Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Simona Krainová je velmi úspěšná česká modelka a moderátorka. Předváděla pro nejznámější módní návrháře. Byla na titulních stranách mnoha časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se i v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím pět let žila s podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila i s českým hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou Agátou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Megaoslava 75. Karla Vágnera: Slavila i překvapená Havlová s ortézou! Megaoslava 75. Karla Vágnera: Slavila i překvapená Havlová s ortézou! Ve stejný den jako Karel Vágner, tedy 22. března, slaví narozeniny i někdejší první dáma a Vágnerova… číst článek
Celebrity na síti: Karel Gott s Ivanou v Itálii a Krainová se odhalila Celebrity na síti: Karel Gott s Ivanou v Itálii a Krainová se odhalila Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Prima zařízla Českou Miss a odstoupila od vysílání finále! Ani další televize nemají zájem Prima zařízla Českou Miss a odstoupila od vysílání finále! Ani další televize nemají zájem Konec České Miss na českých obrazovkách?! Vše tomu nasvědčuje! Přestože modelka Eva Čerešňáková (30)… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková