Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Simona Krainová je velmi úspěšná česká modelka a moderátorka. Předváděla pro nejznámější módní návrháře. Byla na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se i v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím pět let žila s podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila i s českým hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou Agátou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Simona Krainová: Udržet vztah je dřina, ale Karel má se mnou trpělivost Simona Krainová: Udržet vztah je dřina, ale Karel má se mnou trpělivost O pracovní nabídky nemá Simona Krainová (44) ani po čtyřicítce nouzi, její diář je stále nabitý.… číst článek
Hudlerovy životní průšvihy: řádění s prostitutkami i rebel v kabině Hudlerovy životní průšvihy: řádění s prostitutkami i rebel v kabině Sám sebe označuje za skvělého parťáka. Něco na tom bude, minulost momentálně nezaměstnaného hokejisty… číst článek
Nová Česká Miss 2017 Míša Habáňová: Uvedla falešné míry! Nová Česká Miss 2017 Míša Habáňová: Uvedla falešné míry! Korunku královny krásy získala podvodem! Novopečená Česká Miss 2017 Michaela Habáňová (21) se na… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Claudia  Schiffer
Claudia Schiffer
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Jana Tvrdíková
Jana Tvrdíková