Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka, podnikatelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Simona Krainová, moderátorka a herečka, předváděla pro nejznámější módní návrháře. Své vnady předvedla i na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

SIMONA KRAINOVÁ - PUSA PRO VŠECHNY

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se také v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím několik let žila s francouzským podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila též s hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou, moderátorkou a skandalistkou Agátou Prachařovou,, rozenou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Czech Social Awards: Vyhrál i moderátor Blesku! Czech Social Awards: Vyhrál i moderátor Blesku! Vyhlášení cen Czech Social Awards, které proběhlo… číst článek
Krainová vylovila 40 let staré foto: Sestra ji vyměnila za pytlík bonbónů Krainová vylovila 40 let staré foto: Sestra ji vyměnila za pytlík bonbónů Starší sestra Simony Krainové (45) Yvona Maléřová slaví 51. narozeniny a modelka jí jako dárek vytáhla… číst článek
Na Festivalu Life! si zatancovalo 2135 lidí: Padl nový český rekord! Na Festivalu Life! si zatancovalo 2135 lidí: Padl nový český rekord! Co rok, to nový rekord. Festival Life! v Brně v sobotu přilákal nejvíc tanečníků na jedno místo.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Eva Klímková
Eva Klímková
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová