Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Simona Krainová je velmi úspěšná česká modelka a moderátorka. Předváděla pro nejznámější módní návrháře. Byla na titulních stranách mnoha časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se i v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím pět let žila s podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila i s českým hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou Agátou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Česká Miss v troskách: Po Krainové a Švantnerové končí i finalistky! Česká Miss v troskách: Po Krainové a Švantnerové končí i finalistky! Soutěž Česká Miss se pomalu rozpadá. Nejdříve z ní odstoupily Nikol Švantnerová (24) a Simona Krainová… číst článek
Simona Krainová si užívá luxusu Dubaje: Synům dopřála životní zážitek Simona Krainová si užívá luxusu Dubaje: Synům dopřála životní zážitek Zatímco do Česka se vrátila zima, modelka Simona Krainová (44) sbalila své tři kluky a vyrazila na… číst článek
Simona Krainová si užívá luxusu v Dubaji: Královské apartmá tu stojí půl milionu! Simona Krainová si užívá luxusu v Dubaji: Královské apartmá tu stojí půl milionu! Modelka Simona Krainová (44) vyrazila s rodinou do tepla. A rozhodně ne pod stan, ale do pětihvězdičkového… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Zuzana Rosáková
Zuzana Rosáková
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová
zobrazit profil Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko
zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová