Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Simona Krainová je velmi úspěšná česká modelka a moderátorka. Předváděla pro nejznámější módní návrháře. Byla na titulních stranách mnoha časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se i v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím pět let žila s podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila i s českým hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou Agátou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Poznáte slavné topmodelky? Už jako malé to byly roztomilé uličnice Poznáte slavné topmodelky? Už jako malé to byly roztomilé uličnice Plné rty a široký úsměv. Už jako malé holčičky byly něčím výjimečné. Topmodelky Simona Krainová (43)… číst článek
Módní téma týdne podle Františky: Nenuceně chic ulice Módní téma týdne podle Františky: Nenuceně chic ulice Svršky s doplňky splňující požadavek pohodlí, praktičnosti, vkusu a také potřeby prezentace. Tak… číst článek
Tajemství Krainové: Odtajněné fotky z rodinného alba! Tajemství Krainové: Odtajněné fotky z rodinného alba! V roce 2001 ji Magazín Stuff uvedl mezi 50 nejvíc sexy ženami světa. I dnes je nedostižným snem mnoha… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp

Nejnovější profily celebrit