Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka, podnikatelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Simona Krainová, moderátorka a herečka, předváděla pro nejznámější módní návrháře. Své vnady předvedla i na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

SIMONA KRAINOVÁ - PUSA PRO VŠECHNY

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se také v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím několik let žila s francouzským podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila též s hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou, moderátorkou a skandalistkou Agátou Prachařovou,, rozenou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Neteř hokejového Boha Jágra, blogerka Pavlína: Infekce močového měchýře!  Neteř hokejového Boha Jágra, blogerka Pavlína: Infekce močového měchýře! Blogerka Pavlína Jágrová (27), neteř slavného hokejisty Jaromíra Jágra, musela pouhou hodinu před… číst článek
Manžel Krainové Vágner v obležení polonahých krásek! Co na to Simona? Manžel Krainové Vágner v obležení polonahých krásek! Co na to Simona? Podnikateli Karlu Vágnerovi ml. (43) jistě spousta pánů závidí, že má za manželku krásnou Simonu… číst článek
Krainová na vyšetření: Strach ze zákeřné choroby! Krainová na vyšetření: Strach ze zákeřné choroby! Modelka s rodinkou ráda vyráží za sluncem po celý rok a tak není divu, že přitom myslí i na zadní… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková