Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka, podnikatelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Simona Krainová, moderátorka a herečka, předváděla pro nejznámější módní návrháře. Své vnady předvedla i na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

SIMONA KRAINOVÁ - PUSA PRO VŠECHNY

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se také v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím několik let žila s francouzským podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila též s hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou, moderátorkou a skandalistkou Agátou Prachařovou,, rozenou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Karel Gott prozradil své tajemství: Co skrývá v trezoru? Karel Gott prozradil své tajemství: Co skrývá v trezoru? Zpěvák Karel Gott (78) si už za svou kariéru vydělal vskutku majlant. Proto má ve vile na Bertramce… číst článek
Fešácký syn Ivana Trojana prolomil tabu: Přiznal protekci díky slavnému tátovi! Fešácký syn Ivana Trojana prolomil tabu: Přiznal protekci díky slavnému tátovi! Zatímco většina potomků slavných herců, kteří se vydají v jejich šlépějích, odmítá přiznat, že by… číst článek
Karel Gott (78): CO SKRÝVÁ V TREZORU! Karel Gott (78): CO SKRÝVÁ V TREZORU! Je sběratelem luxusních hodinek! Často ale díky košilím a sakům nejsou na ruce Karla Gotta (78) vidět.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Kateřina Votavová
Kateřina Votavová
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Zuzana Rosáková
Zuzana Rosáková
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská
zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná