Tereza Chlebovská

Datum narození: 10.12.1990
Místo narození: Krnov
Míry: 85-62-92
Výška: 175 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2012
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Tereza Chlebovská je česká modelka, sportovní reportérka a vítězka soutěže Česká Miss pro rok 2012. Jejím přítelem je fotbalista Pavel Kadeřábek.

Tereza Chlebovská se narodila 10. prosince 1990 v Krnově, ale vyrůstala v Třemešné, kde absolvovala místní základní školu. V letech 2006–2010 studovala na gymnázium v Krnově. Od roku 2010 je studentkou pedagogické fakulty na Ostravské univerzitěJejí otec je zámečník a fotbalový rozhodčí Bohumír Chlebovský, matka a babička jsou učitelky. Má sestru Johanu, která studuje veterinární lékařství na Masarykově univerzitě v Brně.

Tereza Chlebovská se zúčastnila několika soutěží krásy. Na většině z nich se umístila na předních pozicích, například na Miss Reneta 2010 (1. vicemiss), Miss léto 2010 (vítězka) nebo Miss Praha Open 2011 (vítězka, Miss Sympatie, Miss Média). V roce 2012 se zúčastnila České Miss, kde vyhrála a kromě titulu získala i další hodnotné ceny, a to bezplatný roční pronájem zařízeného bytu 2+kk v 10. patře bytového domu Rezidence Prague Towers v Praze a balení pramenité vody Aquila. Na Miss Universe 2012 se neumístila.

Tereza Chlebovská v lednu 2013 odlětěla na 5 pracovních týdnů do Turecka. V Istanbulu fotila katalogy, kampaň na spodní prádlo a kampaň na čokoládu. Od října 2013 pracuje jako reportérka na televizi Prima Cool a informuje o dění v Lize mistrů.

Tereza Chlebovská má spoustu koníčků, třeba tanec, sport (hlavně volejbal), modeling, vaření a cestování. O svém soukromí ale vesměs nemluví na veřejnosti. Bulvár ji v roce 2012 spojoval s hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem, ale ani jeden vztah nepotvrdil. Od léta 2013 Chlebovská chodí s fotbalovým obráncem Pavlem Kadeřábkem. V září 2016 se jim narodila dcera Ema.

 

Články o celebritě

Reklama na štěstí. Kadeřábkův táta se těší na svatbu a užívá si vnučky Reklama na štěstí. Kadeřábkův táta se těší na svatbu a užívá si vnučky Nemůže být spokojenější. Otec fotbalového reprezentanta Pavla Kadeřábka pan Pavel. Prožívá s celou… číst článek
Celebrity na síti: Syn Dity P. spolkl snubní prsten a Kurková cvičí jógu Celebrity na síti: Syn Dity P. spolkl snubní prsten a Kurková cvičí jógu Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Chlebovské tři měsíce po porodu zmizelo bříško! Zadarmo to ale nebylo Chlebovské tři měsíce po porodu zmizelo bříško! Zadarmo to ale nebylo Modelka Tereza Chlebovská (25) je skoro tři měsíce po porodu dcery Emy. Kdo by nevěděl, že nejkrásnější… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Tereza Franková
Tereza Franková
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová