotbalista Pavel Kadeřábek.

Tereza Chlebovská se narodila 10. prosince 1990 v Krnově, ale vyrůstala v Třemešné, kde absolvovala místní základní školu. V letech 2006–2010 studovala na gymnázium v Krnově. Od roku 2010 je studentkou pedagogické fakulty na Ostravské univerzitěJejí otec je zámečník a fotbalový rozhodčí Bohumír Chlebovský, matka a babička jsou učitelky. Má sestru Johanu, která studuje veterinární lékařství na Masarykově univerzitě v Brně.

Tereza Chlebovská se zúčastnila několika soutěží krásy. Na většině z nich se umístila na předních pozicích, například na Miss Reneta 2010 (1. vicemiss), Miss léto 2010 (vítězka) nebo Miss Praha Open 2011 (vítězka, Miss Sympatie, Miss Média). V roce 2012 se zúčastnila České Miss, kde vyhrála a kromě titulu získala i další hodnotné ceny, a to bezplatný roční pronájem zařízeného bytu 2+kk v 10. patře bytového domu Rezidence Prague Towers v Praze a balení pramenité vody Aquila. Na Miss Universe 2012 se neumístila.

Tereza Chlebovská v lednu 2013 odlětěla na 5 pracovních týdnů do Turecka. V Istanbulu fotila katalogy, kampaň na spodní prádlo a kampaň na čokoládu. Od října 2013 pracuje jako reportérka na televizi Prima Cool a informuje o dění v Lize mistrů.

Tereza Chlebovská má spoustu koníčků, třeba tanec, sport (hlavně volejbal), modeling, vaření a cestování. O svém soukromí ale vesměs nemluví na veřejnosti. Bulvár ji v roce 2012 spojoval s hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem, ale ani jeden vztah nepotvrdil. Od léta 2013 Chlebovská chodí s fotbalovým obráncem Pavlem Kadeřábkem. V září 2016 se jim narodila dcera Ema.

 

Články o celebritě

Tereza Chlebovská na plavání se svou dcerkou: Chce z ní mít sportovkyni? Tereza Chlebovská na plavání se svou dcerkou: Chce z ní mít sportovkyni? Miss Tereza Chlebovská (26) se vždycky snažila žít aktivně, není divu, když má přítele fotbalistu.… číst článek
Chlebovská na sobě maká: Má postavu, jako by nebyla těhotná! Chlebovská na sobě maká: Má postavu, jako by nebyla těhotná! Modelka Tereza Chlebovská (26) je pár měsíců po porodu dcery Emy. Jen co to bylo možné, pustila se… číst článek
Miss Tereza Chlebovská: Chystá svatbu s Pavlem Kadeřábkem Miss Tereza Chlebovská: Chystá svatbu s Pavlem Kadeřábkem Jsou zasnoubení, mají dceru a teď si konečně řeknou ano. Tereza Chlebovská (26) a Pavel Kadeřábek… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Leona Grešáková
Leona Grešáková
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum