Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Simona Krainová je velmi úspěšná česká modelka a moderátorka. Předváděla pro nejznámější módní návrháře. Byla na titulních stranách mnoha časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se i v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím pět let žila s podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila i s českým hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou Agátou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Manžel slavné české modelky na fotce, kdy mu bylo 18 a měl vlasy! Manžel slavné české modelky na fotce, kdy mu bylo 18 a měl vlasy! Retro fotky vždycky pobaví a leckdy překvapí. Manžel modelky Simony Krainové (43) - podnikatel Karel… číst článek
České krásky frnkly za teplem: Kam odletěla Krainová, Rolins a Prachařová? České krásky frnkly za teplem: Kam odletěla Krainová, Rolins a Prachařová? V Česku je zima jak v Rusku, a tak slavní utíkají za teplem. A své kosti si prohřívají pěkně daleko.… číst článek
Vereška osočena neprávem? Za trapku Krainová! Vereška osočena neprávem? Za trapku Krainová! Zdá se, že historka, kterou Agáta Prachařová pobavila soutěží v pořadu VIP Prostřeno, se skutečně… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková