Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka, podnikatelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Simona Krainová, moderátorka a herečka, předváděla pro nejznámější módní návrháře. Své vnady předvedla i na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

SIMONA KRAINOVÁ - PUSA PRO VŠECHNY

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se také v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím několik let žila s francouzským podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila též s hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou, moderátorkou a skandalistkou Agátou Prachařovou,, rozenou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Nahý Šebrle, Krainová v Zanzibaru a modelka s vložkou Celebrity na síti: Nahý Šebrle, Krainová v Zanzibaru a modelka s vložkou Co je nového na sítích? Asi vás to nepřekvapí, ale objevily se zase nahé zadky, jeden vztahový comeback,… číst článek
Krainová u lékaře: Trpěla jste zbytečně! Krainová u lékaře: Trpěla jste zbytečně! Modelka Simona Krainová je sexy a krásná i po čtyřicítce. Vděčí tomu především kvalitní kosmetice… číst článek
Slavní pláchli za hranice: Vystavují zadečky v moři nebo sjíždí alpské svahy Slavní pláchli za hranice: Vystavují zadečky v moři nebo sjíždí alpské svahy Počasí na bodu mrazu vyhnalo hned několik českých celebrit do teplých krajin. A že netroškaří. Svá… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Tereza Franková
Tereza Franková
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá