Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka, podnikatelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Simona Krainová, moderátorka a herečka, předváděla pro nejznámější módní návrháře. Své vnady předvedla i na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

SIMONA KRAINOVÁ - PUSA PRO VŠECHNY

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se také v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím několik let žila s francouzským podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila též s hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou, moderátorkou a skandalistkou Agátou Prachařovou,, rozenou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Krainová zrušila líbánky: Se synem skončila v nemocnici! Krainová zrušila líbánky: Se synem skončila v nemocnici! Brali se sice už před osmi lety, ale letos si chtěli užít líbánky. Jenže ani tentokrát to Simoně… číst článek
Nešťastná Krainová musela zrušit líbánky: Se synem skončila v nemocnici! Nešťastná Krainová musela zrušit líbánky: Se synem skončila v nemocnici! Brali se sice už před osmi lety, ale letos si chtěli užít líbánky. Jenže ani tentokrát to Simoně… číst článek
Simona Krainová přišla o šaty, které jí do Varů přivezl manžel Verešové! Simona Krainová přišla o šaty, které jí do Varů přivezl manžel Verešové! To se snad stalo poprvé, co Simona Krainová (45) nedodržela předepsaný outfit! Topmodelka měla na… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová