Tereza Chlebovská

Datum narození: 10.12.1990
Místo narození: Krnov
Míry: 85-62-92
Výška: 175 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2012
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Tereza Chlebovská je česká modelka, sportovní reportérka a vítězka soutěže Česká Miss pro rok 2012. Jejím přítelem je fotbalista Pavel Kadeřábek.

Tereza Chlebovská se narodila 10. prosince 1990 v Krnově, ale vyrůstala v Třemešné, kde absolvovala místní základní školu. V letech 2006–2010 studovala na gymnázium v Krnově. Od roku 2010 je studentkou pedagogické fakulty na Ostravské univerzitěJejí otec je zámečník a fotbalový rozhodčí Bohumír Chlebovský, matka a babička jsou učitelky. Má sestru Johanu, která studuje veterinární lékařství na Masarykově univerzitě v Brně.

Tereza Chlebovská se zúčastnila několika soutěží krásy. Na většině z nich se umístila na předních pozicích, například na Miss Reneta 2010 (1. vicemiss), Miss léto 2010 (vítězka) nebo Miss Praha Open 2011 (vítězka, Miss Sympatie, Miss Média). V roce 2012 se zúčastnila České Miss, kde vyhrála a kromě titulu získala i další hodnotné ceny, a to bezplatný roční pronájem zařízeného bytu 2+kk v 10. patře bytového domu Rezidence Prague Towers v Praze a balení pramenité vody Aquila. Na Miss Universe 2012 se neumístila.

Tereza Chlebovská v lednu 2013 odlětěla na 5 pracovních týdnů do Turecka. V Istanbulu fotila katalogy, kampaň na spodní prádlo a kampaň na čokoládu. Od října 2013 pracuje jako reportérka na televizi Prima Cool a informuje o dění v Lize mistrů.

Tereza Chlebovská má spoustu koníčků, třeba tanec, sport (hlavně volejbal), modeling, vaření a cestování. O svém soukromí ale vesměs nemluví na veřejnosti. Bulvár ji v roce 2012 spojoval s hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem, ale ani jeden vztah nepotvrdil. Od léta 2013 Chlebovská chodí s fotbalovým obráncem Pavlem Kadeřábkem. V září 2016 se jim narodila dcera Ema.

 

Články o celebritě

Nejslavnější miminka roku 2016! Nejslavnější miminka roku 2016! Také rok 2016 byl plný porodů v rodinách českých i zahraničních celebrit! Na svět mimo jiné přišel… číst článek
Reklama na štěstí. Kadeřábkův táta se těší na svatbu a užívá si vnučky Reklama na štěstí. Kadeřábkův táta se těší na svatbu a užívá si vnučky Nemůže být spokojenější. Otec fotbalového reprezentanta Pavla Kadeřábka pan Pavel. Prožívá s celou… číst článek
Celebrity na síti: Syn Dity P. spolkl snubní prsten a Kurková cvičí jógu Celebrity na síti: Syn Dity P. spolkl snubní prsten a Kurková cvičí jógu Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil L'Wren Scottová
L'Wren Scottová
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo

Nejnovější profily celebrit