Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka, podnikatelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Simona Krainová, moderátorka a herečka, předváděla pro nejznámější módní návrháře. Své vnady předvedla i na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

SIMONA KRAINOVÁ - PUSA PRO VŠECHNY

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se také v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím několik let žila s francouzským podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila též s hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou, moderátorkou a skandalistkou Agátou Prachařovou,, rozenou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Simona Krainová po kolapsu: Mrtvolně bledá a unavená! Simona Krainová po kolapsu: Mrtvolně bledá a unavená! Ani ne před dvěma týdny topmodelka Simona Krainová (44) zkolabovala během taneční akce v Brně. Blondýnka… číst článek
Celebrity na síti: Nová barva vlasů Kadeřávkové a perfektní postava Schneiderové Celebrity na síti: Nová barva vlasů Kadeřávkové a perfektní postava Schneiderové Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Manžel Simony Krainové dostal pěkně za uši: Za dvě věty o Bučkové! Manžel Simony Krainové dostal pěkně za uši: Za dvě věty o Bučkové! I když má doma krásnou Simonu Krainovou (44), pokukuje Karel Vágner ml. (42) i po jiných ženách.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská
zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk