Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka, podnikatelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Simona Krainová, moderátorka a herečka, předváděla pro nejznámější módní návrháře. Své vnady předvedla i na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

SIMONA KRAINOVÁ - PUSA PRO VŠECHNY

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se také v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím několik let žila s francouzským podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila též s hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou, moderátorkou a skandalistkou Agátou Prachařovou,, rozenou Hanychovou.

 

Články o celebritě

První StarDance bez hvězd v hledišti! Kuchař Ridi s Hunčárovou, která už dotančila První StarDance bez hvězd v hledišti! Kuchař Ridi s Hunčárovou, která už dotančila Zklamáním prvního večera taneční show StarDance byla téměř nulová účast účinkujících z minulých ročníků… číst článek
StarDance smetla Tvář! Eben s Kostkovou přilákali k obrazovkám o 450 tisíc diváků víc než Sokol StarDance smetla Tvář! Eben s Kostkovou přilákali k obrazovkám o 450 tisíc diváků víc než Sokol Stalo se tak, jak se očekávalo. První taneční večer překonal hranici milionu o 277 tisíc diváků.… číst článek
Simono, pozor! Sexy Perkausová jde po tvém manželovi... Simono, pozor! Sexy Perkausová jde po tvém manželovi... Většinou jdou muži po jeho manželce Simoně Krainové (45) a on je musí odhánět. Teď se ale »lovnou… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková
zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Tereza Franková
Tereza Franková
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová