Tereza Chlebovská

Datum narození: 10.12.1990
Místo narození: Krnov
Míry: 85-62-92
Výška: 175 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2012
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Tereza Chlebovská je česká modelka, sportovní reportérka a vítězka soutěže Česká Miss pro rok 2012. Jejím manželem je fotbalista Pavel Kadeřábek.

Tereza Chlebovská se narodila 10. prosince 1990 v Krnově, ale vyrůstala v Třemešné, kde absolvovala místní základní školu. V letech 2006–2010 studovala na gymnázium v Krnově. Od roku 2010 je studentkou pedagogické fakulty na Ostravské univerzitěJejí otec je zámečník a fotbalový rozhodčí Bohumír Chlebovský, matka a babička jsou učitelky. Má sestru Johanu, která studuje veterinární lékařství na Masarykově univerzitě v Brně.

Tereza Chlebovská se zúčastnila několika soutěží krásy. Na většině z nich se umístila na předních pozicích, například na Miss Reneta 2010 (1. vicemiss), Miss léto 2010 (vítězka) nebo Miss Praha Open 2011 (vítězka, Miss Sympatie, Miss Média). V roce 2012 se zúčastnila České Miss, kde vyhrála a kromě titulu získala i další hodnotné ceny, a to bezplatný roční pronájem zařízeného bytu 2+kk v 10. patře bytového domu Rezidence Prague Towers v Praze a balení pramenité vody Aquila. Na Miss Universe 2012 se neumístila.

Tereza Chlebovská v lednu 2013 odlětěla na 5 pracovních týdnů do Turecka. V Istanbulu fotila katalogy, kampaň na spodní prádlo a kampaň na čokoládu. Od října 2013 pracuje jako reportérka na televizi Prima Cool a informuje o dění v Lize mistrů.

O TEREZE CHLEBOVSKÉ ČTĚTE ZDE>>

Tereza Chlebovská má spoustu koníčků, třeba tanec, sport (hlavně volejbal), modeling, vaření a cestování. 

O svém soukromí vesměs nemluví na veřejnosti. Bulvár ji v roce 2012 spojoval s hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem, ale ani jeden vztah nepotvrdil. Od léta 2013 Tereza Chlebovská chodila s fotbalovým obráncem Pavlem Kadeřábkem. V září 2016 se jim narodila dcera Ema. V červnu 2017 se vzali.

 

Články o celebritě

Kdo končí před oltářem s českými misskami? Sportovci, herci a podnikatelé! Tady je trefný přehled Kdo končí před oltářem s českými misskami? Sportovci, herci a podnikatelé! Tady je trefný přehled To, že se sportovci ohlížejí za krásnými modelkami, nejlépe misskami, je stará velká pravda. Občas… číst článek
Kadeřábkova svatba s Miss Chlebovskou:  průsvitné šaty a dojemná vyznání lásky Kadeřábkova svatba s Miss Chlebovskou: průsvitné šaty a dojemná vyznání lásky Má dokonalé křivky a nebojí se je ukázat v plné kráse a to i v den svatby. Miss 20102 a bývalá reportérka… číst článek
Fotbalisté Pudil a Kadeřábek se oženili na břehu! Fotbalisté Pudil a Kadeřábek se oženili na břehu! Kdepak hrady, zámky, či luxusní hotely. Voda je to pravé prostředí pro svatbu! Takhle to o víkendu… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová