Tereza Chlebovská

Datum narození: 10.12.1990
Místo narození: Krnov
Míry: 85-62-92
Výška: 175 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2012
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Tereza Chlebovská je česká modelka, sportovní reportérka a vítězka soutěže Česká Miss pro rok 2012. Jejím přítelem je fotbalista Pavel Kadeřábek.

Tereza Chlebovská se narodila 10. prosince 1990 v Krnově, ale vyrůstala v Třemešné, kde absolvovala místní základní školu. V letech 2006–2010 studovala na gymnázium v Krnově. Od roku 2010 je studentkou pedagogické fakulty na Ostravské univerzitěJejí otec je zámečník a fotbalový rozhodčí Bohumír Chlebovský, matka a babička jsou učitelky. Má sestru Johanu, která studuje veterinární lékařství na Masarykově univerzitě v Brně.

Tereza Chlebovská se zúčastnila několika soutěží krásy. Na většině z nich se umístila na předních pozicích, například na Miss Reneta 2010 (1. vicemiss), Miss léto 2010 (vítězka) nebo Miss Praha Open 2011 (vítězka, Miss Sympatie, Miss Média). V roce 2012 se zúčastnila České Miss, kde vyhrála a kromě titulu získala i další hodnotné ceny, a to bezplatný roční pronájem zařízeného bytu 2+kk v 10. patře bytového domu Rezidence Prague Towers v Praze a balení pramenité vody Aquila. Na Miss Universe 2012 se neumístila.

Tereza Chlebovská v lednu 2013 odlětěla na 5 pracovních týdnů do Turecka. V Istanbulu fotila katalogy, kampaň na spodní prádlo a kampaň na čokoládu. Od října 2013 pracuje jako reportérka na televizi Prima Cool a informuje o dění v Lize mistrů.

Tereza Chlebovská má spoustu koníčků, třeba tanec, sport (hlavně volejbal), modeling, vaření a cestování. O svém soukromí ale vesměs nemluví na veřejnosti. Bulvár ji v roce 2012 spojoval s hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem, ale ani jeden vztah nepotvrdil. Od léta 2013 Chlebovská chodí s fotbalovým obráncem Pavlem Kadeřábkem. V září 2016 se jim narodila dcera Ema.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Verešová, Babišová i Němcová! Kdo ještě odjel na Velikonoce k moři? Celebrity na síti: Verešová, Babišová i Němcová! Kdo ještě odjel na Velikonoce k moři? Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Nestyďme se! České fotbalové mámy se nebojí vytáhnout prsa při kojení Nestyďme se! České fotbalové mámy se nebojí vytáhnout prsa při kojení Vyfocená s půlroční Emou u prsu? No a co? Tereza Chlebovská (26), česká miss 2012 a snoubenka fotbalisty… číst článek
Chlebovská rázně obhajuje kojení na veřejnosti: Je to ta nejpřirozenější věc! Chlebovská rázně obhajuje kojení na veřejnosti: Je to ta nejpřirozenější věc! Tak jako světová topmodelka Karolína Kurková (33), i Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská (26) se rozhodla… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Eva Herzigová
Eva Herzigová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová